• Новинка
CAKEHOUD кухня творчески Силикон нескользящий изолационен мат Мат маса може да виси гърне поставка влакчета купа Pad Anti-hot Pad

CAKEHOUD кухня творчески Силикон нескользящий изолационен мат Мат маса може да виси гърне поставка влакчета купа Pad Anti-hot Pad

резултат:
BGN 12.78
BGN 9.00 -30 %

Брой продукти
Налично


Материјал :
Силика гел
Боја :
Жолта, сина, зелена, розова
Големина на :
30*22.5*15cm
Пакетот Вклучува
Изолација подлога
Answer : ___________________________ Note : производот е најголемиот етикета, 1-3 CM грешка во нормални граници, Специфични главно во вид
Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во самите објекти
1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 1-4 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.
3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји. Русија и Бразил треба 25-50 дена.
Но, понекогаш тоа трае подолго поради сопствени прашање или други проблеми. Ве молиме љубезно се однесуваат на графиконите подолу. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
1. Ако објектот не't стигнат до својата земја, а оваа ситуација трае се до 60. ден ,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се организираме да се вратат.
2. Ве молиме да обезбеди доказ видео или фотографии ако производи имаат квалитет проблем по добивањето на пратката во рок од 7 дена,
Можеме да понудиме наплата или замена по утврдувањето на проблеми.
1.Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) , ако сте задоволни со нашата предмети.
И можете да ги споделите со вашите пријатели на VK , Facebook , Twitter ..Благодарение
2 .Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
Услуга На Клиентите
А Ние гарантираме дека сите наши објекти, како што е наведено во нивните описи.
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши
Ние ќе брод во рок од 1-4 работа дена по вашата нарачка е потврдена.
Б. Доколку ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена
од денот сте го добиле на пратката.
Ние ќе рефундирање на парите или да се направи замена за вас.
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека не сте задоволни.
Ние искрено се надеваме дека ќе може да се доживее убава шопинг во нашата продавница.
Trade Manager ID : cn1519487791trjr
Нашата Продавница : 662028

Подробности

Цвят:
Жълто, Розово, Синьо Небе, Светло Зелен
Тип Украса На Масата И Аксесоари:
Стелки И Подложки
Номер На Модела:
1214
търговска марка:
CAKEHOUD
Стил:
Pastorale
Форма:
правоъгълник
Материал:
Силикон
Характеристика:
Еко-Содружественный
Цвят:
Розово, жълто-зелено, синьо
Форма:
Правоъгълник
Текстура на материала:
Силикон

Избор на купувачи

ивица на цвете, пръстени за салфетки

1.31 -24 % BGN 1.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

4 бр./компл. върти напитки стойка от неръждаема стомана, метал увеселителен парк чаша мат подложки на прибори Placemat чаша купа изолационен мат KJ 3010

27.18 -8 % BGN 25.00

Опис : Член име : Чаша со Вино Увеселителен паркМатеријал : нерѓосувачки челикГолемина : 12.9x12.7x5cmЕдиница тежина : околу 419g / setAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

произведения на злато /сребро автоматичен метален държач клечки за зъби кутия за украса на съдове разноцветни цветове за декорация на дома 1002

BGN 36.78

објектот нема;1002објектот име ;Европската автоматско метал toothpickerматеријали ; метални легури ,големина ; Со една нога четка за заби цевка : за 11 см високата околу 8 см база дијаметар 5.8 cm Steeple четка за заби цевка : околу 15 cm tallest за 7.7 cm база дијаметар од 5.2 cm Функција : должина 6.5 см toothpick може да storaged за 50pcs teethpicker

Бамбукът е влакно и посуда Placemat противоскользящий творчески Японски стил мармит маса възглавница пот на мат западен стил, кухненски принадлежности 4шт

43.71 -38 % BGN 27.00

Бамбус и Влакна Садови Placemat Анти Пропадна Креативни Јапонија Стил Marmite Табела Перница Тенџере Подлога Западен Стил Прибор 4pcsПредмет : бамбус placematПакување : 4pcs

qn16040104 златни метални пръстени за салфетки набор от 50 за сватба безплатна доставка, украса на държач за кърпички набор от 50

88.00 -15 % BGN 75.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

4шт престижно Япония стил плат placemat цвете маса мат Западен мат Placemats двойно дебел мат противоплъзгаща подложка чаена плат

BGN 21.89

4pcs Елитното Јапонија Стил крпа placemat цвет табела мат Западен подлога Placemats двојно дебели мат лизгаотпорни подлога Чај крпа AU461 Име : Placemat Големина : 40*30cm Материјал : лен / памук, мешана ткаенина Пакет : 4 * PlacematПревозот1...

12 бр./лот SHSEJA нежен пръстен за салфетки метално покритие сусальное злато пръстен за салфетки мода кленовое хартиени кърпи за ръце обтегач масата украса

48.94 -20 % BGN 39.00

100% нов висок квалитет златен лист салфетка прстен Боја : злато Материјал : алуминиум Default mode (основен режим : 12pcs златна салфетка прстен Апликации : свадби, партии, прослави, graduations, банкети, накит и.

лък пръстени за салфетки мъниста сватба

1.26 -21 % BGN 1.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

Творчески клечки за зъби пожарогасители автоматично домакинство с преносим красива кутия клечки за зъби притежателя на клечки за зъби 10*8см

11.18 -2 % BGN 11.00

Креативни чепкалки за заби extinguishers автоматски апарати за Домаќинство со преносни прекрасна toothpick кутија toothpick носителот 10*8 CMОбјектот СликиНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?http : / / help.aliexpress.com / how_to_place_order.htmlПрифатени методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / payment_method.htmlП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

50 Бр Сребърен Пръстен Fauxl Бисерни Пръстени За Салфетки Притежателя Кърпички За Сватбен Банкет Доставка

BGN 55.98

Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : Сребрена / БелаКоличина : 50 x Бисер Салфетка прстен (Салфетка не се вклучени)Големина : 4.8 см висина.5cm прстен е со дијаметар.Материјал : Fauxl Бисер Камен и Сребротон Метал ПрстениПримена : U може да се користат за Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл...

4шт луксозна ретро гледна плат мат таблица постелки западните подложки, салфетки двойно дебел мат нескользящая изолация мат чай, кафе влакчета

BGN 22.69

4pcs Елитното Ретро точки крпа подлога маса душеци Западен душеци Placemats двојно дебели мат не се лизга Изолација мат чај кафе coasters AU460 Име : Placemat Големина : 40*30cm Материјал : лен / памук, мешана ткаенина Пакет : 4 * PlacematПревозот1...

Европейският ретро перлено бял автоматичен метален държач клечки за зъби притежателя на клечки за зъби кутия автоматично притежателя на клечки за зъби 1003

BGN 39.98

објектот нема; 1003објектот име ; европската автоматско метал teethpickermaterail ; Цинк легура металГОЛЕМИНА ; дијаметар : 7.5 см, висина : 11.5 cmФункција : тоа може да се одржи на 60 компјутери чепкалки за заби под 65mm големина, различни бои за совршен избор табела декорација, уметничка колекција, подарок, итн.

акрилно цвете пръстен за салфетки clear, държач за кърпички,

1.26 -21 % BGN 1.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

12 бр./лот ретро сплав покритие бутик салфетка обтегач на благодарността дърво салфетки, пръстени маса и столове обтегач

50.48 -23 % BGN 39.00

12pcs / многу Ретро легура позлата дрво денот на Благодарноста салфетка прстени 100% сосема нов висок квалитет, Големина : 6cm Боја : како што е прикажано Материјал : метал Погодни места : хотел, модел простор, дома, барови, ресторани итн.)...

безплатна доставка на Едро на Червената верига пръстен за салфетки стария златист цвят, qn17072602 Bulk притежателя кърпички

46.40 -16 % BGN 39.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

1бр бамбук сгущает нескользящее увеселителен парк тенджера чаша възглавница многофункционален държач начало трапезария декор поставяне на изолация LB 258

BGN 2.06

Член Име : Чаша Подлога Материјал : Бамбус Големина : кол.14.5 cm Боја : како прилог Стил : како прилог Единица тежина : околу 75g / pc Пакет се Вклучени : 1 XCup Подлога Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Японски Стил На Твърди Дървени Саксии Мат Купа Мат, Термоустойчиви Подложки Подложки Натурална И Екологично Чиста Масивна Дървена Посуда Кърпички

44.93 -35 % BGN 29.00

Јапонија Стил Цврсто Дрво Садови Мат Сад Подлога Отпорни На Топлина Душеци Coasters Природни ЕкоПријателски Цврсто Дрво Садови PlacematsМатеријал : гума дрво (орев)Големина : 20cm

10 бр. / лот SHSEJA лист пръстен за салфетки хотел мода пръстен за салфетки сватбен банкет пръстен за салфетки масата украса

46.21 -35 % BGN 30.00

100% нов и исклучително висок квалитет салфетка прстен Материјал : не ' рѓосувачки челик Режимот на транспорт : 10pcs Салфетка прстен...

qn16041301 стъклени мъниста цвете, пръстени за салфетки комплект от 12 за сватба безплатна доставка, украса на държач за кърпички набор от 50

44.80 -15 % BGN 38.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

Нов Пристигане Безплатна Доставка Златна Сплав Цвете Ресторант И Хотел Кърпички Държачи За Сватбена Украса Пръстен За Салфетки

54.24 -8 % BGN 50.00

Бесплатен Превозот Златна Легура Цвет Ресторан & Хотел Салфетка Носители За Свадба Декорација Салфетка Прстен Бесплатен Превозот Смола Салфетка Прстен многу12 парчиња / многуСребро Кристал Салфетка Прстени многу12 парчиња / многуБесплатен Превозот Wapiti Дијамант Салфетка Прстен многу12 парчиња / многу2014 Транспарентен Боја Салфетка Носителот многу12 парчиња / многуНови Пристигнување Злато Метал Салфетка Прстен многу12 парчиња / многу2014 година Нови goldens се зголеми салфетка прстени многу12 парчиња / многу2014 Круг од не ' Рѓосувачки Челик Салфетка Носители многу12 парчиња / многуНови Пристигнување Легура Шупливи Салфетка Носителот многу12 парчиња / многуФабрика Директни Љубов Круг Салфетка Прстен многу12 парчиња / многу2014 година Бесплатен Превозот Полу Салфетка Носителот многу12 парчиња / многуБесплатен Превозот Нов Метал Салфетка Носителот многу12 парчиња / многуБесплатен Превозот Легура Ѕвезда Салфетка Носителот многу12 парчиња / многуДраги Пријатели,Ако ви е потребна количина која не е 12 парче или не повеќе од 12 парче ,ве молиме контактирајте ме .Јас ќе промена на цената .Ви благодариме !Стокови : Салфетка ПрстенБоја : Golde,Сребро.Големина : 4.5 cm ДијаметарSharpe : КругМодел : ЦветMaterail : АлуминиумскиПовод : Хотел, Restrauant, Свадба Партија, итн.Пакет : pvc Кеса Пакување По ПарчеТетрапак Пакување По ЦелМесто : ГуангжуИсклучување Бела и Црна Lycra Стол Покрие многу100 парчиња / многубела пати spandex стол опфаќа многу100 парчиња / многуБесплатен Превозот 100% Памук Салфетка многу100 парчиња / многуСвадба Партија Транспарентен Sash многу100 парчиња / многуБесплатен превозот 2014 бела готви облека парчеБесплатен превозот бела селектирани готви облека парчеБесплатен превозот шарени цвеќиња престилка многу2 парчиња / многу2014 година Бесплатен Превозот Нова Мода Шапка многу6 парчиња / многу

180ШТ 8.5 кръгли дантелени хартиени салфетки чинии, подложки подложки, салфетки сватбени събития, парти маса подарък чанта декоративни аксесоари

13.89 -14 % BGN 12.00

180pcs / многу 8.5" Бел Круг Чипка Хартија Doilies Плочи Душеци Coasters Placemats Свадба Настани Партија Табела Подарок Торба Декоративни ДодатоциСпецификации : Боја : БелаДијаметар : App 21.5 cm 8.5 инченКоличина : App 180 PcsМатеријал : ХартијаАпликации : Свадба Партија,на Состанокот и други прилики.Одговараат за купот,плочи и маса декорации.Пакет се Вклучени : App 180 Pcs Хартија Doily

органза цвете сватба пръстен за салфетки, държач за кърпички,

1.31 -24 % BGN 1.00

Материјал : акрилик монистра / нерѓосувачки ;Бои : златен / сребрена / црвена / портокал / виолетово / сино / etcГолемина : dia4.2cm / 4.5 cm / 5.5 cm;Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;Еден примерок е слободен без изразат цена :

Нов прием на метален държач клечка за зъби, клечки за зъби притежателя кутия за украса на съдове, сребро и бронз 1021

BGN 31.98

Точка бр 1021 Опис toothpick носителот Материјал цинк легура метал дијаметар : 7.5 см, висина : 10cm Крај / Боја сребрена позлатен, бронза позлатен , и цвеќиња врежана Нето тежина на 0,2 kg Функција може да се одржи од 30 компјутери чепкалки за заби под 65mm големина совршена табела декорација, уметничка колекција, подарок, итн.

ME.FAM 14inch правоъгълник вълни Силиконова кърпа нескользящая температурна устойчивост мат купа печка подложка за кафе кухня Ресторант офис

19.18 -11 % BGN 17.00

МЕНЕ.FAM 14 Инчен Правоаголник Бранува Силикони Placemat Не се лизга Отпорност на Топлина Мат Сад Плоча Подлога За Кафе Кујна Ресторан Канцеларија СпецификацииБренд : МЕНЕ.FAMИме : 14 Инчен Правоаголник Бранува Силикони PlacematМатеријал : СиликонБоја : Роза Зелена Црвена Портокал Сина, Пурпурна ДЦрвена ДЗелена ДБлу Кафе Жолта СиваОтпорност на топлина : 40°C ~ 250°CГолемина на : 29 *23*0.3 cmОблик : Правоаголник Карактеристики* Топлинска Изолација и антитоплоОтпорност на топлина : 40°C ~ 250°C* Храна Одделение МатеријалиМоже да биде во директен контакт со хранаНаправени од безбедни и трајни производи за храна одделение силиконски материјалНетоксични оштетувања, безбеден и еколошки, ве молиме остатокот увери дека употребата.* АнтисолзаФлексибилност е добро, меки силиконски материјал, не стареење, не е лесно да деформација, може да продолжена употреба.* Лесно за чистењеМазна површина...

1000шт горещ колоритен Дантелен цвете кух дизайн кръг Силикон маса Топлоустойчива подложка за чаша кафе на увеселителен парк възглавница Pad Placemat

320.00 -20 % BGN 256.00

Шарени Чипка Цвет Шупливи Дизајн Силиконски Круг Табела Отпорни На Топлина Мат Шолја Кафе Увеселителен Парк Перница Placemat ПодлогаКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетГолема coasters за Чај првенство, Сад, Победи стакло, овошје, итн.Направен од висок квалитет со силиконска, отпорни на топлина и издржливи.Материјал : СиликонДијаметар големина : прибл 9cmБоја : црвена,жолта,зелена,розова,сина,кафе за опција...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.