• Новинка
18 светодиоди управление на звука led цветна / бяла светлина фаза на диско стробоскоп проблясък на светлина клуб етап ефектно осветление на ЕС / САЩ Plug

18 светодиоди управление на звука led цветна / бяла светлина фаза на диско стробоскоп проблясък на светлина клуб етап ефектно осветление на ЕС / САЩ Plug

резултат:
BGN 30.14
BGN 29.00 -4 %

Брой продукти
Налично


LED Фаза Светлина DJ Strobe Светло за Блиц Светлина Клуб Партија феста Диско Stroboscope Сијалица, 220 V Бела Светлина, Боја
Карактеристики :
1. Соодветниот број на прилики семејството Партија, КТВ кутија, ДИСКО, танц сали, ноќни клубови, дискотеки, барови, трговски центри, свадби, караоке РЕД, плоштади, паркови и други домашни декорација употреба,
2. Инсталацијата е многу лесна за користење.
3. За да се задоволат потребите на голем број на домашни корисници генерално дел светла, повеќето луѓе се реализира сонот на сцената ѕвезда, исто така имаат свои фаза осветлување, брилијантен светлина, брилијантен и мал простор.
ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме оставете порака за да ми кажете што plug дали сакате(ЕУ или САД)
Опис
1. Напон : AC100-240 V 50-60 Hz
2. Потрошувачка на енергија : 25 W
3. Извор на светлина : 36pcs 5050
4. Боја : Бела
5. Ефект : Strobe, промена на бојата.
6. Функција : Strobe(брзина може да се прилагоди)
7. Контрола на владата : Auto, Звук, Strobe(брзина може да се прилагоди)
8. Материјал : Метал

Подробности

Цвят:
Red & Green & Blue, Бял
Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
Тип Штепсельной Вилици:
вилица за европейския стандарт
Стил:
Мини
търговска марка:
Экси
Случай:
Домашно Забавление
Номер На Модела:
светлина етап
Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
Напрежение:
100-240V
Стил:
Мини
Случай:
Професионална сцена и dj
Гаранция:
1 година
светъл цвят:
RGB(пълноцветни)
Пакет:
1pcs led light
Материал:
Пластмаса, КОМПЮТРИ

Избор на купувачи

40 бр./лот balck color aluminum stage light технологична moving head light hook suit 48-51MM

800.00 -5 % BGN 760.00

Стегач во боја : црна или сребрена решетка / инженерство рамка цевка големина : 250 KGРешетка / инженер рамка дијаметар : 4851mmНето тежина : 0.48 KGSWL : 250 KG за сите видови на светлата фазаМатеријал : алуминиум легура

високо качество на Нов DMX 200 контролер сценично осветление, DJ оборудване DMX конзола за Led Par Moving Head Светлини Dj контролер

BGN 201.60

Top Brite Бизнис Потсетник за Сите цени се вклучува превозот цена Товарни се смета од страна на Aliexpress систем директно...

2 бр./лот професионален Party Event Confetti Cannon Launcher Machine конфети за DJ Stage Effect сватба

BGN 992.00

Име на производ : 3 главата електрични confetti пиштол 3 главата електрични confetti пиштол е нашиот нов дизајн на производи и може да биде контролер со рака директно, наместо на традиционалните DMX 512 контролер...

2 бр./лот-евтина цена 230 W sharpy beam 7r moving head light сензорен екран с flycase за светлата част на бара

BGN 1648.00

бесплатен превозот 2 парчиња / многу Нови про фаза светлина 230w sharpy 7 R зрак движи главата светлина со flgiht случај екран на допир за САД пазарСпецификација : Напон глобална напојување за AC100220 V 5060 HZ Моќ 320 W Сијалицата OSRAM 7 R зрак светлина Прозрачна флукс 7950lm боја температура 8000 K Сијалица животниот век 2000 часа фаза осветлување Боја тркала меѓусебно боја тркало со 14 бои и бела Gobos тркала меѓусебно gobo тркала со 17 фиксна gobos и бела Призмата 16 аспект призма со движење DMX канал 16 / 20 канали dj светлина Контрола на владата Стандард DMX512, Господарроб / sound / авто контрола Dimmer 0100% линеарни затемнување Фокус Електронски Фокус Дисплеј LCD Дигитален dislay или LED дисплеј на работа е едноставен и брз Зрак агол 0~4 степен Ефект воланот на rotatable осум призмата ефект движење,atomization функција 0% до 100% линеарна atomization Н W / G...

DMX 512 Firebolt flame projector Stage performance show Special Effect spray fire machine for dj disco night club bar

BGN 713.60

Точка Бр.GLC023Точка ИмеFirebolt Оган МашинаКонтрола На ВладатаDMX контролорПламен Висина13 метарПакување1pc пакет во тетрапакТежина Вистинската тежина : 13kg; Volumn тежина : 14kg / pcНапон220 V / 110 V 50 HZМоќност250 WНачин На ПлаќањеТТ, Western Union, Paypal, Кредитна картичкаЦела нова генерација на независни R & D Thunderbolt избухлив човек авиони, DMX512 контрола, со ЛПГ гас шише може да се спреј различна висина, а огнена топка со големина и висина може да се прилагоди слободно, флексибилен, лесен, евтини, пламен висина до 15 метри, на внатрешната структура на плочки, така што користењето на двојно осигурување, машината не ќе биде надвор од контрола од било кој друг бренд на машини да се користи повеќе безбедна и ефикасна...

6 бр./лот 25 ъгъл по-голям обектив 7x18 W led Par светлини RGBWA UV 6in1 плосък par led dmx512 дискотека светлини професионален етап dj оборудване

307.20 -8 % BGN 283.00

7 X18 W RGBWA УВ 6 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќност : 100 W Извор на Светлина : RGBWA УВ 6in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 Агол Голема Леќа Контрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 6 / 10 CH Материјал : ABS Производ големина : 180 * 180 * 110 мм Производ Тежина : 1.5 килограми / еез

2 бр. / лот flight case packing stage light equiment stage light effect hazer machine 600 W пушек машина

BGN 1456.00

2 ПАРЧИЊА / МНОГУ лет случај висока моќност 600w hazer машина за фаза светлина ефект од кинаSpecificate; Напон : AC220 V240 V 50 / 60 Hz Ограничување на Осигурување : 5 A / 250 V Моќност : 600 W Тапан волумен : 3 L Фан агол : Прилагодлив Излезен Правец на вредноста : Поддршка DMX512 : Поддршка Контролор : LCD контролер LCDoontroller, далечински управувач Пакет Големина : 50 * 37 * 44 Тежина : 33kgPictuer шоуТрговија рокРок на плаќање : T / T,Western Union ,Paypal,Зачувам, 30% депозит,70% биланс плати пред с hipmentПа c kaging : стандардна картонска кутија или во лет случајПредадена e ry време : 3 4 работни дена зависи од количествотоГаранција : 1 година да им понуди на резервен дел за слободни, покрај тоа, ние сме, исто така, ги преземе за OEM услугаПо продажбата на услугата : Доколку постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .ако проблемот може да се користат дел да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година.Ветувањето : 1...

10 бр./лот 7*12 W дистанционно светлини 7x12 W led Par светлини RGBW 4in1 плосък par led dmx512 дискотека светлини професионален етап dj оборудване

456.00 -8 % BGN 420.00

7 X12 W RGBW 4 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќ : 70 W Извор на Светлина : RGBW 4in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 45 Контрола : Далечински управувач ,DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 4 / 8 CH Материјал : ABS Производ големина : 180 * 180 * 110 мм Производ Тежина : 1.5 килограми / еез

4Pack COB Par Light 200W топло бяло / студено бяло Par Led Can Beam Wash DJ Disco DMX512 Stage Lighting Effect Home Party Equipments

BGN 924.00

4 Pack КОЧАН Par Светлина 200 W Топло Бела / Ладно Бела Led Par Зрак Може да се Мијат DJ Диско DMX512 Фаза Осветлување Ефект Дома Партија Забава Опрема, брод од страна на DHL, ТНТ, UPSот, Fedex и така натаму како прилагодено.Опис на производот : 200 W КОЧАН Плоштадот Par Светлина DMX512 / 2 Каналот Мазна Dimmer Од 0%100% 200 W Интегрирани LED Светилка Монистра Технички параметри : Напон : AC90240 V, 5060 Hz Моќ : 240 W Светлосен извор : 1pcs*200 W Интегрирани LED светилка монистра Боја : Топло Бела / Ладно Бела / Топло Бела Ладно Бела 2 IN1 Животен Век : 50000 часа Затемнување : 0100% линеарна затемнување Контрола на владата : DMX512, звук, авто, господарроб Channel : "2 CH Може да го направи momochrome (бела или топло бела), двојна боја (позитивни бели+топло бела), RGB 3in1, RGBW 4in1 Роман и уникатни моделирање Пакет вклучуваат : 1pc Led par светлина со инсталација 1pc Прирачник 1pc моќ кабел​Почитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото...

MengBa 8 бр. / лот 230 W 7R лъч светлина DMX512 Moving Head Light 17Gobos+14Chips Stage Light професионален DJ / бар / парти / шоу /Сцена

BGN 5132.16

1 Предмет Тип : Фаза Осветлување 2 Effect Style : DMX Фаза Светлина 3 Повод : Професионална Фаза & DJ 4 Напон : AC90250 V 50 / 60 Hz 5 Номинална Моќност : 400 W 6 Светилка : B2307 R 7 Навалите скенирање : 270° (16bit) Електрични корекција 8 Pan scan : 540°(16bit) Електрични корекција 9 Ефект : Совршен паралелно, ласерскикако зрак, остро дефинирани и без никакви ореол 10 режими на Работа : DMX512 11 DMX Канали : 16 канали 12 Dimmer : 0100% механички затемнување 13 IP ниво : IP20 14 Производ Големина : 350x310x485 15 mm Пакување Големина : 57cm x 47cm x 39cm 16 Нето Тежина : од 21kgr...

Мини червен син лазерни звезди линии модел проектор дистанционно осветление Светлина танц диско-бар DJ парти на Коледа ефект сценичното шоу

BGN 89.58

ПРОДАВНИЦА ИЗВЕСТУВАЊЕ Shpping Време : обично треба 2055 работни дена може да се постигне, некои земјата треба 3070 работни дена ,Меѓународната Логистика нестабилност,(Главно царинење време) на некои парцели може да бидат одложени се 720 дена...

Професионално осветление 25pcs*12W 4 in 1 RGBW led matrix moving head beam wash dmx dj stage light led blinder move head светлини

BGN 1600.00

Кина фабрика 25 очи 12 W полна боја лер зрак движи главата миење dj осветлување за настанСпецификација : Напон:AC90240v 5060 HZLed извор : 25pcs*12 W кри 4 во 1 висока осветленост ledLed животниот век : 100,000 час,Ниска потрошувачка на енергијаНиво : Ветување + 16 малку фино штелувањеВертикална : Ветување + 16 малку фино штелувањеЗрак агол : 7 °Канал : 19 / 29 / 117 3channel режим, може да изберете(фабриката стандардно е 19 канали)Dimmer : 0100% линеарна затемнувањеStrobe : 125t / s Highspeed електронски strobe ефектКонтрола на владата : DMX512 / господарроб / sound / автоматскиотДисплеј : bule LCD дисплејФункција : Вкупно затемнување и LED исклучување, скенирање позиција меморија и автоматска корекција на грешка ресетирате функцијата.Секоја светлина лежиште може да се контролира поединечно, до 117 канали, за да се донесе неповторливо искуство, може да биде произволно поставени на различни букви, броеви, обрасци, поставете зрак, боење, ефект на светилките како целина...

Gigertop RGB 50cmx50cm LED Stage Floor KTV Bar LED Temperated Стъкло Dance Floor Цветни LED Light 10 мм Fiber Glass Wedding Dance

BGN 80.00

Работен напонAC 110 – 220 VВлезна моќност29 WКабинет2.5 mm железо кабинетИзвор на светлинаSMD 5050 3 ВО 1 светилкиСветлината КОЛИЧИНА48 единиците на панелПанел Големина50x50x6cmТежина10kgПакувањеКартонска кутија или во лет случајКонтрола методотSD контрола кутија / DMXМаскаВлакна очилаПакување inforamtion : Кат картонска кутија за пакување големина : 53cm x 53cm x 9cmКат Големина : 50cm x 50cm x 6cmНето Тежина : 10.5 кгБруто тежина : 5.4 kg*лет случај пакување е задолжителноНајчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 : она што за цената за подови и други резервни делови?* exworks цена ( не вклучувајќи го и превозот на трошоците)танцување кат=50 еезНапојување+дигитален контролер кутија+power кабел=200 бела боја алуминиумски кат поддршка=Слободни2 : може ли да изберам превозот начин од express? или дали ќе имаат пониска цена на превозот начин?* ако ви требаат повеќе квантитет...

Freeshipping Strage Light Wireless Remote Control 2.4 G DMX 512 радиоприемник модулация GFSK автоматична скачкообразная честота 3pin/5pin

BGN 72.00

Freeshipping 1 PCS 2.4 G безжичен предавател / приемник за поддршка на гуангжу заеднички protocal.стандард на превозот, вклучувајќи 1pcs приемник...

ZjRight 2 in1 USB светлини осветление преносим цветен DJ светлини KTV Led лампа Stage Light за партито на DJ KTV Bar&White Desk Light

20.78 -33 % BGN 14.00

Производот се Покаже Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка...

450nm 5mw 2 in 1 Blue Laser Pointer with Star Cap

BGN 79.30

450 P2 IN1100BL 2 во 1 450nm 5mw Сина Ласерски Покажувач со Ѕвездата КапаКарактеристики : .Бранова должина 450nmИзлезна Моќност 5mwРаботен Напон 3vРаботат На СтрујатаДолжност Циклус 45 секунди НА, 15 секунди OFFFocusable N / AМатеријал и Боја од не ' Рѓосувачки челикВодоотпорен N / AДимензии 13mm*13mm*162mmБатеријата 2x AAA батерии (батеријата е негативно на пролетта)Тип : 450 P2 IN1100BLКарактеристикиОваа 2 in 1 450nm Сина ласерски покажувач е многу моќен ласерски покажувач, со една ѕвезда капи...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.