• Новинка
Средиземноморски ресторант на три висящи лампи творческа личност барово осветление, с една глава с малки трапезни лампи LU71236 YM

Средиземноморски ресторант на три висящи лампи творческа личност барово осветление, с една глава с малки трапезни лампи LU71236 YM

резултат:
BGN 428.80

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на осветлување продавница
Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката
Почитувани купувачи
Информации за производот преглед
[боја] како што е прикажано
Главното тело материјал : нерѓосувачки челик
Абажур материјал : стакло
Извор на светлина тип : LED
Извор на светлина : со извор на светлина
[напон] 90v-260v (ние работиме со вашата земја)
големина;види подолу
големина : D38 X H 35 CM

Подробности

Мощност:
warm light, white light
Тип Елемент:
Висящи Лампи
Източник На Захранване:
AC
Материал На Корпуса:
Стъкло, Желязо, Неръждаема Стомана
Тип Инсталация:
шнуровая окачване
Място:
Кабинет, гостна, хотелска зала, хотелска стая, основна спалня, други спални
Материал:
Сплав
Гаранция:
PP1
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
ДА
Номер На Модела:
z170727
търговска марка:
WINZSC
Цвят На Абажура:
Сини
Напрежение:
90-260V
Приложение:
Фоайето
Техника:
Перфорирана
Зона Осветление:
15-30 кв. м
Дали диммируемым:
No
Стил:
Арт-Деко
Източник На Светлина:
Лампи С Нажежаема Жичка
документ:
ССС
Брой източници на светлина:
1
Тип На Ключа:
00
Завърши:
00
Тип Елемент:
Висящи Лампи
Тип На Ключа:
00
Базов Тип:
ДРИБЛИРА

Избор на купувачи

Willlustr мед окачен лампа съвременно подвесное осветление на американската държава в северна Европа месинг окачен лампа на тъканта, полилей

BGN 476.80

Willl ustr бакар pendant светилка месинг виси светлина свеќа Лустерот модерна суспензија осветлување американски стилски земја нордискитематеријал : бакарсијалица приклучок тип : E14(за ЕУ / велика БРИТАНИЈА итн.) или E12(за НАС / СА / ЈП итн.)напон : 110 V240 VГолемина : види подолу сликаВиси синџир должина : КАКО ШТО се БАРА (ако не кажете ни го вашето барање, ние ќе ви испратиме 50cm синџир)*Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот* Прилагодување на располагање(испрати порака до нас на Aliexpress)За Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

Toika 10pc/лот 20w LED track light two wire track light for store/shopping mall осветление лампа Spot light

BGN 370.00

Ние сме директни професионални manufacotry во Кина Добредојдовте да ја посетите со нас!!Технички КарактеристикиКарактеристики Име : Параметар опсегВлезен напон : AC85265 V / 50~60 HzТекст струја(AC220 V текст) : 0.035 НаИзлезен напон : 36 VИзлезна струја : 0.145 НаЕфикасност : 85%Еден LED работат на струјата : 0.0145 НаФактор На Моќ : 85%THD : 45 %Температура на бојата : 27007000 KРа : 80Животен век : 40000 ЧасаСветлина Ефикасност : 81 LM / WИритација Агол : 120Материјал : АлуминиумРаботна околина : 40 40Работна влажност : ≤ 95 %Складирање состојба : 40 80Според функција на ЛЕР phlx е осветлување, ние ги донесуваат LED извор на светлина технологија со посебни жица коло дизајн, кој штедење енергија повеќе од 80%...

Италия синьо iron бар кафене светлина Дийн стая led свещ полилей, крушка, за да влезете в лобито на тийнейджърката спалня полилей сватбен лампа

478.40 -5 % BGN 454.00

[xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768] Претпоставувам дека Ви се Допаѓа ОписМатеријал : метал*Големина / димензија : 12(6+6) lights Дијаметар 72 см ,Висина 60см +синџир 60см (должина бара,висина прилагодливи)16(8+8) lights Дијаметар 92 см ,Висина 60см +синџир 60см (должина бара,висина прилагодливи)*Lightsource & сијалица носителот : E14 / E12 , 12 / 16 светилки / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource / светилки не се вклучениБоја : црна, синавиди слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или руската Федерација купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кога прави нарачка[xlmodel][фото][0000] Слики

Crystal diamond LED подвесное осветление лампа огледало от неръждаема стомана LED Cristal Light 4 пръстена Led Капка Блясък за декорация на дома

760.00 -39 % BGN 464.00

Дијамант Кристал LED Pendant Осветлување Светилка Огледало Нерѓосувачки Челик LED Cristal Светлина 4 Прстени Led Капка Сјај за Домашна ДекорацијаМодел Бр...

Nordic Окачен Лампа Цимент Ретро Висящи Лампи Американски Окачен Лампа Закрит Арт Деко Осветление Edison Осветителни Тела

204.80 -15 % BGN 174.00

LUALS Нордиските Pendant Светилка Цемент Ретро Pendant Светла Американски Суспензија Luminaire Затворен Арт Деко Осветлување Lumiled Светлина ТелаAnswer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Pendant Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер、 Арт Деко 、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела、жолта、 сива 、 браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо、 Алуминиум、Стакло、 Дрво 、 Цемент абажур : Железо、 Алуминиум、 Стакло、 Дрво、 Цемент Производ големина: МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување / исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v240v ТЕХНИКА: Насликани、 Позлатен、Рака Плетени, Други、 Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、 Оптоварување、Др er、E14、G4、G9 ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Кабелот Pendant、 Цевка Подигната、Синџир Pendant, Други、М anual Diy Инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、СтудијаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Безплатна доставка окачен лампа D50cm Crystal Lighting Модерна всекидневна Kroonluchter Lamparas De Cristal LED AC подвесное осветление

440.13 -0 % BGN 440.00

Бесплатен Превозот Pendant Светилка D50cm Кристал Лустерот Современото Живеење Соба Kroonluchter Lamparas De Cristal LED AC Pendant ОсветлувањеКупи Упатство1...

Vintage ретро промишлена вятърна електроцентрала полилей американски ресторант изкуство творческа хол прости скандинавските лампи

BGN 99.20

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

детска стая цвят пеперуда LED тавана лампа baby girl baby bedroom butterfly lamp romance плафониери ZA622 ZL198 YM

BGN 200.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + акрилик сенка[Извор на светлина] : LED[Главната технологија] : боја[Применливо] : дневна соба, ресторан, детски соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : Погледнете подолу

Безплатна доставка модерен Тифани окачен лампа нов стил барок окачен лампа D30cm висящ витраж лампа E27 110-240 v

BGN 173.95

Бесплатен Превозот Модерна Тифани Pendant Светлина Ново Барок Стил Виси Светилка D30cm Обоено Стакло Суспендирани Luminaire E27 110240 VКупи Упатство1...

LukLoy Окачен Лампа Светлини, Кухня Остров Бар-Часова Магазин За Бижута Светлина, Тръбата Надолу Светлината На Прожектор Кухня Висящи Лампи

52.45 -14 % BGN 45.00

Во потрага по посебни pendant светлина за Канцеларија или вашиот сопствен простор? Кул дизајниран светилки се новата мода и новиот кул...

Безплатна доставка Тифани новост Flowral дизайн висулка спалня окачена лампа за балкона украсата на дома AC E27 гарантирано

BGN 237.95

Бесплатен Превозот Тифани Новина Flowral Дизајн Pendant Спалната соба Pendant Светилка за Балкон Дома Декорација AC E27 100% ЗагарантиранаКупи Упатство1...

Модерен цвят на бренди K9 кристален полилей дневна светлина E14 LED луксозна лампа Lustres De Cristal полилеи гаранция

BGN 252.56

Модерната Коњак Боја K9 Кристал Лустерот Светлина дневната Соба E14 LED Луксузни Светилка Lustres De Cristal Лустери 100% ЗагарантиранаКупи Упатство1...

Мода модерна лампа Led таван осветление вътрешно осветление злато гальваника всекидневна с трапезария и спалня бар магазин лампа

46.40 -1 % BGN 46.00

start Isv Module Wrap11257end Isv Module Wrap11257Услови & Услови 1 : За сијалицаПовеќето од светилки содржи сијалица како фотографијата е прикажано...

Безплатна доставка мини квадратен 3 W AC / DC12V led осветителни таван с осветителни тела, светодиодни осветителни тела за хол, кабинет спалня

9.92 -9 % BGN 9.00

Бесплатен превозот мини плоштад 3 W AC / DC12 V led вдлабнати таванот одредување на светлината led светилки downlights за дневна соба кабинет спалната соба Апликација 1, Замена на традиционалните халоген светилка или блескаво светилка 2, Медицински осветлување 3, Станбени осветлување : спална соба, студија, кујна, купатило, бојадисана итн 4, Комерцијални осветлување : магазин, изложба, хотелско лоби, канцеларија, приказ на случај осветлување, под кабинет осветлување, уметност осветлување, итн Мини Плоштад Downlights 1*3 W Висока моќност предводена 3 W таванот светилка за внатрешна употреба со возачПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

GU10 3W 16 промяна на цвета RGB LED Spotlight Light лампата IR дистанционно управление

BGN 7.31

Сосема нов и висок квалитетIRДалечински управувач за вклучување, исклучување и да ги прилагодите јачината на светлината и бојата.Апликации : Архитектонски декоративни, премин, крошна & мост работ, забавен парк, кино & авиони кабината итни aisle осветлување, присутните патеки, Скалила акцент, чове осветлување, итн.Конекција : GU10Напон : 85 V да 240 VМоќност : 3 WЖивотниот век : 50.000 часови16 флуоресцентни боиДимензии : 50mm x 65mmМатеријал : Метал1 x Безжичен Далечински Светилка1 x Далечинска КонтролаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Безплатна доставка на модерно ръчно бластване стъклен полилей в стил Chihuly за украса

BGN 936.00

Бесплатен Превозот Модерна Рака Разнесени Стакло Chihuly Стил Лустерот за ДекорацијаГолемина : W50cm*H90 cm(100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)C handeliers дека ќе светне вашиот живот...

Модерните прозрачни кристални топки за полилеи хромирани огледално покритие в стаите е от неръждаема стомана подвесная лампа led полилей полилей

45.10 -9 % BGN 41.00

Деталите на овој кристал лустерот се како што следува : 1, Диск дијаметар : 150mm (13 топка) 200mm (21 топка) 250mm (27 топка) 2, Кристална Топка боја : Проѕирна боја 3, Може да soure : 3 W / 5 W LED Сијалица, или 9 W / 15 W, заштеда на енергија светилки, или 25 W / 40 W блескаво светилки...

willlustr бамбук окачен лампа post modern design bicorn подвесное осветление natural hotel restaurant nordic wood light suspension

BGN 576.00

willlustr бамбус pendant светло дрво суспензија светилка пост модерен дизајн осветлување природни виси светилка хотел ресторан нордискитематеријал : бамбусбоја : природна боја на бамбуснапон : 110 V240 V * Ова е рачно изработени производ*Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот* Прилагодување на располагање(испрати порака до нас на Aliexpress)големина : види подолу сликаЗа Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

Окачен таван лампа индустриален стил стъклени висящи лампи бар / ресторант светлина ретро Lamparas Colgantes черно и Амер лампа

110.35 -39 % BGN 67.00

.Лофт Pendant Светлината Индустриски Стил Стакло Pendant Светилки Бар / Ресторан Светлина Ретро Lamparas Colgantes Црна и Amer LuminaireПараметарот : Сијалица ќе бидат испратени заедно за слободен, ве молиме да ни кажете на вашите напон?Виси круг фах : D10mm90250 V AC, се вклопува во целиот свет, 40 W max,E27x1pc1m кабел (може да се прилагоди)Материјал : СтаклоБ големина : D15x H30cmC големина : D25x H30cmD големина : D15x H20cmЛофт Pendant Светлината Индустриски Стил Стакло Pendant Светилки Бар / Ресторан Светлина Ретро Lamparas Colgantes Црна и Amer Luminaire

Led тавана лампа, кристална вода Bauhinia начало хол, спалня, кабинет и трапезария преминаване спалня с балкон тавана лампа 110-240 v

220.50 -25 % BGN 165.00

Претпазливост : Brightness dimmable не само светлината dimmable но, исто така, боја прилагодлива температура ( топло бела боја на природна бела да кул бело ) Стандардниот кристално е јасно, кристално, ве молиме оставете порака за да нè ако треба килибар кристал ! Карактеристики : 100% Сосема Нов...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.