• Новинка
Удължават бавно закрывающееся твърдо седалка за тоалетната чиния, V-образен, бял, хранително-вкусовата материал PP, Быстроразъемная лека чистящая делото GBP17262PV

Удължават бавно закрывающееся твърдо седалка за тоалетната чиния, V-образен, бял, хранително-вкусовата материал PP, Быстроразъемная лека чистящая делото GBP17262PV

резултат:
BGN 89.22

Брой продукти
Налично


Користете проширување завртки да се инсталира, додека вашиот тоалет има две дупки за монтажа,
меѓу 120mm да 170mm, ќе може успешно да ги инсталирате.
Определување
1. Тоалетот седиште користи Храна одделение PP (полипропилен) материјал, не
содржи какви било штетни материи во телото.
2. Тоалетот седиште дебела и тешка, може да го носи 350kg тешки предмети.
3. Тоалетот седиште има забави функција, кога се користи многу тивок.
4. Лесна инсталација, Брзо Ослободување,Падот на небото и гравитацијата се притисне, Не е лесно да се скрши.
5.Добро антиоксиданс капацитет, според корисничко искуство, користете 7 години,
бојата без никакви промени. GBP17262 PV тоалет седиште специфични параметри 1. Тоалет седиште облик : V облик на 2 тоалет седиште надворешниот прстен димензии : должина од 450 мм * ширина 365mm 3. Тоалет седиште внатрешниот прстен димензии : должина 285mm * ширина 213mm 4.Пакет големина : 510mm * 400mm * 10мм Применливи тоалет големина Големина 1 : 120mm да 170mm (монтажа дупка далечина) SIze 2 : 355mm да 375mm (Ширина на најоддалечените страна на тоалет) Големина 3 : 435mm да 480mm (Растојанието од центарот на две дупки, да повеќето edge) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ако инсталацијата дупка со дијаметар е помалку од 12mm, тоа ќе предизвика инсталација тешкотии. Ние ви препорачуваме купувачи ве молиме мерка пред да го купат. 3.Ве молиме овозможи 1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Производ Листа
1.V облик на Храна одделение PP тоалет седиште X 1 сет
2.Проширување завртка монтажа додатоци X 1 сет

Подробности

Цвят:
Бял
Форма На Седалката На Тоалетната Чиния:
По-дълги V-образна форма
Буферна хастар:
ДА
Номер На Модела:
GBP17262PV
Характеристика:
Бавно Затваряне На Седалката На Тоалетната Чиния
Материал На Седалката На Тоалетната Чиния:
дъска pp
Типа На Седалки За Тоалетна:
Открит Фронт
търговска марка:
COZYOU

Избор на купувачи

Регулиране на температурата смешиваемой вода Термостатичен смесител слънчев бойлер вентил DN15 (G1/2) Мед Термостатичен смесительный клапан

50.69 -5 % BGN 48.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотПрилагодување на Мешање на Температурата на Водата Thermostatic миксер Соларен Бојлер Вентил DN15(G1 / 2) Бакар Thermostatic Мешање ВентилПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Латунная хромирани елементи 1 вход 2 Изход 21 мм резба спирателен стопорный ъглов вентил

22.37 -24 % BGN 17.00

Спецификации : Име На Производ : Агол ВентилМатеријал : Хром Финиш, Цврсти МесингТема Кол : 21mm / 0.83"Вкупната Големина (Прибл.) : 68 x x x x 27 x x x x 78mm / 2.7" x 1.1" x 3.1" (LDT)Боја : Сребрена На ЅвонењеТежина : 165gПакет Содржина : 1 x Агол ВентилОписи : 21mm машки конец, 1 влезот и 2 места.27mm дијаметар хром финиш месинг се справи.Користи широко во купатило, кујна, итн, лесно е да се инсталира.

горещи продажба ватерклозет едно парче тоалетна s-trap тоалетни с ПВЦ адаптор PP soft close seat AST359 UPC сертификат

BGN 272.00

спецификација на производи airsto туш1) Модел Бр : AST3592) стапица начин : Sстапица3) Нормална големина : 700380710mm4) roughingво : 300 / 400mm5) потрошувачка на Вода : 3 / 5 L двојна флеш6) седиште : PP блиску мека седиште7) ПВЦ адаптер вклучен8) сертификат : UPC / CUPC​во airsto санитарија ние може да ви понудиairsto туш дизајн и консултации услуга ефикасни совети за користење на просторотнајдоцна во Стилски Европа,САД,Канада и Австралија Дизајн квалитет на материјали и изработка сигурност и за време на испорака над 10 години работно искуствоначин на плаќање airst0 туш 1...

Wc, Toilet S-trap 300mm siphone one piece toilet with built-in bidet Soft Close Seat Cover

BGN 1107.20

Wc Тоалет Sстапица 300мм siphonic едно парче тоалет со вграденво мијалник Мека Близина на Седиштето МаскаЈас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehbuildmart(точка)комПРОИЗВОД DESCRIPITION : Предмет Бр...

One Piece S-капан керамични тоалетни вик двойна флаш мек затворите капака на седалката

BGN 1251.20

Pls Истакна : Бидејќи Овој Производ Е Многу Тешка,Па Така Ние Ги Испратите На Стоки По Морски Пат,Pls Потврди Пристаништето Пред Место ЦелЈас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehbuildmart(точка)комПРОИЗВОД DESCRIPITION : Предмет Бр...

Умно седалка за тоалетна с подово интелигентна биде седалки за тоалетна WC Sitz автоматична капачка на капака на тоалетни дистанционно и панел за управление, 50 см*39см

BGN 348.61

ако ви се допаѓа како слика удар, ве молимеSmart Загрева Тоалет Седиште Интелигентни Мијалник Тоалет Седиште WC Sitz Автоматско Тоалет Капак Покрие Далечински Управувач & Control PanelЗабелешка : батеријата не е вклучен! големина за 50cm*39cm

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.