• Новинка
100шт 1 слой татуировки на трансферния хартия татуировки доставка на трансферния хартия татуировки шаблони копие от паус аксесоар

100шт 1 слой татуировки на трансферния хартия татуировки доставка на трансферния хартия татуировки шаблони копие от паус аксесоар

резултат:
BGN 104.00

Брой продукти
Налично

100 Pcs 1 Слоеви Тетоважа Трансфер на Хартија Тетоважа Материјали Јаглерод Термички Трансфер на Хартија Тетоважа Матрицата Копија Следење на Хартија Додаток на Овој професионален тетоважа матрицата трансфер на хартија со добар квалитет е безбеден и лесен за употреба. Карактеристики : Професионални тетоважа матрицата трансфер на хартија. Со добар пренос ефект. Едноставен и лесен за употреба. 100 компјутери, секој 1 слоеви. Спецификации : Предмет Тип : Тетоважа Трансфер на Хартија Материјал : Хартија за Количество : 10pcs Пакет Листата : 100 * Тетоважа Трансфер на Хартија ПЛАЌАЊЕ : Ние, САМО со брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање. Продавачот плаќање инструкции ве Молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено,ви благодариме! Политика на враќање : 1.7 дена по купувачот добива тоа. 2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас. Купувачите плаќаат поштарина за да се вратите на објектот. Бидете сигурни дека објектот со оригинална состојба. 3.Ние ќе рефундирање на 100% исплата или размена на поврзани елементи. Вашиот 100% задоволство е нашата цел, а тоа 's наша должност е да гарантира квалитет. 4.Купувачот треба да не контактирате за враќање адреса, пред despatch пратката, и купувачот треба да ни кажете превозот детали и проценува пристигнување време. Ние не сме одговорни за врати пратката на косата. 5.За објектот со 1 или 2 години бесплатно производство одржување гаранција, ние сме слободни да ги обезбеди сите делови со слободни поштарина. Ако објектот поправка треба враќање-на-фабрика услуга, нормално, веројатно, купувачот треба да ја плати товарни надвор и дома. 6.Ве молиме имајте во предвид : ако оригинална состојба предмети се врати со штета, без разлика како, ние треба 10%-50% амортизација бесплатно, во зависност од оштетување. Без наплата ќе ви биде даден на предмети кои биле користени; може само да се размена на објект во тој момент. Било какви други прашања само се чувствуваат слободни да не контактирате, сигурно, нашиот тим ќе направи подобра работа за вас. Ви благодариме што одвоивте време за да ја видите оваа страница.

Подробности

Тип:
Аксесоари за татуировки
Номер На Модела:
хартия за прехвърляне на татуировки
търговска марка:
ЮНИ. М
Материал:
хартия за прехвърляне на татуировки

Избор на купувачи

1бр мода 3D пеперуда татуировки злато горещо щамповане цветни пеперуди водоустойчив татуировки готино и секси за жените papillon H3D-30

BGN 1.25

2205 ТОПЛА, ЖЕШКА, ЖЕШКО!ТОПЛА ПРОДАЖБАНие Се Обезбеди Најдобар Квалитет!!Ве молиме оставете порака за да ни кажете на вашиот избор на стил : Црна дигитален моделНа пример : 3 D 08 ,3 D36Ако не е оставена порака, ние автоматски ќе испрати стил за васВо случај дел на модели може да биде надвор од акциите, ние го задржуваме правото да испрати овој објект по случаен избор.Ви благодариме! Големина : 19*9cmПовратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

5шт ППР вежди татуировка мастило перманентен грим пигмент 3D ръчно вежди бродирани постоянни татуировки микропигмент вежди боя

56.00 -7 % BGN 52.00

5pcs PCD веѓа тетоважа мастило трајна шминка пигмент 3 D прирачник веѓа везени трајна тетоважа micropigment веѓа бојаСпецификација : Материјал : Состав на вода ,глицерин ,Увезени тонер, Медицински алкохол.PCD мастила Половина решение паста пигмент Внимание : Можете да изберете 5 бои од 11colors, АЗИЈА ЦРНА / БЕЖ / ЦРНА / ЦРНО КАФЕ / BROWN / ДЛАБОКО КАФЕНА ЦРНА / ДЛАБОКО КАФЕ / ЗЛАТНИОТ БРАУН КАФЕ / БЛИСКИОТ КАФЕ / БЕЛА / СВЕТЛА КАФЕ , ако не се избере бои, стоката ќе биде брод од страна на ramdon...

Нова Мода Светкавица Злато Син Металик Стрелка Татуировки Индийски Гривна Дизайн На Мъже, Жени Нарукавник Водоустойчив Временни Татуировки Етикети

BGN 1.33

Десет Години Професионална Продавачот на Тетоважа Налепница! Врвен Квалитет!Големина : 20*15cm1 PC Мода Флеш Злато Металик Сина Стрелка Тетоважи Индискиот Хривнија Дизајн Мажи Жени Armlet Водоотпорен Привремена Тетоважа НалепнициВе молиме оставете порака за она што ви треба модели.На пример : КТ162, YS44Ако нема порака лево, нашата продавница го задржува правото да случаен пратката.Ви благодариме!Известување : Поради различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Контакт со нас на : Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања...

Нов Източник На Захранване Aurora Tattoo Power Tattoo Machine Power Tattoo Power Suplly

88.96 -25 % BGN 67.00

Нови Критични Тетоважа АУРОРА Напојување Тетоважа Моќ За Спецификација на Производот : Боја : Сребрена / Црна Димензии : 27 / 8" дијаметар, 13 / 4" висина и Тежина : 6.4 оз Излезен Напон : 1.5 v 17v Компатибилен со сите серпентина и ротари тетоважа машини Userfriendly ротари контрола притисни knob за да го вклучите / исклучите, исклучете режими, и промена на напон Боја на промена на напон индикатор Две подножјето на возилото режими за сликање одржува или еден Скокпроектот на владата функција за ротари тетоважа машини 1 / 4" моно џек влезови за стандард клип мозок и подножјето на возилото (подножјето на возилото не е потребно да се кандидира) CNCмашински елоксирани алуминиумски домување Вградени магнети и силиконски костец дозволите за користење на различни површини адаптер вклучуваатПЛАЌАЊЕ : Ние, САМО со брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање...

CHUSE S14 перманентен грим игли за вежди Microblading ръководство на наклон на стерилизирани нож 14-пинов за татуировки, машини и 100 бр. химикалки

70.90 -11 % BGN 63.00

CHUSE S14 Трајна Шминка Игли Веѓа Microblading Прирачник Bevel Sterilized Ножеви 14Игли за Тетоважа Машина и Пенкало 100 PcsКарактеристики : Количина : 100 PCS...

Microblading игла вежди острието оцветяване R17 Пин перманентен грим ръчно SPMU мъгла вежди татуировки игли

33.44 -16 % BGN 28.00

Microblading Игли Веѓа Сечилото ЗАСЕНЧУВАЊЕ R17 Pin Трајна Шминка Прирачник SPMU Магла веѓа тетоважа игла*Пакување : 100pcs тетоважа игла ножеви / ТорбаСпецификации : Лагер Microblading игла Игла Игли : 17 pin Засенчување Microblading игла Флексибилни покритие за контрола на Microblading потези прирачник игли за магла веѓаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме ЗачувамНие САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.Продавачот плаќање инструкцииВе молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено, ви благодариме!Политика на враќање : 1.7 дена по купувачот добива тоа2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас...

Вълк дизайн временни татуировки етикети мъжете голям боди-арт флаш татуировка паста жени 21*15 см вълци Тотем водоустойчив татуировки етикети

BGN 1.38

1 PC Волкот Дизајн Привремена Тетоважа Налепници Мажи Големи Телото Уметност Флеш Тетоважа Паста Жените 21*15 CM Волци Тотем Водоотпорен Tatoo DecalsГолемина : 21*15cmПовратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек...

50шт 5 Зубец кръгла игла Дракон машина за перманентен грим вежди татуировки игли

BGN 27.20

МОЗАИК ЗМЕЈ ИГЛИ 5 PRONG КРУГ ИГЛИСпецификации* Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.* Одлична стабилност, помалку вибрации.* Игла направени од медицински одделение од нерѓосувачки челик.* Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства.* Индивидуално спакувани.Dragon tattoo игли за трајна шминка машинаОва е специјално наменета за искусни професионалци.Тоа обезбеди крајната сила, прецизност и стабилност ќе бараат.Апликација за веѓа, eyeliner, Усна шминка, па дури и мали модели на тело, тетоважи.Целосно расположливиот додатоци обезбеди хигиенски средина и безбедна примена.Бесплатни брзина на прилагодување обезбедуваат од фреквенцијата според корисниците предност.оваа тетоважа игли за трајна шминка машина Змеј

Нова водоустойчив временна татуировка стикер на тялото хладно мандала прехвърляне на вода флаш татуировка фалшива татуировка на момиче на момче безплатна достав?

1.12 -11 % BGN 1.00

тетоважа големина : 10.5*6cmВодоотпорен Привремена Тетоважа Налепница на телото уметност прст Вода Трансфер лажни тетоважаПочитувани руски и Украина клиенти,ве молиме имајте на ум дека поштата цел адреса е како што следува : 1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име име презиме национални2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса поштенски код(6 број на руски, 5 број за Украина ) Русија региони локација(град,град или земја, име )е потребна На улица,станбени или станНие не сме одговорни за Вашата ГРЕШКА...

Вежди перманентен грим дръжка светлина ръчно изработени татуировки машина за Microblading игла острие ръчно Tebori дръжка

BGN 1.49

Карактеристики100% Нов Бренд и Висок Квалитет1.Антипропадна рака зафат дизајн кој совршено погодни и за тебе да важи.2.Професионален дизајн и мала тежина лесно да се соработува со игли.3.Лесно да се работи за професионална употреба или новиот регрут за обука.4.Професионални заклучување на игла и без тресење на иглата на сите.5.Убавината помошник за создавање на уникатни и неверојатни веѓа.6.Ви помогне убавина веѓа.Објектот спецификитеТип : Тетоважа ПиштолПиштол Тип : ПрирачникМатеријал : нерѓосувачки челикСтил : Веѓа Тетоважа ПенТежина : 9gГолемина : 13.3x0.6x0.6cmПакет : 1 PC *Веѓа Тетоважа Пен

1 бр. левият крак татуировки шаблони за краката боя за тяло, много цветя блясък аерограф Менди къна шаблони Шаблони 24*16.5 см S406L

3.02 -1 % BGN 3.00

Нови Карактеристики На Производот : 1.Сликата е повеќе исклучителна 2.Деталите повеќе кохерентни и флексибилни 3.Цените се поповолни ЗАБЕЛЕШКА : L стои на левата НогаПовторувајќи метод користи : 1...

Малък размер 8 мм бяло мастило за татуировки чаши за татуировки пистолет игли, мастило съвети ръкохватки комплекти за доставка на 1000 бр./лот

12.78 -6 % BGN 12.00

Ви благодариме за Повлекува Од купите повеќе Продавница1000 PCS / МНОГУ Мали Димензии 8ММ Бела Тетоважа Мастило чаши За Тетоважа Пиштол Игла Мастило Совети Костец Колекции СнабдувањеОпис На Производот : 100% Сосема нов и висок квалитет100pcs 8мм Медиум мастило чаши.Висок квалитет, одлична издржливост.Професионални алатки за тетоважа.Количина : 1000pcsПакет се Вклучени : 1000 PCSСлика Шоу

125 бр./лот за еднократна употреба чисти Pad Underpad хигиена лична медицинска татуировка маса водоустойчив покривки 45*33 см случаен цвят

40.00 -5 % BGN 38.00

Функцијата Висок Добар квалитет И Нова Состојба Двојно композитни мембрана,горниот дел од водоотпорен,отпорност на инфекција...

Mircoblading игли за татуировки игли 50 бр 12 пинов кастрирани неръждаема стомана 3D бродерия вежди перманентен грим игли нож

19.38 -28 % BGN 14.00

modname=ckeditorТетоважа Сечилото Игли Тетоважа Веѓа Игли Тетоважа Шминка Игли 50 персонални Компјутери 12 pin Sterilized Нерѓосувачки Челик 3 D Везови Веѓа Трајна Шминка Тетоважа Игли Ножеви Бесплатен Превозот12# тетоважа сечилото веѓа За Прирачник за Трајна Шминка Пен1.Точка име : тетоважа сечилото microblading игли2.Се користи за : веѓа везови3...

Индийска Къна Лист Живота Дърво Татуировки Шаблони Жените Тялото Крака Ръка Изкуство Менди Шаблон Татуировки Шаблони За Airbrushing Да Рисува Живопис

BGN 1.01

2029 Популарни Точка!Индискиот Хена Лист Живот Дрво Тетоважа Stencils Жените Тело Нозе Рака Уметност Mehndi Тетоважа Образец Stencils За Airbrush Сликарство НерешеноГолемина : Квадратен Облик 5.5 cm * 5.5 cm / 2.17" * 2.17" Правоаголна Форма 9.5 * 5.5 cm / 3.74" * 2.17"

20 бр/кор. EZ Revolution касета игла извити (кръгли) Magnum 12 0.35 мм текстурирани L Taper5. 5mm за Ротарной татуировка-машина

27.20 -12 % BGN 24.00

Ви благодариме за повлекува од нашата продавница!20 PCS / Кутија EZ Револуција кертриџ игли Криви (Круг) Магнум #12 0.35 мм L Taper7.0mm за rotar кертриџ тетоважа машинаОпис : Спецификација : EZ Тетоважа Нова Револуција Тетоважа Игла Касети Компатибилен со СИТЕ Јастреб видови кертриџ систем машини и костец...

Последните Грим За Хелоуин Парти Ужас Фалшив Белег От Рана / Черепа / Кръв Татуировки Дизайн Временни Татуировки Етикети

BGN 0.80

Лажни 3d Хорор Водоотпорен ноќта на Вештерките Ден Makup Horror Temporary Тетоважа Налепници телото уметност тетоважа налепницаДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПакетот Вклучува : 1 ЛистГолемина : 105x60mm / 4.1"x2.36"Траен време : 510daysФУНКЦИЈАОва е еден вид на вода и пот доказ tatoo налепници,без штети на кожи и тоа може да се чуваат за 7 дена.Тоа може да биде sticked на било која позиција ви се допаѓа и да го покрие вашето тело лузни.Убава и fashional! Ние, исто така имаат оние видови на tatoo налепници,како и усна налепници,Нокти налепници,светлечки налепници,блескава прав налепници,цртан филм налепници, скелет налепници,portraiture налепници,тотем налепници,животни налепници,цвет и птица налепници,Кинески и англиски знаци налепници, итн...

Перманентен грим игли 20pcs 3F консуматив игла за еднократна употреба Microblading игла за вежди устни Грим дръжка машина игла

32.30 -29 % BGN 23.00

Опис : Боја : БелаГолемина : Uпик, видете редот примерот подолу.Појавување На Машина Модели : Традиционалната Шминка МашинаМатеријал : 316 медицински нерѓосувачки челик со предстерилни од страна на E...

12 бр./лот Хелоуин смешно лицето стикер рейв багаж преувеличен с грим на очите етикети на сценичните изкуства временна татуировка стикер

21.90 -13 % BGN 19.00

12pcs / многу Смешни ноќта на Вештерките се Соочуваат со Налепница запалено претерани фаза шминка на очите налепници за Изведувачки Уметности привремена тетоважа налепницапакување : 12pcs налепници

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.