• Новинка
5шт ППР вежди татуировка мастило перманентен грим пигмент 3D ръчно вежди бродирани постоянни татуировки микропигмент вежди боя

5шт ППР вежди татуировка мастило перманентен грим пигмент 3D ръчно вежди бродирани постоянни татуировки микропигмент вежди боя

резултат:
BGN 56.00
BGN 52.00 -7 %

Брой продукти
Налично


5pcs PCD веѓа тетоважа мастило трајна шминка пигмент 3 D прирачник веѓа везени трајна тетоважа micropigment веѓа боја
Спецификација : Материјал : Состав на вода ,глицерин ,Увезени тонер, Медицински алкохол.PCD мастила Половина решение паста пигмент Внимание : Можете да изберете 5 бои од 11colors, АЗИЈА ЦРНА / БЕЖ / ЦРНА / ЦРНО КАФЕ / BROWN / ДЛАБОКО КАФЕНА ЦРНА / ДЛАБОКО КАФЕ / ЗЛАТНИОТ БРАУН КАФЕ / БЛИСКИОТ КАФЕ / БЕЛА / СВЕТЛА КАФЕ , ако не се избере бои, стоката ќе биде брод од страна на ramdon. Производ детали : 1. Безбедност, без toxin, стабилност; 2. Таписерии и мазна, боја сатурација е исклучително силна, ефектот е природно, живописни. 3. На мазна паста тело, цврст и вода поделба феномен, по отворен паста леплива, лесно да се во боја; 4. Содржи заштита од сонце фактор, Титаниум диоксид, може да се стави на ув на забите предизвикани од надолу до минимум. 5. Економски и издржливи, секој шише на боја може да се направи 40-50 да веѓите, обичните везови веѓа пигмент е пет пати. 6.Жито усна боја материјал Лебди усна боја веѓа везови веѓа боја материјал Везови боја безбеден и сигурен со германски увезени тонер, тонер по SGS сертификација целосно не-токсични за човечкото тело, главните состојки : вода, глицерин тонер, нормално извоз во Европските и Американските земји, и дома и во странство имаат широк спектар на убавината институции во употреба. Ефектот е многу стабилна. Embroider малку знаење : пигмент треба да се користи toothpick промешајте да се меша добро пред употреба, вискозитет се вклопуваат, премногу сува може да додадете неколку глицерин diluent, работат во процесот на памук за да избришете го вишокот на пигмент завртки во е многу сува, па како да се избегне мастило разредување предизвика и сино. Taupe се применуваат на располагање по заврши, по три до пет минути. Кажете клиенти се избегнува алкохол, зачинета морска храна, итн., обрнете внимание на здравјето, embroider по часови ќе имаат серумски продирање, за да ги избрише, да не scabby кралицата мајка, конечно да се стави на поправка, се држи до 1 до 2 пати на ден, неделно.
Плаќање обично ќе биде потврдено по првите 24 часа. Western union,Moneybooks,Qiwi паричник,кредитна картичка,Alipay се прифатени преку secure процес ЗАЧУВАМ на .
•ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO). •Налози обработени навремено по плаќање на проверка. •Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. •УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. •Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро. •Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздух mail, да стигнете до ПОВЕЌЕТО земји во рок од 15 до 35 дена. •Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. •Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. •Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Тип:
мастило за татуировки
Номер На Модела:
ТИК-1
Име:
Микро-пигмент
Валиден време:
3 години
Характеристика:
Никога не увядайте и никога не променяйте цвета на
Volum:
5 мл

Избор на купувачи

Microblading игла вежди острието оцветяване R17 Пин перманентен грим ръчно SPMU мъгла вежди татуировки игли

33.44 -16 % BGN 28.00

Microblading Игли Веѓа Сечилото ЗАСЕНЧУВАЊЕ R17 Pin Трајна Шминка Прирачник SPMU Магла веѓа тетоважа игла*Пакување : 100pcs тетоважа игла ножеви / ТорбаСпецификации : Лагер Microblading игла Игла Игли : 17 pin Засенчување Microblading игла Флексибилни покритие за контрола на Microblading потези прирачник игли за магла веѓаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗачувамНие САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Продавачот плаќање инструкцииВе молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено, ви благодариме!Политика на враќање : 1.7 дена по купувачот добива тоа2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас...

50 бр./лот 2015 новата гореща продажба I. V стоманена катетър пиърсинг игла кастрирани пакет Лесен пиърсинг

39.98 -5 % BGN 38.00

Ви благодариме за повлекува од Buy4now Телото Уметност ПродавницаБрод од страна на Кина Пост Воздух Mail,треба да се земе повеќе од 30 работни дена за испорака .Ако сакате да ја добиете вашата цел побрзо ,како за избере DHL, или ЕМС.Благодарам многу!50 X20 G I...

Перманентен грим игли 20pcs 3F консуматив игла за еднократна употреба Microblading игла за вежди устни Грим дръжка машина игла

32.30 -29 % BGN 23.00

Опис : Боја : БелаГолемина : Uпик, видете редот примерот подолу.Појавување На Машина Модели : Традиционалната Шминка МашинаМатеријал : 316 медицински нерѓосувачки челик со предстерилни од страна на E...

20 бр/кор. EZ Revolution касета игла извити (кръгли) Magnum 12 0.35 мм текстурирани L Taper5. 5mm за Ротарной татуировка-машина

27.20 -12 % BGN 24.00

Ви благодариме за повлекува од нашата продавница!20 PCS / Кутија EZ Револуција кертриџ игли Криви (Круг) Магнум #12 0.35 мм L Taper7.0mm за rotar кертриџ тетоважа машинаОпис : Спецификација : EZ Тетоважа Нова Револуција Тетоважа Игла Касети Компатибилен со СИТЕ Јастреб видови кертриџ систем машини и костец...

Златен Tebori Pen Microblading Pen Tattoo Machine за перманентен грим на веждите татуировки ръчно изработени писалки Microblading Tools

BGN 1.49

Карактеристики100% Нов Бренд и Висок Квалитет1.Антипропадна рака зафат дизајн кој совршено погодни и за тебе да важи.2.Професионален дизајн и мала тежина лесно да се соработува со игли.3.Лесно да се работи за професионална употреба или новиот регрут за обука.4.Професионални заклучување на игла и без тресење на иглата на сите.5.Убавината помошник за создавање на уникатни и неверојатни веѓа.6.Ви помогне убавина веѓа.Објектот спецификитеТип : Тетоважа ПиштолПиштол Тип : ПрирачникМатеријал : Нерѓосувачки челикСтил : Веѓа Тетоважа ПенТежина : 9gГолемина : 13.3x0.6x0.6cmПакет : 1 PC *Веѓа Тетоважа Пен

Вълк дизайн временни татуировки етикети мъжете голям боди-арт флаш татуировка паста жени 21*15 см вълци Тотем водоустойчив татуировки етикети

BGN 1.38

1 PC Волкот Дизајн Привремена Тетоважа Налепници Мажи Големи Телото Уметност Флеш Тетоважа Паста Жените 21*15 CM Волци Тотем Водоотпорен Tatoo DecalsГолемина : 21*15cmПовратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

CHUSE C5 10pcs 2RL богат на функции татуировочная машина игли за татуировки игли за вежди устни, очите-по линия на татуировките на тялото, татуировки

28.43 -12 % BGN 25.00

CHUSE 10pcs 2 РЛ Мултифункционален Тетоважа Игли Супер Добар Квалитет​карактеристики : 1 Секоја pin има еденвреме независни пакување, игла и игла со еденвреме Сијамски дизајн, здравје, безбедност и удобност;2...

12 бр./лот Хелоуин смешно лицето стикер рейв багаж преувеличен с грим на очите етикети на сценичните изкуства временна татуировка стикер

21.90 -13 % BGN 19.00

12pcs / многу Смешни ноќта на Вештерките се Соочуваат со Налепница запалено претерани фаза шминка на очите налепници за Изведувачки Уметности привремена тетоважа налепницапакување : 12pcs налепници

5 бр./лот Pro водоустойчив листенца красив калъф за боди-арт светкавица металик временно злато метална татуировка гореща XS14

4.78 -16 % BGN 4.00

5 Компјутери / Многу Про водоотпорен Ливчиња убава случај тело уметност флеш метален привремени тетоважи злато tatoos metalic tatoo ТоплаСовети : Количина : 5 КомпјутериСтил : Мешавина На СтиловиПоради различни следи поставување и осветлување,тоа може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува.ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

Rocooart Големи Очи Дизайн Водоустойчив Временни Татуировки Етикети На Жените И Мъжете Фалшиви Татуировки Tatouage Taty Хена Татуировки За Ръце Назад

BGN 2.88

Rocooart Големи Очи Дизајн Привремена Тетоважа Налепница Жени Мажи Лажни Тетоважа Tatuagem Taty Хена Tatoo За Рака НазадСерија Име : 100% Сосема Нов Rocooart Тетоважа SC СеријаПроизвод Големина:15 x 10.5 СМПроизвод во Боја : Како на сликиКорисни време : 57daysПакување Количина...

Индийска Къна Лист Живота Дърво Татуировки Шаблони Жените Тялото Крака Ръка Изкуство Менди Шаблон Татуировки Шаблони За Airbrushing Да Рисува Живопис

BGN 1.01

2029 Популарни Точка!Индискиот Хена Лист Живот Дрво Тетоважа Stencils Жените Тело Нозе Рака Уметност Mehndi Тетоважа Образец Stencils За Airbrush Сликарство НерешеноГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"

1бр мода 3D пеперуда татуировки злато горещо щамповане цветни пеперуди водоустойчив татуировки готино и секси за жените papillon H3D-30

BGN 1.25

2205 ТОПЛА, ЖЕШКА, ЖЕШКО!ТОПЛА ПРОДАЖБАНие Се Обезбеди Најдобар Квалитет!!Ве молиме оставете порака за да ни кажете на вашиот избор на стил : Црна дигитален моделНа пример : 3 D 08 ,3 D36Ако не е оставена порака, ние автоматски ќе испрати стил за васВо случај дел на модели може да биде надвор од акциите, ние го задржуваме правото да испрати овој објект по случаен избор.Ви благодариме! Големина : 19*9cmПовратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

CHUSE 5-Slope за еднократна употреба стерилизованная татуировочная машина за перманентен грим на върха на игла за C5 C5T вежди устни, очна линия машина комплект 10 бр.

31.98 -12 % BGN 28.00

CHUSE 5Падина за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Машина за Трајна Шминка Игли Совети за C5 C5 T Веѓа Усни Eyeliner Машина за Полнење 10 PCS Функција : * Кертриџ игла еденвреме conjoined дизајн, лесно да се користат; * Тетоважа игла независни блистер пакување повеќе здравје и безбедност; * Оваа тетоважа игла употреба 316 Медицински нерѓосувачки челик, боја брзо; * Вграден во 316 пролет, скалабилност е силна; * Вграден во фитинг фиксна картичка слот за долго време да се користи игла нема да се лулаат; * Игла устата модел со тетоважа слични secant игра магла не е ограничено; * Со игла работа може да заштеди време и да се намалат болката целосно; * со игла може да се одржи за десет минути држи жито supercilium тело областа боење технологија; Спецификација : * Пакување : 10 Парчиња / Кутија * Материјал : ABS + 316 Медицински Нерѓосувачки * Големина на Игла : Должина : 6.5 СМ Дијаметар : 1.2 СМ * Тежина : 50 G / Кутија

Две Сладки Котки Шаблон Кухи Шаблони Татуировки Момичета, Деца Тялото На Ръка, Крака, Ръце, Татуировки, Изкуство Шаблон Етикети Коледна Паста

BGN 1.01

2029 Популарни Точка!Две Убави Мачки Шема Шупливи Тетоважа Stencils Девојка Деца Тело Рака Нозе, Раце Уметност Тетоважа Образец Налепница Божиќ ПастаГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"

Нова водоустойчив временна татуировка стикер на тялото хладно мандала прехвърляне на вода флаш татуировка фалшива татуировка на момиче на момче безплатна достав?

1.12 -11 % BGN 1.00

тетоважа големина : 10.5*6cmВодоотпорен Привремена Тетоважа Налепница на телото уметност прст Вода Трансфер лажни тетоважаПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

Безплатна доставка Yumoon 50шт 3RL татуировки игли касети за перманентен грим Liberty и charmant татуировки машини

44.80 -15 % BGN 38.00

Бесплатен превозот Yumoon 50 Pcs 3 RL Тетоважа Игли Касети За Трајна Шминка Слобода и charmant тетоважа машинаСодржи : 50pcs слобода шминка Игла 3РСпецификации : 1...

1 бр. левият крак татуировки шаблони за краката боя за тяло, много цветя блясък аерограф Менди къна шаблони Шаблони 24*16.5 см S406L

3.02 -1 % BGN 3.00

Нови Карактеристики На Производот : 1.Сликата е повеќе исклучителна 2.Деталите повеќе кохерентни и флексибилни 3.Цените се поповолни ЗАБЕЛЕШКА : L стои на левата НогаПовторувајќи метод користи : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.