• Новинка
4 бр. / лот безплатна доставка Заводска продажба Лъч на движещата се глава 36x3W LED Лъч на движещата се глава Led за DJ Парти, Дискотека, нощен клуб, бар Коледа h

4 бр. / лот безплатна доставка Заводска продажба Лъч на движещата се глава 36x3W LED Лъч на движещата се глава Led за DJ Парти, Дискотека, нощен клуб, бар Коледа h

резултат:
BGN 940.80
BGN 894.00 -5 %

Брой продукти
Налично


RGBW 36x3 W ЛЕР Зрак Движи Главата Светлина за DJ Партија Диско Бар, ноќен клуб
Производот
опис
Напон
AC110-240 V.50-60hz
Моќност
120 W Max
Извор на светлина
36x 3 Вати висок квалитет на Led светилка
Затемнување
0% - 100%
Зрак Агол
13.5 степен зрак агол
Пан
540-степен
Тилт
240-степен ,брзо се прилагодува
Осигурач
4А -
Живот време
50.000 часа животен век и ниска потрошувачка на енергија
Функција
Led светилка (6x Црвена, 12x Зелена, 12x Blue & 6x Вајт)
108-Вати висока излезна LED Движи Главата Зрак ефект со 36x 3-Вати Led диоди
LED DMX 4-Копче за мени систем
3-пински XLR Во/Од
Вентилаторот за ладење
Електронски strobe со пулсот и случајните влијанија
Екстремни долг животен век на LED
DMX канал
13 DMX канали
Контрола
DMX
Пакување големина
26cm*15cm*18cm
Пакување тежина
7kg
Приклучете
АУ приклучокот,НИ приклучокот,ЕУ приклучокот,велика БРИТАНИЈА приклучок може да се избере
Примена
Изложба кабина
Внатрешна и надворешна страна
Музичкото шоу
Live show
Cencerts
Специјални настани
Мобилен DJ
Свадба
Студио
Средба rooom
Театар
ТВ станица
Церемонија
Фаза шоу
Куќата случај Нормално е црна боја , ако треба бела боја , молам, да испрати порака до продавачот
Ние брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPS-от или друга специјална линија.ние ќе брод од осветлувањето во рок од 3-5 дена по примање на плаќање,повеќето наредби може да се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по примање на плаќање,ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да потрае подолго од нормално време ако царински преглед.
Ве молиме да забележите дека Увоз на данок се опфатени од страна на купувачот одговорност,овие трошоци не се вклучени во објекти цена
Пред превозот ,ние внимателно ќе ги презема долго време тест секој светлината, за да се Обезбеди сите светлина
Се со добар квалитет
Нашите производи се спакувани со стандардна картонска кутија или во лет случај, тоа е зависеше од детал продажба точка и цена.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!
Гаранција :
Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранција
Ако постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи,ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
Зошто да го одберете нас?
1. Ние сме производител
2. Сите наши трговци знаат производи добро,ние може да ви обезбеди добра истрага услуга.
3. Нашата фабрика имаат професионални човек да се гарантира добар по продажба на услуги,и на професионални инженери и КК за да бидете сигурни дека светлина ќе работат правилно.Строго се тестираат пред пратката.
4.Можеме да организираме на испорака за вас и да ви помогне да се реши било превозот
тешкотии,вклучувајќи DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,Со авион или По Море.
5.Кратко време на испорака : 2-5days,според количеството
Одржување на нашите заложби :
-Добар квалитет : Ние сме производител и извозник на различни Фаза Светла и LED Светла, и ние сме искусни во контрола на квалитет
-За време на испорака : испорака на стоки во потврдено време
-Професионална продавачот : добра комуникација во пациентот и добро ги знаат нашите производи
-ОЕМ : welcome
1 Your пребарување поврзани со нашите предмети или цените ќе се одговори во рок од 24 часа.

Подробности

Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
Стил:
DMX Stage Light
Случай:
Професионална сцена и dj
търговска марка:
dier

Избор на купувачи

72x18w RGBW outdoor Wall шайба led, city color waterproof 4 in 1 flood dj light projector light

1177.60 -5 % BGN 1119.00

Напон : AC90240 V, 50 / 60 HZ.Моќност : 870 WLED диоди : 72 PCS 12 W led диоди (RGBW Боја мешање 4in1).Dimmer : 0100% .Strobe : 120 пати / секунда.Грав агол : 25 степенЕкранот одбор : дигитален или LCD дисплеј.Контрола : стандард DMX512 сигнал, 3 coreинтерфејс, господарроб, автоработи.DMX канал : 4 / 8 / 12 CHСистем за ладење : Природни конвекција преносот на топлината.Телото и боја : алуминиум и црна.ИП Стапка : IP65Ние брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPSот или друга специјална линија.ние ќе брод од осветлувањето во рок од 35 дена по примање на плаќање,повеќето наредби може да се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по примање на плаќање,ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да потрае подолго од нормално време ако царински преглед.Ве молиме да забележите дека Увоз на данок се опфатени од страна на купувачот одговорност,овие трошоци не се вклучени во објекти ценаПред превозот ,ние внимателно ќе ги презема долго време тест секој светлината, за да се Обезбеди сите светлинаСе со добар квалитетНашите производи се спакувани со стандардна картонска кутија или во лет случај, тоа е зависеше од детал продажба точка и цена.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!Гаранција : Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранцијаАко постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.Повратни информацииВе молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи,ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Зошто да го одберете нас?1...

12x15w LED Par Светлини RGBWA 5in1 Luxury DMX 5/8 Channels Плоски Led DJ Par Светлини

BGN 115.20

Спецификација За Производ : 12pcs*5in1 RGBWA LED Par Светлина Може даНапојување : AC100240 V, 5060 HzПотрошувачка на енергија : 160 WИзвор на светлина : 12pcs*15 W 5in1 RGBWA висока осветленост led диодиСветилка живот : 610 десет илјади часаБоја : RGBWA боја може да се меша со повеќе од 16.7 милиони видови на бојаФункција : Алуминиум школка, убаво и широка примена,помалку потрошувачка на енергија,висока осветленост,стабилни перформанси,долг животКонтинуирано RGBWA боја се менува;DMX контролира работењето или самостојна работа со master / роб функција;Има три видови на strobe ефект(случаен strobe, пулсефект во секвенци, strobe ефект);Вграден звук активира програми преку звук активира, Master / робИндивидуална контрола на црвена, зелена и сина Led диоди0100% strobe; 0100% dimmer преку DMX режимСтатички боја и RGBWA боја мешање со или без DMX контролорБоја на постепена промена / боја скок промена / strobe, работи брзо прилагодувањеКонтрола на владата : DMX512, master / роб, авто, звук на активенКонтрола на канали : 5 / 8 CHSЕфект : комбинација на Бои промени на најновиот хибриден технологија и одличен вграден во програмата, Постепено, транзиција, и Strobe, промена на бојата, боја исчезнат ефекти , RGBWA, макроа, работи / strobe брзина, автоматско / звук, dimmerРаботата мени : 9 цифра дигитален LED дисплејIP оценка : IP20Работна температура : 25centigrade ~+45centigradeДомување материјал : Умрекастинг алуминиумКартон пакет : Пакет големина : 220*170*240mmN.W...

4 бр. / лот безжично управление на 18x18w RGBWAUV Zoom Led Par IP20 64 Disco Party Wedding Stage LED Par Light

1024.00 -5 % BGN 973.00

Спецификација за производ : Напон : AC90 V220 VМоќност : 330 WDMX канали : 7 / 11 каналиФункција : функцијата за зумирање и безжичниот далечински управувач функцијаЗум степен : 1060 степен прилагодливиВодоотпорен оценка : IP20Боја емитуваат : RGBWA УВ 6 IN1 боја мешањеСлучај материјал : алуминиум кастингПакување големина : 25*25*38cmПакување тежина : 5kgПакување & Испорака1.Плаќање : Ние претпочитаат плаќање преку Т / T Банка,Western Union,Moneygram,Paypal, исто така, е во ред.Ве молиме не заборавајте да оставите вашата целосна адреса обезбеди испорака може да се организира успешно...

Нов 12x18W 6IN1 RGBWA + UV безжична батерия за миене Led светлина инфрачервено дистанционно управление full color LCD дисплей tyanshine светодиоди

BGN 496.00

Спецификација за производ : Напојување : AC100 V240 V Фреквенција : 5060 Hz потрошувачка на Енергија : 220 W извор на Светлина : 12pcs 18 W висока осветленост 6in1 led Светилка живот : 610 десет илјади часа LED агол : 30(±5) степен Движи главата зрак Агол : 180 степени PWM Фреквенција : 2000 Hz, HD Видео Треперење Бесплатно Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата Контрола на канали : 6 / 10 chs Контрола на владата : DMX512, master / роб, авто, звук на активен, 2.4 G безжична, инфрацрвен контрола...

LEDGLE 7colors Voice Control RGB LED Stage Lamps Crystal Magic Ball Sound Control Laser DJ Stage Light Effect Disco Party Club

23.55 -32 % BGN 16.00

LEDGLE 7colors Гласовна Контрола RGB LED Фаза Светилки Кристал Магијата Топката Звук Контрола Ласерски DJ Фаза Ефект Светлина Партија Диско КлубИнформацииLedgle® Еден Свет, Еден Светлина.Нашата нова доаѓање LED фаза осветлување ќе се создаде топла и жива атмосфера лесно со менување на бои.Деликатна дијамант абажур носи неверојатни осветлување ефект, идеален за било која партии и церемонии.Спецификации Материјал : ABS(абажур), пластика(школка) Напон : AC 100240 V Власта го оценувате : 3 W Осветлување бои : 7 Боја : црнаПакетот Вклучува : 1 x Фаза Осветлување1 x Упатството заТопло ИнформацииНашите Ledgle Фаза Осветлување Доаѓа со 1 Година Гаранција Загарантирана.Ако сакате да знаете повеќе детали или имате било какви прашања, ве молиме да се погледне преку детални страница или контактирајте со сервисот.Пакување листа1 x Фаза Осветлување1 x Упатството за

2xLot Super Beam 4x25W LED Moving Head Light Professional Stage Lighting Effect Cree Led Lamp, Max Bright DMX DJ Party Light

BGN 840.00

2x Lot 2016 Супер Зрак 4x25 W LED Движи Главата Светлина Професионални Фаза Ефект за Осветлување Кри Led Светилка Max Светла DMX DJ Партија Светлина, со Висок Квалитет со Фабрика Цена, Брод од страна на ТНТ / DHL / ФЕДЕКС / UPSот или Други начини како прилагодено слободно во рок од 7 дена.Спецификација За Производ : Напон : AC100~250 V / 5060 HzСветилка pow er : 4 x25 W висока осветленост L ЕД лам pПотрошувачка на енергија : 130 WСветилка живот : 610 десет илјади часаКанал : 9 / 15 DMX канали, меѓународниот стандард DMX512 сигналЕкранот одбор : LCD дисплејБоја тркала, Црвено, Сино Жолта боја тркало да се создаде шарени вода ефектПан движење : 540 степениТилт движење : 270 степениПан / навалите движење : 8 битни и 16битни за мазна и прецизни резолуцијаЗрак агол : 5~40 степениDimmer : 0100% електронски dimmerStrobe : 018 пати / s, прилагодливКонтрола на владата : авторок, soundза да се активира, DMX512, master / робБруто тежина : 9kgs / pcДимензија : 46x35x29 cmПревозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs движи главата светлина 1pcs моќ кабел 1pcs DMX кабел 1pc УпатствоИскрено се Потсетат : не се цел на стоки од кој нема сигурни добавувачи, нема квалитет, нема гаранција, не по услуга...

Безплатна доставка 1000 W светодиоден стробоскоп професионален С led светлина по-ярка, отколкото най-старата атомна 3000 DMX512

428.80 -5 % BGN 407.00

Опис на производот Напон глобална напојување за AC100220 V.5060hz Моќност 1000 W Дисплеј во боја Р / G / B боја мешање DMX во / од сиднеј 3 pin / 5 pin sockets DMX канал 2 / 7 / 12 CH Контрола на владата DMX / Auto / Звук Поврзете DMX во / надвор Карактеристики RGB мешани седум бои Употреба ПРЕДВОДЕНА како извор на светлина,заштедите електрична енергија,висок brightess Сертификација CE & Ro HS Пакување начин Картонска кутија со пена во внатрешноста Пакување големина 54cm*32cm*21cm Пакување тежина 8 KG Plug режим на ЕУ plug / САД plug / велика БРИТАНИЈА plug / AU plug може да изберете Апликација Изложба кабина Внатрешна и надворешна партија Музика шоу во Живо шоу Cencerts Специјални настани Мобилни DJ Свадба Студио Состанок rooom Театар ТВ станица Церемонијата Фаза шоуНие брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPSот или друга специјална линија.ние ќе брод од осветлувањето во рок од 35 дена по примање на плаќање,повеќето наредби може да се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по примање на плаќање,ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да потрае подолго од нормално време ако царински преглед.Ве молиме да забележите дека Увоз на данок се опфатени од страна на купувачот одговорност,овие трошоци не се вклучени во објекти ценаПред превозот ,ние внимателно ќе ги презема долго време тест секој светлината, за да се Обезбеди сите светлинаСе со добар квалитетНашите производи се спакувани со стандардна картонска кутија или во лет случај, тоа е зависеше од детал продажба точка и цена.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!Гаранција : Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранцијаАко постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.Повратни информацииВе молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи,ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Зошто да го одберете нас?1...

50шт X 1 мм Диаметър X 2 метра дълъг край блясък пластмаса PMMA оптичен кабел за всички видове led светлина водача на двигателя безплатна доставка

BGN 14.40

Крајот сјај ПММА Оптички Влакна кабел Карактеристики : Светлината Не е лесно да се скрши Единствен дебелина Без УВ или IR Убаво површината и транспарентен Одлична цврстина може да се наведнуваат случаен Практично нема топлина Долг живот заштеда на Енергија Оптички влакна светлина е ноќно осветлување идеален извор на светлина, со користење на теорија на вкупно рефлексија, светлина пренос низ оптички влакна на луѓето треба светлина насекаде за осветлување...

4 бр. / лот 90 W LED Spot Moving Head Light/ CREE USA Luminums 90 W LED DJ Spot Light

1728.00 -5 % BGN 1642.00

90w место gobo движи главата светлинаОпис На ПроизводотПроизводи спецификација : Напон : AC90 V240 VПотрошувачка на енергија : 120 WLed извор на енергија : 90 W бела бојаDMX канали : 6 / 15 каналиКонтрола на владата : DMX512 / Матерроб / Авто работиЕкран : LCD дисплејБоја на тркала : 7 боја+ отворенGobo тркала : 6 gobo+отворенПризмата : 3 аспект призмаПроизвод гаранцијата време : 2 годинаСертификација : CEТема : моќта во / од lockable neutrik конектор...

4 бр./лот 1500 W сняг етап машина сняг машина сняг извършване на машина DJ изкуствен сняг машина

BGN 1280.00

Име на производ : 1500 W Снег Машина Професионални фаза ефекти снег машина, можете да го користите "Снегулка нафта" ,Постои некоја бучава на работа,умот, ве молиме внимателно да се сними ...

8pcs/лот 60W Mini Bubble Blower Machine Party Effect Bubble Making Machine with Remote Control

BGN 672.00

8pcs / многу 60 W Мини Меур Компресор Машина Партија Ефект Меур Машина за Правење со Далечински Управувач Меур е совршено решение за секој кој сака да се создаде забава или уметнички ефект на сцената или на изведбата...

Комплект стъклени влакна PMMA 0.75 mm 320pcs 4m дължина за декорации, осветление на оптични влакна

68.78 -11 % BGN 61.00

Оптички влакна осветлување производители,поздрави советодавни прилагодите производи.Објектот спецификитеМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)is_customized : ДаБренд Име : БЛЕСОКИзвор на светлина : LED СветилкиСертификација : CCC,CE,FCC,Ro HSПредмет Тип : ДругоОпис На Производот : Оптички Влакна Кабел Крајот СјајПроизводотМоделOute ДијаметарДолжина(m)БојаОптички влакна кабел крајот сјај за Декоративни осветлувањевлакна0.75 мм4јаснооптички влакна комплет, 0.75 мм 320pcs 4m долги влакнаАпликацииСе користи како ѕид осветлување завеса и патеки на КТВ, пабови, кафе куќи и ресторани;Уметнички капка светилка; Оптички влакна виткање екран;Се движат осветлување и водопадот завеса.Предност & Уникатни Карактеристики на оптичките кабли1...

4бр/lots 25 Angle big lens 7x12W led Par светлини RGBW 4in1 плосък par led dmx512 диско светлини professional dj stage equipment

153.60 -8 % BGN 141.00

7 X12 W RGBW 4 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќ : 70 W Извор на Светлина : RGBW 4in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 Агол Голема Леќа Контрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 4 / 8 CH Материјал : ABS Производ големина : 180 * 180 * 110 мм Производ Тежина : 1.5 килограми / еез

DJWorld водоустойчив LED Par 9x18W RGBWA + UV 6IN1 DMX LED Par Light Stage Studio Theater Светлини IP65, открит алуминиева сплав

227.20 -5 % BGN 216.00

Водоотпорен LED Par 9x18 W RGBWA+UVОсветлувањеСо DJWorl DОпис : LED Извор : 9x18 Вати RGBWA+UVDMX Канали : 10 DMX КаналиОперативни Режими : DMX512, Авто Работи, Звук Акција, Strobe, самостојна И Господар / Роб, Со БогатаНапредни Вграден ПрограмиДолг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа)Контрола на Сигнал : Меѓународниот Стандард DMX512Светилка Тело Боја : ЦрнаГаранција : 2 годиниСертификат : CE & ROHS и УЛ & ССАПриклучок : Изберете ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок, итн...

4 бр./лот 90 W Led Moving Head Spot Light LCD дисплей с високо качество на висока яркост 90 W движеща се светлина

1728.00 -5 % BGN 1642.00

90w место gobo движи главата светлинаОпис На ПроизводотПроизводи спецификација : Напон : AC90 V240 VПотрошувачка на енергија : 120 WLed извор на енергија : 90 W бела бојаDMX канали : 6 / 15 каналиКонтрола на владата : DMX512 / Матерроб / Авто работиЕкран : LCD дисплејБоја на тркала : 7 боја+ отворенGobo тркала : 6 gobo+отворенПризмата : 3 аспект призмаПроизвод гаранцијата време : 2 годинаСертификација : CEТема : моќта во / од lockable neutrik конектор...

TIPTOP 12 бр./лот 60 W RGB бар прожектор водоустойчива IP65 за открит стенен монтаж миене на линейна светлина фаза на 18 бр. 3 W прожектор наводнения DJ Club

BGN 2073.60

Многу продавачот се опише како предводена ѕид за миење светлина е 9 W за секоја светилка но, всушност тие само го користите 3 W светилка само.ако ние навистина го користите 9 W...

DJWORLD Wireless remote control LED Par 7x12W RGBW 4IN1 LED Wash Light quad Stage Uplighting No Noise Remote control professiona

36.80 -5 % BGN 35.00

LED 7 X9 W Par Светлина без далечински управувач функцијаБелешки:само 1pcs светлина,без далечински управувачСпецификација на производот : Влезен напон : AC90240 V,5060 HZ потрошувачка на Енергија : 65 W LED Извор : 7x9 W RGB.Црвена,Зелена,Сина,и се меша бојата DMX Канал : 8 DMX Канали Dimmer : 0100% механичар dimmer Оперативни режими : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар / Роб,Со Богата Напредни Вграден Програми Зрак Агол : 15 / 25 / 35 / 40 / 45 степени може да се избере(Ако не треба да се објасни зрак агол, ние ќе default за да ја испратите, подобро 40beam агол)Долг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа) Производ Големина : 18x18x11 cm Тежина : 1 KG Сертификатот : CE & ROHS и УЛ & ССА Приклучок : за да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натаму Употреба на простории : Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJLED 7 X9 W Par Светлина со далечински управувач функцијаБелешки:1pcs светлина и 1pcs далечинска контролаСпецификација На Производот : Влезен напон : AC90240 V,5060 HZПотрошувачка на енергија : 65 WLED Извор : 7x9 W RGB.Црвена,Зелена,Сина,и се меша бојаDMX Канал : 7 DMX КаналиDimmer : 0100% механичар dimmerОперативни режими : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар / Роб,Со Богата Напредни Вграден ПрограмиЗрак Агол : 15 / 25 / 35 / 40 / 45 степени може да се избере(Ако не треба да се објасни зрак агол, ние ќе default за да ја испратите, подобро 40beam агол)Долг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа)Производ Големина : 18x18x11 cmТежина : 1 KGСертификат : CE & ROHS и УЛ & ССАПриклучок : за да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натамуУпотреба на простории : Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJLED 7 X12 W Par Светлина со далечински управувач функцијаБелешки:само 1pcs светлина,без далечински управувачСпецификација На ПроизводотВлезен напон : AC90240 V,5060 HZПотрошувачка на енергија : 84 WLED Извор : 7x12 W RGB.Црвена,Зелена,Сина,и се меша бојаDMX Канал : 8 DMX КаналиDimmer : 0100% механичар dimmerОперативни режими : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар / Роб,Со Богата Напредни Вграден ПрограмиЗрак Агол : 15 / 25 / 35 / 40 / 45 степени може да се избере(Ако не треба да се објасни зрак агол, ние ќе default за да ја испратите, подобро 40beam агол)Долг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа)Производ Големина : 18x13x18 cmТежина : 1 KGСертификат : CE & ROHS и УЛ & ССАПриклучок : за да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натамуУпотреба на простории : Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJLED 7 X12 W Par Светлина со далечински управувач функцијаБелешки:1pcs светлина и 1pcs далечинска контролаСпецификација На ПроизводотВлезен напон : AC90240 V,5060 HZПотрошувачка на енергија : 84 WLED Извор : 7x12 W RGB.Црвена,Зелена,Сина,и се меша бојаDMX Канал : 8 DMX КаналиDimmer : 0100% механичар dimmerОперативни режими : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар / Роб,Со Богата Напредни Вграден ПрограмиЗрак Агол : 15 / 25 / 35 / 40 / 45 степени може да се избере(Ако не треба да се објасни зрак агол, ние ќе default за да ја испратите, подобро 40beam агол)Долг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа)Производ Големина : 18x13x18 cmТежина : 1 KGСертификат : CE & ROHS и УЛ & ССАПриклучок : за да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натамуУпотреба на простории : Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : Кој ќе плати за царина?A : Тоа е купувач кој треба да се плати царина.

4 бр. / лот DMX512 сценично обзавеждане cyro fog machine DJ disco theater night club bar Single pipe Co2 jet

BGN 1276.80

Точка Бр.GLC032Точка ИмеDMX512 Co2 авионКонтрола На ВладатаDMX512 контролаСнимање Висина68mПакување4pcs пакет во еден картонТежина 36kg / пакетНапон220 V / 110 V 50 / 60 HZГоривоCo2Начин На ПлаќањеТТ, Western Union, Paypal, Кредитна картичкаСпецификација за производ : Напон : AC110 V240 V Моќност : 200 W Излез : висока излезна 16000cu.ft. / мин DMX канали : 2 канали CO2 Магла се Постигне : 2030 метри (7 10meter) Црево должина : 6meter со брз полнач Притисок оценка : до 1400psi Производ гаранцијата време : 1 година Пакување начин : картонска кутија со пена во внатрешноста Пакување големина : 30cm*30cm*32cm Бруто тежина : 7kg Пакет Вклучува : 4*co2 авион машина4*6 метри CO2 гас висок притисок црево4*2 метар DMX кабел

20pcs/lots 9x12w Плоски LED Par Светлини, 9*12w RGBW 4IN1 PAR DMX512 контрол на диско светлини professional DJ stage equipment

928.00 -8 % BGN 854.00

9 X12 W RGBW 4 IN1 LED PARИме : 9 X12 W par светлинаВлезен напон : AC90245 V / 5060 HzМоќност : 105 WСветла боја : RGBW 4 IN1Извор живот : 100000 часаСветлина тело материјал : ABSБоја : ЦрнаЛеќа агол : 25 степени (45 може да се прилагоди)Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојатаКонтрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовниКанал : 4 / 8 каналиПроизвод големина : 220 X220 X60 MM

2 бр./лот 1500w Snow Machine Flake Stage изкуствена снежна машина Flake Effect Коледа DJ

BGN 656.00

Име на производ : 1500 W Снег Машина Професионални фаза ефекти снег машина, можете да го користите "Снегулка нафта" ,Постои некоја бучава на работа,умот, ве молиме внимателно да се сними ...

4 бр./лот сватбени конфети оръдие две глави на електрическа хартия пусковая машина партия вихрушка цвят с ефект оборудване 4 бр./лот

BGN 1024.00

Име на производ Две Главата Confetti машина Производ параметри : Напон : 220 V / 50 Hz(или 110 V / 60 Hz)Моќност : 100 WПакување Големина : 38*17*24.5 cmКонтрола на владата : DMX 512 & Далечинска контролаDMX Канал : 6 КаналиКанал 1 : шут 1Канал 2 : shot 2Канал 3 : шут ситеChannel 4 : шут од лево кон десноКанал 5 : шут од десно кон левоКанал 6 : Шут од средината за да го настранаИзлез : confetti топови 40cm : 5m confetti топови 80см : 12m streamer топови 40cm : 12m streamer топови 80см : 20мНапомена : не Можеме да брод на confetti топ shoter заедно со confetti машина .Поради шпедиција политика, confetti топ припаѓаат на опасни производи серија.Значи треба да се купи на вашиот локален пазар.Често Поставувани Прашања : 1 : Може ли да се направи снимање, еден по еден или 4pcs топови во исто време?A : постојат 4pcs електрични confetti топ кабел за приклучоци за горниот дел на машината, кога ќе го поврзете confetti топови со сокети, можете да направат снимање еден од една страна им помогнам на сцената светлина контролер канал, 1 канал 6.Ако сакате да ги сними во исто време, треба само да им помогнам на channel1 да channel4 во исто време.2 : Ако имам 2 парчиња confetti машина поврзани заедно од страна на кабли, како можам да се одвои и да пука одделно?А : можете само треба да го поставите на DMX сосови...

19x15W 4in1 RGBW led big bee eye zoom moving head light dj dmx light

BGN 1020.80

Спецификација : Напон : AC90 V240 V 5060 HZ Моќ : 450 W LED Извор : 19x15 W висока моќност 4 во 1 Led диоди dj светла Зум : 460° Strobe : 020 Hz Контрола на Владата : DMX512,Звукactived,Master / роб DMX Канали : 17 / 32 / 89 канали Dimmer : 0100% линеарна dimmer Пан : 540°+16bit парична казна Навалување : 270°+16bit парична казна Екран : LCD екран IP : IP20 Специјални Поени...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.