• Новинка
11~15 мм ультратонкая прозрачна свиване тръба без халогени и мека (за професионални аудио кабели, слушалки)-5/10/20 метър

11~15 мм ультратонкая прозрачна свиване тръба без халогени и мека (за професионални аудио кабели, слушалки)-5/10/20 метър

резултат:
BGN 15.98

Брой продукти
Налично


Подробности

Дължина:
5Meters, 10Meters, 20Meters
Спецификация:
11mm, 12mm, 15mm
Тип:
Водопроводните Маркучи
Номер На Модела:
11~15мм
Цвят:
Почистване
Работна Температура:
-55 Градуса.C до 105 Градуса. C
Температура На Свиване:
Започнете с 80 ° C и напълно уменьшитесь при 105 ° C
Коефициент На Свиване:
2

Избор на купувачи

Дебелина 12мм 60мм ОД на 36 зъбите латунная турбинка водна помпа Меден тон

BGN 13.94

Име на производ Пумпа за Вода Impeller Тип Двојна Страна Понесе Дијаметар(Внатрешно) 12mm / 0.47" Заби Број (Секоја Страна) 36 Вкупната Големина од 60 х 12mm / 2.4" x 0.47" (D*T) Материјал Месинг Боја на Тон Бакар

5шт 1/4 OD тръба RO вода, обратна осмоза Аквариумная система Съюз Лакът конектор фитинг ROUE-2-2

BGN 6.38

1 / 4" OD Цевка RO Вода Реверзна Осмоза Аквариум Систем Унија Лактот Конектор за МонтажаТело Материјал : ПОМ (Polyacetal Оксид Материјал)Конекција : 1 / 4" OD * 1 / 4"OD

4mm to Dual 8mm / 6mm to Dual 10mm / 8mm to Dual 12mm / 12mm to Dual-16мм One Touch Fittings T Connectors бързи фитинги

9.23 -2 % BGN 9.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариСпецификација : Име на Производ Пневматски Брз Фитинзи Конектор Тип 4mm со Dual8mm / 6mm на Двоен 10мм / 8мм со Dual12mm / 12mm на Двоен 16mm Материјал Пластични Боја Црна, Сина Пакет Содржина Пневматски Брз Фитинзи за Тоа е наменета за користење за да се поврзете со полиетилен, најлон и СТП цевки...

2.4 mm пластмасов Пагода бодлива равен Лакът L тип конектор за маркуч тръба за фитинг връзка на тръбата за градината

BGN 0.30

2.4 mm Пластични Пагоди Бодликава Еднакви Лактот L Тип Црево Конектор Цевки Вклучите Цевка Заеднички за ГрадинаМатеријал : ПП(semitransparent) / PE (бела)Големина : 2.4 mmПогоден за широк спектар на апликации во фармацевтската, fooand пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, а печатење и етикетирање.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако не можете да најдете на големина како премногу.

Месинг пневматичен филтър шумозаглушител 1/2 мъжки шум BSPT намалява конектор шалче електромагнитен клапан на въздуха

BGN 20.78

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Дувачкиот Пневматски Пригушувач Филтер 1 / 2" Машки BSPT Бучава Намалување на Воздухот Електромагнетниот Вентил Silencer Конектор Materies : base,месинг(muffling елемент, sintered бронза) ...

5шт пневматични 6 мм до 1/4 PT външна резба 90 градуса Лакът тръби, фитинги бързи

BGN 5.46

Име на производ : Брз Фитинзи;Модел : JPL602;Дизајн : Л Форма (90 степени Дошу)Материјал : Пластика, Метал;Конец Големина : 1 / 4 BSPНавој Дијаметар : 13mm;Цевка со Дијаметар : 6mmВкупната Големина (Приближно) : 32 x 26 14mm x / 1.3" x 1" x 0.6" (L*W*H);Боја : Црна,Сина,Златна на ЅвонењеТежина : 50g;Пакет Содржина : 5 x Брз Фитинзи за Тоа е наменета за користење за да се поврзете со полиетилен, најлон и СТП цевки.Едноставно им помогнам во дизајн за поврзување на цевка и да се обезбеди безбедна конекција, не бара дополнителни запечатување.Елипсовидна ослободување прстен на двата краја олеснува пневматски инсталации во ограничени простори.Димензии : 32 х 26 14mm xБоја : Црна,Сина

Безплатна доставка YT256 плосък медна топлинна тръба 80*8*2.5 мм лаптоп ПРОЦЕСОР GPU графична карта плача САМ сплющенная тръба топлинна тръба

BGN 3.81

Опис : топлинска цевка месинг heatsink супер топлина цевката за ладење цевка oblate бакарни цевкиМатеријал : месинг + термо флуидБакарни цевки Големина на : Ширина (8 mm)Должина (80 мм).Дебелина : 2,5 mmДраги пријатели можат да избираат според своите потреби.Постојат некои посебни проширување на месинг за да изберете од.Поле на примена : ПРОЦЕСОРОТ топлина мијалник, видео картичка, матична плоча, напојување, појава, northbridge, MOS цевка радијатор, итн.Оваа продавница за продажба на бакарни цевки, без греење, може да го насочи прирачник за виткање формирање.Оваа бакарна цевка е sintered цевка структура со термо флуид, со бакарни цевки е иста со оригиналниот машина за производство.Бакар pipecan бидат фиксни директно со термички проводници лепилоТермички проводници лепило, кога се користи бакарна цевка треба да го залепите на површината за контакт на кожата слој на боја на слонова коска е добро, не треба премногу.Со добра и потоа ставете го бакарни цевки, се стави настрана од месинг, згрутчување на чекање за 60 минути .По суво, како гума, мека, еластична, но не лепак страна, така што ќе можете да инсталирате машината назад.Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

7 mm OD до 4,5 mm OD пластмасов Пагода остър редукционный конектор за маркуч тръба за фитинг връзка на тръбата за градината

BGN 0.43

7mm OD до 4,5 мм OD Пластични Пагоди Бодликава Намалување Црево Конектор Цевки Вклучите Цевка Заеднички за ГрадинаМатеријал : ПП(semitransparent) / PE (бела)Големина : 74.5 mmПогоден за широк спектар на апликации во фармацевтската, fooand пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, а печатење и етикетирање.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако не можете да најдете на големина како премногу.

Пневматичен тласък, за да се свържете монтаж 5/32 OD Тръба x 5/16 OD Plug in Connector Reducer

BGN 13.58

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Пневматски Притисни за да се Поврзете Фитинг 5 / 32" OD Цевка x 5 / 16" OD Приклучок во Редуктор Конектор Materies : никел позлатен месинг C37700,пластични...

Одинарное торцевое механично уплътнение на вала на водната помпа 20 mm

BGN 8.51

Име на производ Механички Печат Модел Бр 10420 Внатрешен Дијаметар 20mm / 0.787" Вкупната Големина 34 x 28mm / 1.3" x 1.1"(Max.D*H) Материјал Гума, Легури, Метални, Керамички Главната Боја Црна, Сребрена На Ѕвонење, Бела

100 мм директен Червен силиконов маркуч свързващ конектор Силиконова гумена тръба столярная тръба пепел

3.18 -6 % BGN 3.00

Функција : 100% нов и висок квалитет.Нетоксични, заштита на животната средина, високо ниво на транспарентност, силна еластичност.Отпорни на компресија трајна деформација, УВ отпор, пламен retardant и други карактеристики.Цврстина : повеќето меки силиконски 50 ± 5 степени, повеќето хард 80 ± 5 степени.Од обичните гума има многу подобра отпорност на топлина, може да се користи на 150 степени речиси секогаш без перформанси промени.Може да се користи на 200 степени континуирано користење на 10,000 часа, 350 степени, исто така може да се користи за некое време.АпликацииТранспорт, автомобилски (мотор вода за ладење, ладење, доза, издувни гасови и turbocharging системи), бродоградба индустрија апликации...

1Pc Euro Air Line маркуч свързващ фитинг женски Быстроразъемный 1/4 инча БСП мъжки %328&313

4.29 -7 % BGN 4.00

Евра Женски брзо ослободување фитинзи со 1 / 4" BSP Машки Конец Изграден во вентил спречува воздух избега кога се менува од една алатка кон друга 21mm хексадецимален за затегнување Цинк Позлатен за заштита од корозија Specifiations : Боја : Сребро Надворешниот Дијаметар : 22mm / 0.87" Топ Дијаметар : 13mm / 0.51" Дното Дијаметар : 17mm / 0.67" Вкупна Висина : 57.5 mm / 2.26" Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

2 елемента ОД 1/2 12.7 мм съвет 50.5 мм 2 санитарен заваръчен шев на върха Fit Tri Технологична 1.5 SS SUS 304

BGN 15.92

Опис : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик 304 Тип : Заварување на Ferrule Податоци Лист за Заварување на Ferrules : Цевка ОД Ferrule OD се Вклопува Трименгеме 1 / 2" 25.4 MM / 1" 1 / 2" 1 / 2" 33.8 MM / 1.25" 3 / 4" 1 / 2" 40 MM / 1.5" 1" 1 / 2" 50.5 MM / 2" 1.5" Пакетот вклучува : 2 X OD 1 / 2" Ferrule 50.5 MM 2" Санитарен Заварување на Ferrule Одговара Три Менгеме 1.5" СВ.КИРИЛ и методиј " S

Месинг пневматичен филтър шумозаглушител 1/8 мъжки шум BSPT намалява конектор шалче електромагнитен клапан на въздуха

BGN 7.98

(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)Дувачкиот Пневматски Пригушувач Филтер 1 / 8" Машки BSPT Бучава Намалување на Воздухот Електромагнетниот Вентил Silencer Конектор Materies : base,месинг(muffling елемент, sintered бронза) ...

Пластмасов Маркуч 25/32 Външна Резба Широко Накрайник Гъвкава Тръба На Охлаждащата Течност

BGN 12.00

Име на производ Флексибилни Coolant Цевка Материјал Пластични Машки Конец Diamter 2cm / 25 / 32" Млазницата Надворешниот Ширина 4.8 cm / 1.9" Вкупна Должина (Прибл.) 32.5 cm / 12.8" Главна Боја на Индиго Сина, Портокалова

3/4 BSP външна резба 304 неръждаема стомана тръба включете външния шестигранник осмоъгълна корона гнездо фитинги за тръби торцевая на кутията

BGN 2.08

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликТип На Врска : МашкиТема : 3 / 4 инчиАко ви треба други конектор и цевка, ве молиме слободно контактирајте со нас или посетете ја нашата продавница.​Кликнете на фотографијата за да пронајдете повеќе ќе ne ед :

3 бр 1/8 PT 1/8 PT вътрешна резба T-образна шестостенни Ниппельная тръба бързи връзки

BGN 9.87

Име на производ Хексадецимален Брадавица Тема Големина Женски Женски , 1 / 8" PT да 1 / 8" PT Вкупната Големина 36 x 23mm / 1.4" x 0.9"(L*W) Материјал Месинг Боја на Тон Злато

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.