• Новинка
Перфектно качество и уникален дизайн 4 CVI TVI AHD ПР аналогов тестер за камери за видеонаблюдение с кабелна трассировщиком за X4 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ ТЕСТЕР

Перфектно качество и уникален дизайн 4 CVI TVI AHD ПР аналогов тестер за камери за видеонаблюдение с кабелна трассировщиком за X4 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ ТЕСТЕР

резултат:
BGN 476.80
BGN 453.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Најевтиниот 4 инчен 5 MP AHD 8 MP TVI 8 MP CVI IPC тестер со H-D-M-јас Текст,IPS екран на допир,800*480 резолуција, Тестер на следење

4 K H. 265/Х. 264,8 MP TVI, 8 MP CVI, 5 MP AHD тест,SDI/EX-SDI
Карактеристики 800*480 резолуција 2. Ново - H. 264 и H .265 ,4 K видео приказ преку редовните 3. Ново - 8 MP TVI тест, 3840 x 2160 P 15 FPS ,4xzoom ,видео снимање и репродукција ,коаксијален PTZ контрола и повик камера OSD мени * 4. 5 MP AHD тест , 2560x1944 P 12.5 F/ 20 F, 4xzoom ,видео снимање и репродукција ,коаксијален PTZ контрола и повик камера OSD мени * 5. 8 MP CVI тест, 3840 x 2160 P 12.5/15 FPS , 4xzoom ,видео снимање и репродукција ,коаксијален PTZ контрола и повик камера OSD мени * 6. HD SDI/EX-SDI камера тест ,поддршка за 1080 P 50/60 FPS * 7. IP & CVBS камера тест, PTZ контролер 8. Ново - Брзиот видео, само со еден клуч да се открие сите мрежни камери и auto display 9. Брза ONVIF, авто се најавите и да се прикаже сликата од камерата за да ја активирате Hikvision камера, и, исто така, може да се создаде тестирање извештај 10. Ново - IP и аналогни тестирање во исто време , конвертор тест од аналоген во дигитален со двојна тест прозорец IP & CVBS 11. Новиот Екран на управување, промените функција икони цел, креирајте нов директориум 12. Ново - Кратенка на копче, опаѓачкото мени , можете да одберете Рое моќ ,IP поставување, CVBS, LAN информации, HDMI функции итн во секој интерфејс 14. Ново - RJ45 кабел TDR тест, тест кабел пар статус, должина, слабеењето, рефлексивноста, отпорност, кос и сл 15. Tester Play ( екран проекција) : тестер, верзија андроид мобилен телефон и за КОМПЈУТЕР екран во исто време 16. Ново - заклучување на Екран, лозинка за заклучување и модел за заклучување се опционални 17. Ново - HDMI сигнал на текст,720×480p /720×576p /1280 x 720p /1920 x 1080p /1024×768p/1280×1024p /1280×900p /1440×900p се прикаже сликата ,снима и слика * 18. Ново - CVBS тест , тестер испраќање и примање на боја бар генератор на сигнал ,да се провери BNC кабел 19. Ново - Сообраќај следење на тестер "LAN порта", екранот мрежна порта или WIFI конекција во реално време да испратите и преземање на брзини и други мрежни параметри 20. Ново - Клиенти само надградба на софтвер ,можете да инсталирате апликации со android верзија ,како Skype, wechat итн 21. ONVIF камера тест, поддршка 4 K/h.265/h.264, Мрежа PTZ контролер (ONVIF) 22. Вграден Wi-Fi ,екранот слика од безжична камера , се создаде жариште WIFI 23. Ново - 4 K видео датотеки и MKV/MP4 медиа датотеки игра 24. Рое DC48 V излезна моќ, Max моќ 24 W,12 V /2 A излезна моќ, како моќ банка 25. Ново - Брз канцеларија, брз канцеларија стан ( поддршка за excel ,word ,ppt формат ) доц. д-р. уредување 26. 8 GB SD картичка, вклучувајќи 27. IP откритие, тоа може да авто-скенирање на целата мрежа сегмент на IP, и авто-изменете ги тестер IP адреса 28. Се прикажат својот вистински резолуција на IP камера слики 29. PTZ контрола поддржува повеќе од 30 протоколи како што се PELCO-P, PELCO-D, и SAMSUNG 30. Enhanced Боја бар генератор, PAL/NTSC мулти-боја систем бар видео генератор 31. ПО мерење напон, ПИНГ тест ,јас Стр адреса скенирање, порт трепка итн 32. Аудио во , поддршка за снимање и спаси аудио/LED светилка, калкулатори, музички плеери и други апликативни алатки 33. 7.4 V /4000m Ah Литиум Јонска Полимер Батерија, по 3~4 часа полнење , работното време трае 9 часа

Подробности

Дължина на кабела:
X4ADH, X4ADHS
търговска марка:
гаранция
Тип Елемент:
тестер за видеонаблюдение
Номер На Модела:
X4
Модел:
Х4
Дисплей:
Новият 4-инчов сензорен екран IPS, резолюция 800*480
HDMI Вход:
1 входен сигнал канал HDMI, поддръжка на 1080P
Изходна Мощност На PoE:
Изходна мощност 48V PoE, максималната мощност 24W
Батерия:
Вградена литиево-полимерна батерия 7,4 в , 4000 mah
Акумулаторна батерия:
След нареждани 3~4 часа, нормалното работно време 9 часа
тест poe:
Измерване на POE switch или PSE захранване и кабел connectio

Избор на купувачи

10 метра дължина на две в едно безопасност на храните и видео разширяване на камерата BNC кабел Безплатна доставка

BGN 12.80

Напомена : 1.ние ќе го избере Швајцарската Пост,шведски пост,Холандија Пост или Хонг Конг пост за транспорт пакет, време на испорака за 1560 3 дена.Тоа не може да се примени на високоенергетски системи за видео надзор Камера,Низа Камера и Брзина Купола.(20 / 30 / 40m)

3 в 1 USB converter 3.1 адаптер, Тип C за HDMI + VGA+3.5 мм аудио женски поддръжка на 4K *2K 1080P

50.37 -48 % BGN 26.00

3 во 1 USB 3.1 Конвертор адаптер, Тип C до HDMI+VGA+3.5 mm Аудио Женски Поддршка 4 K *2К 1080 PКарактеристики : Се конвертира USB3.1 ТипC VGA + USB + HDMI + 3.5 mm аудио сигнал.USB3.1 ТипC поддржува обратна приклучокот.Високи перформанси дигитални чипсет.Спецификација : Боја : ЦрнаТекст : USB3.1 ТипC (ДП режим)Излез : USB3.1 / F+HDMI / F+VGA+АУДИО+USBРабота Температура : 20°C 65°CРабота Влажност : 5% 95% RHНето Тежина : околу...

E85 converter 6cyl NIP (пластмасова кутия) - студен старт Asst., конвектор на горивната система, конвертор e85, етанол автомобил, етанол

268.80 -6 % BGN 253.00

e85 конвертор 6cyl NIP (пластични случај) Ладно Започнете Asst., гориво систем conveter, e85 конвертор, етанол автомобил, етанолE85 конверзија комплет 6cyl со Ладна Започнете Asst...

Gakaki 20piece 3000 ФУТА Distance UTP Video Balun Twisted ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Balun пасивни предаватели BNC кабел Cat5 адаптер за видеонаблюдение

33.12 -31 % BGN 23.00

20piece 3000 FT Растојание UTP Видео Balun Извртени видео надзор Balun Пасивни Трансиверите BNC Cat5 Кабел за видео надзор АдаптерКарактеристики : Ова Видео Balun поддржува 1 видео канал ( BNC ) Еден UTP Кабел за да го носат 1 Video Сигнал или 1x UTP да носат 1 Видео Сигнал со Камера Моќ да Усвојат различни сигнал на пренос со одличен антипритискање способност Пасивен Уред ( нема моќ е потребно ) 600 Метри работи растојание Моќност на Видео за да UPT Balun е за 1 КамераUTP 1 Канал Видео Balun поддржува видео надзор Камера, DVD Видео, Проектор, ТВ и Видео СигналПакетот вклучува : 10 пара (20pcs) * видео надзор Видео BalunsПроизвод слики : * Ние брод на светот.Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена .* Ние само брод да се потврди цел адреси...

10x за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ радиоприемник усукана двойка RJ45 UTP Balun BNC Аудио Видео DC Power CAT5

79.38 -19 % BGN 64.00

Можеби ќе сакате | (ве Молиме кликнете на објектот е страница за тековната цена, ако подолу АД попуст цена истечен .)10x видео надзор Transceiver Извртени Пар RJ45 UTP Balun BNC Аудио Видео DC Моќност CAT5Опис Дизајн за пренесување на аудио, видео и моќ со текот на една CAT5 извртени пар кабел ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.