• Новинка
Високо качество на нов пристигане 1бр трехточечное позициониране грим, перманентен баланс на веждите линия татуировки аксесоари инструмент е доста

Високо качество на нов пристигане 1бр трехточечное позициониране грим, перманентен баланс на веждите линия татуировки аксесоари инструмент е доста

резултат:
BGN 5.86

Брой продукти
Налично


Висок Квалитет на Нови Пристигнување 1pc Три Точки за Позиционирање Шминка Постојан Веѓа Рамнотежа Владетел Тетоважа accesories Алатка Прилично
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Тежина : 90g
Материјал : Метал
Тип : Веѓа Calipe
Функција : Најдете веѓата форма, мерење алатка
Fordable дизајн, лесно да се носат и лесен за употреба
Прилагодлива големина овозможува да се измери различни видови на веѓите и боја на најсоодветен веѓата форма
Со овој caliper, тоа може да биде повеќе точни за оние кои се во почетокот фази на трајна шминка веѓа и усна
Усвојување на висок квалитет не-токсични материјали, ова ќе биде безбеден за кожата и трајни производи за употреба. Помогне да точно позиција во веѓа обликувањето и да се добие еден пар на симетрични задоволство веѓите
Таму е 1 ~ 2cm грешка, бидејќи munual мерење Испратено од хоризонталната
Сите производи слики се во вид, осветлување, монитор разлики се резултат на хроматските аберации со вистинските производи. конечниот бои ќе преовладуваат во вид
Пакетот Вклучува :
1 PC Веѓа Caliper

Подробности

Тип:
Аксесоари за татуировки
търговска марка:
ЮНИ. М
Материал:
Неръждаема стомана
Номер На Модела:
Линия Баланс На Веждите

Избор на купувачи

Нова мода водоустойчив под гърдата Татуировки секси временни метални татуировки нетоксични жените татуировки грим за момичета и жени 13-18

3.76 -47 % BGN 2.00

Тетоважа големини : 34.5 X13 CMНови Водоотпорен Под Градите ТетоважаПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

Бухал фалшиви татуировки пренос на вода водоустойчив временен птица стикер цвете ръка на жените и мъжете за Секси красотата на боди арт готино неща евтини глоба

BGN 1.15

Производи екранотShowПроизводи и спецификацииОригинални слики↓ Производи покажува на кожата ↓Како да се Примени Привремена ТетоважаЗапочнете го со чиста, сува кожа ...

Microblading татуировки игли за татуировки нож 50шт 14Pin неръждаема стомана професионален веждите, устните, перманентен грим татуировки на храна

BGN 19.18

modname=ckeditor50 Pcs 14 Pin Професионални Microblading Игли Црвена Тетоважа Ножеви Нерѓосувачки Челик Веѓа Усна Трајна Шминка Тетоважа СнабдувањеАко сакате да се купи други тетоважа игли и тетоважа прирачник пенкало, ве молиме кликнете на сликите подолу : Microblading Игли Црвена Тетоважа Ножеви Нерѓосувачки Челик Веѓа Усна Трајна Шминка Тетоважа Снабдување На ДодатоциЗа Производот : 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : ЦрвенаSterilized со Гама Зраци.ISO9002 и CE означени.Во согласност со Владата Стерилизација Упатства.Индивидуално спакувани и запечатени.За една употреба.Повеќе безбедна и чиста.Одговара за сите тетоважа прирачник пенкало.Совршено се користи на веѓа, eyeliner, усна шминка тетоважа.Тоа обезбедува крајната сила, прецизност и стабилност.Иглите се остри, може да се намали на кожата пункција повреда и да се обезбеди совршена боја и природен ефект.Тоа во голема мерка е фаворизирана од страна на корисниците и потрошувачите.Пакет : 50 x 14 Pin Тетоважа НожевиПроизводот Се Покаже :

Водоустойчив временен стикер татуировки на боди арт, прохладни думи прехвърляне на вода флаш татуировка фалшива татуировка момиче на момче безплатна доставка

1.12 -11 % BGN 1.00

тетоважа големина : 10.5*6cmВодоотпорен Привремена Тетоважа Налепница на телото уметност прст Вода Трансфер лажни тетоважаПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

30шт 8 мм Charment грим дръжка касета игли за перманентен грим на вежди устни микро игла

26.40 -20 % BGN 21.00

Постојана sterilized Шминка ИглиЗаврткаСите Големина : 1 R 3Р 5 R 3 F 5 F 7 FКоличина : 30pcsБелешки : Pls љубезно го повика Големина ти треба кога место со цел,или на друго место,ние ќе го испрати во 1 R или 3Р .ви благодариме!

Нов прием на спирала за татуировки машина 10 оберточных намотки татуировка пистолет черна стоманена рамка татуировки за линейно шейдер доставка на оборудване NM052

14.24 -16 % BGN 12.00

Тетоважа Машина, Добри Перформанси.Објектот Материјал : Леано ЖелезоГлавно Боја : Златна (имаме три бои,ако сакате да купите,можете да се обратите до нашата продавница...

Водоустойчив временен стикер татуировки молитва татуировки вода на предаване на Флаш татуировки фалшиви татуировки за жени, мъже, деца 813

1.42 -30 % BGN 1.00

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

500шт ППР 12 пин перманентен грим ръчно вежди бродерия игли за татуировки игли острието microblading татуировки дръжка машина 12pin

BGN 173.60

500pc PCD 12 pin трајна шминка прирачник веѓа везови игла тетоважа игла сечилото microblading тетоважа пенкало машина 12pinF eature : игли сечилото одговара за магла прирачник пенкало повеќе стабилност,помалку вибрации лесниПакување Предмет : тетоважа игли × 500pcs

1 Голям Лист Голям Пълен С Ръка Татуировка Етикети Дяволът Лотосов Цвят Череп-Водоустойчив Боди-Арт Временно Фалшиви Татуировки

BGN 2.66

Ви благодариме за шопинг со нас!Големина : 480*165mmКоличина : Поставување на 1 листови.(не поединечна пакување)Испорака : преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или Eпакет, може да се следи во текот на подигање на испорака.Карактеристики : Трае насекаде од 2 5 дена. Водоотпорен и нетоксични. Ние ги користиме EN713 (тешки метали тест) одобрени мастило. Бродови веднаш, во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел. Вклучува тетоважа примена на инструкциите. Не се однесуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило. Се отстрани со бебешко масло или триење на алкохол.[ Производ слики][Фабриката прават планови] ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам и Запад Унија...

Професионален Stealth II на Ротари татуировка машина електрическа татуировка машина сплав подложка шейдер за татуировки картечница

63.98 -9 % BGN 58.00

Пакетот Вклучува : 1 X steath II ротари тетоважа машина пиштол (UИЗБЕРЕТЕ БОИ)ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ : 1.Помалку тежина, Стелт Машина сама по себе тоа 3.5оз и е супер мала тежина...

Нов водоустойчив временен стикер татуировки сладък еднорог прехвърляне на вода фалшиви татуировки флаш татуировки за момиче момче безплатна доставка

1.12 -11 % BGN 1.00

тетоважа големина : 10.5*6cmПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

150 мм бяла пластмаса татуировка на веждите гама инструменти бар мярка инструмент перманентен грим accessoire де татуировка доставка на оборудване за

26.37 -39 % BGN 16.00

5 Pcs Бела Пластика Тетоважа Веѓа Владетел Алатки Лентата за Мерење Алатка за Трајна Шминка accessoire де tatoo материјали ОпремаЗабелешка : различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведенитеслики.јас гарантирам стил е ист како на сликата ,ве молиме да се разбере.Имаме две стил за да изберете : 1.назад со пластични 2.назад со делумна железо,кој сакате,pls оставите порака,и други ниеќе ја испрати по случаен избор.ви благодаримеПакување Вклучуваат : веѓа мерка × 5pcs

FreeShipping 15 комплекти микро-пигмент цвят на колелата ръководство на татуировки, перманентен грим и аксесоари

70.08 -7 % BGN 65.00

Микро Пигмент Боја Тркала Водич Тетоважа трајна шминка додатоци Спецификација : 1 Хартија Боја Тркала За Трајна Шминка...

За еднократна употреба постоянни игла за грим на веждите шапки 100шт 5rl игла и 100 бр 5rl съвети (4 мм) комплекти за доставка

18.21 -7 % BGN 17.00

Расположливиот Постојан Веѓа Шминка Игли капи 100pcs 3 RL игли и 100 компјутери 3 RL Совети(4mm) колекции на Снабдување со Големина : 5 RL+5 RT Количина : (Игли +Капи секој 100pcs)

20pcs цветни игла касета татуировки с мембрана кръгла подложка 1005RL за татуировки дръжка Безплатна доставка

32.91 -45 % BGN 18.00

20 Pcs Шарени Тетоважа Кертриџ Игли со Мембрана Круг Лагер 1005 RL за Тетоважа Пенкало Бесплатен ПревозотДетали за производот : 20pcs Шарени Кертриџ Игли со Мембрана ( Пакување : 20pcs / кутија ) Боја : Црна Опис : Оваа игли може да се користи во сите машини кои работат со кертриџ игли Најновите Игла Касети се за еднократна употреба за еднократна употреба тетоважа игла касети, што им овозможи на тетоважа уметници да се постави игла и да се префрлате игла конфигурација многу брзо време tattooing процес...

Перманентен грим на вежди tebori 3D Pen Microblading pen tattoo machine gun Double sides Tattoo Cosmetics With Tattoo Needles

11.02 -18 % BGN 9.00

Број : DSH0026 Големина : 126x7mm Материјал : Алуминиум легура Тежина : 50 GОпис : Професионални декоративни оперативни алатки, декоративни работници ќе материјали1, showily пенкало тело, имитација на формата на рака зафат пен се насочат тип in vitro физиолошки структура дизајн, користејќи го човечкото тело механика може да се користи за да се покаже различни веѓата рачно изработени украсни техники, како што се вез, кросбод, резба, ред, помина со ветрот.2, тежината е полесен од пердув, може лесно да се соработува со игла парчиња од веѓа лак, лесно да се справат со разни декоративни дизајн ниво на операторот контрола.3, патент систем не ќе власт заклучување игла, пенкало тело врежан уметност d линии се открие невообичаено професионално имајќи веѓите...

Един Тъжен Христос Монахиня Момиче Сестра Временна Татуировка Ангел Черно Крило Татуировки Етикети Жени Боди Арт Фигура Пълна Ръка Мъжете Татуировка На Крака

BGN 2.70

Тажен Chirst Мадона Привремена Тетоважа Ангел Луѓе Црна Крило Тетоважа Налепници Жени, Девојки Телото Уметност, Цртање Tatoos Рака Раце НозеГолемина : 48*17cmПовратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

100шт за ръчно пера полупостоянный грим ръчно мъгла дръжката на игла r3 microblading вежди писалка игла кръг 3 безплатна доставка

23.30 -40 % BGN 14.00

100pcs за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла пенкало игла р3 microblading веѓа пенкало игли Круг 3 бесплатен превозотF eature : одговара за магла прирачник пенкало повеќе стабилност,помалку вибрации лесни Игла карактеристики : (1) Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.