• Новинка
Оригинал Mijia Sign Pen 9.5 мм Xiaomi Signing Pen PREMEC Smooth Switzerland Зареждане MiKuni Ink Japan add Mijia Pen Black Зареждане

Оригинал Mijia Sign Pen 9.5 мм Xiaomi Signing Pen PREMEC Smooth Switzerland Зареждане MiKuni Ink Japan add Mijia Pen Black Зареждане

резултат:
BGN 5.10
BGN 5.00 -2 %

Брой продукти
Налично


Спецификации : 1.Швајцарија увезени рефил : мазна пишување и тест-доказ, стигнале и refillable 2.Јапонија увезени мастило : мазна, богати црно мастило за лесно силен впечаток 3.0.5 mm парична казна точка привлекува razor-остар, во согласност линии 4.9.5 mm contoured зафат за супериорна удобност и контрола 5.Корисна стигнале и rotatable дизајн, лесен за употреба 6.Сите-метал прецизност врска делови, 50,000 пати ротација живот тест пакет: 1 Pen и 3 Refills (пенкало во боја:бела)(мастило боја : црна)

Подробности

максимална скорост:
най-доброто качество
Характеристики:
Слот
Състояние събрание:
Готов за работа
Номер На Модела:
Xiaomi Signing Pen
Мащаб:
1
търговска марка:
xiaomi
жироскоп:
Xiaomi Signing Pen
Каналите За Управление На:
2 канала
Размер:
143x9.5 mm
Размер на мастило за писане:
0,5 мм
pen цвят:
Бял
Цвят На Мастилото:
Черен

Избор на купувачи

Оригинален Xiaomi Smart Wireless Стани фен естествен удобен вятър честота на постоянен ток, телефон, приложението дистанционно управление вградена батерия

451.38 -24 % BGN 343.00

Оригиналниот Xiaomi Далечински Mijia Smart Стојат Фан Природни Удобно Правец на DC Фреквенција Телефон СТАН Далечински Управувач Изграден Во Батеријата Производ Фотографии Главни Карактеристики : * врвен изработка во едноставен дизајн естетика...

Нов оригинален Xiaomi Air Purifier 2 CADR 330m3/h Purifying PM 2.5 Cleaning Xiomi Xaomi MI Air Cleaner смартфон дистанционно управление

BGN 479.73

Опис на производот ID : 3464Нови Оригинални Xiaomi Прочистувач на Воздух 2 CADR 330m3 / h Прочистувачките ЧАСОТ 2.5 Чистење Xiomi Xaomi МИ Воздушен паметен Телефон Далечински УправувачЗа Испорака : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.