• Новинка
Free Shippipng 10W/15W/20W Highquality COB Led Таван Down lihgt Warm Cold White Led Recesse Down lamp AC85-265V

Free Shippipng 10W/15W/20W Highquality COB Led Таван Down lihgt Warm Cold White Led Recesse Down lamp AC85-265V

резултат:
BGN 576.00
BGN 374.00 -35 %

Брой продукти
Налично


Име на производ : КОЧАН Led одредување на светлината
моќност : 10 W/15 W/20 W
Извор на светлина : Epistar Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Чипови
Емитуваат боја : топло бела/ладно бела/Чиста бела
Температура на бојата : 2700-3200 K (Топло Бела) ;4500-5000 K (Чиста Бела); 6000-6800 K(ладно бела)
Прозрачна : 90-100lm/w
Влезен напон : 85-265 V AC 50/60 Hz
Школка материјал : Алуминиум
Големина : D90mm*65mm (10 W) / D110*80mm(15 W) / D138*96mm(20 W)
Дупка се намали големина : 75mm(10 W) / 95mm(15 W) / 120mm(20 W)
Гаранција : 2 години
Сертификација : CE & Ro HS
Пакетот вклучува : 1pcs led вградна светилка со 1pcs led драјвер
Карактеристики :
1.Висока осветленост увоз LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење
2.DC возачот,не strobe,не UV и IR зрачење
3.Дизајн за лесна,лесно да го инсталирате
4.Алуминиумско куќиште,одлична термичка дизајн
Примена :
Се применуваат за места : Дома декорација,Хотели,трговски центри,накит продавници,бренд синџир продавница,КТВ,Бар.
LED драјвер(LED напојување) : LED драјвер е создаден и дизајниран од страна на Искусен инженер група со користење на висок квалитет на електронски компоненти. Јапонски врвот бренд Rubycon capacitor која би можела да се спротивстави на 105°C на висока температура и долг животен век. За LED висок залив светлина и ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина, имаме Meanwell LED напојување за изборот.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Подробности

Отделят Цвят:
Бял, Топъл Бял, Студен Бял
Мощност:
10W, 15W, 20W
Гаранция:
2 години
документ:
CE, RoHS ce, CCC
Напрежение:
90-260V
Толеранс На Мощността:
2%
Номер На Модела:
лампа Led надолу
Източник На Захранване:
AC
Тип На Ключа:
дистанционно управление
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
търговска марка:
РОСТСТАР
Дали диммируемым:
No
Материал:
Алуминий
Цвета На Купето:
Източване
Източник На Светлина:
пестене на енергия
Напрежение:
85-265V
Цвят:
топло бяло/бяло/студено бяло
Тип Елемент:
Даунлайты
Използването на:
Работна обувки
Базов Тип:
Клин

Избор на купувачи

3w/5W/6W/9W/12W/15W/18W led panel lighting Downlight AC85-265V, топло /студено бял, вътрешно осветление

12.00 -8 % BGN 11.00

3w / 5 W / 6 W / 9 W / 12 W / 15 W / 18 W led панел светлина таванот светлина вградна светилка AC85265 V , Топло / Кул бело,затворен осветлувањеОпис На ПроизводотПредмет Тип : led панелот светлаМоќност : 3w / 4w / 6w / 9w / 12w / 15w / 25Зрак Агол(°)120 Влезен Напон : AC85265 V 5060 HzТемпература На Бојата : топло бела (30003500 K),бело(60006500 K)ПрименаДОМА,ХОТЕЛ,Бања Канцеларија на Компанијата ПРОДАВНИЦА ИТН.Операција температура : 40 55°cфактор на моќностPC>97%Животниот Век : >50.000 часа Тело Материјал АлуминиумГаранција2 годиниФункција : 1)заштита на животната Средина2)Безбедно и лесно да се инсталира3)Долг животен век,повеќе од 50000hours4)Нема опасност од скршеното стакло5)Ниска потрошувачка на енергија6)Висока ефикасност, Енергија заштедете повеќе од 70%~80%7)Модерен дизајн8)Алуминиумски легури школкаПакет содржи : 1 x LED вградна светилка

Дървени лампи американски стил от дърво полилей корона лампи дърво японски скандинавски корейски творчески трапезария полилей полилей

BGN 143.98

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Димензии : како што е прикажано во долниот десен.(2) главен материјал : дабови(3) Боја : дрво боја(4) Светилки : e27 (не се вклучени)(5) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на остатокот од светот, ако не сте во транспорт земја листата, ве молиме контактирајте со нас,Превозот и време може да се разликува.

Кристална светлина пасторални стилни висящи лампи ресторант подвесная дневна спалня перо светлина окачен лампа ZL336 lo1024

BGN 220.80

Информации за производот Преглед : [Боја] : бела (како што е прикажано)[Главен материјал] : пердув + кристално[Главната технологија] : рачно ткаење[Извор на светлина] : E14[Дали постои светлина] : без извор на светлина[За] дневна соба, спална соба, студии и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испраќаат до другите делови на светот, ако вашата земја не е во форма на испорака, ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.големина : S 50 CM E14 X3 М 55 CM E14 Х5 L 60СМ E14 X6

Северни светлини Модерните висящи осветителни тела от арт окачване Люминер мода led висящи лампи закрит трицветна източник на светлина Осветление

172.80 -15 % BGN 147.00

Нордиските Светилки Модерна Pendant Светла Уметност Суспензија Luminaire Модата Доведе Виси Светлина Затворен Трибоја Извор на Светлина за ОсветлувањеAnswer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Pendant Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер、На rt Деко、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела、жолта、сива、 браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо、 Алуминиум、 Стакло、 Дрво абажур : Железо、 Алуминиум、 Стакло、Дрво、 PC Производ големина: W : 25 CM / W : 30 CM МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување / исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v240v ТЕХНИКА: Насликани 、Позлатен、Рака Плетени, Други、Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、 Оптоварување、Др er、E14、G4、G9、 Изграденаво Светлина ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Кабелот Pendant、 Цевка Erec тед、Синџир Pendant, Други、М anual Diy Инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、СтудијаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Американски кънтри желязо Crystal тавана лампа, за Северо-Европейския изкуство творчески ресторант вход проучване спалня хол лампи

BGN 478.40

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо(2) Боја : злато црна(3) Светлосен : E14 (не се вклучени)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на остатокот од светот, ако не сте во транспорт земја листата, ве молиме контактирајте со нас,Превозот и време може да се разликуваголемина : D78 CM H30 CM

Безплатна доставка европейските бели кристални полилеи модерни led полилей за хола AC lustres de sala de cristal Decoration

222.50 -5 % BGN 211.00

Бесплатен Превозот Европската Бела Кристалните Лустери Модерната LED Лустери За Дневна Соба AC lustres де sala de cristal ДекорацијаКупи Упатство1...

5 гола голям ДНК тавана лампа с трапезария и осветление Buro за форма на ДНК светлина модерна таванна полилей хром и бял цвят

284.82 -10 % BGN 256.00

5 глави ДНК таванот светилка dinning соба осветлување Buro за форма ДНК светлина модерна таванот лустерот хром и бела бојаматеријал : метал+стаклоСијалица приклучок тип : E14 за големи; G4 за мали(цената не вклучува крушка,но, ние може да ви ги испрати сијалица како дар)на овој линк се однесуваат 5 големи главиЗадоволството На Клиентите : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Модерни Златни Спирала Led Висящи Лампи Метална Трапезария Led Подвесная Лампа Хол Led Окачен Лампа Висящи Осветителни Тела Осветителни Тела

175.84 -37 % BGN 111.00

Опис на производот : Име : Модерна Злато Спирала Led Pendant Светла Метал Трпезарија Led Pendant Светилка Дневна Соба Led Pendant Светлина Виси Светла ТелаМодел no : GLH018;Материјал : метал&алуминиум;Сијалица база : E27 * 1 блескаво / заштеда на енергија / LED светилки;Уметност : боја, се врти, burnish, обложено;Примена : студија соба, трпезарија, ресторан, бар, лофт;Тежина : 37;

Chihully стъклен полилей за хола арт деко led лампи модерен ръчно бластване стъклен полилей

BGN 1200.00

Chihully Стакло Лустерот за Дневна Соба Арт Деко LED Светилки Модерна Рака Разнесени Стакло ЛустеротГолемина : W60cm*H70cmМожете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.И големина може да се прилагоди, како и...

Модерна мед / Треска / злато/червена стъклена топка лампа вътре огледала, висящи лампа E27 LED лампа закрит домашен окачен лампа

47.28 -1 % BGN 47.00

Новиот Дизајн Шапка Pendant Светла Алуминиум Господин Формално Шапка Светлина Креативни Pendant Светилка За Кујна Осветлување СветлинаБренд Име : Гроздобер Железо Pendant СветилкаСветилки Носителот : E27Боја : Сребро,Злато,coppur,црвенаТело Материјал : стаклоПроцес : НасликаниВидливоста Вклучува : Не се вклучуваат оригинални сијалицаАбажур Големина : : 15cm,20cm,25cm,30cm,35cm,40cmЖица Должина : 100cmАпликации : Кафе,Бар,Спална соба,Дневна Соба,Хотел,Ресторан,Продавница,Ходници и сл.1 x стакло топката Pendant Светлина1 x Фитинзи1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Модерни led плафониери за кабинет алуминиев тавана лампа 220 v диаметър на 74 мм, бял тавана лампа 5 W COB led лампи осветление спални

55.68 -7 % BGN 52.00

Детали за производот : Точка Бр : JD92125 W Материјал : Алуминиум Светилка Големина : D90H25mm Светилка Боја : Бело / Black / Злато Влезен Напон : AC напон 220 V Светлосен Извор : 1, 5 W LED (Вклучуваат) Оваа светла само може да се користи 220 V, 230 V.Оваа светла имаат 2 видови емитуваат боја : ве молиме изберете што сакате...

Таван На Стари Индустриални Ретро Окачен Лампа Edison Light E27 Притежателя На Желязо Ресторант Бар Денонощна Таванско Помещение Книжарница Клетка Лампа

BGN 40.88

Гроздобер лофт кафез дневна соба pendant светла црно железо антички индустриски висечки светилки Американски ретро затворен осветлување E27Точка Име : Ретро Pendant Светилка Материјал : Метал Светилки носителот : E27 Напон : AC 110240 V извор на Светлина : блескаво светилка, заштеда на енергија светилки, ПРЕДВОДЕНА Почитувани Пријатели, би сакал да ви кажам дека овој ѕид светилка не е сијалица вклучени , ако сакате крушка, може да се купи од нас.1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Пръстен с модерна led полилей за дневна трапезария спалня кухня led полилей Начало led таван полилей лампа

220.80 -45 % BGN 121.00

СИНА ВРЕМЕ Бела Led Лустерот Модерна За Спалната соба Дневна Соба и трпезарија LED Таванот Лустерот Осветлување Тела Poyer Led Таванот Светлата Дома Осветлување 8 / 6 / 4 грбНие сме посветени на обезбедување на високо квалитетна светилка за вас, со цел да се направи вашата шопинг лесно и среќен, ве молиме да ги прочитате условите како што е подолу.Превозот1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.