• Новинка
13-инчов Afanti Music Snare Drum (SNA-1274)

13-инчов Afanti Music Snare Drum (SNA-1274)

резултат:
BGN 132.80

Брой продукти
Налично


13 инчен Afanti Музика Стапица Тапан (SNA-1274)
Afanti Музика, исто така се фокусира на Тапан за 20 години!
Afanti Музички Инструмент CO.,LTD
1. Уверение фабрика страна Направени во Кина!
2. Злато член на Alibaba.com & Made-in-China.com
3. Прилагодено Дизајн На Располагање!
4. Бесплатно користење на логото такса!
5. 24 часа онлајн услуга!
13 инчен Afanti Музика Стапица Тапан (SNA-1274)
Модел : SNA-1274
Сите фотографии се вистински! 100% исти со реалниот!
Ако треба, ние исто така може да понуди било какви информации на овој тапан,
Само да не контактирате во секое време!
Секој момент може да биде шанса да се најде нова можност! нов почеток! Знаеш каде што сме ние! сега е вашиот момент.. Afanti Музиката е насекаде!

Подробности

Материал На Барабана Камери:
захранващ барабан
Номер На Модела:
SNA-1274
Стил:
Моделиране На Повърхността На Барабана И Мултисензорен Тип
Размер:
13 inch
Диаметър на:
12-16 см
търговска марка:
Афанти
Материал Глави Барабани:
домашни любимци
Барабанная Актуално:
13

Избор на купувачи

Promark by д 'Адарио FBH535AW Forward 7A .535 Hickory Acorn Wood Съвет барабанни пръчки

BGN 22.38

Дијаметар : .535"Должина : 16"Совет Материјали : ДрвоСовет Облик : AcornРачка Материјал : HickoryГлава Материјали : ДрвоPromark дизајниран Одберете Биланс на систем за искористување на 5 најпопуларните бутче diamters, 7А, 5 A (2), 55 A и 5 B...

Promark by д 'Адарио RBH535AW Select Balance Rebound 7A .535 Hickory Acorn Wood Съвет

BGN 22.38

Дијаметар : .535Должина : 16"Совет Материјали : ДрвоСовет Облик : AcornРачка Материјал : HickoryГлава Материјали : ДрвоPromark дизајниран Одберете Биланс на систем за искористување на 5 најпопуларните бутче diamters, 7А, 5 A (2), 55 A и 5 B...

Arborea Hybrid Ap 15 stacker Cymbal

BGN 126.40

Предмет : Arborea cymbal B20 CYMBALЗа нас : Вести за производот : Музички квалитет : свежи, централизирана, соодветни за Европскиот пазар.Музички стил : популарни,рок, латино, џез, панк.Примена : тоа е погоден за професионални перформанси.На површина е обработена од страна полирање со елегантен изглед.Најчесто поставувани ПРАШАЊА1...

Arborea Hybrid Ap 16 Китайска Чиния

BGN 153.60

Предмет : Arborea cymbal B20 CYMBALЗа нас : Вести за производот : Музички квалитет : свежи, централизирана, соодветни за Европскиот пазар.Музички стил : популарни,рок, латино, џез, панк.Примена : тоа е погоден за професионални перформанси.На површина е обработена од страна полирање со елегантен изглед.Најчесто поставувани ПРАШАЊА1...

Arborea Hybrid Ap 17 stacker Cymbal

BGN 180.80

Предмет : Arborea cymbal B20 CYMBALЗа нас : Вести за производот : Музички квалитет : свежи, централизирана, соодветни за Европскиот пазар.Музички стил : популарни,рок, латино, џез, панк.Примена : тоа е погоден за професионални перформанси.На површина е обработена од страна полирање со елегантен изглед.Најчесто поставувани ПРАШАЊА1...

Нов дизайн професионален Дракон серия 15 озоновая чиния за продажба

BGN 126.61

Новиот дизајн Професионални Змеј серија 15" Озонската Cymbal за продажбаДетали за производот : Змејот серија Cymbal е направен од B20 материјал ,со висока ценаефективност,која е погодна за нормален preformance.Тон : јасни, фокусирани, погоден за Европскиот пазар.Музички стил : поп, рок, латино, џез, панк.Употреба : погоден за професионални перформанси.Опис повеќе*малку копа заврши направи звук повеќе свежи*одговараат за сите видови на Музика*светла звук, моќни, penetrable, lacerated и експлозивниМожеме да нудиме OEM услугаНие може да се направи во согласност со клиенти барањеИспорака : *Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.*Предмети се испраќаат надвор следните 48 часа откако вашата уплата е потврдена (Саб...

2 елемента Кленови дървени барабанни пръчки с гладка повърхност за начинаещи

BGN 3.18

ОписКарактеристики : Овален облик на дрвени совет да се даде јасен cymbal прстен. Падна помалку од хит во вашите раце. Преносни и лесен, лесно да се одржи. Обезбедување непречено и антисе лизга на зафат. Многу кул ефект. Тие се јасни обложена за тешко издржливи завршница.Боја : Како на сликата покажуваМатеријал : ДрвоКоличина : 1 ПарДолжина : Околу...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.