• Новинка
72x18w RGBW outdoor Wall шайба led, city color waterproof 4 in 1 flood dj light projector light

72x18w RGBW outdoor Wall шайба led, city color waterproof 4 in 1 flood dj light projector light

резултат:
BGN 1177.60
BGN 1119.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Напон : AC90-240 V, 50/60 HZ.
Моќност : 870 W
LED диоди : 72 PCS 12 W led диоди (RGBW Боја мешање 4in1)
.
Dimmer : 0-100%
.
Strobe : 1-20 пати/ секунда.
Грав агол : 25 степен
Екранот одбор : дигитален или LCD дисплеј.
Контрола : стандард DMX512 сигнал, 3 core
интерфејс, господар-роб, авто-работи.
DMX канал : 4/8/12 CH
Систем за ладење : Природни конвекција преносот на топлината.
Телото и боја : алуминиум и црна
.
ИП Стапка : IP65
Ние брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPS-от или друга специјална линија.ние ќе брод од осветлувањето во рок од 3-5 дена по примање на плаќање,повеќето наредби може да се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по примање на плаќање,ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да потрае подолго од нормално време ако царински преглед.
Ве молиме да забележите дека Увоз на данок се опфатени од страна на купувачот одговорност,овие трошоци не се вклучени во објекти цена
Пред превозот ,ние внимателно ќе ги презема долго време тест секој светлината, за да се Обезбеди сите светлина
Се со добар квалитет
Нашите производи се спакувани со стандардна картонска кутија или во лет случај, тоа е зависеше од детал продажба точка и цена.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!
Гаранција :
Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранција
Ако постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи,ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
Зошто да го одберете нас?
1. Ние сме производител
2. Сите наши трговци знаат производи добро,ние може да ви обезбеди добра истрага услуга.
3. Нашата фабрика имаат професионални човек да се гарантира добар по продажба на услуги,и на професионални инженери и КК за да бидете сигурни дека светлина ќе работат правилно.Строго се тестираат пред пратката.
4.Можеме да организираме на испорака за вас и да ви помогне да се реши било превозот
тешкотии,вклучувајќи DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,Со авион или По Море.
5.Кратко време на испорака : 2-5days,според количеството
Одржување на нашите заложби :
-Добар квалитет : Ние сме производител и извозник на различни Фаза Светла и LED Светла, и ние сме искусни во контрола на квалитет
-За време на испорака : испорака на стоки во потврдено време
-Професионална продавачот : добра комуникација во пациентот и добро ги знаат нашите производи
-ОЕМ : welcome
1 Your пребарување поврзани со нашите предмети или цените ќе се одговори во рок од 24 часа.
2. Сите вашиот кориснички светла ние може да ви помогне да дизајн и стави во производот
3. Вети По-продажба на Услуги.
4. Дефинитивно висока осветленост со добар материјал во внатрешноста.
5. Кориснички LED Кол Дизајн.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Дали сте фабрика или трговското друштво?
Да ,Ние сме една фабрика.Така што ние може да ви даде најдобра цена
2. Каде е вашата фабрика се наоѓа? Како можам да ја посетите таму?
Нашата фабрика адреса :
NO6 ,changsheng улица ,Shijing Таун, Baiyun Област, Гуангжу.
Сите наши клиенти, без разлика каде се наоѓате од, сите се добредојдовте да ја посетите нас !
3.

Подробности

Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
Стил:
DMX Stage Light
Случай:
Професионална сцена и dj
търговска марка:
dier
Напрежение:
90-240V

Избор на купувачи

4бр/lots 25 Angle big lens 7x12W led Par светлини RGBW 4in1 плосък par led dmx512 диско светлини professional dj stage equipment

153.60 -8 % BGN 141.00

7 X12 W RGBW 4 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќ : 70 W Извор на Светлина : RGBW 4in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 Агол Голема Леќа Контрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 4 / 8 CH Материјал : ABS Производ големина : 180 * 180 * 110 мм Производ Тежина : 1.5 килограми / еез

TIPTOP 12 бр./лот 60 W RGB бар прожектор водоустойчива IP65 за открит стенен монтаж миене на линейна светлина фаза на 18 бр. 3 W прожектор наводнения DJ Club

BGN 2073.60

Многу продавачот се опише како предводена ѕид за миење светлина е 9 W за секоја светилка но, всушност тие само го користите 3 W светилка само.ако ние навистина го користите 9 W...

4 бр. / лот 90 W LED Spot Moving Head Light/ CREE USA Luminums 90 W LED DJ Spot Light

1728.00 -5 % BGN 1642.00

90w место gobo движи главата светлинаОпис На ПроизводотПроизводи спецификација : Напон : AC90 V240 VПотрошувачка на енергија : 120 WLed извор на енергија : 90 W бела бојаDMX канали : 6 / 15 каналиКонтрола на владата : DMX512 / Матерроб / Авто работиЕкран : LCD дисплејБоја на тркала : 7 боја+ отворенGobo тркала : 6 gobo+отворенПризмата : 3 аспект призмаПроизвод гаранцијата време : 2 годинаСертификација : CEТема : моќта во / од lockable neutrik конектор...

4 бр./лот 1500 W сняг етап машина сняг машина сняг извършване на машина DJ изкуствен сняг машина

BGN 1280.00

Име на производ : 1500 W Снег Машина Професионални фаза ефекти снег машина, можете да го користите "Снегулка нафта" ,Постои некоја бучава на работа,умот, ве молиме внимателно да се сними ...

8 бр./лот 54X3W High Quality Led Light Project High Power 220W LED Wall Wash Effect Светлини 110-220V Work With Low Noise Fast Ship

BGN 1411.20

8 Pcs / Многу 54 X3 W Високо Квалитетни Led Проектот Светлина Висока Моќност 220 W LED Ѕид се Мијат Ефект Светла 110220 V Со Ниска Работа Бучава Брзо Брод , слободен брод од страна на DHL / ТНТ / UPS / ФЕДЕКС и други превозот начини слободно во рок од 5 дена.Спецификација за производ : LED 54 Pcs Светот Рангирана Ѕвезди Напон : AC110220 V,5060 Hz Моќ : 220 W Извор : 54 X3 (R18,G18,B18,W18) Светилка монистра живот : 610 Десет Илјади Часа Контрола на Владата : Auto,Звук,ГосподарРоб,DMX512 Канал : 8 канали Тежина : 4kg Големина : 38*24*13cm Пакет вклучуваат : 1pc LED Фаза Ефект на Светлина со инсталација 1pc Прирачник 1pc моќ кабел 1pc DMX сигнал кабелИскрено се Потсетат : не се цел на стоки од кој нема сигурни добавувачи, нема квалитет, нема гаранција, не по услуга...

Безплатна доставка 1000 W светодиоден стробоскоп професионален С led светлина по-ярка, отколкото най-старата атомна 3000 DMX512

428.80 -5 % BGN 407.00

Опис на производот Напон глобална напојување за AC100220 V.5060hz Моќност 1000 W Дисплеј во боја Р / G / B боја мешање DMX во / од сиднеј 3 pin / 5 pin sockets DMX канал 2 / 7 / 12 CH Контрола на владата DMX / Auto / Звук Поврзете DMX во / надвор Карактеристики RGB мешани седум бои Употреба ПРЕДВОДЕНА како извор на светлина,заштедите електрична енергија,висок brightess Сертификација CE & Ro HS Пакување начин Картонска кутија со пена во внатрешноста Пакување големина 54cm*32cm*21cm Пакување тежина 8 KG Plug режим на ЕУ plug / САД plug / велика БРИТАНИЈА plug / AU plug може да изберете Апликација Изложба кабина Внатрешна и надворешна партија Музика шоу во Живо шоу Cencerts Специјални настани Мобилни DJ Свадба Студио Состанок rooom Театар ТВ станица Церемонијата Фаза шоуНие брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPSот или друга специјална линија.ние ќе брод од осветлувањето во рок од 35 дена по примање на плаќање,повеќето наредби може да се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по примање на плаќање,ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да потрае подолго од нормално време ако царински преглед.Ве молиме да забележите дека Увоз на данок се опфатени од страна на купувачот одговорност,овие трошоци не се вклучени во објекти ценаПред превозот ,ние внимателно ќе ги презема долго време тест секој светлината, за да се Обезбеди сите светлинаСе со добар квалитетНашите производи се спакувани со стандардна картонска кутија или во лет случај, тоа е зависеше од детал продажба точка и цена.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!Гаранција : Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранцијаАко постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.Повратни информацииВе молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи,ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Зошто да го одберете нас?1...

2Pack Mini LED 4 Очи Pattern Light Highquality 4X3W RGBW Quad Color LED Stage Effect Светлини 110-240 v за коледна украса

BGN 110.40

2 Pack Мини LED 4 Очи Шема Светлина со Висок Квалитет 4 X3 W RGBW Quad Боја LED Фаза Ефект Светла 110240 V За Божиќ Декорација, брод од страна на DHL, ТНТ,UPSот, FEDEX и други кориснички превозот начини слободно во рамките 5days.Опис На Производот : 4 Очи Модел На СветлинатаТехнички Параметри : Напон : AC110240 V, 5060 Hz Моќност : 25 W Светлосен Извор : 4 X3 W RGBW 4 IN1 ПРЕДВОДЕНА од Контрола на владата : Звук,Авто, Далечински управувач 4 бои, 4 видови на модели, јасни обрасци, полна со акција За животната средина : КТВ соби, барови, партии, свадба, дома, слободно клубови и така натаму Пакет : Картон Место на Потекло : Кина Пакет вклучуваат : 1 Pc LED Ефект Светлина 1 Pc УпатствоИскрено се Потсетат : не се цел на стоки од кој нема сигурни добавувачи, нема квалитет, нема гаранција, не по услуга...

2 бр. / лот регулируем ъгъл на CO2 Jet Machine+6 метра маркуч за CO2 Canon Jet Machine Pistola CO2

BGN 640.00

Име на производ : Мулти агол CO2 Авион МашинаMOKA фаза светлата се најдобри co2 машина производителот во Гуангжу град, Кина.Ова е новиот дизајн на co2 авион машина ,машина има моќ во и надвор конектор, лесно да се поврзете на машина моќ кабел, еден по еден...

Мини размер 6 Цвят водоустойчив алуминиев LED Par Cans RGBWAUV Tyanshine Big Lens 25 градуса Rianproof Stage Lighting

268.80 -5 % BGN 255.00

Спецификација за производ : Напон : AC90 V240 V / 5060 Hz потрошувачка на Енергија : 220 W извор на Светлина : 12pcs 18 W tyanshine led светилки во Боја : RGBWA+UV 6in1 боја мешање DMX512 Канали : 6 / 10 двојна канали режим на Контрола : Dmx512 / Авто се кандидира / Master Роб / Звук активира Зрак Агол : 25 степен Затемнување : 0100% линеарна прилагодување Школка материјали : кастинг алуминиум случај Производ гаранцијата време : 2 година Certificationl : CE, ROHS Пакување големина : 26*26*33cm Пакување тежина : 5kgПлаќање : Кредитните картички се accpeted преку Зачувам или alipay.И Т / T, Western union,paypal,пари игра е во ред...

LEDGLE 7colors Voice Control RGB LED Stage Lamps Crystal Magic Ball Sound Control Laser DJ Stage Light Effect Disco Party Club

23.55 -32 % BGN 16.00

LEDGLE 7colors Гласовна Контрола RGB LED Фаза Светилки Кристал Магијата Топката Звук Контрола Ласерски DJ Фаза Ефект Светлина Партија Диско КлубИнформацииLedgle® Еден Свет, Еден Светлина.Нашата нова доаѓање LED фаза осветлување ќе се создаде топла и жива атмосфера лесно со менување на бои.Деликатна дијамант абажур носи неверојатни осветлување ефект, идеален за било која партии и церемонии.Спецификации Материјал : ABS(абажур), пластика(школка) Напон : AC 100240 V Власта го оценувате : 3 W Осветлување бои : 7 Боја : црнаПакетот Вклучува : 1 x Фаза Осветлување1 x Упатството заТопло ИнформацииНашите Ledgle Фаза Осветлување Доаѓа со 1 Година Гаранција Загарантирана.Ако сакате да знаете повеќе детали или имате било какви прашања, ве молиме да се погледне преку детални страница или контактирајте со сервисот.Пакување листа1 x Фаза Осветлување1 x Упатството за

4 бр. / лот DMX512 сценично обзавеждане cyro fog machine DJ disco theater night club bar Single pipe Co2 jet

BGN 1276.80

Точка Бр.GLC032Точка ИмеDMX512 Co2 авионКонтрола На ВладатаDMX512 контролаСнимање Висина68mПакување4pcs пакет во еден картонТежина 36kg / пакетНапон220 V / 110 V 50 / 60 HZГоривоCo2Начин На ПлаќањеТТ, Western Union, Paypal, Кредитна картичкаСпецификација за производ : Напон : AC110 V240 V Моќност : 200 W Излез : висока излезна 16000cu.ft. / мин DMX канали : 2 канали CO2 Магла се Постигне : 2030 метри (7 10meter) Црево должина : 6meter со брз полнач Притисок оценка : до 1400psi Производ гаранцијата време : 1 година Пакување начин : картонска кутија со пена во внатрешноста Пакување големина : 30cm*30cm*32cm Бруто тежина : 7kg Пакет Вклучува : 4*co2 авион машина4*6 метри CO2 гас висок притисок црево4*2 метар DMX кабел

DJWorld водоустойчив LED Par 9x18W RGBWA + UV 6IN1 DMX LED Par Light Stage Studio Theater Светлини IP65, открит алуминиева сплав

227.20 -5 % BGN 216.00

Водоотпорен LED Par 9x18 W RGBWA+UVОсветлувањеСо DJWorl DОпис : LED Извор : 9x18 Вати RGBWA+UVDMX Канали : 10 DMX КаналиОперативни Режими : DMX512, Авто Работи, Звук Акција, Strobe, самостојна И Господар / Роб, Со БогатаНапредни Вграден ПрограмиДолг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа)Контрола на Сигнал : Меѓународниот Стандард DMX512Светилка Тело Боја : ЦрнаГаранција : 2 годиниСертификат : CE & ROHS и УЛ & ССАПриклучок : Изберете ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок, итн...

Eshiny 300Mw RGB 2 обектив лазер 24 модели проектор пълен цвят червен зелен син клуб начало парти бар DJ диско Коледа светлина етапа T68

BGN 147.18

ПРОДАВНИЦА ИЗВЕСТУВАЊЕ Shpping Време : обично треба 2055 работни дена може да се постигне, некои земјата треба 3070 работни дена ,Меѓународната Логистика нестабилност,(Главно царинење време) на некои парцели може да бидат одложени се 720 дена...

19x15W 4in1 RGBW led big bee eye zoom moving head light dj dmx light

BGN 1020.80

Спецификација : Напон : AC90 V240 V 5060 HZ Моќ : 450 W LED Извор : 19x15 W висока моќност 4 во 1 Led диоди dj светла Зум : 460° Strobe : 020 Hz Контрола на Владата : DMX512,Звукactived,Master / роб DMX Канали : 17 / 32 / 89 канали Dimmer : 0100% линеарна dimmer Пан : 540°+16bit парична казна Навалување : 270°+16bit парична казна Екран : LCD екран IP : IP20 Специјални Поени...

TIPTOP Roller Bubble Machine Stage Effect DMX 512 / безжично дистанционно управление за Dj Disco Party Nightclub 200W High Power Output

BGN 400.00

Спецификација за производ : Напон : AC110 V240 V 5060 HZМоќност : 150 WСад капацитет : 2 литарДува фанови : 2 парчињаНавивачите бренд : Nidec Бета TA450 DC (направен во Јапонија)Домување материјал : алуминиум случајДомување боја : сива бојаМашина со големина на : 38.5 cm24cm24cmМашина тежина : 6kgПакување големина : 46.5 cm43cm30.5 cmПакување тежина : 13kgОперативна инструкција : 1 : отворени сте го добиле меур машина, pls се провери и ако постои оштетен, pls контактирајте со нас во времето.2 : поправат машината на земјата и се прелива 2 литар меур масло во резервоарот, поврзете се на власт подоцна3 : ако сакате машината може да се контролира со далечински контролер...

Нов професионален закрит 54pcs 3W RGB 3in1 плоски LED Par Can Светлини Can 110V-240V energy saving Led Par Light TIPTOP 15xLOT

BGN 2400.00

Спецификација за производ : Напон : AC90260 V.5060hzМоќност : 200 WLed количина : 54pcs 3 W led светилкиБоја емитуваат : RGB 3 IN1 боја мешањеDMX канали : 7 каналиЛеќа агол : 25 степенТема : понуда рака во рака моќ во / надвор и DMX во / од каблиLed работи животи : 100000hoursСертификација : CE / ROHSСистем за ладење : Jasen JS6015 HS24 V 0.18 супер ниски работи на бучава, со голема големина алуминиум топлина мијалникДомување материјал : алуминиум случај* ние може да изграден во power кабел ако клиентите сакаат...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.