• Новинка
Безплатна доставка 72x18w 72pcs 18w bright led city color IP65 waterproof led wash light външно осветление

Безплатна доставка 72x18w 72pcs 18w bright led city color IP65 waterproof led wash light външно осветление

резултат:
BGN 1432.58
BGN 1361.00 -5 %

Брой продукти
Налично

1. Led диоди : 72x18 Watt 6 во 1 Led диоди, Секоја ПРЕДВОДЕНА имаат RGBWY+UV бои 2. Емитуваат Боја : RGBWA УВ(6-ВО-1) 3. Материјал : Алуминиум 4. Зрак агол : 25 степен (избор) 5. Екранот Одбор : 4 Дигитални LCD дисплеј 6. Живот време : 100, 000 часа ОЦЕНЕТ Led диоди 7. ИП Стапка : IP65 8. Вграден-во 3-пински XLR сериски дата конекција 9. Одбор за контрола со 4-цифрен екран 10. Светлината Проектирање на Далечина : 90-100 11. Боја : RGBWY+УВ боја може да се меша со повеќе од 16.7 милиони видови на боја 12. Контрола : DMX512, Господар-роб, самостојна 13. Канал : 6/10/15 CH 14. Функција : Фрлија-Алуминиум случај, убаво и широка примена, помалку потрошувачка на енергија,
висока осветленост, Треперење бесплатно за телевизија и филм, стабилни перформанси, долг живот 15. Функција : комбинација на Бои промени на најновиот хибриден технологија
и одличен вграден во програмата, Постепено, транзиција, и други ефекти 16. Работното место : Сценски, Балетски театар, Студио, Мултифункционални auditoria,
Покаже плаза, Оддел auditoria, центар за Забава,
Диско ноќен клуб, Бар, Кала OK сала, Семејството партија итн. 17. ИП Стапка : IP65
Ние брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPS-от или друга специјална линија.ние ќе брод од осветлувањето во рок од 3-5 дена по примање на плаќање,повеќето наредби може да се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по примање на плаќање,ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да потрае подолго од нормално време ако царински преглед.
Ве молиме да забележите дека Увоз на данок се опфатени од страна на купувачот одговорност,овие трошоци не се вклучени во објекти цена
Пред превозот ,ние внимателно ќе ги презема долго време тест секој светлината, за да се Обезбеди сите светлина
Се со добар квалитет
Нашите производи се спакувани со стандардна картонска кутија или во лет случај, тоа е зависеше од детал продажба точка и цена.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!
Гаранција :
Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранција
Ако постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи,ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
Зошто да го одберете нас?
1. Ние сме производител
2. Сите наши трговци знаат производи добро,ние може да ви обезбеди добра истрага услуга.
3. Нашата фабрика имаат професионални човек да се гарантира добар по продажба на услуги,и на професионални инженери и КК за да бидете сигурни дека светлина ќе работат правилно.Строго се тестираат пред пратката.
4.Можеме да организираме на испорака за вас и да ви помогне да се реши било превозот
тешкотии,вклучувајќи DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,Со авион или По Море.
5.Кратко време на испорака : 2-5days,според количеството
Одржување на нашите заложби :
-Добар квалитет : Ние сме производител и извозник на различни Фаза Светла и LED Светла, и ние сме искусни во контрола на квалитет
-За време на испорака : испорака на стоки во потврдено време
-Професионална продавачот : добра комуникација во пациентот и добро ги знаат нашите производи
-ОЕМ : welcome
1 Your пребарување поврзани со нашите предмети или цените ќе се одговори во рок од 24 часа.

Подробности

Тип Елемент:
Ефект На Осветяване На Сцена
Стил:
DMX Stage Light
Случай:
Професионална сцена и dj
търговска марка:
dier
Напрежение:
90-240V

Избор на купувачи

TIPTOP Roller Bubble Machine Stage Effect DMX 512 / безжично дистанционно управление за Dj Disco Party Nightclub 200W High Power Output

BGN 400.00

Спецификација за производ : Напон : AC110 V240 V 5060 HZМоќност : 150 WСад капацитет : 2 литарДува фанови : 2 парчињаНавивачите бренд : Nidec Бета TA450 DC (направен во Јапонија)Домување материјал : алуминиум случајДомување боја : сива бојаМашина со големина на : 38.5 cm24cm24cmМашина тежина : 6kgПакување големина : 46.5 cm43cm30.5 cmПакување тежина : 13kgОперативна инструкција : 1 : отворени сте го добиле меур машина, pls се провери и ако постои оштетен, pls контактирајте со нас во времето.2 : поправат машината на земјата и се прелива 2 литар меур масло во резервоарот, поврзете се на власт подоцна3 : ако сакате машината може да се контролира со далечински контролер...

8 бр./лот 54X3W High Quality Led Light Project High Power 220W LED Wall Wash Effect Светлини 110-220V Work With Low Noise Fast Ship

BGN 1411.20

8 Pcs / Многу 54 X3 W Високо Квалитетни Led Проектот Светлина Висока Моќност 220 W LED Ѕид се Мијат Ефект Светла 110220 V Со Ниска Работа Бучава Брзо Брод , слободен брод од страна на DHL / ТНТ / UPS / ФЕДЕКС и други превозот начини слободно во рок од 5 дена.Спецификација за производ : LED 54 Pcs Светот Рангирана Ѕвезди Напон : AC110220 V,5060 Hz Моќ : 220 W Извор : 54 X3 (R18,G18,B18,W18) Светилка монистра живот : 610 Десет Илјади Часа Контрола на Владата : Auto,Звук,ГосподарРоб,DMX512 Канал : 8 канали Тежина : 4kg Големина : 38*24*13cm Пакет вклучуваат : 1pc LED Фаза Ефект на Светлина со инсталација 1pc Прирачник 1pc моќ кабел 1pc DMX сигнал кабелИскрено се Потсетат : не се цел на стоки од кој нема сигурни добавувачи, нема квалитет, нема гаранција, не по услуга...

8pcs/лот 60W Mini Bubble Blower Machine Party Effect Bubble Making Machine with Remote Control

BGN 672.00

8pcs / многу 60 W Мини Меур Компресор Машина Партија Ефект Меур Машина за Правење со Далечински Управувач Меур е совршено решение за секој кој сака да се создаде забава или уметнички ефект на сцената или на изведбата...

4 бр./лот 1500 W сняг етап машина сняг машина сняг извършване на машина DJ изкуствен сняг машина

BGN 1280.00

Име на производ : 1500 W Снег Машина Професионални фаза ефекти снег машина, можете да го користите "Снегулка нафта" ,Постои некоја бучава на работа,умот, ве молиме внимателно да се сними ...

Нов професионален закрит 54pcs 3W RGB 3in1 плоски LED Par Can Светлини Can 110V-240V energy saving Led Par Light TIPTOP 15xLOT

BGN 2400.00

Спецификација за производ : Напон : AC90260 V.5060hzМоќност : 200 WLed количина : 54pcs 3 W led светилкиБоја емитуваат : RGB 3 IN1 боја мешањеDMX канали : 7 каналиЛеќа агол : 25 степенТема : понуда рака во рака моќ во / надвор и DMX во / од каблиLed работи животи : 100000hoursСертификација : CE / ROHSСистем за ладење : Jasen JS6015 HS24 V 0.18 супер ниски работи на бучава, со голема големина алуминиум топлина мијалникДомување материјал : алуминиум случај* ние може да изграден во power кабел ако клиентите сакаат...

12pcs/lots 18*12w Светлини Power in and out LED Par 18x12W RGBW 4in1 LED Par Can Par 64 led spotlight dj projector stage light

1113.60 -8 % BGN 1025.00

18 X12 W RGBW 4 IN1 LD PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќ : 216 W Извор на Светлина : RGBW 4in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 45 Агол Леќа Контрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 4 CH / 8 CH Материјал : Алуминиум Производ големина : 215 * 215 * 230 мм Производ Тежина : 3kg / еез за Јачина на тежина : 4.5 кг / еез

4 бр. / лот DMX512 сценично обзавеждане cyro fog machine DJ disco theater night club bar Single pipe Co2 jet

BGN 1276.80

Точка Бр.GLC032Точка ИмеDMX512 Co2 авионКонтрола На ВладатаDMX512 контролаСнимање Висина68mПакување4pcs пакет во еден картонТежина 36kg / пакетНапон220 V / 110 V 50 / 60 HZГоривоCo2Начин На ПлаќањеТТ, Western Union, Paypal, Кредитна картичкаСпецификација за производ : Напон : AC110 V240 V Моќност : 200 W Излез : висока излезна 16000cu.ft. / мин DMX канали : 2 канали CO2 Магла се Постигне : 2030 метри (7 10meter) Црево должина : 6meter со брз полнач Притисок оценка : до 1400psi Производ гаранцијата време : 1 година Пакување начин : картонска кутија со пена во внатрешноста Пакување големина : 30cm*30cm*32cm Бруто тежина : 7kg Пакет Вклучува : 4*co2 авион машина4*6 метри CO2 гас висок притисок црево4*2 метар DMX кабел

2 бр. / лот регулируем ъгъл на CO2 Jet Machine+6 метра маркуч за CO2 Canon Jet Machine Pistola CO2

BGN 640.00

Име на производ : Мулти агол CO2 Авион МашинаMOKA фаза светлата се најдобри co2 машина производителот во Гуангжу град, Кина.Ова е новиот дизајн на co2 авион машина ,машина има моќ во и надвор конектор, лесно да се поврзете на машина моќ кабел, еден по еден...

DJWorld водоустойчив LED Par 9x18W RGBWA + UV 6IN1 DMX LED Par Light Stage Studio Theater Светлини IP65, открит алуминиева сплав

227.20 -5 % BGN 216.00

Водоотпорен LED Par 9x18 W RGBWA+UVОсветлувањеСо DJWorl DОпис : LED Извор : 9x18 Вати RGBWA+UVDMX Канали : 10 DMX КаналиОперативни Режими : DMX512, Авто Работи, Звук Акција, Strobe, самостојна И Господар / Роб, Со БогатаНапредни Вграден ПрограмиДолг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа)Контрола на Сигнал : Меѓународниот Стандард DMX512Светилка Тело Боја : ЦрнаГаранција : 2 годиниСертификат : CE & ROHS и УЛ & ССАПриклучок : Изберете ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок, итн...

4 бр./лот 90 W Led Moving Head Spot Light LCD дисплей с високо качество на висока яркост 90 W движеща се светлина

1728.00 -5 % BGN 1642.00

90w место gobo движи главата светлинаОпис На ПроизводотПроизводи спецификација : Напон : AC90 V240 VПотрошувачка на енергија : 120 WLed извор на енергија : 90 W бела бојаDMX канали : 6 / 15 каналиКонтрола на владата : DMX512 / Матерроб / Авто работиЕкран : LCD дисплејБоја на тркала : 7 боја+ отворенGobo тркала : 6 gobo+отворенПризмата : 3 аспект призмаПроизвод гаранцијата време : 2 годинаСертификација : CEТема : моќта во / од lockable neutrik конектор...

1 бр. / лот шест ъглови DMX пожарната етап фойерверки машина пламък проектор етап ефект fx високо качество клапан

BGN 180.80

Шест Агол DMX Оган Машина 90 V240 V Огномет Проектор Фаза Ефект Оган Машина слава машина е професионална фаза ефект опрема со најновите дизајн...

2Pack Mini LED 4 Очи Pattern Light Highquality 4X3W RGBW Quad Color LED Stage Effect Светлини 110-240 v за коледна украса

BGN 110.40

2 Pack Мини LED 4 Очи Шема Светлина со Висок Квалитет 4 X3 W RGBW Quad Боја LED Фаза Ефект Светла 110240 V За Божиќ Декорација, брод од страна на DHL, ТНТ,UPSот, FEDEX и други кориснички превозот начини слободно во рамките 5days.Опис На Производот : 4 Очи Модел На СветлинатаТехнички Параметри : Напон : AC110240 V, 5060 Hz Моќност : 25 W Светлосен Извор : 4 X3 W RGBW 4 IN1 ПРЕДВОДЕНА од Контрола на владата : Звук,Авто, Далечински управувач 4 бои, 4 видови на модели, јасни обрасци, полна со акција За животната средина : КТВ соби, барови, партии, свадба, дома, слободно клубови и така натаму Пакет : Картон Место на Потекло : Кина Пакет вклучуваат : 1 Pc LED Ефект Светлина 1 Pc УпатствоИскрено се Потсетат : не се цел на стоки од кој нема сигурни добавувачи, нема квалитет, нема гаранција, не по услуга...

2xLot Super Beam 4x25W LED Moving Head Light Professional Stage Lighting Effect Cree Led Lamp, Max Bright DMX DJ Party Light

BGN 840.00

2x Lot 2016 Супер Зрак 4x25 W LED Движи Главата Светлина Професионални Фаза Ефект за Осветлување Кри Led Светилка Max Светла DMX DJ Партија Светлина, со Висок Квалитет со Фабрика Цена, Брод од страна на ТНТ / DHL / ФЕДЕКС / UPSот или Други начини како прилагодено слободно во рок од 7 дена.Спецификација За Производ : Напон : AC100~250 V / 5060 HzСветилка pow er : 4 x25 W висока осветленост L ЕД лам pПотрошувачка на енергија : 130 WСветилка живот : 610 десет илјади часаКанал : 9 / 15 DMX канали, меѓународниот стандард DMX512 сигналЕкранот одбор : LCD дисплејБоја тркала, Црвено, Сино Жолта боја тркало да се создаде шарени вода ефектПан движење : 540 степениТилт движење : 270 степениПан / навалите движење : 8 битни и 16битни за мазна и прецизни резолуцијаЗрак агол : 5~40 степениDimmer : 0100% електронски dimmerStrobe : 018 пати / s, прилагодливКонтрола на владата : авторок, soundза да се активира, DMX512, master / робБруто тежина : 9kgs / pcДимензија : 46x35x29 cmПревозот, вклучувајќи ги на секоја светлина : 1pcs движи главата светлина 1pcs моќ кабел 1pcs DMX кабел 1pc УпатствоИскрено се Потсетат : не се цел на стоки од кој нема сигурни добавувачи, нема квалитет, нема гаранција, не по услуга...

10unit 80*3w RGB 3in1 светлини 80x3W led Par светлини плосък par led dmx512 wedding party диско светлини professional dj stage equipment

880.00 -8 % BGN 810.00

Напојување : AC90240 V 50 / 60 HZ Моќ : 240 W Извор на Светлина : 80 PCS*3 W RGB 3in1 Контрола на владата : DMX512, Звук, Авто, Господарроб Функција : Миење Ефект Боја : Црвена,Зелена ,Сина Светилка живот : 610 десет илјади часот Зрак Агол : 25° Пакет : Картон Место на Потекло : Кина Светлина Тело : Пластика

4 бр./лот сватбени конфети оръдие две глави на електрическа хартия пусковая машина партия вихрушка цвят с ефект оборудване 4 бр./лот

BGN 1024.00

Име на производ Две Главата Confetti машина Производ параметри : Напон : 220 V / 50 Hz(или 110 V / 60 Hz)Моќност : 100 WПакување Големина : 38*17*24.5 cmКонтрола на владата : DMX 512 & Далечинска контролаDMX Канал : 6 КаналиКанал 1 : шут 1Канал 2 : shot 2Канал 3 : шут ситеChannel 4 : шут од лево кон десноКанал 5 : шут од десно кон левоКанал 6 : Шут од средината за да го настранаИзлез : confetti топови 40cm : 5m confetti топови 80см : 12m streamer топови 40cm : 12m streamer топови 80см : 20мНапомена : не Можеме да брод на confetti топ shoter заедно со confetti машина .Поради шпедиција политика, confetti топ припаѓаат на опасни производи серија.Значи треба да се купи на вашиот локален пазар.Често Поставувани Прашања : 1 : Може ли да се направи снимање, еден по еден или 4pcs топови во исто време?A : постојат 4pcs електрични confetti топ кабел за приклучоци за горниот дел на машината, кога ќе го поврзете confetti топови со сокети, можете да направат снимање еден од една страна им помогнам на сцената светлина контролер канал, 1 канал 6.Ако сакате да ги сними во исто време, треба само да им помогнам на channel1 да channel4 во исто време.2 : Ако имам 2 парчиња confetti машина поврзани заедно од страна на кабли, како можам да се одвои и да пука одделно?А : можете само треба да го поставите на DMX сосови...

TP-P03 10XLOT ADJ Products MEGA ПЛОСЪК TRI PAK Bright Tri Colored LED American DJ Mega TriPar Profile 24X3W RGB LED Freeshipping

BGN 889.60

Спецификација за производ : Напон : AC90260 V.5060hzМоќност : 100 WLed количина : 24pcs 3 W led светилкиБоја емитуваат : RGB 3in1 боја мешањеDMX канали : 7 КаналиЛеќа агол : 15° / 25° / 45°( опционално)Функции : DMX...

Отстъпка осветление етапа на продажба на 8in1 Roadcase 54x3W RGB Led Par Cans DMX512 контролируем ръчно Power / DMX 512 кабел LCD дисплей

BGN 1475.20

Спецификација за производ : Напон : AC90240 V, 50 / 60 HzПотрошувачка на енергија : 200 WLed количина : 54pcs 3 WLed диоди : 54 компјутери 3 W tyanshine led светилкиБоја емитуваат : RGB 3 IN1 Боја мешањеDimmer : електрични се прилагоди 0100% Strobe : 120 пати / секунда.Грав агол : 25 степен...

Автоматично управление на R&G лазерна светлина Осветление проектор етап DJ диско Коледа Show Party Star Club Bar

BGN 95.68

Име на производ : 9 Бои 27 W фаза Ласерски Проектор светло Извор на Светлина : 13 W Led*9pieces Led Чип : Epistar Напон На Ламбата : 95265 V Производ Големина : Висина 16cm*Дијаметар 16cm Работа Обрасци : Автоматско change Sound Контрола на Постепена Промена SaltЧекор Stroboflash DMX Контрола : Поддршка за Пакување Листа : 9 Бои Магијата Топката,Далечински Контролер Контакт информации : Повратна информација :

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.