• Новинка
EZ Tattoo Professional Permanent Makeup Power Supply LCD Digital Display Tattoo Makeup Tattoo Machine Kit 1 компл. / лот

EZ Tattoo Professional Permanent Makeup Power Supply LCD Digital Display Tattoo Makeup Tattoo Machine Kit 1 компл. / лот

резултат:
BGN 111.98
BGN 106.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Брод од страна на Кина Пост Воздух Mail, треба да се земе околу 30 работни дена за испорака .Ако сакате да ја добиете вашата цел побрзо, ве молиме изберете DHL, или ЕМС експрес сервис.Благодарам многу!
Тетоважа Трајна Шминка Напојување LCD Дигитален Дисплеј веѓа тетоважа Сочинуваат усни тетоважа машина за полнење
EZ ДОПИР е мал и лесен и лесно да се чисти и со разумна цена, има една излезна џек за водење на две машини. Тоа може да работи со Нашата целосна EZ Машина ; Дух, Гром, & Јастреб Машини Машини или било кој стандарден Серпентина & Ротациони Машини. Техничка : Излезна Моќност : 0-15 V DC-1 A. Влезна Моќност : 110-240 V AC, - 50/60 Hz МЕРЕЊА : 110 х 165 x 55мм. Clipcord и Footswitch конекции : 1/4" Моно Приклучоци Пакет Inclued : 1 Моќ Единица, 1 Приклучок, 1 компјутер 6.35 mm Конектор Адаптер кабелот.
СЛИКА ШОУ
Услови на Продажба !!!
Ние продаваме производи во целиот свет, и означете ги како Подароци или Примероци со реална вредност, и таму може да биде Царинската Такса arised кога тие одат преку царинската испостава, не се подобни да ве известам во однапред, ве молиме имајте во предвид моменталната Политика на Царинење во вашата земја.
Како да се предмети себе, вие сте исто така задолжени да се забележи дали тие се importable ставки на вашиот земји, ако НЕ, ве молам НЕ ставајте цел на нив, ние со ова да ве извести дека сте имајте на ум тоа однапред пред шопинг!
Начин на плаќање
Ние го прифатат плаќање методи кои се на располагање на DHgate.com како кредитна картичка
(VISA,MASTERCARD), офлајн плаќање (Банкарски Трансфер и Western Union), можете да изберете кој и како може да се направи.
Услови & Услови(ЧПП)
7 дена се Врати&Размена Политика-датум откако ќе се пријавите во пакетот.
(1)Барање за врати или разменува предмети :
За објектите што сакате да се направи замена, ќе треба да плаќаат за превозот се наплаќаат во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети.
(2) Мојот врати беше обработени, но јас не бев вратени мојот испорака полнење?
Превозот се неповратни, освен кога сме направиле превозот грешка
(3) сакам да се врати или размена на мојот купување! Она што можам да направам?
Ако не сте 100% задоволни со нашите објекти. Може да се врати или размена вашиот item(s) за целосно рефундирање во рок од 7 дена од денот ќе потпише пакет. Но, вие треба да се обрне на враќање е превозот надомест на свој.
Ве молиме контактирајте со мене пред да брод парцела.
Поштенски и Превозот политика
(4)Ние ќе брод предмети да ви 1-2 работни дена по приемот на вашата исплата.
со регистрирани воздухопловната, а ние ќе ви испратиме следење на број ние брод на предмети, ве молиме известете тоа. Обично, тоа трае 3-4 недели за да повеќето земји како in Oceania, Блискиот Исток, земји во европа и Северна Америка(со исклучок на САД преку E-пакет од по 15-20 дена) Додека тоа трае толку долго како 30-35 работни дена во други земји како in Africa и Јужна Америка, ве молиме известете тоа.
(5)Ако би сакале побрзо превозот метод, ти е дозволено да плаќаат екстра превозот надомест за Изразуваат(како на курирската служба DHL,UPS-от, EMS и Fed EX).
Почитувани Купувачи :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања или проблеми во било која точка. Ние сме секогаш тука и подготвен да ви помогне. Ви благодарам многу за сите ваши поддржува!

Подробности

Тип:
източник на захранване татуировки
търговска марка:
EZ
Атестация На Качеството На Продукта:
CE
Номер На Модела:
източник на захранване татуировки
Име:
източник на захранване на машина за перманентен грим
Аксесоари Сила Татуировки:
Штепсельная Щепсела На Захранването Татуировки
Пакетът Включва:
захранване+штепсельная вилица
Дисплей:
LCD цифров дисплей
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

EZ Revolution Needle Cartridge 08 Bugpin 5.5 mm Long Taper Magnum Tattoo Needles for Cartridge Tattoo Machine ръкохватки 20 бр/кор.

33.60 -11 % BGN 30.00

Ви благодариме за повлекува од Добро да се Купи Продавница!EZ Револуција Игла Кертриџ #08 Bugpin 5.5 mm Долги Коси Магнум Тетоважа Игли за Кертриџ Тетоважа Машина Костец 20 PCS / КутијаОпис : EZ Нова Револуција Тетоважа Игла Касети...

Индийска Къна Лист Живота Дърво Татуировки Шаблони Жените Тялото Крака Ръка Изкуство Менди Шаблон Татуировки Шаблони За Airbrushing Да Рисува Живопис

BGN 1.01

2029 Популарни Точка!Индискиот Хена Лист Живот Дрво Тетоважа Stencils Жените Тело Нозе Рака Уметност Mehndi Тетоважа Образец Stencils За Airbrush Сликарство НерешеноГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"

Вежди перманентен грим дръжка светлина ръчно изработени татуировки машина за Microblading игла острие ръчно Tebori дръжка

BGN 1.49

Карактеристики100% Нов Бренд и Висок Квалитет1.Антипропадна рака зафат дизајн кој совршено погодни и за тебе да важи.2.Професионален дизајн и мала тежина лесно да се соработува со игли.3.Лесно да се работи за професионална употреба или новиот регрут за обука.4.Професионални заклучување на игла и без тресење на иглата на сите.5.Убавината помошник за создавање на уникатни и неверојатни веѓа.6.Ви помогне убавина веѓа.Објектот спецификитеТип : Тетоважа ПиштолПиштол Тип : ПрирачникМатеријал : нерѓосувачки челикСтил : Веѓа Тетоважа ПенТежина : 9gГолемина : 13.3x0.6x0.6cmПакет : 1 PC *Веѓа Тетоважа Пен

Златен Tebori Pen Microblading Pen Tattoo Machine за перманентен грим на веждите татуировки ръчно изработени писалки Microblading Tools

BGN 1.49

Карактеристики100% Нов Бренд и Висок Квалитет1.Антипропадна рака зафат дизајн кој совршено погодни и за тебе да важи.2.Професионален дизајн и мала тежина лесно да се соработува со игли.3.Лесно да се работи за професионална употреба или новиот регрут за обука.4.Професионални заклучување на игла и без тресење на иглата на сите.5.Убавината помошник за создавање на уникатни и неверојатни веѓа.6.Ви помогне убавина веѓа.Објектот спецификитеТип : Тетоважа ПиштолПиштол Тип : ПрирачникМатеријал : Нерѓосувачки челикСтил : Веѓа Тетоважа ПенТежина : 9gГолемина : 13.3x0.6x0.6cmПакет : 1 PC *Веѓа Тетоважа Пен

флаш хена татуировки фалшиви временни татуировки етикети секси романтична розова роза цветя татуировки ръка на рамото си татуировка водоустойчив жени

1.26 -21 % BGN 1.00

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

50шт 5 Зубец кръгла игла Дракон машина за перманентен грим вежди татуировки игли

BGN 27.20

МОЗАИК ЗМЕЈ ИГЛИ 5 PRONG КРУГ ИГЛИСпецификации* Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.* Одлична стабилност, помалку вибрации.* Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.* Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.* Индивидуално спакувани.Dragon tattoo игли за трајна шминка машинаОва е специјално наменета за искусни професионалци.Тоа обезбеди крајната сила, прецизност и стабилност ќе бараат.Апликација за веѓа, eyeliner, Усна шминка, па дури и мали модели на тело, тетоважи.Целосно расположливиот додатоци обезбеди хигиенски средина и безбедна примена.Бесплатни брзина на прилагодување обезбедуваат од фреквенцијата според корисниците предност.оваа тетоважа игли за трајна шминка машина Змеј

Нов Източник На Захранване Aurora Tattoo Power Tattoo Machine Power Tattoo Power Suplly

88.96 -25 % BGN 67.00

Нови Критични Тетоважа АУРОРА Напојување Тетоважа Моќ За Спецификација на Производот : Боја : Сребрена / Црна Димензии : 27 / 8" дијаметар, 13 / 4" висина и Тежина : 6.4 оз Излезен Напон : 1.5 v 17v Компатибилен со сите серпентина и ротари тетоважа машини Userfriendly ротари контрола притисни knob за да го вклучите / исклучите, исклучете режими, и промена на напон Боја на промена на напон индикатор Две подножјето на возилото режими за сликање одржува или еден Скокпроектот на владата функција за ротари тетоважа машини 1 / 4" моно џек влезови за стандард клип мозок и подножјето на возилото (подножјето на возилото не е потребно да се кандидира) CNCмашински елоксирани алуминиумски домување Вградени магнети и силиконски костец дозволите за користење на различни површини адаптер вклучуваатПЛАЌАЊЕ : Ние, САМО со брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање...

1R * 100шт перманентен грим на веждите игла на веждите, устните игла (0.35*50 мм)

15.68 -43 % BGN 9.00

Професионални трајна шминка игли Големина : 1 R (0.35*50 MM)Количина : 100pcsПакување : Зелена пакет SterilizedМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик Спецификации : * Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.* Одлична стабилност, помалку вибрации.* Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.* Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.* Индивидуално спакувани.* Еднократна употреба, за еднократна употреба само.

Горещи продажба 10шт 20 x 15 см премия е татуировка практика на кожата двустранно може да се използва за игли машина доставки Безплатна доставка

28.98 -10 % BGN 26.00

Топла Продажба 10pcs 20 x 15cm Премиум Празно Тетоважа Пракса Кожата Двојна Страна Може да се Користи за Игли Машина за Снабдување со Бесплатен Превозот Функција : Направен од оригиналната суровина, нема отров, не штети...

Премиум качество на черен 79 инча 2 м силиконов мек татуировка клип кабел за татуировка машини Нов-B5

21.31 -25 % BGN 16.00

Премиум Квалитет Црна 79 Инчи 2m Силикони Мека Тетоважа Клип Кабелот за Тетоважа Машини за Нов Б5 100% Меки Силиконски Кабел lenght : 2m (79 Инчи)...

Нова Мода Светкавица Злато Син Металик Стрелка Татуировки Индийски Гривна Дизайн На Мъже, Жени Нарукавник Водоустойчив Временни Татуировки Етикети

BGN 1.33

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!Големина : 20*15cm1 PC Мода Флеш Злато Металик Сина Стрелка Тетоважи Индискиот Хривнија Дизајн Мажи Жени Armlet Водоотпорен Привремена Тетоважа НалепнициВе молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : КТ162, YS44Ако нема порака лево, нашата продавница го задржува правото да случаен пратката.Ви благодариме!Известување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

5pcs Tattoo Transfer Paper Tattoo Supplies 4 слоя копирни въглеродна паус термотрансферный дебели шаблони татуировки tatuagem

2.61 -23 % BGN 2.00

Спецификација:Пренос на хартија ви овозможува да ги пронајдат или матрицата слики од нивните оригиналниот извор, трансфер на хартија, и, на крајот, на кожата.Тоа може да се користи со dot matrix принтери, или може да се подготви вашиот stencils со рака.Тоа може да работи со топлинска копир машина...

CHUSE S14 перманентен грим игли за вежди Microblading ръководство на наклон на стерилизирани нож 14-пинов за татуировки, машини и 100 бр. химикалки

70.90 -11 % BGN 63.00

CHUSE S14 Трајна Шминка Игли Веѓа Microblading Прирачник Bevel Sterilized Ножеви 14Игли за Тетоважа Машина и Пенкало 100 PcsКарактеристики : Количина : 100 PCS...

Перманентен грим игли 20pcs 3F консуматив игла за еднократна употреба Microblading игла за вежди устни Грим дръжка машина игла

32.30 -29 % BGN 23.00

Опис : Боја : БелаГолемина : Uпик, видете редот примерот подолу.Појавување На Машина Модели : Традиционалната Шминка МашинаМатеријал : 316 медицински нерѓосувачки челик со предстерилни од страна на E...

1 бр. левият крак татуировки шаблони за краката боя за тяло, много цветя блясък аерограф Менди къна шаблони Шаблони 24*16.5 см S406L

3.02 -1 % BGN 3.00

Нови Карактеристики На Производот : 1.Сликата е повеќе исклучителна 2.Деталите повеќе кохерентни и флексибилни 3.Цените се поповолни ЗАБЕЛЕШКА : L стои на левата НогаПовторувајќи метод користи : 1...

10шт стерилен еднократен черна тръба на татуировки с 3/4 25 мм 3rt щипки за машини комплект за доставка

9.86 -19 % BGN 8.00

10 PCS Стерилни за Еднократна употреба Црна Тетоважа Цевка Со 3 / 4" 25мм 3 RT Костец За Машина за Полнење Поставите СнабдувањеКарактеристики : 1...

Mircoblading игли за татуировки игли 50 бр 12 пинов кастрирани неръждаема стомана 3D бродерия вежди перманентен грим игли нож

19.38 -28 % BGN 14.00

modname=ckeditorТетоважа Сечилото Игли Тетоважа Веѓа Игли Тетоважа Шминка Игли 50 персонални Компјутери 12 pin Sterilized Нерѓосувачки Челик 3 D Везови Веѓа Трајна Шминка Тетоважа Игли Ножеви Бесплатен Превозот12# тетоважа сечилото веѓа За Прирачник за Трајна Шминка Пен1.Точка име : тетоважа сечилото microblading игли2.Се користи за : веѓа везови3...

5f-грим на веждите стерилизирани игли 100шт перманентен грим игли за татуировки игли безплатно Sh ipping

15.84 -18 % BGN 13.00

Големина : 5 F Количина : 100pcsТежина : 50g / КутијаПакување : 100pcs / КутијаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик Достапни Големини : 1 R / 2 R / 3Р / 5 R / 7 R / 3 F / 5 F / 7 F Спецификации : * Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.* Одлична стабилност, помалку вибрации.* Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.* Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.* Индивидуално спакувани.* Еднократна употреба, за еднократна употреба само.

50 бр./лот 2015 новата гореща продажба I. V стоманена катетър пиърсинг игла кастрирани пакет Лесен пиърсинг

39.98 -5 % BGN 38.00

Ви благодариме за повлекува од Buy4now Телото Уметност ПродавницаБрод од страна на Кина Пост Воздух Mail,треба да се земе повеќе од 30 работни дена за испорака .Ако сакате да ја добиете вашата цел побрзо ,како за избере DHL, или ЕМС.Благодарам многу!50 X20 G I...

125 бр./лот за еднократна употреба чисти Pad Underpad хигиена лична медицинска татуировка маса водоустойчив покривки 45*33 см случаен цвят

40.00 -5 % BGN 38.00

Функцијата Висок Добар квалитет И Нова Состојба Двојно композитни мембрана,горниот дел од водоотпорен,отпорност на инфекција...

5 бр./лот Pro водоустойчив листенца красив калъф за боди-арт светкавица металик временно злато метална татуировка гореща XS14

4.78 -16 % BGN 4.00

5 Компјутери / Многу Про водоотпорен Ливчиња убава случај тело уметност флеш метален привремени тетоважи злато tatoos metalic tatoo ТоплаСовети : Количина : 5 КомпјутериСтил : Мешавина На СтиловиПоради различни следи поставување и осветлување,тоа може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува.ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Мъжки Тотем Звезда превръзка кухи шаблони татуировка момиче на Тялото ръка фалшиви татуировки шаблон етикети за направи си САМ аерограф Painitng къна конус

BGN 1.01

2029 Популарни Точка!Мажите Тотем Ѕвезда Armband Шупливи Тетоважа Stencils Девојка Тело Рака Лажни Тетоважа Образец Налепница За DIY Airbrush Painitng Хена КонусГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.