• Новинка
5pcs Club RGB LED Stage Light For DJ Disco Party Equipment Laser Sunflower Stagelighting Performance stagelight Stage lamp

5pcs Club RGB LED Stage Light For DJ Disco Party Equipment Laser Sunflower Stagelighting Performance stagelight Stage lamp

резултат:
BGN 52.00
BGN 49.00 -6 %

Брой продукти
Налично


До 2015 Клуб RGB LED Фаза Светлина За DJ Диско Партија Опрема Ласерски Сончоглед Фаза осветлување Перформанси Stagelight Фаза светилка
Спецификација :
Dj Ласерски Сијалица rgb Led Светло Светилка Лента Светилка. Неверојатни светлосни ефекти за вашето место.
Компактен и лесен, исклучителна појава, мала големина, се насочат дизајн, атрактивни ефекти.
Лесен за употреба, plug and play.
Стабилна работа, без да се расправаме на гаранција.
Автоматска работа откако на моќ.
Вграден микрофон може да предизвика надворешен звук.
LED моќ излез : 8 W RGB (16pcs Црвена, 16pcs Зелена, 16pcs Сино), со дијаметар од 5мм.
Долг живот работно време : 20000 H
Систем за ладење : воздух се лади
Работна околина температура : 0 целзиусови степени - 40 целзиусови степени
Работата Начини : AUTO, Звук
Влезен напон : 90 V-240 V AC 50-60 Hz
LED Светло големина : D150mm
Нето тежина : 0.19 Kg
Бруто Тежина : 0.24 Kg
Подарок кутија големина : 130x130x42mm
Моќ кабел (САД, UA, велика БРИТАНИЈА, ЕВРА приклучокот, опционално )
Пакет Се Вклучени :
5 Парче Сончоглед Бела Фаза Светлина.

Подробности

Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
Стил:
Мини
Случай:
Домашно Забавление
Номер На Модела:
Слънчоглед Бял Живописна Светлина
търговска марка:
Экси
Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена

Избор на купувачи

Flightcase+ High power Full color RGB 12W Animation Laser DJ Light EMS4000 X / Y axix, power knobs ILDA in/out

BGN 8800.00

Бидејќи нашата временска зона е различен,Ако ние не сме на интернет преку trademanger,pls оставете ги вашите прашања,skype име или епоштенска адреса во trademanager.ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се дојде до работа.нашите skype : suanna888П : Нема профит, како да се обезбеди одлична услуга?A : Да, добра услуга доаѓа од соодветна добивка.можеби тоа е најниска цена ќе го видите во пазарот.но, нашата цена е конкурентна во споредба со истиот highend квалитет и одлична услуга .П : Колку долго гаранција не можете да се обезбеди?A : ние обезбеди 2 години гаранција за сите производи .(другите се уште 1 година или дури и откако ќе ги купите, без сервис и резервни делови обезбедени на сите, кога некој проблем во користењето)П : Ако било каков проблем на производи кога се користат некои додека, дали ќе се обезбеди посервис и резервни делови за замена?A : Ние сме производител за ласерски и led светлата фаза.ние ќе обезбедиме бесплатна резервни делови за вас во 2 години , по гаранцијата, ќе мора да плаќаат за делови.П : Како да, ако јас не сум задоволен со производите?A : се надеваме дека сите купувачи Не се отвори спор непосредно пред да контактирате со нас за решение .Ако било unsatifaction, ве молиме контактирајте со нас за решение, имаме добра комуникација и ќе ти даде брз одговор и добро решение.П : Колку долго може да добиете цел?A : Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 37 дена, нормално, и Fedex / DHL / UPS / ТНТ ќе трае околу 1 недела до вашата рака, Кина пост ќе трае околу 1 месец .Без разлика кои изразуваат начин ќе изберете за слободни, ние ќе ги испрати со најевтиниот изразат начин за вас.Доколку имате посебни барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас или напишете во ред.П : Треба да плати данок за цел? Можете да ја прогласи ниска вредност за мене?A : Да...

2017 крокодил 2024 DMX конзола DMX512 контролер DMX осветление контролер за 20 бр компютър етап светлини на движещ се главоболие светлина

BGN 336.00

Top Brite Бизнис Потсетник за Сите цени се вклучува превозот цена Товарни се смета од страна на Aliexpress систем директно...

700 м/ролка 1,5 мм Диаметър на торцевого блясък PMMA пластмасови осветление оптичен кабел експресна безплатна доставка

BGN 120.00

ПММА Оптички Влакна кабел Карактеристики : Светлината Не е лесно да се скрши Единствен дебелина Без УВ или IR Убаво површината и транспарентен Одлична цврстина може да се наведнуваат случаен Практично нема топлина Долг живот заштеда на Енергија Оптички влакна светлина е ноќно осветлување идеален извор на светлина, со користење на теорија на вкупно рефлексија, светлина пренос низ оптички влакна на луѓето треба светлина насекаде за осветлување...

4m Раздувная вълна на един крак Multicolor ръкохватка танцьор на въздуха танцьор небето 20 фута рекламиращо Inflatables с воздуходувкой

BGN 246.40

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛГолемина : 4m(може да се прилагоди)Воздухот Тежина : 1 KGКомпресор Тежина : 22 KGМатеријали : НајлонНапон : 220 VСликата покажува : Answer : ___________________________ Note : 1 : Лого,големина и боја може да се прилагоди според барање на клиентитеве молиме контактирајте со нас по u направи плаќање ако треба .2 : Логото & девојче големина треба да ја полните некои такса .Ви благодариме

2 бр./лот професионален Party Event Confetti Cannon Launcher Machine конфети за DJ Stage Effect сватба

BGN 992.00

Име на производ : 3 главата електрични confetti пиштол 3 главата електрични confetti пиштол е нашиот нов дизајн на производи и може да биде контролер со рака директно, наместо на традиционалните DMX 512 контролер...

2 бр. / лот нов прием на 600 W мъгла машина dmx512 безжичен контрол пиротехнический оттичане мъгла, пушек машина за театрален ефект оборудване

BGN 1920.00

Име : 600 W Двојна Haze Магла Машина SPEFICIFATION : Напон : AC напон 220 V240 V 50 / 60 Hz AC 100 V120 V 50 / 60 Hz Моќност : 600 W Резервоарот за Јачина на звук : 1.7 L 3 Навивачите агол : Прилагодлив Излез на ветерната турбина регулатива : Поддршка DMX512 : Поддршка Контролор : LCD контролер Загреете време : 0 вториот сетup време Нето Тежина : 17.80 кг Бруто тежина : 30kgr...

2 бр. / лот flight case packing stage light equiment stage light effect hazer machine 600 W пушек машина

BGN 1456.00

2 ПАРЧИЊА / МНОГУ лет случај висока моќност 600w hazer машина за фаза светлина ефект од кинаSpecificate; Напон : AC220 V240 V 50 / 60 Hz Ограничување на Осигурување : 5 A / 250 V Моќност : 600 W Тапан волумен : 3 L Фан агол : Прилагодлив Излезен Правец на вредноста : Поддршка DMX512 : Поддршка Контролор : LCD контролер LCDoontroller, далечински управувач Пакет Големина : 50 * 37 * 44 Тежина : 33kgPictuer шоуТрговија рокРок на плаќање : T / T,Western Union ,Paypal,Зачувам, 30% депозит,70% биланс плати пред с hipmentПа c kaging : стандардна картонска кутија или во лет случајПредадена e ry време : 3 4 работни дена зависи од количествотоГаранција : 1 година да им понуди на резервен дел за слободни, покрај тоа, ние сме, исто така, ги преземе за OEM услугаПо продажбата на услугата : Доколку постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .ако проблемот може да се користат дел да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година.Ветувањето : 1...

DHL Безплатна доставка на 10 бр. 18 W помпа димна машина 400 W 600 W 900 W маслена помпа, посветен на 40DCB AC110-240V маслена помпа етап мъгла машина

189.76 -14 % BGN 163.00

40 DCB 18 W масло пумпа 400w 600w 900w чад машина dj опрема за Професионална фаза пумпа за маслоТехнички Карактеристики : 40 CB 18 W ПУМПА ЗА МАСЛОНапон : AC220240 V 50 HZ / 110120 V 60 HZМоќност : 18 WОпсег : 400 W900 W ЧАД МАШИНА

desing robe dj equipment sharpy 280w 10r beam wash spot 3 in 1 moving head stage светлини 3d effect

BGN 2016.00

Кина aliexpress облека 280 W 10 R 3 во 1 зрак се мијат движи главата место светлоспецификација;Напон : 110240 V, 50 / 60 HZМоќност : 400 W кина движи главата зрак светлинаКонтрола на владата : 16chs / 17ch / 20chs 3 контрола за да изберетеПАН : 540°(16bit скенирање) Electionic корекција на грешкаНавалување : 270° (16bit скенирање) Electionic корекција на грешкаБоја на тркала : 13colors+бела,ротација со ефект на виножито и Полутон функцијаФиксна gobo тркала : 14gobos+whithe,ротирачки градиенти и модели замав ефектРотација gobo тркала : 9gobos+белаStrobe : Dual strobe лист,максималната 13 t / сек,со случаен пулсот strobe функцијаDimmer : 0100% линеарна dimmer Мраз : 0100% брз брзина на промена на МразЗум : 3 во 1 Леќа Зголемиш : може да се зголеми и јасно goboПризмата : со брзо расте 8 лице призма,може да се позитивни и негативни rotaionТебе Огледало : огледало со брзо ротирачки тебе може да биде позитивен и негативен ротација.Автоматско позиционирањеСо контролер ресетирате функцијата,контрола вклучи / исклучи светилка функција,colorfull и двојна боја функција.Highend екран на допир во боја на екранот Н W / G...

10 бр./лот 7*12 W дистанционно светлини 7x12 W led Par светлини RGBW 4in1 плосък par led dmx512 дискотека светлини професионален етап dj оборудване

456.00 -8 % BGN 420.00

7 X12 W RGBW 4 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќ : 70 W Извор на Светлина : RGBW 4in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 45 Контрола : Далечински управувач ,DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 4 / 8 CH Материјал : ABS Производ големина : 180 * 180 * 110 мм Производ Тежина : 1.5 килограми / еез

16 бр./лот 25 ъгъл по-голям обектив 7x18 W led Par светлини RGBWA UV 6in1 плосък par led dmx512 дискотека светлини професионална сцена dj оборудване

755.20 -8 % BGN 695.00

7 X18 W RGBWA УВ 6 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќност : 100 W Извор на Светлина : RGBWA УВ 6in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 Агол Голема Леќа Контрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 6 / 10 CH Материјал : ABS Производ големина : 180 * 180 * 110 мм Производ Тежина : 1.5 килограми / еез

най-добрият продажба на внос 1*10w RGBW води миниый лъч moving главоболие светлина за светлина, диско

BGN 376.00

најдобро продаваните производи во европа доведе проектор 1pcs*10w 4 во 1 RGBW мини led зрак движи главата светлина кри предводена за светлина барспецификација : Напон глобална напојување за AC100240 V 5060 HZ Моќност 30 W LED извор 1pcs*10 W 4 во 1 кри led ротирачки фаза на светлината led кол 1pcs*10 W кри led мини движи главата dmx канал 14 контрола на канал led животниот век 60000 часа лер зрак светлина затемнување 0100% мазна линеарна затемнување Зрак агол 8 степен пан 540 степен Брзо прилагодливи Навалите 270 степен брзина прилагодлива Контрола на владата DMX512,Господарроб,Авто,звук активира бела Боја или RGBW Функција Четири независни движат со интегрален зрак светилка...

Миниый извадете управление на магическа кристална топка лампа LED Stage Lighting Effect въртяща се светлина етап

BGN 27.04

Мини Отстрани Контрола Магија Кристална Топка LED Светилка Фаза Осветлување Ефект Ротирачки фаза светлина Боја : Црвена / Сино / извор на светлина Висока моќност RGB 3 W LED 80 леќи, секоја леќа може да произведе 3 зраци на светлина, што може да се постигне 240480 зрак...

4бр/лот професионално осветление 24pcs*12W 4 in 1 RGBW led par light non waterproof for indoor

BGN 720.00

кина диско светлина 24pcs*12 W 4 во 1 RGBW led PAR диско светлина dmx 512 dj осветлувањеСпецификација : Напон AC90260 V 5060 HZ Моќност 250 W Led извор 24pcs*12 W висока осветленост rgbw 4in1 quad led Боја мешање боја систем RGBW мешање на бои unlimitedly LED агол 1545 степен факултативна Сијалица животниот век 50000 часа Затемнување 0100% линеарна затемнување IP го Оценувате IP20 Контрола канали 8 dmx канал Контрола на владата DMX512,master / роб,авто,звук на активен Пакување големина 53x53x40cm(4pcs / цтн) N.W...

ZjRight USB 5V вградена батерия Auto Rotate RGB stage light водоустойчив рожден ден, сватба ефект светлини бар кабелна телевизия dj осветление

31.98 -41 % BGN 19.00

Производот Се ПокажеПревозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка...

високо качество на 17R лъч на движещата се глава 350 W сценичното осветление от Китай на пазара на 16 на dmx канал

BGN 952.00

Кина wholsale движи главата фаза осветлување 350 W 17r диско светлинаСпецификација;Напон : AC110240 V,50 / 60 HzИзвор на светлина:350 WDimmer : 0100% линеарна затемнувањеStrobe : двоен strobe (0.59t / s)Мраз : 0100% линеарна мразФокус : Електронски фокусирајќиОптичка леќа : 2во1 со висока прецизност лепак оптичка леќа.Призмата тркала:изграденаво doubleprism,со различни призмата ефект за факултативнаБоја тркала:1 фиксни боја тркала,13 бои+бела,Виножито ефект брзо прилагодливи, получекор ефект на бојаФиксна gobo тркала:1 фиксни gobo тркала,13 gobos+бела,двонасочно променлива брзина на ротацијаХоризонтално скенирање : 540 степени (160bit прецизност скенирање) електронски корекција на грешка.Вертикална скенирање : 250 степени (160bit прецизност скенирање) електронски корекција на грешка.Контрола на владата : 16 меѓународниот стандард DMX512 канали, господарроб на режимот.Дисплеј : Шарени touch screen дисплејБаласт : електронски Баласт да се направи производ полесни, посветла, постабилна крушка, повеќе еколошки енергија, заштеда на енергија...

6 бр./лот 25 ъгъл по-голям обектив 7x18 W led Par светлини RGBWA UV 6in1 плосък par led dmx512 дискотека светлини професионален етап dj оборудване

307.20 -8 % BGN 283.00

7 X18 W RGBWA УВ 6 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќност : 100 W Извор на Светлина : RGBWA УВ 6in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 Агол Голема Леќа Контрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 6 / 10 CH Материјал : ABS Производ големина : 180 * 180 * 110 мм Производ Тежина : 1.5 килограми / еез

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.