• Новинка
2018 нова мода африкански шапки за жени сладък забрадка за Дама най-високо качество памук африкански дамски шапки WYB290

2018 нова мода африкански шапки за жени сладък забрадка за Дама най-високо качество памук африкански дамски шапки WYB290

резултат:
BGN 52.59

Брой продукти
Налично


2018 Нова Мода Африкански Headwraps За Жените Слатка Глава Шамија За Дама Hight Квалитет Памук Африканските Жени Headwraps WYB290
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
За Повратни Информации
Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, pls се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. ние негува секој искрен и искрено купувачот.Се надеваме дека нашите долгорочна соработка.

Подробности

Размер:
One Size
Специална Употреба:
Традиционни Дрехи
Тип Елемент:
Африканска Облекло
Тип:
африкански прическа
Пол:
Жени
Материал:
Памук
търговска марка:
ORIENTAR
Номер На Модела:
WYB289
Тип Елемент:
Африканска Облекло
Плат:
Wax/Батик
Модел:
С щампи
Специална Употреба:
Традиционни Дрехи
Тип:
Дашики
Стил:
Сватбени / Вечерни Рокли
Видове:
забрадка
Размер:
70 инча * 40 см
Меатериал:
100% памук

Избор на купувачи

нов пристигане Ислямското мюсюлманската дълга рокля за жените Малайзия абайя в Дубай турска дамски дрехи с високо качество-дълга рокля KJ

82.30 -6 % BGN 77.00

2016 година Нови Пристигнување Исламската Муслимански долг фустан за Жените Малезија abayas во Дубаи турски дами облека со висок квалитет долг фустан КЈПоради различни рачни мерења на локации, може да постојат грешки во рок од 3 cm, ве молиме да се разбере...

Високо Качество На Деца На Корейското Традиционната Рокля Бродерия Костюми Ханбок С Дълъг Ръкав Древна Националната Дрехи Ханбок

99.60 -45 % BGN 55.00

вклучува : врвот + фустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експресВе молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеако пратката не можат да пристигнат на време ...

САЩ Европа стандартно качество Господ Исус християнски светци дрехи лилаво облекло рокля кръщение на хор, хорът на националния химн на рокля роба

102.48 -6 % BGN 96.00

1во Ниво Висок квалитет на Христијанската Црква Носат Исус Класа на Услуги Носат Свадба Hymn Светиот Облека Калуѓерката Костим Христијански Пее Облека ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1....

2017 есен нова мюсюлманска детски дрехи арабски тийнейджър халат мюсюлманска облекло плюс размери S-XXXL многоцветен вариант AA2393 YQ

86.40 -44 % BGN 48.00

големина Должина Биста Рамо Ракав Висина Тежина S 102 90 37 47 115125 1525 М 107 94 38 49 120135 2030 Л 112 98 39 50 130140 СО 2535 XL 117 102 41 52 135145 3040 XXL 123 106 42 54 140150 3545 XXXL 128 110 43 56 145160 4555

Нови Шик Дама Модални. → Ислямска Покриване На Костите Качулка Нинджа Врата Покриване На Мюсюлманския Underscarf

4.08 -26 % BGN 3.00

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница"ви благодарам многу ! ^^ да видите повеќе lastest предмети во нашата продавница.Боја : Мултиобоени, како на сликата покажуваМатеријал : Модални + НетоГолемина : 45см*32cm / 17.72*12.60"Стил : Под Шамија Шапка Капа Коска Хаубата Hijab Исламската Главата Носат Бенд Вратот И Градите МаскаПакет содржи : 1 X ШамијаЗабелешки : * Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од слики се прикажани навебсајт предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.* Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци...

Абая Жени Мюсюлманска Дрехи, Комплекти Ислямски Джилбаб Реколта Коктейл Макси Рокля Роба Рамадан

55.50 -5 % BGN 53.00

Welocme на Нашата ПродавницаУслуга : Вашето Задоволство, Нашите Извршување !Попуст : Голем Попуст за Голема Цел !Ние и ветуваме дека ќе ви понуди најдобар квалитет на стоки и задоволување на поуслуга.Сите предмети што се продаваат се со најдобар квалитет меѓу сличните производи.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!Нека се направи среќен трансакција!Топло Совети : 1...

Японски сватбени тържества двойка костюм, костюм на младоженеца на сватбата аниме ТВ играе японски Гинтама особено cosplay украшение на булката

136.00 -6 % BGN 128.00

Тајландски Традиционалните Sa Bai Фустан Ткаенина Свила Синтетички Тајланд Национален Костим Нови Dai традиционална облека Тајланд Југоисточна Азија ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет И Материјали СамоНие не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставитецел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1..^ .^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк : Повратни информации : Задоволството на клиентите е многу важно за нас...

Нов Макси Абая рокли на жените в мюсюлманския дълъг Ислямската дреха кимоно миг. → арабски турски поклонение молитва облекло PL2

27.58 -24 % BGN 21.00

Макси Абаја Се Облекуваат Жените Муслимански Долго Исламска Облека Кимоно Инстант Hijab Арапските Турски Богослужба, Молитва Облека

Каки Черен Цвят Кайсия Жени Улични Ежедневни Палто Отложной Яка Однобортная На Горно Облекло Тънък Японски Корейски Тренчкот

145.44 -6 % BGN 137.00

Каки Црна Кајсија Боја на Жените на Улица Секојдневен Палта одбиеме Јака Еден Гради Outwears Тенок Ровот Палта ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет И Материјали СамоНие не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставитецел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1..^ .^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк : Повратни информации : Задоволството на клиентите е многу важно за нас...

Високо качество шифон християнска облекло Ватикана Ерусалим литература хор халат облекло църковен хор рокля на кристиан хавлия

97.28 -6 % BGN 91.00

Висок квалитет Chiffon Христијански облека поезија хорот облека облека облека облека црква хорот костим Христијански Облека ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставите цел, Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1....

Мода Мюсюлманска Абая Дантела, Пълни С Рокли Черна Жилетка Кимоно Дълга Рокля Рокля Туника Близък Изток Рамадан Ислямската Молитва Облекло

58.54 -40 % BGN 35.00

Нови Домот Муслимански Абаја Фустан Beading Долга Облека Кимоно Jubah Рамадан Арапски Дубаи Турски Thobe Исламската Молитва ОблекаВисок квалитет со најдобра ценаТопла продажба и удобно handfeelingСамо абаја се облекуваат,не се вклучуваат шамијано, ако купат Муслимански Абаја фустан 3 парчиња или повеќе на нашата продавница(да може да се меша другите стил)тогаш ние може да ви испрати Жените Hijabs(вредност 8$) како еден убав подарок.1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување 2 : не може да се 12cm разлики со упатство за мерење...

Луксозна марка Muslim Mery Hijab меки модални шийни шалове дълги Cachecol Foulards Femme Cover 2017 arrive fashion W3

4.27 -30 % BGN 3.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа...

Високо Качество На Жените Корейски, Традиционен Ханбок Рокля Kroean Малцинство Танцов Костюм Древен Етап Спектакъл Cosplay Облекло 89

191.68 -43 % BGN 109.00

Висок Квалитет На Жените Корејски Традиционалните Hanbok Фустан Kroean Малцинство Танц Костим Античка Фаза Перформанси Cosplay Облека 89Забелешка : вклучува Блузи + ЗдолништеТопло PromptАко сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,За да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеАко не го направите тоа ние не презема никаква одговорностЗа било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)Големина(cm) / ЕтикетатаSБистата е 7484 cm, одговараат за висина 150155 cmМБистата е 8088 cm, одговараат за висина 155158 cmLБистата е 88100 cm, одговараат за висина 158165cmXLБистата е 100110 cm, одговараат за висина 165170 cmAnswer : ___________________________ Note : Одделение : 1 cm =0.39 инчи,На пример : 10cm*0.39=3.9 инченОзнака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големинаКако различни мерни методи, Pls Прифати Грешка approximately23cm

Плюс размер африкански рокли дашики памук традиционни африкански дрехи вечерна рокля o-образно деколте дашики африкански рокли за жени WY531

95.98 -8 % BGN 88.00

Плус Големина африкански dashiki фустани памук традиционалните африкански Облека партија се облекуваат овратот dashiki африкански фустани за жени WY531

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.