• Новинка
7 mm OD до 4,5 mm OD пластмасов Пагода остър редукционный конектор за маркуч тръба за фитинг връзка на тръбата за градината

7 mm OD до 4,5 mm OD пластмасов Пагода остър редукционный конектор за маркуч тръба за фитинг връзка на тръбата за градината

резултат:
BGN 0.43

Брой продукти
Налично


7mm OD до 4,5 мм OD Пластични Пагоди Бодликава Намалување Црево Конектор Цевки Вклучите Цевка Заеднички за Градина
Материјал : ПП(semitransparent) / PE (бела)
Големина : 7-4.5 mm
Погоден за широк спектар на апликации во фармацевтската, fooand пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, а печатење и етикетирање.
Ве молиме слободно контактирајте со нас ако не можете да најдете на големина како премногу.

Подробности

Тип:
Съобщение
Материал:
Пластмаса
Форма:
Равен
връзка:
Мъжки
Номер На Модела:
7-4.5
Техника:
Кастинг
Код На Главата:
Кръг

Избор на купувачи

Месинг пневматичен филтър шумозаглушител 1/2 мъжки шум BSPT намалява конектор шалче електромагнитен клапан на въздуха

BGN 20.78

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Дувачкиот Пневматски Пригушувач Филтер 1 / 2" Машки BSPT Бучава Намалување на Воздухот Електромагнетниот Вентил Silencer Конектор Materies : base,месинг(muffling елемент, sintered бронза) ...

1 брой 1/4 женски X 1/4 мъжки уличен Лакът на резба тръба за фитинг от неръждаема стомана 304 NPT SA537 P0. 11

BGN 1.70

1 КОМПЈУТЕР 1 / 4"Женски x 1 / 4"Машки улица Лактот Навој Монтирање Цевки од не' Рѓосувачки Челик 304 NPT Карактеристики : Облик : Лактот (Машки Женски x ) Конекција : NPTNPT Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 1 / 4" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x 1 / 4"Женски x 1 / 4"Машки улица Лактот Навој Монтирање Цевки од не' Рѓосувачки Челик 304 NPT

1Pc Euro Air Line маркуч свързващ фитинг женски Быстроразъемный 1/4 инча БСП мъжки %328&313

4.29 -7 % BGN 4.00

Евра Женски брзо ослободување фитинзи со 1 / 4" BSP Машки Конец Изграден во вентил спречува воздух избега кога се менува од една алатка кон друга 21mm хексадецимален за затегнување Цинк Позлатен за заштита од корозија Specifiations : Боја : Сребро Надворешниот Дијаметар : 22mm / 0.87" Топ Дијаметар : 13mm / 0.51" Дното Дијаметар : 17mm / 0.67" Вкупна Висина : 57.5 mm / 2.26" Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

MEGAIRON 2до 1 Bspt женски зърна на резба редуктор фитинги от неръждаема стомана SS304 зърното редуктор

15.31 -9 % BGN 14.00

2"x1" Женски Брадавица Навој Редуктор Цевки, фасонски Делови од не 'Рѓосувачки Челик Карактеристики : Облик : Навој Редуктор (Женски x Женски ) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Мерење : 2"x1" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Женски Брадавица Навој Редуктор Цевки Вклучите не ' Рѓосувачки Челик 304

5шт 1/4 OD тръба RO вода, обратна осмоза Аквариумная система Съюз Лакът конектор фитинг ROUE-2-2

BGN 6.38

1 / 4" OD Цевка RO Вода Реверзна Осмоза Аквариум Систем Унија Лактот Конектор за МонтажаТело Материјал : ПОМ (Polyacetal Оксид Материјал)Конекција : 1 / 4" OD * 1 / 4"OD

MEGAIRON 1/8 Лакът на 90 градуса F / F ъглова неръждаема стомана SS304 женски * жена на резба Лакът фитинги за тръби

2.38 -16 % BGN 2.00

1 / 8" Женски x Женски Лактот 90 степени Аглеста од не 'Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики : Облик : Лактот (Женски x Женски ) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 1 / 8" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Женски x Женски Лактот 90 степени Аглеста

Натиснете, за да се свържете монтаж 1/2-1/2-3/8 OD тръба пневматичен чай връзка въздушна съединител

BGN 17.58

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Притисни за да го Поврзете Фитинг 1 / 2"1 / 2"3 / 8" OD Цевка Пневматски Tee Унија Воздух Спојка Materies : пластика...

Месинг пневматичен филтър шумозаглушител 1/8 мъжки шум BSPT намалява конектор шалче електромагнитен клапан на въздуха

BGN 7.98

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Дувачкиот Пневматски Пригушувач Филтер 1 / 8" Машки BSPT Бучава Намалување на Воздухот Електромагнетниот Вентил Silencer Конектор Materies : base,месинг(muffling елемент, sintered бронза) ...

MEGAIRON 57MM to 45 2.25to1. 75 санитарна заваряване редуктор фитинги, тръби от неръждаема стомана SS316

10.03 -10 % BGN 9.00

57 MM да 45 MM 2.25"to1.75" Санитарен Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS316 Карактеристики : Brand NewТело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316Висок Притисок ТрајниДебелина на ѕид : 1.53 MM (зголемување со OD)Пакет се Вклучени : 1 Парче Санитарни Заварување Редуктор SS316

Пневматичен тласък за свързване на монтаж 6 mm OD Тръба x 10 mm OD Plug in Connector Reducer

BGN 13.58

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Пневматски Притисни за да се Поврзете Фитинг 6mm OD Цевка x 10мм OD Приклучок во Редуктор Конектор Materies : никел позлатен месинг C37700,пластични...

MEGAIRON 51MM 2 od санитарен заварени Лакът 90 градуса фитинги за тръби от неръждаема стомана SUS SS316

10.78 -17 % BGN 9.00

2" 51 MM OD Санитарни Заварување Лактот 90 степени од Нерѓосувачки Челик Цевководни Фитинзи SS316 Карактеристики : Brand New Тело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316 Висок Притисок Трајни Дебелина на Ѕид : Од 19 MM да 51 MM : 1.5 MMОд 57 MM да 102 MM(2 MM) Пакет се Вклучени : 1 парче x Санитарни Заварување Лактот Цевки Вклучите 90 степени СП 316

2 елемента месинг Т маркуч трън конектор адаптер за 10 мм Вътрешен диаметър на въздуха газова тръба за фитинг

12.77 -22 % BGN 10.00

Спецификација : Име На Производ Т Црево Barb Дизајн Т Форма Одговара Црево Внатрешна Кол 10мм Вкупната Големина 5 x 3 x 0,8 cm / 2" x 1.2" x 0.32"(LWT) Материјал Месинг Боја на Злато Тон Нето Тежина 16g Пакет Содржина 2 x T Црево BarbОпис : Месинг Т црево barb е за цевки вклучите, издржливи во употреба...

MEGAIRON 1/2 16 Card-type конектор тип захапка тръби фитинги мъжка резба двойна съвет конектор неръждаема стомана SS304

7.98 -25 % BGN 6.00

1 / 2" x 16 MM Двојно Ferrule Цевка Цевка Фитинзи Навој Машки Конектор не 'Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики : Облик : Двојно Ferrule Цевки Вклучите (Машки) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 1 / 2" x 16 MM Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Двојно Ferrule Цевки Вклучите Машки Конектор

Вьюрок маркуч линия на компресора за въздух с високо налягане ПУ 20 метра 3 мм до 13 мм

BGN 152.00

Овој воздух црево е мека и еластична.Погодно за воздушна линија инсталација во фабрики и други апликации.Ве молиме видете ја цената листата подолу, се направи ред и leav ми порака за големината што треба, тогаш јас ќе се коригира цената за вас.

MEGAIRON 2 OD 51MM Sanitary Pipe Fitting Set Sanitary Pipe Weld Ferrule + Tri Технологична + PTFE уплътнение от неръждаема стомана SUS SS316

14.38 -3 % BGN 14.00

Материјал : SS316 Одделение од Нерѓосувачки Челик Тип : Заварување на Ferrule Поставите Пакет вклучува : 2 Buc 2" od 51mm Санитарни Цевка Заварување Ferrul+1 Pcs2" Три Менгеме + 1 Buc 2" PTFE ЗаптивкаТочка Прилагодете ги Вклучува 3 / 4" OD 19 MM Сет 2*19mm Заварување на Ferrule+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 1" OD 25ММ Сет 2*25мм Заварување на Ferrule+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 11 / 4" OD 32МИЛИМЕТРИ Сет 2*32милиметри Заварување на Ferrule+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 11 / 2" OD 38 MM Сет 2*38mm Заварување на Ferrule+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 1.75" OD 45 MM Сет 2*45mm Заварување на Ferrule+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 2" OD 51 MM Сет 2*51mm Заварување на Ferrule+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 2.25" OD 57 MM Сет 2*57mm Заварување на Ferrule+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка Податоци Лист за Заварување на Ferrules : Цевка OD Ferrule OD се Вклопува Трименгеме 19 MM 50.5 1.5 MM" 25ММ 50.5 1.5 MM" 32МИЛИМЕТРИ 50.5 1.5 MM" 38 MM 50.5 1.5 MM" 45 MM 64 MM 2" 51 MM 64 MM 2" 57 MM 77 MM 2.5" 63 MM 77 MM 2.5" 76 MM 89 MM 3" 89 MM 102 MM 3.5" 102 MM 115 MM 4"

Пневматичен тласък за свързване на монтаж 6 mm OD Tube Plug Connector

7.18 -3 % BGN 7.00

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Пневматски Притисни за да се Поврзете Фитинг 6 MM OD Цевка Приклучок Конектор Materies : пластика...

28 мм гъвкава мека силиконова свиване на тръбата е 1.7:1 силиконов каучук-1/3 метър

BGN 31.98

Флексибилни Силикони Топлина Се Смалуваат ЦевкиГолемина:Φ28mm, ID : 29±1mm (пред намалување), ≤18mm (по намалување)Тоа ќе биде континуиран ако еден цел 2 или повеќе компјутери100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.