• Новинка
Чист памук двупосочен традиционен китайски дрешки Тан костюм с дълъг ръкав Ханфу топ Кунг Фу палто, яке униформи-облекла за мъже

Чист памук двупосочен традиционен китайски дрешки Тан костюм с дълъг ръкав Ханфу топ Кунг Фу палто, яке униформи-облекла за мъже

резултат:
BGN 62.38
BGN 56.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Материјал : Чист Памук Долг Ракав Кинески Pankou Копчето Двете Еднострани (едно парче)
Ние Брод на Светот . Превозот начин добиваме : Кина Пост, Хонгконг Пост, Сингапур Пост, e Packet, EMS, DHL, ТНТ, UPS-от, Fed Ex, Посебно L ine (Aramex, ZTO), итн.
Ако APO/FPO или PO. Кутија адреса, ние само можеме да брод преку Кина Пост, Хонгконг Пост, Сингапур Пост, e Packet и ЕМС, не може да се користи на курирската служба DHL, ТНТ, UPS-от, Fed Ex.
Повеќето Бесплатен превозот предмети (вредност под 80-100тежина под 2.0 Килограми) се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Обично, ако предмети вредност е над над 80-100ние ќе брод надвор од експрес, како што се ЕМС, DHL, ТНТ, UPS-от, Fed Ex, Посебна Линија (Aramex, ZTO), итн. Специјални испорака известување : Бразил клиенти забележите Ако сакате да брод на објектот од DHL, UPS-от, ТНТ или Fedex, ќе треба да ни дадете вашиот CPF Бр. (данок Бр.), што е потребно за испорака и царинење. Но, ако користите EMS, Сингапур пост или Хонгконг пост, тоа не треба CPF Нема. ЕМС Услуга само за одредени земји : Русија, Белорусија, Украина, итн. Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay, Кредитна картичка, Moneybooker, Банкарски Трансфер, Western union.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3 месеци Гаранција. Купи со доверба. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот. Ве молиме контактирајте со нас со meesage,e-mail,или трговија со датот. Проверете пакетот и објектот внимателно.
Може да се препродава сите наши ставки на вашиот сопствен продавница.
Откако ќе дојде на ред од вашиот клиент, можете да поставите цел на нашата продавница, ние можеме да брод на објектот директно до вашиот клиент адреса. Оставете ни вашиот клиент превозот адреса и телефонски број кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања.
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, затоа Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата productss ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ве молиме contant нас пред да замине неутрален(3stars) или негативни(1-2stars) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Подробности

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Традиционната Китайска Облекло:
Надмощие
Материал:
Памук
Номер На Модела:
DQP49
търговска марка:
уморден
Тип Тъкани:
Сукно
Пол:
Мъже

Избор на купувачи

Forefront Girls ' цветен принт атласное кимоно халат хавлия прекрасен петно кимоно дете цвете халат за баня, за спа Сватба, Рожден Ден

25.60 -45 % BGN 14.00

Карактеристики : сатен Сатен Кимоно Облека за Свадба и Деверуша, Свила bathrobe, Паун и Црешни облека Материјал : Луксузни мека и лесна сатен свила (свилен мазна, лесна и елегантни ткаенина), удобно flowy,убави и ласкави Вертикален V Деколте, Облека, половина ракав, имаат внатре вратоврска да го држат затворени, надвор појас околу половината останува затворена и, вратоврска појас затворање...

Момиче традиционен китайски Cotume дете китайски Hanfu топ + пола на децата Tang костюм за танц облекло децата на династията Мин облекло 89

69.22 -44 % BGN 39.00

Деца Кинеската Традиционална Носија Девојка Република Кина студент училиште униформа деца танг одговараат на врвот+ здолниште 18Облеката inlude Врвот+Здолниште

Червено китайското традиционно палта дамски Копринени сатен яке размер: S-3XL

BGN 38.50

Добредојдовте во мојата продавницаМногу важно,ве молиме проверете ја големината на табелата Жените Големина Биста Половината Хип SZ(32) : S / 6 32" 26" 34" SZ(34) : M / 8 34" 28" 36" SZ(36) : L / 10 36" 30" 38" SZ(38) : XL / 12 38" 32" 40" SZ(40) : XXL / 14 40" 34" 42" SZ(42) : 3 XL / 16 42" 36" 44"Ви благодариме за вашата поддршка, уживајте во вашата шопинг!

Червено китайското Женско традиционната рокля за кратко мини Qipao Рокля Top Flower Plus Size S M L XL XXL XXXL 4XL 5XL 6XL MH-07

38.40 -40 % BGN 23.00

Материјал : Сатен Полиестер Големина : S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL 10 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема Нов Importand Информации : 1...

Памучни ленено рокля с дълги ръкави пролет есен Китайски народен стил ретро женски Панкоу чай сервитьорка рокли

113.38 -6 % BGN 107.00

Памук, Лен Направи долги ракави фустан Пролет, есен Кинеската народна стил Ретро Женска Pankou чај услуга Партија Келнерка cheongsam ЗАБЕЛЕШКА : ^ .^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Производи..Кога ќе го поставите цел,Pls забелешка вашата висина, тежина биста и половината големина 1 ст ....

2018 Нов прием на спално бельо, мъжки костюми, рокли костюми Китайската традиционна мъжки дрехи плътен цвят с дълъг ръкав, мъжки рокли костюми CC132

136.00 -40 % BGN 82.00

големина ( СМ ) Биста должина на ракав Половината Колковите должина панталони M 100 69 70 71 101 88 L 104 70 71.5 73 105 89 XL 108 71 73 77 109 90 2 XL 112 74.5 72 80 113 91 3 XL 116 73 76 83 92 117 4 XL 120 74 77.5 121 86 93 5 XL 124 75 79 89 125 94

Нова пола, костюм Ханфу приказка принцеса портрет студио антични костюми сценични костюми

63.68 -29 % BGN 45.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо(cm) Градите Ширина(cm) Половината(cm) РАКАВ(cm) Должина панталони должина Колковите S 85 77 М 93 84 L 100 90 XL 107 97 XXL 114 104 XXXL 120 111 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

2018 New Summer Baby Girl NEW YEAR long Dresses Kid Chinese Style chi-pao qipao рокли подарък

20.80 -4 % BGN 20.00

АБCDEСGHЈасJКLМNОPЗа Експедицијата 1 Објектот ќе биде предаден од страна на избраниот превозот метод, веднаш штом ќе се заврши со проверка на добар квалитет на производот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.