• Новинка
Малък размер 8 мм бяло мастило за татуировки чаши за татуировки пистолет игли, мастило съвети ръкохватки комплекти за доставка на 1000 бр./лот

Малък размер 8 мм бяло мастило за татуировки чаши за татуировки пистолет игли, мастило съвети ръкохватки комплекти за доставка на 1000 бр./лот

резултат:
BGN 12.78
BGN 12.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Ви благодариме за Повлекува Од купите повеќе Продавница
1000 PCS/МНОГУ Мали Димензии 8ММ Бела Тетоважа Мастило чаши За Тетоважа Пиштол Игла Мастило Совети Костец Колекции Снабдување
Опис На Производот :
100% Сосема нов и висок квалитет
100pcs 8мм Медиум мастило чаши.
Висок квалитет, одлична издржливост.
Професионални алатки за тетоважа.
Количина : 1000pcs
Пакет се Вклучени : 1000 PCS
Слика Шоу

Подробности

Тип:
Аксесоари за татуировки
търговска марка:
EZ
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
Чаша мастило за татуировки
Име:
Чаша мастило за татуировки
Брой:
1000шт
Полезен:
За Накрайници Мастило Иглата На Пистолета Татуировки
Цвят:
Бял
Материал:
Пластмаса
Тип:
Аксесоари за татуировки
код на продукта:
НОВО
Размер:
8MM
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

10шт стерилен еднократен черна тръба на татуировки с 3/4 25 мм 3rt щипки за машини комплект за доставка

9.86 -19 % BGN 8.00

10 PCS Стерилни за Еднократна употреба Црна Тетоважа Цевка Со 3 / 4" 25мм 3 RT Костец За Машина за Полнење Поставите СнабдувањеКарактеристики : 1...

OPHIR Black 25000-30000r/m Executioner Tattoo Machine Shader liner четки Tattoo Gun for Body Art Tattoo Supply _TA012

BGN 47.98

Опис : 1.Ротари моторни тетоважа машина може да биде заменлив за лагер или shader 2.Робустен ротационен мотор, стабилен тело и мазна вибрации 3.Силен мотор и практично молчи кога оперативни 4.Не се прегрее по работат долго време 5.Може да се постави за сенчење и поставата, обезбедување на повеќе практично користење 6.Веројатно најблиску до конвенционалните серпентина машината, но без да се расправаме на постојана подесување Спецификација : Модел : Џелатот Брзина : Околу 25000 ~ 30000r / m Почнувајќи Напон : 3 V Оперативен Напон : 6 9 V Големина (L x W x H) : Прибл...

12 бр./лот Хелоуин смешно лицето стикер рейв багаж преувеличен с грим на очите етикети на сценичните изкуства временна татуировка стикер

21.90 -13 % BGN 19.00

12pcs / многу Смешни ноќта на Вештерките се Соочуваат со Налепница запалено претерани фаза шминка на очите налепници за Изведувачки Уметности привремена тетоважа налепницапакување : 12pcs налепници

Нов Източник На Захранване Aurora Tattoo Power Tattoo Machine Power Tattoo Power Suplly

88.96 -25 % BGN 67.00

Нови Критични Тетоважа АУРОРА Напојување Тетоважа Моќ За Спецификација на Производот : Боја : Сребрена / Црна Димензии : 27 / 8" дијаметар, 13 / 4" висина и Тежина : 6.4 оз Излезен Напон : 1.5 v 17v Компатибилен со сите серпентина и ротари тетоважа машини Userfriendly ротари контрола притисни knob за да го вклучите / исклучите, исклучете режими, и промена на напон Боја на промена на напон индикатор Две подножјето на возилото режими за сликање одржува или еден Скокпроектот на владата функција за ротари тетоважа машини 1 / 4" моно џек влезови за стандард клип мозок и подножјето на возилото (подножјето на возилото не е потребно да се кандидира) CNCмашински елоксирани алуминиумски домување Вградени магнети и силиконски костец дозволите за користење на различни површини адаптер вклучуваатПЛАЌАЊЕ : Ние, САМО со брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање...

Microblading игла вежди острието оцветяване R17 Пин перманентен грим ръчно SPMU мъгла вежди татуировки игли

33.44 -16 % BGN 28.00

Microblading Игли Веѓа Сечилото ЗАСЕНЧУВАЊЕ R17 Pin Трајна Шминка Прирачник SPMU Магла веѓа тетоважа игла*Пакување : 100pcs тетоважа игла ножеви / ТорбаСпецификации : Лагер Microblading игла Игла Игли : 17 pin Засенчување Microblading игла Флексибилни покритие за контрола на Microblading потези прирачник игли за магла веѓаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗачувамНие САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Продавачот плаќање инструкцииВе молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено, ви благодариме!Политика на враќање : 1.7 дена по купувачот добива тоа2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас...

6шт хена татуировки шаблони за краката боя за тяло, много цветя блясък аерограф Менди крака татуировка шаблони Шаблони 24*16.5 см

19.18 -22 % BGN 15.00

modname=ckeditorНови Карактеристики На Производот : 1.Сликата е повеќе исклучителна 2.Деталите повеќе кохерентни и флексибилни 3.Цените се поповолни answer : ___________________________ NOTE : кога купувате ве молиме оставете порака, се Најде на модели ви се допаѓа од различни стилови и забелешка...

флаш хена татуировки фалшиви временни татуировки етикети секси романтична розова роза цветя татуировки ръка на рамото си татуировка водоустойчив жени

1.26 -21 % BGN 1.00

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

1R * 100шт перманентен грим на веждите игла на веждите, устните игла (0.35*50 мм)

15.68 -43 % BGN 9.00

Професионални трајна шминка игли Големина : 1 R (0.35*50 MM)Количина : 100pcsПакување : Зелена пакет SterilizedМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик Спецификации : * Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.* Одлична стабилност, помалку вибрации.* Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.* Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.* Индивидуално спакувани.* Еднократна употреба, за еднократна употреба само.

Вежди перманентен грим дръжка светлина ръчно изработени татуировки машина за Microblading игла острие ръчно Tebori дръжка

BGN 1.49

Карактеристики100% Нов Бренд и Висок Квалитет1.Антипропадна рака зафат дизајн кој совршено погодни и за тебе да важи.2.Професионален дизајн и мала тежина лесно да се соработува со игли.3.Лесно да се работи за професионална употреба или новиот регрут за обука.4.Професионални заклучување на игла и без тресење на иглата на сите.5.Убавината помошник за создавање на уникатни и неверојатни веѓа.6.Ви помогне убавина веѓа.Објектот спецификитеТип : Тетоважа ПиштолПиштол Тип : ПрирачникМатеријал : нерѓосувачки челикСтил : Веѓа Тетоважа ПенТежина : 9gГолемина : 13.3x0.6x0.6cmПакет : 1 PC *Веѓа Тетоважа Пен

Безплатна доставка Yumoon 50шт 3RL татуировки игли касети за перманентен грим Liberty и charmant татуировки машини

44.80 -15 % BGN 38.00

Бесплатен превозот Yumoon 50 Pcs 3 RL Тетоважа Игли Касети За Трајна Шминка Слобода и charmant тетоважа машинаСодржи : 50pcs слобода шминка Игла 3РСпецификации : 1...

Вълк дизайн временни татуировки етикети мъжете голям боди-арт флаш татуировка паста жени 21*15 см вълци Тотем водоустойчив татуировки етикети

BGN 1.38

1 PC Волкот Дизајн Привремена Тетоважа Налепници Мажи Големи Телото Уметност Флеш Тетоважа Паста Жените 21*15 CM Волци Тотем Водоотпорен Tatoo DecalsГолемина : 21*15cmПовратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

EZ Tattoo Professional Permanent Makeup Power Supply LCD Digital Display Tattoo Makeup Tattoo Machine Kit 1 компл. / лот

111.98 -5 % BGN 106.00

Брод од страна на Кина Пост Воздух Mail, треба да се земе околу 30 работни дена за испорака .Ако сакате да ја добиете вашата цел побрзо, ве молиме изберете DHL, или ЕМС експрес сервис.Благодарам многу!Тетоважа Трајна Шминка Напојување LCD Дигитален Дисплеј веѓа тетоважа Сочинуваат усни тетоважа машина за полнењеEZ ДОПИР е мал и лесен и лесно да се чисти и со разумна цена, има една излезна џек за водење на две машини...

5pcs Tattoo Transfer Paper Tattoo Supplies 4 слоя копирни въглеродна паус термотрансферный дебели шаблони татуировки tatuagem

2.61 -23 % BGN 2.00

Спецификација:Пренос на хартија ви овозможува да ги пронајдат или матрицата слики од нивните оригиналниот извор, трансфер на хартија, и, на крајот, на кожата.Тоа може да се користи со dot matrix принтери, или може да се подготви вашиот stencils со рака.Тоа може да работи со топлинска копир машина...

Горещи продажба 10шт 20 x 15 см премия е татуировка практика на кожата двустранно може да се използва за игли машина доставки Безплатна доставка

28.98 -10 % BGN 26.00

Топла Продажба 10pcs 20 x 15cm Премиум Празно Тетоважа Пракса Кожата Двојна Страна Може да се Користи за Игли Машина за Снабдување со Бесплатен Превозот Функција : Направен од оригиналната суровина, нема отров, не штети...

CHUSE S14 перманентен грим игли за вежди Microblading ръководство на наклон на стерилизирани нож 14-пинов за татуировки, машини и 100 бр. химикалки

70.90 -11 % BGN 63.00

CHUSE S14 Трајна Шминка Игли Веѓа Microblading Прирачник Bevel Sterilized Ножеви 14Игли за Тетоважа Машина и Пенкало 100 PcsКарактеристики : Количина : 100 PCS...

1 бр. левият крак татуировки шаблони за краката боя за тяло, много цветя блясък аерограф Менди къна шаблони Шаблони 24*16.5 см S406L

3.02 -1 % BGN 3.00

Нови Карактеристики На Производот : 1.Сликата е повеќе исклучителна 2.Деталите повеќе кохерентни и флексибилни 3.Цените се поповолни ЗАБЕЛЕШКА : L стои на левата НогаПовторувајќи метод користи : 1...

Индийска Къна Лист Живота Дърво Татуировки Шаблони Жените Тялото Крака Ръка Изкуство Менди Шаблон Татуировки Шаблони За Airbrushing Да Рисува Живопис

BGN 1.01

2029 Популарни Точка!Индискиот Хена Лист Живот Дрво Тетоважа Stencils Жените Тело Нозе Рака Уметност Mehndi Тетоважа Образец Stencils За Airbrush Сликарство НерешеноГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"

20 бр/кор. EZ Revolution касета игла извити (кръгли) Magnum 12 0.35 мм текстурирани L Taper5. 5mm за Ротарной татуировка-машина

27.20 -12 % BGN 24.00

Ви благодариме за повлекува од нашата продавница!20 PCS / Кутија EZ Револуција кертриџ игли Криви (Круг) Магнум #12 0.35 мм L Taper7.0mm за rotar кертриџ тетоважа машинаОпис : Спецификација : EZ Тетоважа Нова Револуција Тетоважа Игла Касети Компатибилен со СИТЕ Јастреб видови кертриџ систем машини и костец...

5f-грим на веждите стерилизирани игли 100шт перманентен грим игли за татуировки игли безплатно Sh ipping

15.84 -18 % BGN 13.00

Големина : 5 F Количина : 100pcsТежина : 50g / КутијаПакување : 100pcs / КутијаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик Достапни Големини : 1 R / 2 R / 3Р / 5 R / 7 R / 3 F / 5 F / 7 F Спецификации : * Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.* Одлична стабилност, помалку вибрации.* Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.* Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.* Индивидуално спакувани.* Еднократна употреба, за еднократна употреба само.

500 бр 3RL кръгла игла оцветяване кръгло острие перманентен грим микроблейдинг вежди шейдер кръгла татуировка Микроблейд игла

40.00 -10 % BGN 36.00

Веѓа Прирачник Пенкало Ножеви Тетоважа Игли За 3 D Трајна Шминка Веѓа Прирачник Tattooing МатеријалиКарактеристики : 1...

Премиум качество на черен 79 инча 2 м силиконов мек татуировка клип кабел за татуировка машини Нов-B5

21.31 -25 % BGN 16.00

Премиум Квалитет Црна 79 Инчи 2m Силикони Мека Тетоважа Клип Кабелот за Тетоважа Машини за Нов Б5 100% Меки Силиконски Кабел lenght : 2m (79 Инчи)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.