• Новинка
SINGCALL безжична система за повикване на сервитьор кухнята за кафе, хотел, Банка, супермаркет 5 пейджъри бутони за дистанционно повикване и 1 приемник часа

SINGCALL безжична система за повикване на сервитьор кухнята за кафе, хотел, Банка, супермаркет 5 пейджъри бутони за дистанционно повикване и 1 приемник часа

резултат:
BGN 167.98

Брой продукти
Налично

Опис На Производот
Притиснете пејџер(APE620), тогаш безжична зглоб приемник(APE6600) ќе го примите сигналот на пејџер, и некој ќе дојде да обезбеди услуга
Дали некогаш сте биле во ситуација дека сте подготвени да се земе вашата цел во еден ресторан, но не може да се најде келнер или келнерка насекаде? Безжичниот придружник или серверот се јавам paging (пејџер) систем може да го решите вашиот проблем.
Безжична течност систем е широко се користат во услужната област. Тоа вклучува копчето за гостите да се користи и на сигнал и приемник за келнерите да ја користите. Кога гостин е потреба, тој или таа само се притиска на копчето во близина на него или за неа, неговите или нејзините биро број ќе бидат прикажани со музика или вибрации.
Функција на APE6600 & APE620
APE6600 :
01.Без никакви домаќин или контролен центар на директно примате сигнали на пејџер.
02.Со manual (рачно/автом. заштеда на енергија функција.
03.Две прашува начини на вибрации и музика.
04.LCD дисплеј со спиење функција,ефикасно продолжување на времето на мирување.
МАЈМУН 620 :
01.Двапати на копчето пејџер
02.Стабилни Се Најавите На Владата
03.Анти-температурата и влажноста на воздухот се менува
04.Бројот може да се менува по желба со силен повторна употреба способност
Основните Информации на APE6600 & APE620
APE6600(Безжична Зглоб Приемник) :
Спецификации : 55*45*15mm
Ни Фреквентен Опсег : 433 MHZ
Звук Тип : Музика/Вибрации
Време во мирување : 30 дена долго
Со Пејџер Количина : 999 PCS
Примачот на Осетливост : -114dbm
Напојување : алкална батерија DC1.5 V 600 MA DC1.5 V 600 MA
APE620(Предавател/Бел/Пејџер) :
Фреквенција отстапување : 0.5 Mhz
Спецификации : 60*60*18mm
Пренесување на далечина : 130-200ft(40-60m) во затворен простор, 1600-2600ft(500-800m) во отворите за воздух
Напојување : Алкална Батерија 12 V 33m A
SINGCALL производи имаат CE сертификат, препораките на FCC за сертификација (Федералната Комисија за Комуникации), Ro HS (Рестрикција на Опасни Супстанции).
пакетот вклучува
Безжична зглоб приемник x 1
Пејџер x 5
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Колку време е ефективен опсег на безжичниот повикувајќи систем?
A : ефективен опсег е за 500-800m во расчистување, на права линија растојание е околу 40-60m затворен. И тоа нема да се предизвика погрешна број; да се скрати на откривање на далечина, како времето одминува.
П : Како за примачот не прима сигнал како голем поле и долги?
A : A сигнал подобрување на уредот ќе се реши овој проблем, и тоа може да се користи без адаптер.
П : Колку долго ќе може да ја новата батерија се користи?
А : Најмногу батеријата може да се користи за 2 години, а некои дури и може да се користи за 3 години, и тоа е лесно за вас да ја смените батеријата на безжични повикувајќи систем.
П : Како за ако јас не знаат многу за оваа точка, и не можев да го инсталирате?
О : Ова објектот има целосна функција, но лесно да се работи, единственото нешто што треба да направите е да се постави оваа точка како инструкции се испратени до вас, и ако сеуште се чувствуваат збунети, можете да оставите порака на нас, и ние сме подготвени да ви помогне да ги реши сите видови на прашања
Совет :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да не heasitate да контактирате со нас, ви Благодарам многу!

Подробности

търговска марка:
SINGCALL
Номер На Модела:
APE6600-APE620

Избор на купувачи

SINGCALL безжична паник пейджинг система 5 сребърни бутоните за повикване на сервитьор 1 водоустойчиви часовници гривна приемник

BGN 191.90

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE6900 , APE330Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Ова е нашиот безжична келнер повикувајќи систем пејџери...

Система за повикване на сервитьор K-236 + O3-Y+H с бутон за повикване 10 бр. и дисплей 1 бр. за ресторантско обслужване DHL безплатна доставка

BGN 422.40

Ресторан Безжична Келнер Повикувачот Систем К236+O3Y+H1pcs Екранот Приемник К236; покаже 2 групи на број10pcs Повик Копчето КO3Y со menu (мени) носителотСпецификација на Екранот Приемник К2361...

GoIP 8 пристанища за voip gsm gateway / voip sip шлюз / IP GoIP 8 GSM gateway/ най-Високо качество-специална цена

488.00 -25 % BGN 366.00

Оригиналниот DBL Vo IP GSM Портал8 Порти SIP VOIP GSM Портал (8 Сим)Модел : Go IP8Општи Информации : На Go IP8 GSM овозможува директно рутирање меѓу IP и GSM мрежа без употреба на FXO порта или PSTN мрежата.Тоа е GSM мрежата и Vo IP мрежа поврзување беспрекорно нови poducts...

Безжична система за спешни повиквания SINGCALL.Система за грижа 1 наручный приемник на повикване на медицински сестри и 1 висячая бутон за повикване

BGN 118.38

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE6900;APE700Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Безжична повикувајќи систем е широко се користат во услужната област.Тоа се состои од маса копчето за гостин го користите и сигнал и приемник види пејџер за келнер или келнерка употреба.Кога гостин на потребите за било која услуга,тој или таа, само притиснете го копчето во близина на него или за неа,неговите или нејзините биро број ќе се покажува на штрек пејџер со алармирање музика или звук.Така келнерите може да нудат услуга многу добредојдена...

Пейджерная Система За Ресторант И Кафе-Бар Безжичен Предизвикателство Пейджинг Система Таблицата Пейджъри Карти 2 Часа Приемник + 5 Бутон За Предавателя

247.22 -16 % BGN 208.00

Пејџер Систем За Ресторан, Кафе Бар, Безжичен Повикување на paging (пејџер) Систем Табела Картичка Пејџери 2 Види Приемник + 5 Предавателот Копчето F3288 BX2F3355 BX5Види Приемник Карактеристики : RF безжична технологија Модерен види дизајн Dot matrix LCD екран Еден види приемник може да се поврзе до 999 пејџери Повик копчето податоци pin поддршка за сопствени Еден или list display mode Точни време дисплеј Вибрации / Ѕвончето прашува Нискоенергетски индикација Изграденаво отстранлив батерија Може да се покаже Плати, на Редот, на Повик кога повик копче за повикувањеВиди Приемник Спецификација : 1...

SINGCALL безжична система за повикване ресторант гост пейджинг сервитьор на повикващия 10 бутони за ресторанта, от които 1 е водоустойчив приемник APE6900

BGN 255.82

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE6900 , APE310Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Безжичниот обезбедувач на повик систем е широко се користат во услужната област...

Mindewin 15PCS Table Call Button M-K-3 + 1PCS Watch Pagers M-W-1 Телефонна Bell System за ресторант

150.21 -5 % BGN 143.00

Mindewin 15 PCS Табела Повик Копчето МК3 + 1 PCS Види Пејџери MW1 Повик Бел Систем За РесторанАко сте заинтересирани во нашите производи, pls контактирајте со нас слободно...

Безжична система за повикване на сервитьор за ресторант обслужване Пейджерная система за гости пейджър 1 Часове приемник + 5 бутон за повикване на 433Mhz F3288B

111.98 -32 % BGN 76.00

Безжична Келнер Повикува Системот За Ресторан Услуга Пејџер Систем Гостин Пејџер 1 Види Приемник + 5 Повик Копчето F3288 BОпис : Овој часовник се концентрира на технологијата на безжични транспорт, дигитални идентификуваат, dot matrix LCD дисплеј и микропроцесори заедно да ги реализира функциите на времето екранот и да се безжичниот јавувате...

Система за сервиране SINGCALL 5 мулти-ключови пейджъри плюс 1 приемник ръчни часовници за повикване на сервитьори в ресторант, хотел, кафене, банка, офис

BGN 191.92

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE6800 , APE320Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Безжичниот обезбедувач на повик систем е широко се користат во услужната област...

SINGCALL wireless покана bell system ресторант повикване 1 водоустойчив мобилен приемник часа и 5 пейджъри за услугата

BGN 175.90

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE6900 , APE310Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Ова е нашиот безжична повикувајќи систем пејџери...

Гореща продажба на водоустойчив бутон 40шт с 2 стената дисплеи кафе клиент звъни камбана система на 433.92 Mhz

BGN 656.00

Топла продажба 100% водоотпорни копчето 40pcs со 2 ѕид прикажува Кафе Клиент повикувајќи бел систем 433.92 mhzПакет се вклучени : 2 x К402 NR екранот приемник40 x КO1plкопчето (Боја : ДрвениВиолетова)(ако сте треба повеќе копчиња или треба друга боја копчиња,pls да не информирате кога ќе го поставите цел.)Спецификација на екранот приемник К402 NR1...

SINGCALL безжична система за повикване на сестрата 1 нова медицинска сестра, която получава часовници и 1 бутон за повикване на пациента или възрастни хора за болницата

BGN 118.38

Бренд Име : SINGCALLБрој на модел : APE6900;APE700Место на Потекло : Yiwu Жеџијанг во Кина(Копно)Безжична повикувајќи систем е широко се користат во услужната област.Тоа се состои од маса копчето за гостин го користите и сигнал и приемник види пејџер за келнер или келнерка употреба.Кога гостин на потребите за било која услуга,тој или таа, само притиснете го копчето во близина на него или за неа,неговите или нејзините биро број ќе се покажува на штрек пејџер со алармирање музика или звук.Така келнерите може да нудат услуга многу добредојдена...

Ресторант Покана Bell System K-402NR+O3-Y+H с 3-бутонна бутон за повикване и цифров дисплей за безжична комуникация DHL

BGN 422.40

Ресторан Повик Бел Систем К402 NR+O3Y+H1pcs Екранот Приемник К402 NR; покаже 2 групи на број10pcs Повик Копчето КO3Y со menu (мени) носителотСпецификација на Екранот Приемник К402 NR1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.