• Новинка
Водоустойчив временен стикер татуировки 3d blue roseflower butterfly tattoo Water Transfer flash tatoo фалшиви татуировки за мъже жени

Водоустойчив временен стикер татуировки 3d blue roseflower butterfly tattoo Water Transfer flash tatoo фалшиви татуировки за мъже жени

резултат:
BGN 0.78

Брой продукти
Наличноголемина : 10.5*6cm

Подробности

Тип:
Временна Татуировка
Размер:
10.5*6cm
търговска марка:
RCLNDP
Номер На Модела:
Стикери
потребител:
децата на жените и мъжете
Процес:
переводные етикети
Живот:
3-7days
Водоустойчив:
ДА
Опаковка:
Индивидуална пластмасова капачка

Избор на купувачи

Две Сладки Котки Шаблон Кухи Шаблони Татуировки Момичета, Деца Тялото На Ръка, Крака, Ръце, Татуировки, Изкуство Шаблон Етикети Коледна Паста

BGN 1.01

2029 Популарни Точка!Две Убави Мачки Шема Шупливи Тетоважа Stencils Девојка Деца Тело Рака Нозе, Раце Уметност Тетоважа Образец Налепница Божиќ ПастаГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"

Последните Грим За Хелоуин Парти Ужас Фалшив Белег От Рана / Черепа / Кръв Татуировки Дизайн Временни Татуировки Етикети

BGN 0.80

Лажни 3d Хорор Водоотпорен ноќта на Вештерките Ден Makup Horror Temporary Тетоважа Налепници телото уметност тетоважа налепницаДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПакетот Вклучува : 1 ЛистГолемина : 105x60mm / 4.1"x2.36"Траен време : 510daysФУНКЦИЈАОва е еден вид на вода и пот доказ tatoo налепници,без штети на кожи и тоа може да се чуваат за 7 дена.Тоа може да биде sticked на било која позиција ви се допаѓа и да го покрие вашето тело лузни.Убава и fashional! Ние, исто така имаат оние видови на tatoo налепници,како и усна налепници,Нокти налепници,светлечки налепници,блескава прав налепници,цртан филм налепници, скелет налепници,portraiture налепници,тотем налепници,животни налепници,цвет и птица налепници,Кинески и англиски знаци налепници, итн...

Нова водоустойчив временна татуировка стикер на тялото хладно мандала прехвърляне на вода флаш татуировка фалшива татуировка на момиче на момче безплатна достав?

1.12 -11 % BGN 1.00

тетоважа големина : 10.5*6cmВодоотпорен Привремена Тетоважа Налепница на телото уметност прст Вода Трансфер лажни тетоважаПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

Вежди перманентен грим дръжка светлина ръчно изработени татуировки машина за Microblading игла острие ръчно Tebori дръжка

BGN 1.49

Карактеристики100% Нов Бренд и Висок Квалитет1.Антипропадна рака зафат дизајн кој совршено погодни и за тебе да важи.2.Професионален дизајн и мала тежина лесно да се соработува со игли.3.Лесно да се работи за професионална употреба или новиот регрут за обука.4.Професионални заклучување на игла и без тресење на иглата на сите.5.Убавината помошник за создавање на уникатни и неверојатни веѓа.6.Ви помогне убавина веѓа.Објектот спецификитеТип : Тетоважа ПиштолПиштол Тип : ПрирачникМатеријал : нерѓосувачки челикСтил : Веѓа Тетоважа ПенТежина : 9gГолемина : 13.3x0.6x0.6cmПакет : 1 PC *Веѓа Тетоважа Пен

125 бр./лот за еднократна употреба чисти Pad Underpad хигиена лична медицинска татуировка маса водоустойчив покривки 45*33 см случаен цвят

40.00 -5 % BGN 38.00

Функцијата Висок Добар квалитет И Нова Состојба Двојно композитни мембрана,горниот дел од водоотпорен,отпорност на инфекција...

Горещи продажба 10шт 20 x 15 см премия е татуировка практика на кожата двустранно може да се използва за игли машина доставки Безплатна доставка

28.98 -10 % BGN 26.00

Топла Продажба 10pcs 20 x 15cm Премиум Празно Тетоважа Пракса Кожата Двојна Страна Може да се Користи за Игли Машина за Снабдување со Бесплатен Превозот Функција : Направен од оригиналната суровина, нема отров, не штети...

Microblading игла вежди острието оцветяване R17 Пин перманентен грим ръчно SPMU мъгла вежди татуировки игли

33.44 -16 % BGN 28.00

Microblading Игли Веѓа Сечилото ЗАСЕНЧУВАЊЕ R17 Pin Трајна Шминка Прирачник SPMU Магла веѓа тетоважа игла*Пакување : 100pcs тетоважа игла ножеви / ТорбаСпецификации : Лагер Microblading игла Игла Игли : 17 pin Засенчување Microblading игла Флексибилни покритие за контрола на Microblading потези прирачник игли за магла веѓаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗачувамНие САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Продавачот плаќање инструкцииВе молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено, ви благодариме!Политика на враќање : 1.7 дена по купувачот добива тоа2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас...

12 бр./лот Хелоуин смешно лицето стикер рейв багаж преувеличен с грим на очите етикети на сценичните изкуства временна татуировка стикер

21.90 -13 % BGN 19.00

12pcs / многу Смешни ноќта на Вештерките се Соочуваат со Налепница запалено претерани фаза шминка на очите налепници за Изведувачки Уметности привремена тетоважа налепницапакување : 12pcs налепници

CHUSE S14 перманентен грим игли за вежди Microblading ръководство на наклон на стерилизирани нож 14-пинов за татуировки, машини и 100 бр. химикалки

70.90 -11 % BGN 63.00

CHUSE S14 Трајна Шминка Игли Веѓа Microblading Прирачник Bevel Sterilized Ножеви 14Игли за Тетоважа Машина и Пенкало 100 PcsКарактеристики : Количина : 100 PCS...

5шт ППР вежди татуировка мастило перманентен грим пигмент 3D ръчно вежди бродирани постоянни татуировки микропигмент вежди боя

56.00 -7 % BGN 52.00

5pcs PCD веѓа тетоважа мастило трајна шминка пигмент 3 D прирачник веѓа везени трајна тетоважа micropigment веѓа бојаСпецификација : Материјал : Состав на вода ,глицерин ,Увезени тонер, Медицински алкохол.PCD мастила Половина решение паста пигмент Внимание : Можете да изберете 5 бои од 11colors, АЗИЈА ЦРНА / БЕЖ / ЦРНА / ЦРНО КАФЕ / BROWN / ДЛАБОКО КАФЕНА ЦРНА / ДЛАБОКО КАФЕ / ЗЛАТНИОТ БРАУН КАФЕ / БЛИСКИОТ КАФЕ / БЕЛА / СВЕТЛА КАФЕ , ако не се избере бои, стоката ќе биде брод од страна на ramdon...

Нова Мода Светкавица Злато Син Металик Стрелка Татуировки Индийски Гривна Дизайн На Мъже, Жени Нарукавник Водоустойчив Временни Татуировки Етикети

BGN 1.33

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!Големина : 20*15cm1 PC Мода Флеш Злато Металик Сина Стрелка Тетоважи Индискиот Хривнија Дизајн Мажи Жени Armlet Водоотпорен Привремена Тетоважа НалепнициВе молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : КТ162, YS44Ако нема порака лево, нашата продавница го задржува правото да случаен пратката.Ви благодариме!Известување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

5 бр./лот Pro водоустойчив листенца красив калъф за боди-арт светкавица металик временно злато метална татуировка гореща XS14

4.78 -16 % BGN 4.00

5 Компјутери / Многу Про водоотпорен Ливчиња убава случај тело уметност флеш метален привремени тетоважи злато tatoos metalic tatoo ТоплаСовети : Количина : 5 КомпјутериСтил : Мешавина На СтиловиПоради различни следи поставување и осветлување,тоа може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува.ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

50шт 5 Зубец кръгла игла Дракон машина за перманентен грим вежди татуировки игли

BGN 27.20

МОЗАИК ЗМЕЈ ИГЛИ 5 PRONG КРУГ ИГЛИСпецификации* Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.* Одлична стабилност, помалку вибрации.* Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.* Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.* Индивидуално спакувани.Dragon tattoo игли за трајна шминка машинаОва е специјално наменета за искусни професионалци.Тоа обезбеди крајната сила, прецизност и стабилност ќе бараат.Апликација за веѓа, eyeliner, Усна шминка, па дури и мали модели на тело, тетоважи.Целосно расположливиот додатоци обезбеди хигиенски средина и безбедна примена.Бесплатни брзина на прилагодување обезбедуваат од фреквенцијата според корисниците предност.оваа тетоважа игли за трајна шминка машина Змеј

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.