• Новинка
1Pc Euro Air Line маркуч свързващ фитинг женски Быстроразъемный 1/4 инча БСП мъжки %328&313

1Pc Euro Air Line маркуч свързващ фитинг женски Быстроразъемный 1/4 инча БСП мъжки %328&313

резултат:
BGN 4.29
BGN 4.00 -7 %

Брой продукти
Налично

Евра Женски брзо ослободување фитинзи со 1/4" BSP Машки Конец Изграден во вентил спречува воздух избега кога се менува од една алатка кон друга 21mm хексадецимален за затегнување Цинк Позлатен за заштита од корозија Specifiations : Боја : Сребро Надворешниот Дијаметар : 22mm/0.87" Топ Дијаметар : 13mm/0.51" Дното Дијаметар : 17mm/0.67" Вкупна Висина : 57.5 mm/2.26" Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 x Воздушна Линија Црево Конектор

Подробности

Номер На Модела:
Конектор За Маркуч Въздушна Линия
Тип:
Конектор За Маркуч Въздушна Линия
връзка:
както показват
Код На Главата:
както показват
Материал:
вижте информация
Форма:
--
Техника:
Друго

Избор на купувачи

Натиснете, за да се свържете монтаж 1/2-1/2-3/8 OD тръба пневматичен чай връзка въздушна съединител

BGN 17.58

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Притисни за да го Поврзете Фитинг 1 / 2"1 / 2"3 / 8" OD Цевка Пневматски Tee Унија Воздух Спојка Materies : пластика...

MEGAIRON 2до 1 Bspt женски зърна на резба редуктор фитинги от неръждаема стомана SS304 зърното редуктор

15.31 -9 % BGN 14.00

2"x1" Женски Брадавица Навој Редуктор Цевки, фасонски Делови од не 'Рѓосувачки Челик Карактеристики : Облик : Навој Редуктор (Женски x Женски ) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Мерење : 2"x1" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Женски Брадавица Навој Редуктор Цевки Вклучите не ' Рѓосувачки Челик 304

MEGAIRON 57MM to 45 2.25to1. 75 санитарна заваряване редуктор фитинги, тръби от неръждаема стомана SS316

10.03 -10 % BGN 9.00

57 MM да 45 MM 2.25"to1.75" Санитарен Заварување Редуктор Цевки, фасонски Делови од не ' Рѓосувачки Челик SS316 Карактеристики : Brand NewТело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316Висок Притисок ТрајниДебелина на ѕид : 1.53 MM (зголемување со OD)Пакет се Вклучени : 1 Парче Санитарни Заварување Редуктор SS316

1 брой 1/4 женски X 1/4 мъжки уличен Лакът на резба тръба за фитинг от неръждаема стомана 304 NPT SA537 P0. 11

BGN 1.70

1 КОМПЈУТЕР 1 / 4"Женски x 1 / 4"Машки улица Лактот Навој Монтирање Цевки од не' Рѓосувачки Челик 304 NPT Карактеристики : Облик : Лактот (Машки Женски x ) Конекција : NPTNPT Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 1 / 4" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x 1 / 4"Женски x 1 / 4"Машки улица Лактот Навој Монтирање Цевки од не' Рѓосувачки Челик 304 NPT

MEGAIRON BSPT 1 DN25 неръждаема стомана SS304 контргайка о-пръстен капак на гнездо за шестоъгълник стопорные ядки фитинги за тръби

5.31 -25 % BGN 4.00

1" Заклучување Орев ОПрстен Ритам Нерѓосувачки Челик Цевководни Фитинзи СВ 304 Карактеристики : Облик : Заклучување Орев Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 1" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Заклучување Орев не ' Рѓосувачки Челик 304 ОПрстен Ритам Цевка Фитинг

Пневматичен тласък за свързване на монтаж 6 mm OD Тръба x 10 mm OD Plug in Connector Reducer

BGN 13.58

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Пневматски Притисни за да се Поврзете Фитинг 6mm OD Цевка x 10мм OD Приклучок во Редуктор Конектор Materies : никел позлатен месинг C37700,пластични...

MEGAIRON Brand New Brand New 2X1 1/4 X2 женски чай с резба редукторные фитинги F/F / F неръждаема стомана SS304 ново най-високо качество

26.86 -11 % BGN 24.00

2"X11 / 4"X2" Женски Tee Навој Редуктор Цевки, Фитинзи F / F / F Карактеристики : Облик : Tee Навој Редуктор (Женски x Женски x Женски ) Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик Мерење : 2 "X11 / 4"X2" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Женски Tee Навој Редуктор Цевки Вклучите СВ 304

MEGAIRON санитарна двойка комплект с 2 елемента тръба OD 45 мм 1-3 / 4 заваряване на върха SS316 + 1 бр. PTFE уплътнение

11.98 -17 % BGN 10.00

Имаме полна големина од 12 MM да 219 MM availble, ве молиме да ги најдете во нашата продавница(Видете на податоци лист подолу) Карактеристики : Brand NewТело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 316 Податоци Лист за Заварување на Ferrules : Цевка OD Ferrule OD се Вклопува Трименгеме Заптивка Големина 19 MM 50.5 1.5 MM" 1.5" 25ММ 50.5 1.5 MM" 1.5" 32МИЛИМЕТРИ 50.5 1.5 MM" 1.5" 38 MM 50.5 1.5 MM" 1.5" 45 MM 64 MM 2" 2" 51 MM 64 MM 2" 2" 57 MM 77 MM 2.5" 2.5" 63 MM 77 MM 2.5" 2.5" 76 MM 89 MM 3" 3" 89 MM 102 MM 3.5" 3.5" 102 MM 115 MM 4" 4" 133 MM 146 MM 5" 5" 159 MM 183 MM 6" 6" 219 MM 232 MM 8" 8"Пакет Се Вклучени : 1 x Set ( 2 Парчиња 13 / 4" 45mm Заварување на Ferrule Санитарни Цевки Вклучите SS316 + PTFE Заптивка )

MEGAIRON 1/2 16 Card-type конектор тип захапка тръби фитинги мъжка резба двойна съвет конектор неръждаема стомана SS304

7.98 -25 % BGN 6.00

1 / 2" x 16 MM Двојно Ferrule Цевка Цевка Фитинзи Навој Машки Конектор не 'Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики : Облик : Двојно Ferrule Цевки Вклучите (Машки) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 1 / 2" x 16 MM Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Двојно Ferrule Цевки Вклучите Машки Конектор

3.9 mm (5/32) четырехходовой пластмасов съединител равни тръба, конектор за маркуч, фитинги за тръби

BGN 49.60

Наш основен превозот Метод е : DHL, FEDEX ,UPSотИме на производ : 3.9 mm(5 / 32") Четири начин пластични цевки конектори,црево конектор,цевководни фитинзиМатеријал : ПППред barb OD : 3.9 mm(5 / 32")Боја : SemitransparentКод БР...

Месинг пневматичен филтър шумозаглушител 1/8 мъжки шум BSPT намалява конектор шалче електромагнитен клапан на въздуха

BGN 7.98

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Дувачкиот Пневматски Пригушувач Филтер 1 / 8" Машки BSPT Бучава Намалување на Воздухот Електромагнетниот Вентил Silencer Конектор Materies : base,месинг(muffling елемент, sintered бронза) ...

Бързо свържете хвостовую трън 304 Stianless Steel Type D+A Socket Camlock Fitting Cam and Groove Coupler вътрешно резбово съединение

18.21 -12 % BGN 16.00

Бесплатен превозот Брзо се поврзете Опашка Barb 304 Stianless Челик Тип D+Приклучок Camlock Вклучите Камери и Жлебот Спојка внатрешната нишка заеднички

MEGAIRON 2 Мъж x 1/2 жена DN50 до редуктору DN15 буш резба Bspt тръбни системи тръби от неръждаема стомана SS304 за газьол вода

13.98 -7 % BGN 13.00

2" Машки x 1 / 2" Женски Редуктор Черупка Нишка од Нерѓосувачки Челик Цевководни Фитинзи СВ 304 Карактеристики : Облик : Редуктор Черупка (Машки x Женски) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 2"x1 / 2" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Тема Редуктор Черупка M / F Цевки Вклучите СВ 304

VEHHE хромирана плоча е ABS пластмаса държач на накрайник за душ маркуч за душ от неръждаема стомана 1.5 m ръчен маркуч за душ основен комплект VE063

BGN 25.58

Туш црево:1.5 метарТуш носителот:Chromeplate ABS пластика Прилагодливи аголНие Прифаќаме Money Bookers,Western Union,Qiwi Паричник,Alipay Преку Secure Уплатата Зачувам На Aliexpress Ние Прифаќаме Кина Пост Воздух Mail,EMS Превозот Ќе Се Организира во Рок од 13 Дена По Плаќањеа.Ако Има Било Каков Проблем Со Нашиот Производ,Можете Да Побарате Враќање Или Враќање Во Рок Од 7 Дена По Примањето На Предметите,Но Ве Молиме Контактирајте Со Нашата Служба За Корисници Пред Да Се Враќаат Или Отворање На Спорот,Ние Ќе Се Обидеме Најдобро Да Се Реши Проблемотб.Сите Елементи Мора Да Се Врати Во Нивната Оригинална Состојба,Или Ќе Одбие Да Наплатав.Купувачот Е Одговорен За Сите Трошоци Accurred Во Процесот На ВраќањеАко Сте Задоволни Со Нашите производи,ве Молиме да Ни Остават ПОЗИТИВЕН Фидбек, Ако Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ,Негативна Повратна информација Ќе не Прават Ништо, ве Молиме Контактирајте со нас,Ние Ќе Ви Помогнат да се Реши Проблемот

MEGAIRON 1-1 / 2-1 / 2 Bspt женски зърна на резба редуктор от неръждаема стомана SS304 фитинги за тръби

BGN 13.26

11 / 2"x1 / 2" Женски Брадавица Навој Редуктор Цевки, фасонски Делови од не 'Рѓосувачки Челик Карактеристики : Облик : Навој Редуктор (Женски x Женски ) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Мерење : 11 / 2"x1 / 2" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Женски Брадавица Навој Редуктор Цевки Вклучите не ' Рѓосувачки Челик 304

MEGAIRON високо качество 1-1 / 4 x1 шестостенни зърното на резба редуктор мъжки x мъжки фитинги за тръби от неръждаема стомана SS304 нова

10.19 -12 % BGN 9.00

11 / 4"x1" Хексадецимален Брадавица Навој Редуктор Машки x Машки Нерѓосувачки Челик Цевководни Фитинзи Карактеристики : Облик : Навој Редуктор (Машки x Машки ) Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Мерење : 11 / 4"x1" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет се Вклучуваат : 1 парче x Хексадецимален Брадавица Навој Редуктор Машки x Машки од не ' Рѓосувачки Челик 304

MEGAIRON 1 OD 25mm санитарен маркуч трън комплект съвет OD 50.5 mm+1.5 Tri clamp + PTFE уплътнение от неръждаема стомана SUS SS 316

24.78 -19 % BGN 20.00

2 Парчиња 1" 25ММ Санитарни Црево Barb Ferrule +1.5" Три Менгеме + PTFE Заптивка од не 'Рѓосувачки Челик SСВ 316 Карактеристики : Brand New Тело материјал : не' Рѓосувачки Челик 316 Висок Притисок Трајни Пакет Вклучува : 2 Buc Санитарни Црево Barb Ferrule SS316 + Три Менгеме + PTFE ЗаптивкаОбјектотСет Вклучува 1 / 2"(12mm) Поставете 2*1 / 2" Цревото Barb+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 3 / 4" (19mm)Поставете 2*3 / 4" Цревото Barb+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 1" (25мм) Поставете 2*1" Цревото Barb+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 11 / 4" (32милиметри)Поставување 2*11 / 4"Цревото Barb+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 11 / 2"(38mm) Поставување 2*11 / 2" Цревото Barb+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 13 / 4"(45mm) Поставување 2*13 / 4" Цревото Barb+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 2"(51mm) Поставете 2*2" Цревото Barb+1*Трименгеме+1*PTFE Заптивка 21 / 4"(57mm) Поставување 2*21 / 4" Цревото Barb+1*Трименгеме+1*PTFE ЗаптивкаПодатоци Лист за секоја големина : Црево Barb OD Ferrule Големина Одговара на Трименгеме 12 MM 50.5 1.5 MM" 19 MM 50.5 1.5 MM" 25ММ 50.5 1.5 MM" 32МИЛИМЕТРИ 50.5 1.5 MM" 38 MM 50.5 1.5 MM" 45 MM 64 MM 2" 51 MM 64 MM 2" 57 MM 77 MM 2.5"

Пневматичен тласък, за да се свържете монтаж 5/32 OD Тръба x 5/16 OD Plug in Connector Reducer

BGN 13.58

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Пневматски Притисни за да се Поврзете Фитинг 5 / 32" OD Цевка x 5 / 16" OD Приклучок во Редуктор Конектор Materies : никел позлатен месинг C37700,пластични...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.