• Новинка
OPHIR Black 25000-30000r/m Executioner Tattoo Machine Shader liner четки Tattoo Gun for Body Art Tattoo Supply _TA012

OPHIR Black 25000-30000r/m Executioner Tattoo Machine Shader liner четки Tattoo Gun for Body Art Tattoo Supply _TA012

резултат:
BGN 47.98

Брой продукти
Налично


Опис : 1.Ротари моторни тетоважа машина може да биде заменлив за лагер или shader 2.Робустен ротационен мотор, стабилен тело и мазна вибрации 3.Силен мотор и практично молчи кога оперативни 4.Не се прегрее по работат долго време 5.Може да се постави за сенчење и поставата, обезбедување на повеќе практично користење 6.Веројатно најблиску до конвенционалните серпентина машината, но без да се расправаме на постојана подесување Спецификација : Модел : Џелатот Брзина : Околу 25000 ~ 30000r/m Почнувајќи Напон : 3 V Оперативен Напон : 6 9 V Големина (L x W x H) : Прибл. 3.7 x 1.3 x 2.5 инчен / 9.3 x 3.3 x 6.5 см Рамка Материјал : Kirsite Боја : Црна Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Пакет се Вклучени : 1x Тетоважа Машина

Подробности

Тип:
Татуировочный Пистолет
Материал:
Сплав
търговска марка:
Офир
Номер На Модела:
ta012
Атестация На Качеството На Продукта:
CE
Тип Пистолет:
Електрически
Име:
татуировочная машина
Тип На Машини За Татуировки:
Татуировочная Машина На Палача
татуировочная машина:
Шейдерный Подложка Татуировочный Пистолет
Татуировочный пистолет за:
Доставка На Татуировки, Боди Арт

Избор на купувачи

CHUSE 5-Slope за еднократна употреба стерилизованная татуировочная машина за перманентен грим на върха на игла за C5 C5T вежди устни, очна линия машина комплект 10 бр.

31.98 -12 % BGN 28.00

CHUSE 5Падина за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Машина за Трајна Шминка Игли Совети за C5 C5 T Веѓа Усни Eyeliner Машина за Полнење 10 PCS Функција : * Кертриџ игла еденвреме conjoined дизајн, лесно да се користат; * Тетоважа игла независни блистер пакување повеќе здравје и безбедност; * Оваа тетоважа игла употреба 316 Медицински нерѓосувачки челик, боја брзо; * Вграден во 316 пролет, скалабилност е силна; * Вграден во фитинг фиксна картичка слот за долго време да се користи игла нема да се лулаат; * Игла устата модел со тетоважа слични secant игра магла не е ограничено; * Со игла работа може да заштеди време и да се намалат болката целосно; * со игла може да се одржи за десет минути држи жито supercilium тело областа боење технологија; Спецификација : * Пакување : 10 Парчиња / Кутија * Материјал : ABS + 316 Медицински Нерѓосувачки * Големина на Игла : Должина : 6.5 СМ Дијаметар : 1.2 СМ * Тежина : 50 G / Кутија

12 бр./лот Хелоуин смешно лицето стикер рейв багаж преувеличен с грим на очите етикети на сценичните изкуства временна татуировка стикер

21.90 -13 % BGN 19.00

12pcs / многу Смешни ноќта на Вештерките се Соочуваат со Налепница запалено претерани фаза шминка на очите налепници за Изведувачки Уметности привремена тетоважа налепницапакување : 12pcs налепници

CHUSE S14 перманентен грим игли за вежди Microblading ръководство на наклон на стерилизирани нож 14-пинов за татуировки, машини и 100 бр. химикалки

70.90 -11 % BGN 63.00

CHUSE S14 Трајна Шминка Игли Веѓа Microblading Прирачник Bevel Sterilized Ножеви 14Игли за Тетоважа Машина и Пенкало 100 PcsКарактеристики : Количина : 100 PCS...

Индийска Къна Лист Живота Дърво Татуировки Шаблони Жените Тялото Крака Ръка Изкуство Менди Шаблон Татуировки Шаблони За Airbrushing Да Рисува Живопис

BGN 1.01

2029 Популарни Точка!Индискиот Хена Лист Живот Дрво Тетоважа Stencils Жените Тело Нозе Рака Уметност Mehndi Тетоважа Образец Stencils За Airbrush Сликарство НерешеноГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"

5f-грим на веждите стерилизирани игли 100шт перманентен грим игли за татуировки игли безплатно Sh ipping

15.84 -18 % BGN 13.00

Големина : 5 F Количина : 100pcsТежина : 50g / КутијаПакување : 100pcs / КутијаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик Достапни Големини : 1 R / 2 R / 3Р / 5 R / 7 R / 3 F / 5 F / 7 F Спецификации : * Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.* Одлична стабилност, помалку вибрации.* Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.* Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.* Индивидуално спакувани.* Еднократна употреба, за еднократна употреба само.

Голяма ръка ръкав татуировки временно обостряне на татуировки стикер Тотем татуировки фалшиви татуировки за мъже временни мъжки SH-004 боди-арт

1.55 -35 % BGN 1.00

100% сосема новГолемина : 15.0*10.0 cmМодел : како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 лист Привремена Тетоважа НалепницаТетоважи Апликација : 1...

Rocooart Големи Очи Дизайн Водоустойчив Временни Татуировки Етикети На Жените И Мъжете Фалшиви Татуировки Tatouage Taty Хена Татуировки За Ръце Назад

BGN 2.88

Rocooart Големи Очи Дизајн Привремена Тетоважа Налепница Жени Мажи Лажни Тетоважа Tatuagem Taty Хена Tatoo За Рака НазадСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart Тетоважа SC СеријаПроизвод Големина:15 x 10.5 СМПроизвод во Боја : Како на сликиКорисни време : 57daysПакување Количина...

50 бр./лот 2015 новата гореща продажба I. V стоманена катетър пиърсинг игла кастрирани пакет Лесен пиърсинг

39.98 -5 % BGN 38.00

Ви благодариме за повлекува од Buy4now Телото Уметност ПродавницаБрод од страна на Кина Пост Воздух Mail,треба да се земе повеќе од 30 работни дена за испорака .Ако сакате да ја добиете вашата цел побрзо ,како за избере DHL, или ЕМС.Благодарам многу!50 X20 G I...

Златен Tebori Pen Microblading Pen Tattoo Machine за перманентен грим на веждите татуировки ръчно изработени писалки Microblading Tools

BGN 1.49

Карактеристики100% Нов Бренд и Висок Квалитет1.Антипропадна рака зафат дизајн кој совршено погодни и за тебе да важи.2.Професионален дизајн и мала тежина лесно да се соработува со игли.3.Лесно да се работи за професионална употреба или новиот регрут за обука.4.Професионални заклучување на игла и без тресење на иглата на сите.5.Убавината помошник за создавање на уникатни и неверојатни веѓа.6.Ви помогне убавина веѓа.Објектот спецификитеТип : Тетоважа ПиштолПиштол Тип : ПрирачникМатеријал : Нерѓосувачки челикСтил : Веѓа Тетоважа ПенТежина : 9gГолемина : 13.3x0.6x0.6cmПакет : 1 PC *Веѓа Тетоважа Пен

50шт 5 Зубец кръгла игла Дракон машина за перманентен грим вежди татуировки игли

BGN 27.20

МОЗАИК ЗМЕЈ ИГЛИ 5 PRONG КРУГ ИГЛИСпецификации* Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.* Одлична стабилност, помалку вибрации.* Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.* Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.* Индивидуално спакувани.Dragon tattoo игли за трајна шминка машинаОва е специјално наменета за искусни професионалци.Тоа обезбеди крајната сила, прецизност и стабилност ќе бараат.Апликација за веѓа, eyeliner, Усна шминка, па дури и мали модели на тело, тетоважи.Целосно расположливиот додатоци обезбеди хигиенски средина и безбедна примена.Бесплатни брзина на прилагодување обезбедуваат од фреквенцијата според корисниците предност.оваа тетоважа игли за трајна шминка машина Змеј

5 бр./лот Pro водоустойчив листенца красив калъф за боди-арт светкавица металик временно злато метална татуировка гореща XS14

4.78 -16 % BGN 4.00

5 Компјутери / Многу Про водоотпорен Ливчиња убава случај тело уметност флеш метален привремени тетоважи злато tatoos metalic tatoo ТоплаСовети : Количина : 5 КомпјутериСтил : Мешавина На СтиловиПоради различни следи поставување и осветлување,тоа може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува.ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Нов Източник На Захранване Aurora Tattoo Power Tattoo Machine Power Tattoo Power Suplly

88.96 -25 % BGN 67.00

Нови Критични Тетоважа АУРОРА Напојување Тетоважа Моќ За Спецификација на Производот : Боја : Сребрена / Црна Димензии : 27 / 8" дијаметар, 13 / 4" висина и Тежина : 6.4 оз Излезен Напон : 1.5 v 17v Компатибилен со сите серпентина и ротари тетоважа машини Userfriendly ротари контрола притисни knob за да го вклучите / исклучите, исклучете режими, и промена на напон Боја на промена на напон индикатор Две подножјето на возилото режими за сликање одржува или еден Скокпроектот на владата функција за ротари тетоважа машини 1 / 4" моно џек влезови за стандард клип мозок и подножјето на возилото (подножјето на возилото не е потребно да се кандидира) CNCмашински елоксирани алуминиумски домување Вградени магнети и силиконски костец дозволите за користење на различни површини адаптер вклучуваатПЛАЌАЊЕ : Ние, САМО со брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање...

Безплатна доставка Yumoon 50шт 3RL татуировки игли касети за перманентен грим Liberty и charmant татуировки машини

44.80 -15 % BGN 38.00

Бесплатен превозот Yumoon 50 Pcs 3 RL Тетоважа Игли Касети За Трајна Шминка Слобода и charmant тетоважа машинаСодржи : 50pcs слобода шминка Игла 3РСпецификации : 1...

синя гума вежда фалшива кожа 15 см х 20 см перманентен грим татуировки практика кожа за начинаещи

BGN 4.50

100% Сосема Нов и МекаUesed во tattooing пракса : Совршен за tattooing почетници : Двете страни може да се користи за да се практикуваат tattooing.Материјал : СиликонГолемина : Прибл...

Премиум качество на черен 79 инча 2 м силиконов мек татуировка клип кабел за татуировка машини Нов-B5

21.31 -25 % BGN 16.00

Премиум Квалитет Црна 79 Инчи 2m Силикони Мека Тетоважа Клип Кабелот за Тетоважа Машини за Нов Б5 100% Меки Силиконски Кабел lenght : 2m (79 Инчи)...

Две Сладки Котки Шаблон Кухи Шаблони Татуировки Момичета, Деца Тялото На Ръка, Крака, Ръце, Татуировки, Изкуство Шаблон Етикети Коледна Паста

BGN 1.01

2029 Популарни Точка!Две Убави Мачки Шема Шупливи Тетоважа Stencils Девојка Деца Тело Рака Нозе, Раце Уметност Тетоважа Образец Налепница Божиќ ПастаГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"

1 бр. левият крак татуировки шаблони за краката боя за тяло, много цветя блясък аерограф Менди къна шаблони Шаблони 24*16.5 см S406L

3.02 -1 % BGN 3.00

Нови Карактеристики На Производот : 1.Сликата е повеќе исклучителна 2.Деталите повеќе кохерентни и флексибилни 3.Цените се поповолни ЗАБЕЛЕШКА : L стои на левата НогаПовторувајќи метод користи : 1...

Горещи продажба 10шт 20 x 15 см премия е татуировка практика на кожата двустранно може да се използва за игли машина доставки Безплатна доставка

28.98 -10 % BGN 26.00

Топла Продажба 10pcs 20 x 15cm Премиум Празно Тетоважа Пракса Кожата Двојна Страна Може да се Користи за Игли Машина за Снабдување со Бесплатен Превозот Функција : Направен од оригиналната суровина, нема отров, не штети...

Перманентен грим игли 20pcs 3F консуматив игла за еднократна употреба Microblading игла за вежди устни Грим дръжка машина игла

32.30 -29 % BGN 23.00

Опис : Боја : БелаГолемина : Uпик, видете редот примерот подолу.Појавување На Машина Модели : Традиционалната Шминка МашинаМатеријал : 316 медицински нерѓосувачки челик со предстерилни од страна на E...

1R * 100шт перманентен грим на веждите игла на веждите, устните игла (0.35*50 мм)

15.68 -43 % BGN 9.00

Професионални трајна шминка игли Големина : 1 R (0.35*50 MM)Количина : 100pcsПакување : Зелена пакет SterilizedМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик Спецификации : * Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.* Одлична стабилност, помалку вибрации.* Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.* Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.* Индивидуално спакувани.* Еднократна употреба, за еднократна употреба само.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.