• Новинка
Мини червен син лазерни звезди линии модел проектор дистанционно осветление Светлина танц диско-бар DJ парти на Коледа ефект сценичното шоу

Мини червен син лазерни звезди линии модел проектор дистанционно осветление Светлина танц диско-бар DJ парти на Коледа ефект сценичното шоу

резултат:
BGN 89.58

Брой продукти
Налично

ПРОДАВНИЦА ИЗВЕСТУВАЊЕ Shpping Време : обично треба 20-55 работни дена може да се постигне, некои земјата треба 30-70 работни дена ,Меѓународната Логистика нестабилност,(Главно царинење време) на некои парцели може да бидат одложени се 7-20 дена. Сега одложување Земјата : САД(Epacket),Канада,Бразил,чиле,Обединето Кралство ; Напомена : Поради неодамнешното зголемување на трошоците за превозот на Кина Пост, цената на производот ќе биде зголемен за 7 дена! Ние не сноси никаква тарифи или друг Надомест.купувачите треба да се разбере нивните сопствени национални тарифни политика, јас само може да се направи нешто е да се напише вредност според вашето барање. Ако пакетот има било каков проблем, ве молиме прво контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да ги реши вашите probelm, ве молиме да НЕ се ОТВОРИ СПОРОТ! ви благодариме.
МОЖЕБИ ВИ СЕ ДОПАЃА :
Нашите производи се погодни за местото : Отворено партија, DJ, Бендови, Барови, Пабови, Клубови, Ролери rinks, КТВ, Семејство, забава, Роденден, прослава, Фестивал, Центар, Продавница, свадба ,Продавница и други назначеното место.
Eshiny, Ние сме производство на електрични производи фабрика, имаме повеќе производни линии, основана во 2008 година, ние се специјализираат во производство и продажба на електронски производи за да се збогати нашиот производ и квалитет, нудиме производи за клиенти во Кина и други земји, Ако треба да се купи голем број на производи, ве молиме контактирајте не директно, ви благодарам
Главните Параметри :
Функција :
Модели gobo Црвена Сина 200mw Ласерската светлина;
Висок квалитет DPSS Диодни ласери, може да работи за долг живот
Автоматски режим на play/sound режим на play;
Безжичен далечински управувач (IR);
Одговара На Глобалната Моќ;
Модели : се движат Линии комбинација,полно со ѕвезди модели за проектирање модели за проектирање, ве молиме погледнете ја нашата ефект Слики;
Автоматски систем за ладење; Реверзибилна повлекува мотор, jitter.
Eshiny Автентичноста Гаранција ,1 година гаранција
Светлосни Ефекти : Модели : се движат Линии комбинација,полно со ѕвезди модели за проектирање , ве Молиме погледнете го нашиот производ ефект слики или да ни кажете што треба видите Видео;Напомена : Некои од ефектите треба чад машина
Ласерски Извор : Висок квалитет DPSS ласери; DPSS Сина Ласерски , Црвени Ласерски Диоди ;Вкупно 200mw ,Црвено[email protected] / Сино 100m [email protected]
Најдобри Проекција Далечина : 7-20м.
Ласерски снимање од далечина : повеќе од 100 (со доволно темни средина и далечина)
Гаранција : 1 година ,во една година, бесплатна поправка, но купувачите ќе треба да плаќаат на вратите и испрати превозот цена.
Контрола Режим : Упатство / далечински управувач;
Далечински : IR безжичен далечински управувач, ефективно оддалеченост од околу 5-10 метри; батеријата модел : CR2025, далечински не вклучуваат Копчето батерии.
Работа на владата : Авто игра/Звук игра
Звукот на владата : Во Соодветен спектар на далечина, со музика од прстенот (бас), промени во моделот на силни и слаби.
Авто игра : шема движење и промени, во авто игра има флеш игра;
РЕЖИМ на копчето : Off-Звук A/B mode-Авто A/B/CD mode-ИСКЛУЧУВАЊЕ;
Користење на животната средина : 10 ~ 35 целзиусови степени затворен
Загревање време : 2 до 8 минути
Шел : Школка : црна висока јачина на ABS пластика школка, убава и лесно да се носат.
Напојување : СТАВИ ВО AC100 V~240 V,50 hz~60 Hz, која одговара на Глобалната Моќ, НИ plug / ЕУ plug моќ / AU приклучок(можете да го изберете), и други земји(велика БРИТАНИЈА plug земјата ) ќе НИ ги испратите приклучок + велика БРИТАНИЈА конвертерот, можете да контактирате со нас.

Подробности

Тип Штепсельной Вилици:
Штепсельная вилица ЕС, штепсельная вилица САЩ, штепсельная вилица АС, штепсельная вилица Великобритания
Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
Случай:
Домашно Забавление
Стил:
Мини
Номер На Модела:
B41
търговска марка:
ЭШИНЫ
Напрежение:
100-240V
светлинни ефекти:
Модел храни гобо(и)
Лазерен Източник:
Високо качество на DPSS синьо-100 Mw. Червен
цвят на лазера:
Червено и синьо
Разстоянието стрелба с лазер:
режим на работа:
Режим на управление:
източник на захранване:
Щепсел за променлив ток:
US plug / plug EU / AU plug power (можете да изберете)
Гаранция:

Избор на купувачи

2x5 см зелен цвят металик алуминиев цвят конфети метално фолио хартия за конфети машини

BGN 70.40

7 Item Бр.GLC4012Точка Име2*5cm metalic confetti хартијаБоја на располагањезлато, сребрена, зелена, портокалова, мешавина бојаОбликотправоаголник, квадратПакување2kg пакет во еден картонНето Тежина 2kgБруто Тежина2.5 kgПотрошенбоја на хартијаНачин На ПлаќањеТТ, Western Union, Paypal, Кредитна картичка2x5 cm зелена боја metalic алуминиум боја confetti фолија хартија за confetti машинаОваа metalic боја на хартија е погодна за confetti топови, боја на хартија машина...

450nm 5mw 2 in 1 Blue Laser Pointer with Star Cap

BGN 79.30

450 P2 IN1100BL 2 во 1 450nm 5mw Сина Ласерски Покажувач со Ѕвездата КапаКарактеристики : .Бранова должина 450nmИзлезна Моќност 5mwРаботен Напон 3vРаботат На СтрујатаДолжност Циклус 45 секунди НА, 15 секунди OFFFocusable N / AМатеријал и Боја од не ' Рѓосувачки челикВодоотпорен N / AДимензии 13mm*13mm*162mmБатеријата 2x AAA батерии (батеријата е негативно на пролетта)Тип : 450 P2 IN1100BLКарактеристикиОваа 2 in 1 450nm Сина ласерски покажувач е многу моќен ласерски покажувач, со една ѕвезда капи...

4Pack COB Par Light 200W топло бяло / студено бяло Par Led Can Beam Wash DJ Disco DMX512 Stage Lighting Effect Home Party Equipments

BGN 924.00

4 Pack КОЧАН Par Светлина 200 W Топло Бела / Ладно Бела Led Par Зрак Може да се Мијат DJ Диско DMX512 Фаза Осветлување Ефект Дома Партија Забава Опрема, брод од страна на DHL, ТНТ, UPSот, Fedex и така натаму како прилагодено.Опис на производот : 200 W КОЧАН Плоштадот Par Светлина DMX512 / 2 Каналот Мазна Dimmer Од 0%100% 200 W Интегрирани LED Светилка Монистра Технички параметри : Напон : AC90240 V, 5060 Hz Моќ : 240 W Светлосен извор : 1pcs*200 W Интегрирани LED светилка монистра Боја : Топло Бела / Ладно Бела / Топло Бела Ладно Бела 2 IN1 Животен Век : 50000 часа Затемнување : 0100% линеарна затемнување Контрола на владата : DMX512, звук, авто, господарроб Channel : "2 CH Може да го направи momochrome (бела или топло бела), двојна боја (позитивни бели+топло бела), RGB 3in1, RGBW 4in1 Роман и уникатни моделирање Пакет вклучуваат : 1pc Led par светлина со инсталација 1pc Прирачник 1pc моќ кабел​Почитувани клиенти, ние се уште се продаваат МА серија конзоли кои 100% копирање на оригиналниот освен логото...

2 бр. / лот нов прием на 600 W мъгла машина dmx512 безжичен контрол пиротехнический оттичане мъгла, пушек машина за театрален ефект оборудване

BGN 1920.00

Име : 600 W Двојна Haze Магла Машина SPEFICIFATION : Напон : AC напон 220 V240 V 50 / 60 Hz AC 100 V120 V 50 / 60 Hz Моќност : 600 W Резервоарот за Јачина на звук : 1.7 L 3 Навивачите агол : Прилагодлив Излез на ветерната турбина регулатива : Поддршка DMX512 : Поддршка Контролор : LCD контролер Загреете време : 0 вториот сетup време Нето Тежина : 17.80 кг Бруто тежина : 30kgr...

2 бр./лот професионален Party Event Confetti Cannon Launcher Machine конфети за DJ Stage Effect сватба

BGN 992.00

Име на производ : 3 главата електрични confetti пиштол 3 главата електрични confetti пиштол е нашиот нов дизајн на производи и може да биде контролер со рака директно, наместо на традиционалните DMX 512 контролер...

2 бр. / лот flight case packing stage light equiment stage light effect hazer machine 600 W пушек машина

BGN 1456.00

2 ПАРЧИЊА / МНОГУ лет случај висока моќност 600w hazer машина за фаза светлина ефект од кинаSpecificate; Напон : AC220 V240 V 50 / 60 Hz Ограничување на Осигурување : 5 A / 250 V Моќност : 600 W Тапан волумен : 3 L Фан агол : Прилагодлив Излезен Правец на вредноста : Поддршка DMX512 : Поддршка Контролор : LCD контролер LCDoontroller, далечински управувач Пакет Големина : 50 * 37 * 44 Тежина : 33kgPictuer шоуТрговија рокРок на плаќање : T / T,Western Union ,Paypal,Зачувам, 30% депозит,70% биланс плати пред с hipmentПа c kaging : стандардна картонска кутија или во лет случајПредадена e ry време : 3 4 работни дена зависи од количествотоГаранција : 1 година да им понуди на резервен дел за слободни, покрај тоа, ние сме, исто така, ги преземе за OEM услугаПо продажбата на услугата : Доколку постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .ако проблемот може да се користат дел да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година.Ветувањето : 1...

DMX 512 Firebolt flame projector Stage performance show Special Effect spray fire machine for dj disco night club bar

BGN 713.60

Точка Бр.GLC023Точка ИмеFirebolt Оган МашинаКонтрола На ВладатаDMX контролорПламен Висина13 метарПакување1pc пакет во тетрапакТежина Вистинската тежина : 13kg; Volumn тежина : 14kg / pcНапон220 V / 110 V 50 HZМоќност250 WНачин На ПлаќањеТТ, Western Union, Paypal, Кредитна картичкаЦела нова генерација на независни R & D Thunderbolt избухлив човек авиони, DMX512 контрола, со ЛПГ гас шише може да се спреј различна висина, а огнена топка со големина и висина може да се прилагоди слободно, флексибилен, лесен, евтини, пламен висина до 15 метри, на внатрешната структура на плочки, така што користењето на двојно осигурување, машината не ќе биде надвор од контрола од било кој друг бренд на машини да се користи повеќе безбедна и ефикасна...

най-добрият продажба на внос 1*10w RGBW води миниый лъч moving главоболие светлина за светлина, диско

BGN 376.00

најдобро продаваните производи во европа доведе проектор 1pcs*10w 4 во 1 RGBW мини led зрак движи главата светлина кри предводена за светлина барспецификација : Напон глобална напојување за AC100240 V 5060 HZ Моќност 30 W LED извор 1pcs*10 W 4 во 1 кри led ротирачки фаза на светлината led кол 1pcs*10 W кри led мини движи главата dmx канал 14 контрола на канал led животниот век 60000 часа лер зрак светлина затемнување 0100% мазна линеарна затемнување Зрак агол 8 степен пан 540 степен Брзо прилагодливи Навалите 270 степен брзина прилагодлива Контрола на владата DMX512,Господарроб,Авто,звук активира бела Боја или RGBW Функција Четири независни движат со интегрален зрак светилка...

Flightcase+ High power Full color RGB 12W Animation Laser DJ Light EMS4000 X / Y axix, power knobs ILDA in/out

BGN 8800.00

Бидејќи нашата временска зона е различен,Ако ние не сме на интернет преку trademanger,pls оставете ги вашите прашања,skype име или епоштенска адреса во trademanager.ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се дојде до работа.нашите skype : suanna888П : Нема профит, како да се обезбеди одлична услуга?A : Да, добра услуга доаѓа од соодветна добивка.можеби тоа е најниска цена ќе го видите во пазарот.но, нашата цена е конкурентна во споредба со истиот highend квалитет и одлична услуга .П : Колку долго гаранција не можете да се обезбеди?A : ние обезбеди 2 години гаранција за сите производи .(другите се уште 1 година или дури и откако ќе ги купите, без сервис и резервни делови обезбедени на сите, кога некој проблем во користењето)П : Ако било каков проблем на производи кога се користат некои додека, дали ќе се обезбеди посервис и резервни делови за замена?A : Ние сме производител за ласерски и led светлата фаза.ние ќе обезбедиме бесплатна резервни делови за вас во 2 години , по гаранцијата, ќе мора да плаќаат за делови.П : Како да, ако јас не сум задоволен со производите?A : се надеваме дека сите купувачи Не се отвори спор непосредно пред да контактирате со нас за решение .Ако било unsatifaction, ве молиме контактирајте со нас за решение, имаме добра комуникација и ќе ти даде брз одговор и добро решение.П : Колку долго може да добиете цел?A : Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 37 дена, нормално, и Fedex / DHL / UPS / ТНТ ќе трае околу 1 недела до вашата рака, Кина пост ќе трае околу 1 месец .Без разлика кои изразуваат начин ќе изберете за слободни, ние ќе ги испрати со најевтиниот изразат начин за вас.Доколку имате посебни барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас или напишете во ред.П : Треба да плати данок за цел? Можете да ја прогласи ниска вредност за мене?A : Да...

ZjRight USB 5V вградена батерия Auto Rotate RGB stage light водоустойчив рожден ден, сватба ефект светлини бар кабелна телевизия dj осветление

31.98 -41 % BGN 19.00

Производот Се ПокажеПревозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка...

4бр/лот професионално осветление 24pcs*12W 4 in 1 RGBW led par light non waterproof for indoor

BGN 720.00

кина диско светлина 24pcs*12 W 4 во 1 RGBW led PAR диско светлина dmx 512 dj осветлувањеСпецификација : Напон AC90260 V 5060 HZ Моќност 250 W Led извор 24pcs*12 W висока осветленост rgbw 4in1 quad led Боја мешање боја систем RGBW мешање на бои unlimitedly LED агол 1545 степен факултативна Сијалица животниот век 50000 часа Затемнување 0100% линеарна затемнување IP го Оценувате IP20 Контрола канали 8 dmx канал Контрола на владата DMX512,master / роб,авто,звук на активен Пакување големина 53x53x40cm(4pcs / цтн) N.W...

2017 крокодил 2024 DMX конзола DMX512 контролер DMX осветление контролер за 20 бр компютър етап светлини на движещ се главоболие светлина

BGN 336.00

Top Brite Бизнис Потсетник за Сите цени се вклучува превозот цена Товарни се смета од страна на Aliexpress систем директно...

Гореща 4Lens DMX Red Green Line scanner професионална лазерна система Stage DMX512 DJ Парти Disco bar Club ktv light x5

BGN 239.98

ПРОДАВНИЦА ИЗВЕСТУВАЊЕ Shpping Време : обично треба 2055 работни дена може да се постигне, некои земјата треба 3070 работни дена ,Меѓународната Логистика нестабилност,(Главно царинење време) на некои парцели може да бидат одложени се 720 дена...

36x3W High Power RGBW LED PAR Light

BGN 204.80

Евтини DJ светлина цена 36pcs x3w RGBW LED par светлина може да фаза светлина снабдувачСпецификација : Напон AC90245 V 5060 HZ Моќност 120 W Led извор 36pcs*3 W висока осветленост led Осигурач 3А LED агол 1545 степен факултативна Сијалица животниот век 610 илјади часа Боја 16.7 милиони видови на промена на бојата Н W 4 KG Пакување големина 57*43*47 CM (4 PCS / ЦТН) Име внатрешна led par светлина сертификат CE & Rohs Боја 16.7 милиони видови на промена на бојатаСлика покаже : пакување детали : стандардна извоз картонска кутија со пена е обезбедена од Или во Лет случајН...

ZjRight 2 in1 USB светлини осветление преносим цветен DJ светлини KTV Led лампа Stage Light за партито на DJ KTV Bar&White Desk Light

20.78 -33 % BGN 14.00

Производот се Покаже Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.