• Новинка
Palio official CJ8000 fast attack with loop 45-47 table tennis rubber beijing team use training rubber ping pong racquet game

Palio official CJ8000 fast attack with loop 45-47 table tennis rubber beijing team use training rubber ping pong racquet game

резултат:
BGN 15.20
BGN 11.00 -28 %

Брой продукти
Налично


Palio официјалната продавница
Предмет : CJ8000 брз напад со јамка 45-47 тенис на маса гума
Боја : црвена/ црна
Мозолчиња во
Гумена површина функција : леплива
сунѓерот дебелина : за 2.2 mm
Цврстина : 45-47
Одговараат за брз напад со јамка
Произведено во Кина и во оригиналното пакување
Функција : Брз напад со јамка во близина на маса и тоа е посебна гума за пекинг тим да се обучуваат.
Answer : ___________________________ Note : оваа цена е само за едно парче

Подробности

търговска марка:
Palio
Номер На Модела:
CJ8000 45-47
Дъвка:
Акнето Е Вътре
Тегло:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Захватное Средство:
Няма
на дъното:
Няма
Номер Слой Первази:
Няма

Избор на купувачи

Yinhe Млечния Път Galaxy Uranus1 (U-1 U1 U 1) тенис на маса PingPong blade 2015 нов фаворит списък

BGN 42.58

Бесплатен превозот Yinhe / Млечниот Пат / Галакси Уран.1 (U1, U1, U 1) тенис на маса / Ping Pong сечилотоТип : Напад / ЈамкаБрзина : 10Контрола : 7Ply : 7 дрвоДебелина : за 6.6 mm±0.2 ммТежина : околу 87g±5gСе справи со : Shakehand (долга рачка) FL , Shakehand (долга рачка) ST , Penhold (краток рачка) CS !!!можете да изберете справи со видот кога се купува !!!Оваа цена е само за ЕДЕН ножВе молиме имајте во предвид оригинални сандак : 1...

Palio CJ8000 Light & Fast Type акне настолен тенис PingPong гума с гъба H38-41 2.2 мм

BGN 15.65

Palio CJ8000 Светло & Брз Тип PipsВо Тенис на Маса Ping Pong Гума со СунѓерСунѓерот Дебелина : 2.2 mmСунѓерот Цврстина : 3841°Гума боја : црвена или црнаНа rubbers користите два различни пакет, пакет може да бидат различни, на rubbers се исти.Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.

Yinhe Млечния Път Galaxy MC-4 (MC4 MC 4) микрокристаллический + въглероден тенис на маса PingPong blade 2015 нов списък

BGN 41.89

Yinhe / Млечниот Пат / Галакси MC4 (MC4, MC 4) Micro Crystalline+Јаглерод тенис на маса / Ping Pong сечилотоБрзина : 8+Контрола : 8Ply : 5+2Се справи со : Shakehand (долга рачка) FL , Penhold (краток рачка) CS !!!можете да изберете справи со видот кога се купува !!!Оваа цена е само за ЕДЕН нож.Ве молиме имајте во предвид оригинални сандак : 1...

Palio скрити Dragon Семки-тенис на маса / пинг-понг гума с гъба H36-38 2.2 mm

20.05 -15 % BGN 17.00

Бесплатен Превозот, Palio Скриен Змеј PipsВо Тенис На Маса / Ping Pong Гума Со СунѓерОпремени Се Игра : 2Страна ЈамкаБрзина : 9.5Контрола : 11.5Еластичност : 10Спин : 11.5Дебелина : 2.2 mmГума coloe : црвена или црнаНа rubbers користат различни пакет, пакет може да бидат различни, на rubbers се исти.Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.

Yinhe Млечния път Galaxy T-9 T9 T 9 тенис на маса за пинг-понг blade 2015 нов списък с любими

BGN 69.36

Yinhe Млечниот пат Галакси Т9 T9 ™ Т 9 тенис на маса Ping Pong сечилотоОвој нож е во основа на Т11, но со јаглерод, на само една страна, со очекување да се користи долгоpips на нејаглерод страна.На овој начин постои брз напад страна и бавно сечкање страна.Оценка : OFF за да го ИСКЛУЧИТЕ+Брзина : 10Контрола : 10Изградба : 5 Дрвени + 1 ЈаглеродДебелина : за 9.0 mm±0.2 ммТежина : околу 78g±5gСе справи со : Shakehand (долга рачка) FL , Penhold (краток рачка) CS !!!можете да изберете справи со видот кога се купува !!!Оваа цена е само за ЕДЕН нож.Дршката на Логото може да биде различен од слика, но на ножеви се исто.Ве молиме имајте во предвид оригинални сандак : 1...

Sanwei T88-I T88 1 семки-in тенис на маса гума с гъба

BGN 17.58

ДОЛАРИ 9.75 Sanwei T88јас (T88 1) pipsво тенис на маса гума со сунѓерБрз напад принцотНово жито структура, голем дијаметар и набивање на дното surtace може да се развие својата апсолутна предност на брзината и еластичноста кога го погоди во близина на масата...

Yinhe Млечния Път Galaxy 980 Defensive table tennis PingPong blade 2015 The listing Factory Direct Selling

BGN 41.22

Бесплатен превозот, Yinhe / Млечниот Пат / Галакси 980 Одбранбени тенис на маса / Ping Pong сечилотоТип : ДефанзивнаБрзина : 6Контрола : 9Ply : 5Дебелина : за 6.0 mm±0.2 ммТежина : околу 80g±5gСе справи со : Shakehand (долга рачка) FL , Shakehand (долга рачка) ST , Penhold (краток рачка) CS !!!можете да изберете справи со видот кога се купува !!!Оваа цена е само за ЕДЕН ножВе молиме имајте во предвид оригинални сандак : 1...

Blue Sponge Version DHS НЕО Provincial Hurricane3 Hurricane 3 Black Семки-In тенис на маса гума с гъба

BGN 206.40

ДОЛАРИ, 15.42 DHS НЕО Провинциски Hurricane3 Црна PipsВо Тенис на Маса Гума со Сини СунѓеротПредност на собири од страна на НЕО УРАГАНОТ 3Моќен "НЕО"сунѓерот и УРАГАНОТ 3 гума со посебни glutindsity може да се создаде стабилна и високабрзина ЛАК, подобрување на вештината во напад abilty на играчи...

Palio official long term CJ8000 36-38 table tennis rubber BIOTECH technilogy бърза атака с линия лепкава ракета за тенис на маса

18.27 -29 % BGN 13.00

Palio официјалната продавницаПредмет : долгорочно CJ8000 3638 тенис на маса гумаБоја : црвена / црнаМозолчиња воГумена површина функција : лепливасунѓерот дебелина : за 2.2 mmЦврстина : 3638(729 стандард)Одговараат за брз напад со јамкаПроизведено во Кина и во оригиналното пакувањеФункција : нова стока за технологија БИОТЕХНОЛОШКА .Answer : ___________________________ Note : оваа цена е само за едно парче

Yinhe Млечния Път Galaxy Y-4 Y4 Y 4 тенис на маса за пинг-понг острието 2015 нов списък завод директни продажби

BGN 26.11

Yinhe Млечниот Пат Galaxy Y4 Y4 Y 4 тенис на маса Ping Pong сечилотоТип : СИТЕ, Напад / ЈамкаБрзина : 8Контрола : 8Ply : 3+2Дебелина : за 5.8 mm±0.2 ммВистинска Тежина : околу 88g±5gСе справи со : Shakehand (долга рачка) FL , Penhold (краток рачка) CS !!!можете да изберете справи со видот кога се купува !!!Сечилото користат две различни слики.Оваа цена е само за ЕДЕН нож.Ве молиме имајте во предвид оригинални сандак : 1...

Двойна риба 3D-C 3D-E тенис на маса 7 слоя на чистото дърво ракета ракета прилеп бърза атака контур за любителите на забавляват играчи с чанта

BGN 28.62

За Двојна РибаДвојна Риба Спортски Група мечка меморијата на неколку генерации, рамо сонот на генерации...

Yinhe Млечния Път Galaxy Y-3 Година 3 Y 3 тенис на маса за пинг-понг нож

BGN 25.62

Yinhe Млечниот Пат Galaxy Y3 Y3 Y 3 тенис на маса Ping Pong сечилотоТип : Јамка / Напад, СИТЕБрзина : 8+Контрола : 8Ply : 5+2Дебелина : за 5.8 mm±0.2 ммТежина : околу 82g±5gСе справи со : Shakehand (долга рачка) FL , Penhold (краток рачка) CS !!!можете да изберете справи со видот кога се купува !!!Сечилото користат две различни слики.Оваа цена е само за ЕДЕН нож.Ве молиме имајте во предвид оригинални сандак : 1...

Ktl RED DIAMOND Семки-in гума за тенис на маса с гъба

BGN 26.45

ДОЛАРИ 9.75 KTL ЦРВЕНИ ДИЈАМАНТИ за PipsВо Тенис на Маса Гума со СунѓерДостигнувања во гумена површина технологија дава Црвени Дијаманти за голем зафат и се вртат предност во однос на другите производи...

Галактика Млечния Път Yinhe N11s N 11s N-11s обидно пинг-понг нож за тенис ракета гребло ракета Спорт Shakehand

BGN 28.82

Галакси N11s Тенис На Маса СечилотоPly : 5иверицаДебелина : за 6.4 mm± 0.2 ммТежина : околу 89g± 5gТип : НАВРЕДЛИВАСе справи со : Shakehand (долга рачка) FLОваа цена е само за ЕДЕН нож .Ве молиме имајте во предвид за оригиналните сандак : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.