• Новинка
Модерен дом деко хол минималистичен LED дърво на тавана лампа бял iron клон акрилни babysbreath плафониери

Модерен дом деко хол минималистичен LED дърво на тавана лампа бял iron клон акрилни babysbreath плафониери

резултат:
BGN 73.60
BGN 63.00 -14 %

Брой продукти
Налично


Модерен минималистички LED светилки на таванот позадина ѕид осветлување Бела Гранка горниот Плафон инженеринг светилки за Спалната соба Дневна соба
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
LED светилка монистра светилки
Флексибилни гранка како тркалезна форма или правоаголник
топло бела и бела светлина, да се избере
заштеда на енергија и заштита на очите
новиот материјал акрилик за долго време се користи
Симпатична и пристоен дизајн.
одговара за спалната соба дневна соба шоу соба
Големина : 7 10 13 16 19 25 грб правоаголна форма, 9 18 24 30 грб форма
Фото покаже :
ние ви обезбеди 10 видови да одберете,да се направи целосна задоволство
За Пакет светилка е спакуван во пена.Да празнина голем волумен на пакети и намалување на damagement,светилка обично е пратен како додатоци. Вие треба да го инсталирате откако ќе се добие. За Превозот Тоа обично трае 3 до 7 дена пред да можете да ги пратите на линија, откако ќе бидат испратени.Ако сè уште не се светилка кога времето за испорака е крај или повеќе, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ја ќе светилка или ви даде надоместок. За Оштетени Ако светилка е оштетен кога ќе го добиете светилка,ве молиме контактирајте со нас и не се отвори спорот. Ние ќе го продолжи времето за испорака и испрати вас, додатоци, така што може да го замени тоа. За Сопствени Тоа е клиентот е должност да го исчистите обичај, и плаќаат за даноци.Со цел да се намали даночното,ние може да ви испрати светилка со неколку кутии.Покрај тоа,ние може да напише малку вредност на страната, ако ви треба.

Подробности

Цвета На Купето:
7 ръкохватка правоъгълник, 10 ръкохватка правоъгълник, 13 ams правоъгълник, 16 AMS правоъгълник, 19 AMS правоъгълник, 25 AMS правоъгълник, 9 ръкохватка кръгли, 18 ръкохватка кръгли, 24 кръгли дръжки, 30 ръкохватка кръгли, 3 дръжки, 4 дръжки
търговска марка:
Добър ден!
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Източник На Светлина:
пестене на енергия
Източник На Захранване:
AC
Напрежение:
220V
документ:
ССС
Материал На Корпуса:
Желязо, PVC
Задаване На Стил:
Лесен монтаж
Стил:
Модерен
Базов Тип:
Клин
Материал:
акрил
Брой източници на светлина:
6
Тип На Ключа:
Сензорен Ключ За Включване / Изключване
Приложение:
Спалня С Двойно Легло
Зона Осветление:
10-15 квадратни метра
Техника:
Боядисаната
Гаранция:
2 години
Завърши:
Полирана Стомана
Дали диммируемым:
No
Номер На Модела:
g-163
Характеристики:
издънка на тавана
Използването на:
Празник
Тип Елемент:
плафониери
Тип Елемент:
плафониери

Избор на купувачи

Множествено осветление, полилеи личност проста трапезария полилей лампа китайското желязо покритие Nordic summer ZX48

BGN 364.80

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо(2) Боја : сребрена(3) Светлосен : E14(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на остатокот од светот, ако не сте во транспорт земја листата, ве молиме контактирајте со нас,Превозот и време може да се разликува18 / 30 / 50 глави може да се избереголемина : види опис

Кръгла / квадратна Downlight панел Led, 6W 12W 18W 24W двоен таван Led цвят утопил светлина, 3 моделиране на светлината панел Led лампа

11.34 -21 % BGN 9.00

LED вградна светилка Круг 6 W 9 W 16 W 24 W 3 Модел LED Светилка Двојна Боја Панел Светлина два Боја Таванот Вдлабнати Светла Затворен ОсветлувањеВати : 6w 9w 16w 24w Круг / Плоштад Панел светлина Влезен Напон : 85v265v Долг живот : до 35000 часа,намалување на замена трошок...

Диаметър 600 мм кръгъл Кристал плафониери лампа Блясък de cristal лампа, кристал стълба светлина и фоайе / коридор MD8559

841.28 -48 % BGN 437.00

Дијаметар 600mm Круг Кристал Таванот Светла Тела Сјај de cristal Светилка, Кристално Скалило Светлината и Foyer / Hallyway MD8559Дијаметар 600mm Круг Кристал Таванот Светла Тела Сјај de cristal Светилка, Кристално Скалило Светлината и Foyer / Hallyway MD8559Модерната Кристал Лустерот Светлина Тела Правоаголник Кристал Светилка за Таванот Светлина Јадење Фитинг Брза Испорака 100% Guanran Категорија : Кристал Таванот Светлина Стил : Кристал, Модерен Бренд : Meerosee Модел No : MD8559 L12 Материјал : K9 Кристал, Нерѓосувачки Челик, Железо Бас Ширина / Дијаметар : 600mm ( 23.6 инчи) Висина : 330mm (13 инчи) Сијалица : G4 Халоген светилки (топло бела); Сијалица База : G4 Број на Светилки : 12 Сијалица Вклучени или Не : Светилки вклучени Соодветен Напон : 110 V240 V Моќност : обичните светилки 240 вати; Боја : Кристално Јасно, Сребро Нерѓосувачки Челик Инсталација Тип : Рамна Монтирани Основните Собранието е потребно...

Черно celling лампа модерен окачен лампа, бокс за декорация на дома осветление бар елегантни светлини постмодернистские стъклени лампи

546.24 -44 % BGN 306.00

​Вклучувајќи светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Црна celling светилка Модерна pendant светлина кујна за домашна декорација осветлување Бар домот светла Посмодерна стакло сијалициВисок квалитет на лофт pendant светлина,производи преку CE ,VDE,УЛ,LVD,ССА сертификација.Димензија : 12038cm Канапи Lenght : 60cm (Може да се користи како 30cm или 60смМатеријал : Метал и СтаклоМоќ Оценка : 110 V250 VНапон : 3140 WИзвор на светлина : E27 светилкиСоодветен Простор : 1015 метар квадратенСе применуваат за : Бар,Магацински простор,Ресторан,кафуле..● Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на аукција затворање.● Ако сте го купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно...

Безплатна доставка мини квадратен 3 W AC / DC12V led осветителни таван с осветителни тела, светодиодни осветителни тела за хол, кабинет спалня

9.92 -9 % BGN 9.00

Бесплатен превозот мини плоштад 3 W AC / DC12 V led вдлабнати таванот одредување на светлината led светилки downlights за дневна соба кабинет спалната соба Апликација 1, Замена на традиционалните халоген светилка или блескаво светилка 2, Медицински осветлување 3, Станбени осветлување : спална соба, студија, кујна, купатило, бојадисана итн 4, Комерцијални осветлување : магазин, изложба, хотелско лоби, канцеларија, приказ на случај осветлување, под кабинет осветлување, уметност осветлување, итн Мини Плоштад Downlights 1*3 W Висока моќност предводена 3 W таванот светилка за внатрешна употреба со возачПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

Toika 10pc/лот 20w LED track light two wire track light for store/shopping mall осветление лампа Spot light

BGN 370.00

Ние сме директни професионални manufacotry во Кина Добредојдовте да ја посетите со нас!!Технички КарактеристикиКарактеристики Име : Параметар опсегВлезен напон : AC85265 V / 50~60 HzТекст струја(AC220 V текст) : 0.035 НаИзлезен напон : 36 VИзлезна струја : 0.145 НаЕфикасност : 85%Еден LED работат на струјата : 0.0145 НаФактор На Моќ : 85%THD : 45 %Температура на бојата : 27007000 KРа : 80Животен век : 40000 ЧасаСветлина Ефикасност : 81 LM / WИритација Агол : 120Материјал : АлуминиумРаботна околина : 40 40Работна влажност : ≤ 95 %Складирање состојба : 40 80Според функција на ЛЕР phlx е осветлување, ние ги донесуваат LED извор на светлина технологија со посебни жица коло дизајн, кој штедење енергија повеќе од 80%...

Постмодерното стъклени полилеи, осветителни тела Железен блясък полилей черна голям led тавана лампа прозрачен стъклен глобус светлини AC90-260V

63.97 -34 % BGN 42.00

Опис на производот : 1) Бренд : BLUEKING2) Име : ДНК стакло pendant светлина3) Големина на : 3 Глави : Дијаметар 32cm,Висина : 32cm5 Глави : Дијаметар 45см,Висина : 45см10 Глави : Дијаметар 104cm,Висина : 60cm15 Глави : Дијаметар 107cm,Висина : 81cm21 Глави : Дијаметар 173cm,Висина : 85cm4)...

LED Modern Acryl Желязо Black White 10cm Thin LED Lamp. LED Light.Плафониери.Led тавана лампа.Тавана Лампа За Коридора Спални

270.40 -7 % BGN 251.00

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : црна / бела3 Светла Боја : Бела / Топло / dimmableDimmable+Далечински управувач : YES ( Само "dimmable" тип доаѓа со далечински управувач )4...

Италия синьо iron бар кафене светлина Дийн стая led свещ полилей, крушка, за да влезете в лобито на тийнейджърката спалня полилей сватбен лампа

478.40 -5 % BGN 454.00

[xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768] Претпоставувам дека Ви се Допаѓа ОписМатеријал : метал*Големина / димензија : 12(6+6) lights Дијаметар 72 см ,Висина 60см +синџир 60см (должина бара,висина прилагодливи)16(8+8) lights Дијаметар 92 см ,Висина 60см +синџир 60см (должина бара,висина прилагодливи)*Lightsource & сијалица носителот : E14 / E12 , 12 / 16 светилки / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource / светилки не се вклучениБоја : црна, синавиди слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или руската Федерација купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Слики

Nordic Окачен Лампа Цимент Ретро Висящи Лампи Американски Окачен Лампа Закрит Арт Деко Осветление Edison Осветителни Тела

204.80 -15 % BGN 174.00

LUALS Нордиските Pendant Светилка Цемент Ретро Pendant Светла Американски Суспензија Luminaire Затворен Арт Деко Осветлување Lumiled Светлина ТелаAnswer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Pendant Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер、 Арт Деко 、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела、жолта、 сива 、 браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо、 Алуминиум、Стакло、 Дрво 、 Цемент абажур : Железо、 Алуминиум、 Стакло、 Дрво、 Цемент Производ големина: МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување / исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v240v ТЕХНИКА: Насликани、 Позлатен、Рака Плетени, Други、 Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、 Оптоварување、Др er、E14、G4、G9 ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Кабелот Pendant、 Цевка Подигната、Синџир Pendant, Други、М anual Diy Инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、СтудијаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Детска играчка, модерни led плафониери творческа стая на самоличността на детска стая на капитана спалня момче очите карикатура на волана лампа ET18

BGN 284.80

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо ПВЦ(2) Боја : сина(3) Осветлување : LED (топла светлина и ладна светлина, може да го изберете)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на остатокот од светот, ако не сте во транспорт земја листата, ве молиме контактирајте со нас,Превозот и време може да се разликуваголемина : D45 / 62 CM H7 / 8 CM

Окачен таван лампа индустриален стил стъклени висящи лампи бар / ресторант светлина ретро Lamparas Colgantes черно и Амер лампа

110.35 -39 % BGN 67.00

.Лофт Pendant Светлината Индустриски Стил Стакло Pendant Светилки Бар / Ресторан Светлина Ретро Lamparas Colgantes Црна и Amer LuminaireПараметарот : Сијалица ќе бидат испратени заедно за слободен, ве молиме да ни кажете на вашите напон?Виси круг фах : D10mm90250 V AC, се вклопува во целиот свет, 40 W max,E27x1pc1m кабел (може да се прилагоди)Материјал : СтаклоБ големина : D15x H30cmC големина : D25x H30cmD големина : D15x H20cmЛофт Pendant Светлината Индустриски Стил Стакло Pendant Светилки Бар / Ресторан Светлина Ретро Lamparas Colgantes Црна и Amer Luminaire

Безплатна Доставка Античен Месинг Цвят Полилей Светлини K9 Кристали Медна Сплав Лампа Мед Месинг Полилей Светлина Античен Осветление

BGN 477.84

Бесплатен Превозот Антички Месинг Боја Лустерот Светла K9 Кристали Бакарна Легура Светилка Бакар Месинг Лустерот Светлина Антички ОсветлувањеКупи Упатство1...

Модерна Медни Подвесная Лампа Nordic Brass Hanging Light Свещ Chandelier Nordic Suspension Lighting Американската Стилна Лампа Подвесная

BGN 462.96

Модерната Бакар Pendant Светилка Нордиските Месинг Виси Светлина Свеќа Лустерот Нордиските Суспензија Осветлување Американски Стилски Pendant СветилкаКупи Упатство1...

Новият кристален полилей злато луксозна всекидневна K9 кристален лампа кръгла led светлина

1033.60 -25 % BGN 775.00

Големина на : Dia400mm*H280mm, прилагодлива суспензија линија.Dia600mm*H280mm, прилагодлива суспензија линија.Dia800mm*H280mm, прилагодлива суспензија линија.Материјал : K9 кристал + позлата алуминиум.Напон : 85265 v

Индустриална реколта висококачествен луксозен кристален полилей K9 Villa Hotel декоративно осветление

BGN 297.60

Кристал droplightМатеријал : кристалноБоја : (КАКО што е прикажано)Големина : 420 x320mmНапон : 90260 VИзвор на светлина : E14 X4 (не вклучувајќи сијалица)Примена : Спална соба,Студија соба,Продавница,Дневна соба,Dinning соба,Бар.итн Забелешка : Основни Собранието е потребно; Пакет се вклучуваат : 1 x Pendant Светилка

Модерните прозрачни кристални топки за полилеи хромирани огледално покритие в стаите е от неръждаема стомана подвесная лампа led полилей полилей

45.10 -9 % BGN 41.00

Деталите на овој кристал лустерот се како што следува : 1, Диск дијаметар : 150mm (13 топка) 200mm (21 топка) 250mm (27 топка) 2, Кристална Топка боја : Проѕирна боја 3, Може да soure : 3 W / 5 W LED Сијалица, или 9 W / 15 W, заштеда на енергија светилки, или 25 W / 40 W блескаво светилки...

Средиземноморски ресторант на три висящи лампи творческа личност барово осветление, с една глава с малки трапезни лампи LU71236 YM

BGN 428.80

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочитувани купувачиИнформации за производот преглед[боја] како што е прикажаноГлавното тело материјал : нерѓосувачки челикАбажур материјал : стаклоИзвор на светлина тип : LEDИзвор на светлина : со извор на светлина[напон] 90v260v (ние работиме со вашата земја)големина;види подолуголемина : D38 X H 35 CM

Светлината на полилеи LED E14 k9Crystal основа от неръждаема стомана, малка квадратна лампа спалня фоайе ресторант, хотел Rosh CE Custom Designed

BGN 134.86

[ПРЕПОРАЧУВАМЕ]Нашата компанија е специјализирана во производство на LED лустерот ,ПРЕДВОДЕНА Pendant светлина , LED Таванот светлина .Тоа главно извезуваат во Европа и САД, итн...

Безплатна доставка модерен Тифани окачен лампа нов стил барок окачен лампа D30cm висящ витраж лампа E27 110-240 v

BGN 173.95

Бесплатен Превозот Модерна Тифани Pendant Светлина Ново Барок Стил Виси Светилка D30cm Обоено Стакло Суспендирани Luminaire E27 110240 VКупи Упатство1...

Безплатна доставка Тифани новост Flowral дизайн висулка спалня окачена лампа за балкона украсата на дома AC E27 гарантирано

BGN 237.95

Бесплатен Превозот Тифани Новина Flowral Дизајн Pendant Спалната соба Pendant Светилка за Балкон Дома Декорација AC E27 100% ЗагарантиранаКупи Упатство1...

Led тавана лампа, кристална вода Bauhinia начало хол, спалня, кабинет и трапезария преминаване спалня с балкон тавана лампа 110-240 v

220.50 -25 % BGN 165.00

Претпазливост : Brightness dimmable не само светлината dimmable но, исто така, боја прилагодлива температура ( топло бела боја на природна бела да кул бело ) Стандардниот кристално е јасно, кристално, ве молиме оставете порака за да нè ако треба килибар кристал ! Карактеристики : 100% Сосема Нов...

Завод цената на едро Dimmable 10W Square COB Led down light вграждане златен корпус COB Led тавана лампа

920.00 -30 % BGN 644.00

Топла Продажба на Високо Квалитетни 10 W Плоштадот КОЧАН LED Таванот Светлина , led вградна светилка со Висока моќност Led таванот одредување на светлината,90~100 LM / W, led таванот светилка,AC85~265 V.CE&ROHS Сертификат .Фабриката за промет на Големо со бесплатен превозотТип : КОЧАН надолу светлинаВлезен напон : AC110 V / AC220 V / AC230 VДимензии : 92 *92 *55 ммИсечок Големина : 80*80mmLED Извор : КОЧАНLED количина : 1 парчеПотрошувачка на енергија : 10 WПрозрачна флукс : 90~100 LM / WЕмитуваат Боја : Топло Бела 27003200 K;Природна Бела : 40004500 K;Кул Бело 60006500 K;Просечната номинална животниот век : 50.000 часовиАмбиентниот влажност : 85% RHБоја рендерирање индекс : 80.0 РаТело Материјал : АлуминиумБруто тежина : 320g (LED Драјвер Вклучуваат)Функција : 1)заштита на животната Средина2)Безбедно и лесно да се инсталира3)Долг животен век,повеќе од 50000hours4)Ниска потрошувачка на енергија5)Висока ефикасност, Енергија заштедете повеќе од 70%~80%6)Модерен дизајн7)Алуминиумски легури школкаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Мода модерна лампа Led таван осветление вътрешно осветление злато гальваника всекидневна с трапезария и спалня бар магазин лампа

46.40 -1 % BGN 46.00

start Isv Module Wrap11257end Isv Module Wrap11257Услови & Услови 1 : За сијалицаПовеќето од светилки содржи сијалица како фотографијата е прикажано...

4 бр. / лот 0.5 m рельсовый път светлинното устройство на релсите за led осветление на пистата светлина гъвкави релси, песен лампа релса

39.20 -11 % BGN 35.00

0.5 m ЛЕР Песна Светлината Пруга Осветлување Тела Железнички За Песна Осветлување 2 жици светлина Песна Светилка Железнички Бесплатен Превозот

Willlustr мед окачен лампа съвременно подвесное осветление на американската държава в северна Европа месинг окачен лампа на тъканта, полилей

BGN 476.80

Willl ustr бакар pendant светилка месинг виси светлина свеќа Лустерот модерна суспензија осветлување американски стилски земја нордискитематеријал : бакарсијалица приклучок тип : E14(за ЕУ / велика БРИТАНИЈА итн.) или E12(за НАС / СА / ЈП итн.)напон : 110 V240 VГолемина : види подолу сликаВиси синџир должина : КАКО ШТО се БАРА (ако не кажете ни го вашето барање, ние ќе ви испратиме 50cm синџир)*Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот* Прилагодување на располагање(испрати порака до нас на Aliexpress)За Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

BOCHSBC American Simple Crystal висящи лампи Художествени Lampada Led Европейската луксозна iron led лампа за дневна спалня вили лампи

1007.98 -50 % BGN 504.00

BOCHSBC Американски Едноставна Кристал Pendant Светла Уметнички Лустерот Европската Луксузни Железо Led Светилка за Салон Спални Вила СветилкаСпецификација за производ Име : Pendant Светлина Материјал : Кристал Боја : Како фотографии покажуваат Моќ : 31 W40 W Напон : AC 90260 V светла Боја : Топло Бела или Ладно Бела Сијалица База : E14 Апликација : Салон,Дневна Соба,Спална соба,Студија,Хотели,итн Димензија : 4 главата Инчен : Dia16.142 Висина 15.748 СМ : Dia41cm Висина 40cm 7 глава Инчен : Dia25.59 Висина 17.716 СМ : Dia65cm Висина 45cm 9 глава Инчен : Dia31.496 Висина 20.472 СМ : Dia80cm Висина 52cm 11 глава Инчен : Dia38.582 Висина 24.803 СМ : Dia98cm Висина 63cm 121 главата Инчен : Dia43.307 Висина 25.590 СМ : Dia110cm Висина 65cm 841 главата Инчен : Dia43.307 Висина 29.527 СМ : Dia110cm Висина 75см Safety Пакет

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.