• Новинка
YILONG New Arrival Top Fashion Tattoo Power Round 360 Star Tattoo Machine Footswitch Foot Pedal Controller Power Supply

YILONG New Arrival Top Fashion Tattoo Power Round 360 Star Tattoo Machine Footswitch Foot Pedal Controller Power Supply

резултат:
BGN 11.52
BGN 10.00 -13 %

Брой продукти
Налично


Црна жица
Издржливи, Компактен, Easty да носат & употреба
Плоштадот дизајн
Боја : Црна
Материјал : Железо & Пластика
Тежина : Околу. 155g

Подробности

Тип:
източник на захранване татуировки
Номер На Модела:
1600211
Атестация На Качеството На Продукта:
3C
търговска марка:
ЙИЛОНГ

Избор на купувачи

Нова мода водоустойчив под гърдата Татуировки секси временни метални татуировки нетоксични жените татуировки грим за момичета и жени 13-18

3.76 -47 % BGN 2.00

Тетоважа големини : 34.5 X13 CMНови Водоотпорен Под Градите ТетоважаПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

Нов водоустойчив временен стикер татуировки сладък еднорог прехвърляне на вода фалшиви татуировки флаш татуировки за момиче момче безплатна доставка

1.12 -11 % BGN 1.00

тетоважа големина : 10.5*6cmПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

500шт 1R, 3R, 5R, 7R,3F,5F, 7Fneedle съвети за перманентен грим добро качество на традиционните игли за татуировки Безплатна доставка

BGN 26.88

500 Pcs игла Совети За Трајна Шминка Добар Квалитет Традиционалните Тетоважа Игли Бесплатен превозотИмаме 1 R,3Р ,5 R ,7 R,3 F,5 F,7 F за да изберете .Пакување : 500 Pcs игла Совети

150 мм бяла пластмаса татуировка на веждите гама инструменти бар мярка инструмент перманентен грим accessoire де татуировка доставка на оборудване за

26.37 -39 % BGN 16.00

5 Pcs Бела Пластика Тетоважа Веѓа Владетел Алатки Лентата за Мерење Алатка за Трајна Шминка accessoire де tatoo материјали ОпремаЗабелешка : различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведенитеслики.јас гарантирам стил е ист како на сликата ,ве молиме да се разбере.Имаме две стил за да изберете : 1.назад со пластични 2.назад со делумна железо,кој сакате,pls оставите порака,и други ниеќе ја испрати по случаен избор.ви благодаримеПакување Вклучуваат : веѓа мерка × 5pcs

Rocooart LS618 21*15 см татуировка стикер Секси Хана женски черна дантела на булката временни Флаш татуировки етикети боди-арт цветя татуировки

2.53 -60 % BGN 1.00

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Цел>=$7, со следење на број и Меѓународниот превозот информацииЦелКина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)Со следење на број и Меѓународниот превозот информациицел >= $150 ,бесплатен превозот со ЕМС или DHL или Fed Ex или SF Express (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)цел >= $100 ,слободен превозот од SF Express ( Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам, Јапонија, Јужна Кореја)Мало Пакет : не се вклучуваат при испраќање

20pcs цветни игла касета татуировки с мембрана кръгла подложка 1005RL за татуировки дръжка Безплатна доставка

32.91 -45 % BGN 18.00

20 Pcs Шарени Тетоважа Кертриџ Игли со Мембрана Круг Лагер 1005 RL за Тетоважа Пенкало Бесплатен ПревозотДетали за производот : 20pcs Шарени Кертриџ Игли со Мембрана ( Пакување : 20pcs / кутија ) Боја : Црна Опис : Оваа игли може да се користи во сите машини кои работат со кертриџ игли Најновите Игла Касети се за еднократна употреба за еднократна употреба тетоважа игла касети, што им овозможи на тетоважа уметници да се постави игла и да се префрлате игла конфигурација многу брзо време tattooing процес...

Нов диаметър 0,18 мм и 16 пин microblading игла острие Lamina Agulha Sobrancelha Tebori Microblading 16 Pontas Flex brow tatoo

176.00 -47 % BGN 93.00

Нови 0.18 мм дијаметар 16 pin microblading игли ножеви Lamina Agulha Sobrancelha Tebori Microblading 16 Pontas Flex веѓата tatooF eature : игли сечилото одговара за магла прирачник пенкало повеќе стабилност,помалку вибрации лесниПакување Предмет : тетоважа игли × 500pcs

100шт за ръчно пера полупостоянный грим ръчно мъгла дръжката на игла r3 microblading вежди писалка игла кръг 3 безплатна доставка

23.30 -40 % BGN 14.00

100pcs за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла пенкало игла р3 microblading веѓа пенкало игли Круг 3 бесплатен превозотF eature : одговара за магла прирачник пенкало повеќе стабилност,помалку вибрации лесни Игла карактеристики : (1) Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања...

Нов прием на спирала за татуировки машина 10 оберточных намотки татуировка пистолет черна стоманена рамка татуировки за линейно шейдер доставка на оборудване NM052

14.24 -16 % BGN 12.00

Тетоважа Машина, Добри Перформанси.Објектот Материјал : Леано ЖелезоГлавно Боја : Златна (имаме три бои,ако сакате да купите,можете да се обратите до нашата продавница...

За еднократна употреба постоянни игла за грим на веждите шапки 100шт 5rl игла и 100 бр 5rl съвети (4 мм) комплекти за доставка

18.21 -7 % BGN 17.00

Расположливиот Постојан Веѓа Шминка Игли капи 100pcs 3 RL игли и 100 компјутери 3 RL Совети(4mm) колекции на Снабдување со Големина : 5 RL+5 RT Количина : (Игли +Капи секој 100pcs)

Водоустойчив временен стикер татуировки молитва татуировки вода на предаване на Флаш татуировки фалшиви татуировки за жени, мъже, деца 813

1.42 -30 % BGN 1.00

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

100шт пластмасови смешивающие пръчици за татуировка мастило пигмент миксер доставка

6.08 -1 % BGN 6.00

Тетоважа Пигмент Мастило Миксер стапови Бои : Црна Пластика Мешање Стап Понудата се Чува Чист И Санитарни, Стапови Се Еден момент да го Користите Потоа се Фрлаат Пластични Мешање Стап Должина : Околу...

1 бр електрически бял пигмент татуировка мастило миксер татуировки мешалка с 5 пръчки машина за доставка на изкуството, татуировки, аксесоари

7.90 -24 % BGN 6.00

Тетоважа Пигмент Мастило Миксер Снабдување 1 Set = 1 Миксер & 5 Стапови Опис На пигмент миксер се користи да се меша и се вклопуваат пигмент бои, таа се напојува со АА батерија што го прави побрзо и побрзо отколку рачно мешање...

Голяма оса сив професионален еднократен консуматив игла за татуировки 9 кръг шейдър (1209RS) 20 бр/кор.

BGN 25.28

Proudct Опис : 1 Тетоважа Игла Кертриџ Овозможува тетоважа уметници да се постави игла и да се префрлате игла конфигурација многу брзо време tattooing процес...

Продажба на едро на татуировки, перманентен грим на вежди устни за еднократна употреба, пластмасови накрайници 3RT 5 мм дюза за доставка игли 100 бр./лот

11.78 -7 % BGN 11.00

Ви благодариме за повлекува од Buy4now Телото Уметност продавница3Р трговија на Големо Тетоважа Трајна Шминка Веѓа Усни Расположливиот Црна Пластика Совети Млазници За Снабдување со ИглиMetrial : пластични Големини се достапни : Круг Лагер (РЛ) : 1, 3, 5,7, Рамни : 3,5,7 Внатре дијаметар : 5 mm Спецификации : Состојба : НоваТип : Веѓа Тетоважа Игла КапиПакет : 1 x 100pcs / пакет Постојан Веѓа Шминка Игли Капи

Боди-арт временни татуировки Златна светкавица метална татуировка на ръката ръкави стикер къна жени бижута водоустойчив за дантела червени устни очите

1.42 -30 % BGN 1.00

Карактеристики : 1.Може да се користат во кожа, метал керамика, стакло површината 2.Печатени дизајнирани модели, бојата светла и изгледа како вистинска тетоважа...

1 Голям Лист Голям Пълен С Ръка Татуировка Етикети Дяволът Лотосов Цвят Череп-Водоустойчив Боди-Арт Временно Фалшиви Татуировки

BGN 2.66

Ви благодариме за шопинг со нас!Големина : 480*165mmКоличина : Поставување на 1 листови.(не поединечна пакување)Испорака : преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или Eпакет, може да се следи во текот на подигање на испорака.Карактеристики : Трае насекаде од 2 5 дена. Водоотпорен и нетоксични. Ние ги користиме EN713 (тешки метали тест) одобрени мастило. Бродови веднаш, во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел. Вклучува тетоважа примена на инструкциите. Не се однесуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило. Се отстрани со бебешко масло или триење на алкохол.[ Производ слики][Фабриката прават планови] ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам и Запад Унија...

Професионален Stealth II на Ротари татуировка машина електрическа татуировка машина сплав подложка шейдер за татуировки картечница

63.98 -9 % BGN 58.00

Пакетот Вклучува : 1 X steath II ротари тетоважа машина пиштол (UИЗБЕРЕТЕ БОИ)ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ : 1.Помалку тежина, Стелт Машина сама по себе тоа 3.5оз и е супер мала тежина...

500шт ППР 12 пин перманентен грим ръчно вежди бродерия игли за татуировки игли острието microblading татуировки дръжка машина 12pin

BGN 173.60

500pc PCD 12 pin трајна шминка прирачник веѓа везови игла тетоважа игла сечилото microblading тетоважа пенкало машина 12pinF eature : игли сечилото одговара за магла прирачник пенкало повеќе стабилност,помалку вибрации лесниПакување Предмет : тетоважа игли × 500pcs

Бухал фалшиви татуировки пренос на вода водоустойчив временен птица стикер цвете ръка на жените и мъжете за Секси красотата на боди арт готино неща евтини глоба

BGN 1.15

Производи екранотShowПроизводи и спецификацииОригинални слики↓ Производи покажува на кожата ↓Како да се Примени Привремена ТетоважаЗапочнете го со чиста, сува кожа ...

1 Лист Natural Life Full Flower Arm Tattoo Sticker Rose Flower Clock Pattern Body Art Временна Водоустойчив Фалшива Татуировка

BGN 2.66

Ви благодариме за шопинг со нас!Големина : 480*165mmКоличина : Поставување на 1 листови.(не поединечна пакување)Испорака : преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или Eпакет, може да се следи во текот на подигање на испорака.Карактеристики : Трае насекаде од 2 5 дена. Водоотпорен и нетоксични. Ние ги користиме EN713 (тешки метали тест) одобрени мастило. Бродови веднаш, во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел. Вклучува тетоважа примена на инструкциите. Не се однесуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило. Се отстрани со бебешко масло или триење на алкохол.[ Производ слики][Фабриката прават планови] ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам и Запад Унија...

Метално злато, сребро боди-арт временна татуировка Flash Tatoo делфините къна Tatouage боди-арт татуировки етикети за жени TJ-014

1.38 -28 % BGN 1.00

100% сосема новГолемина : 10.5*6cmМодел : како на сликата покажуваПакет Содржина : 1 лист Привремена Тетоважа НалепницаТетоважи Апликација : 1...

30шт временни татуировки мъже, жени 3D перо цвете лотос думи елен QR код фалшива татуировка етикети

BGN 6.42

30 Pcs Привремена Тетоважа Мажите на Жените 3 D Пердув Лотос Цвет Зборови Елени QR Код Лажни Тетоважа НалепнициОпис : 1.100% Сосема Нов & Висок Квалитет2.Налепница, Големина : 10*6cm3...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.