• Новинка
4 бр. / лот 0.5 m рельсовый път светлинното устройство на релсите за led осветление на пистата светлина гъвкави релси, песен лампа релса

4 бр. / лот 0.5 m рельсовый път светлинното устройство на релсите за led осветление на пистата светлина гъвкави релси, песен лампа релса

резултат:
BGN 39.20
BGN 35.00 -11 %

Брой продукти
Налично


0.5 m ЛЕР Песна Светлината Пруга Осветлување Тела Железнички За Песна Осветлување 2 жици светлина Песна Светилка Железнички Бесплатен Превозот

Подробности

Цвета На Купето:
Черен, Бял
Тип Елемент:
Путевое Осветление
търговска марка:
ДУЕР
Напрежение:
220V,110V
Източник На Светлина:
Няма
Базов Тип:
Клин
Завърши:
Матиран Никел
Гаранция:
1
Тип На Ключа:
Преминете дръжки
Има Ли Електрически Крушки В Комплект:
No
Номер На Модела:
001
Стил:
Модерен
Използването на:
Извънредна ситуация
документ:
CE
Източник На Захранване:
AC
Дали диммируемым:
No

Избор на купувачи

Безплатна доставка окачен лампа D50cm Crystal Lighting Модерна всекидневна Kroonluchter Lamparas De Cristal LED AC подвесное осветление

440.13 -0 % BGN 440.00

Бесплатен Превозот Pendant Светилка D50cm Кристал Лустерот Современото Живеење Соба Kroonluchter Lamparas De Cristal LED AC Pendant ОсветлувањеКупи Упатство1...

Безплатна доставка Тифани новост Flowral дизайн висулка спалня окачена лампа за балкона украсата на дома AC E27 гарантирано

BGN 237.95

Бесплатен Превозот Тифани Новина Flowral Дизајн Pendant Спалната соба Pendant Светилка за Балкон Дома Декорација AC E27 100% ЗагарантиранаКупи Упатство1...

Willlustr мед окачен лампа съвременно подвесное осветление на американската държава в северна Европа месинг окачен лампа на тъканта, полилей

BGN 476.80

Willl ustr бакар pendant светилка месинг виси светлина свеќа Лустерот модерна суспензија осветлување американски стилски земја нордискитематеријал : бакарсијалица приклучок тип : E14(за ЕУ / велика БРИТАНИЈА итн.) или E12(за НАС / СА / ЈП итн.)напон : 110 V240 VГолемина : види подолу сликаВиси синџир должина : КАКО ШТО се БАРА (ако не кажете ни го вашето барање, ние ќе ви испратиме 50cm синџир)*Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот* Прилагодување на располагање(испрати порака до нас на Aliexpress)За Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

Модерен окачен лампа дъб цвят на лампата E27 изход притежателя лампа, окачена лампа начало трапезария висящи лампи магазин и кафе бар

96.00 -25 % BGN 72.00

Модерната pendant светлина Дабово Дрво боја lamp, E27 штекер lampholder Виси светлина Дома трпезарија Pendant Светилки Кафе БарОпис : Pendant Светлина, дрвени боја сликарствоМатеријал : железоБоја : како на сликата шоуИзвор На Светлина : E27LED Вклучуваат или Не : НеАпликацијата места : Седи соба / Спалната соба / Хотел / Рекреација област / Club / Бар / Кафе соба

Масивна дървесина led клони китайски ресторант дървена поддръжка на smart living room Nordic study Chinese Fashion висящи лампи MZ58

BGN 312.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : [Боја] : Дрво боја (како што е прикажано)[Главен материјал] : даб + стакло абажур[Главна Техника] : Полирање[Извор] : G9 / блескаво / заштеда на енергија светилки[За] : дневна соба, спална соба, трпезарија, студии и други затворен простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, на различни локални товарни и време можат да бидат различни.6lights Големина на : Виси жица 60см (може да се прилагоди)Дијаметар 70cm * Висок 80смОва има четири 4heads / 6 глави / 8 глави Lampshades можат да бидат избраниОвој став не лустери, исто така, направи покрив модели

Черно celling лампа модерен окачен лампа, бокс за декорация на дома осветление бар елегантни светлини постмодернистские стъклени лампи

546.24 -44 % BGN 306.00

​Вклучувајќи светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Црна celling светилка Модерна pendant светлина кујна за домашна декорација осветлување Бар домот светла Посмодерна стакло сијалициВисок квалитет на лофт pendant светлина,производи преку CE ,VDE,УЛ,LVD,ССА сертификација.Димензија : 12038cm Канапи Lenght : 60cm (Може да се користи како 30cm или 60смМатеријал : Метал и СтаклоМоќ Оценка : 110 V250 VНапон : 3140 WИзвор на светлина : E27 светилкиСоодветен Простор : 1015 метар квадратенСе применуваат за : Бар,Магацински простор,Ресторан,кафуле..● Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на аукција затворање.● Ако сте го купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно...

Безплатна доставка мини квадратен 3 W AC / DC12V led осветителни таван с осветителни тела, светодиодни осветителни тела за хол, кабинет спалня

9.92 -9 % BGN 9.00

Бесплатен превозот мини плоштад 3 W AC / DC12 V led вдлабнати таванот одредување на светлината led светилки downlights за дневна соба кабинет спалната соба Апликација 1, Замена на традиционалните халоген светилка или блескаво светилка 2, Медицински осветлување 3, Станбени осветлување : спална соба, студија, кујна, купатило, бојадисана итн 4, Комерцијални осветлување : магазин, изложба, хотелско лоби, канцеларија, приказ на случај осветлување, под кабинет осветлување, уметност осветлување, итн Мини Плоштад Downlights 1*3 W Висока моќност предводена 3 W таванот светилка за внатрешна употреба со возачПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

willlustr бамбук окачен лампа post modern design bicorn подвесное осветление natural hotel restaurant nordic wood light suspension

BGN 576.00

willlustr бамбус pendant светло дрво суспензија светилка пост модерен дизајн осветлување природни виси светилка хотел ресторан нордискитематеријал : бамбусбоја : природна боја на бамбуснапон : 110 V240 V * Ова е рачно изработени производ*Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот* Прилагодување на располагање(испрати порака до нас на Aliexpress)големина : види подолу сликаЗа Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

BOCHSBC American Simple Crystal висящи лампи Художествени Lampada Led Европейската луксозна iron led лампа за дневна спалня вили лампи

1007.98 -50 % BGN 504.00

BOCHSBC Американски Едноставна Кристал Pendant Светла Уметнички Лустерот Европската Луксузни Железо Led Светилка за Салон Спални Вила СветилкаСпецификација за производ Име : Pendant Светлина Материјал : Кристал Боја : Како фотографии покажуваат Моќ : 31 W40 W Напон : AC 90260 V светла Боја : Топло Бела или Ладно Бела Сијалица База : E14 Апликација : Салон,Дневна Соба,Спална соба,Студија,Хотели,итн Димензија : 4 главата Инчен : Dia16.142 Висина 15.748 СМ : Dia41cm Висина 40cm 7 глава Инчен : Dia25.59 Висина 17.716 СМ : Dia65cm Висина 45cm 9 глава Инчен : Dia31.496 Висина 20.472 СМ : Dia80cm Висина 52cm 11 глава Инчен : Dia38.582 Висина 24.803 СМ : Dia98cm Висина 63cm 121 главата Инчен : Dia43.307 Висина 25.590 СМ : Dia110cm Висина 65cm 841 главата Инчен : Dia43.307 Висина 29.527 СМ : Dia110cm Висина 75см Safety Пакет

Морден 5 Слоя 42 Ръцете Си Голяма Червена Кристален Полилей Стълбище Дълга Кристален Полилей Осветление Ресторант Хотел Хол Вила Осветление

1469.28 -5 % BGN 1396.00

Morden 5 Слоеви 42 Оружје Голем Црвен Кристал Лустерот Скалило Долго Кристал Лустерот Осветлување Ресторан, Хотел, Сала Вила ОсветлувањеКупи Упатство1...

детска стая цвят пеперуда LED тавана лампа baby girl baby bedroom butterfly lamp romance плафониери ZA622 ZL198 YM

BGN 200.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо + акрилик сенка[Извор на светлина] : LED[Главната технологија] : боја[Применливо] : дневна соба, ресторан, детски соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : Погледнете подолу

Crystal diamond LED подвесное осветление лампа огледало от неръждаема стомана LED Cristal Light 4 пръстена Led Капка Блясък за декорация на дома

760.00 -39 % BGN 464.00

Дијамант Кристал LED Pendant Осветлување Светилка Огледало Нерѓосувачки Челик LED Cristal Светлина 4 Прстени Led Капка Сјај за Домашна ДекорацијаМодел Бр...

Модерна Медни Подвесная Лампа Nordic Brass Hanging Light Свещ Chandelier Nordic Suspension Lighting Американската Стилна Лампа Подвесная

BGN 462.96

Модерната Бакар Pendant Светилка Нордиските Месинг Виси Светлина Свеќа Лустерот Нордиските Суспензија Осветлување Американски Стилски Pendant СветилкаКупи Упатство1...

Модерен Прост Въртящи Led Тавана Лампа Блясък На Метал Трапезария Led Плафониери Тавана Лампа Таван Led Точка Осветление

95.84 -37 % BGN 60.00

Опис на производот : Име : Модерна Едноставна Rotatable Led Таванот Светлина Сјај Блек Метал Бар Лофт Led Таванот Светла Таванот Светилка Foyer Led Таванот Осветлување ;Модел no : GLC051;Материјал : Метал;Сијалица база : E27 Led Сијалица;Уметност : плоча, полски;Примена : студија соба, трпезарија, ресторан, бар, коридор, kithen;Големина : како што е подолу;Тежина : 47kg

Модерните прозрачни кристални топки за полилеи хромирани огледално покритие в стаите е от неръждаема стомана подвесная лампа led полилей полилей

45.10 -9 % BGN 41.00

Деталите на овој кристал лустерот се како што следува : 1, Диск дијаметар : 150mm (13 топка) 200mm (21 топка) 250mm (27 топка) 2, Кристална Топка боја : Проѕирна боја 3, Може да soure : 3 W / 5 W LED Сијалица, или 9 W / 15 W, заштеда на енергија светилки, или 25 W / 40 W блескаво светилки...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.