• Новинка
GTX765M N14E-GE-B-A1 GTX 765M 2G MXM графична видео карта за M17X R3 R4 R5 R6 M15X M18X R2

GTX765M N14E-GE-B-A1 GTX 765M 2G MXM графична видео карта за M17X R3 R4 R5 R6 M15X M18X R2

резултат:
BGN 203.18

Брой продукти
Налично

GTX765 M N14 E-GE-Б-А1 GTX 765 M 2 G MXM Графика Видео Картичка За M17 X Р3 R4 R5 R6 M15 X M18 X R2

Подробности

Камерата Е Оборудвана С:
No
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Състояние събрание:
Почти Готова
Номер На Модела:
GTX 765M
търговска марка:
ВОНДЖО
Пакет:
дъска

Избор на купувачи

VGA карта GeForce 8600 8600M GT n V idia Graphics 8600MGT MXM II DDR2 512MB G84-600-A2 VG. 8PG06. 001 за A c e r 4520G 5520G 5920G

BGN 100.77

VGA Картичка Ge Force 8600 8600 M GT n V i d i a Графика 8600 MGT MXM II DDR2 512 MB G84600А2 ВФ.8 PG06.001 за c e r 4520 G 5520 G 5920 G Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

12V 10A цифров регулатор на температурата led дисплей регулатор на термостата+100 см НПМ сензор

5.71 -12 % BGN 5.00

Answer : ___________________________ Note : Yanwen Економски Воздух Mail превозот начин на патеката број ние снабдување само покажува патеката во кина, кога пратката ја напушти кина не постои песна повеќе, но можете да ја користите оваа песна број за контакт aliexpress услуги на Клиентите за да проверите , или само email на нас, ние ќе провери за вас .Yanwen Економски Воздух Mail е многу евтини превозот начин , Па тоа може да се земе 4060days превозот, кога ќе се избере превозот начин ,pls прифати долгорочни превозот ...

SO2 предавател за откриване на газ 0-2000ppm 0-10V изходно напрежение

BGN 605.36

Опис на производот : сулфур диоксид сензор усвојува професионални тестирање сулфур диоксид концентрација сензор сонда како основен откривање уред; тоа има карактеристики на широк мерен опсег, висока прецизност, добра линеарност, добра подвижност, лесно користење, лесен за инсталација, долг пренос на далечина, и умерена цена...

Gorelax Smart Home Automation Module Wireless Remote Control Light Touch Wall Switch, Crystal Glass Panel Smart Home Appliance

30.38 -11 % BGN 27.00

Gorelax Smart Home Автоматизација Модул Безжичниот Далечински Управувач Светлина На Допир Ѕиден Прекинувач,Кристално Стакло Панел Smart Home АпаратКарактеристики на производот : Контрола метод : прирачник за допир / мобилен СТАН контрола на употреба;Терминал платформа : Android / IPHONE;Пренос метод : WIFI безжична комуникација;Контрола на далечина : Бесконечност (во случај на 2 G / 3 G / 4 G / WIFI сигналот врска е добра)Безжична потрошувачка на енергија : =

UC-340G и Massduino UNO Основната MD-328D Mini Module R3 борда на LDO за Arduino Relay DAQ ИН

BGN 9.58

На УЗ340 G опис ве молиме кликнетеMass Duino УНО CoreПониска ЦенаArduin IDE ПоддршкаВисоко компатибилни да УНО Р332 KB Флеш 2 KB RAM меморија10 / 12 / 16 Bit ADC / *analog Read () / / 10bit ADC, Компатибилен да УНО Р3analog Read_12bits () / / 12bit ADC , 130 спсanalog Read_16bits () / / 16bit ADC , 125 спс* / Чип ниво на поддршкаЛесен за развој на прототип , директно да го користите за масовно производство!КарактеристикиMD328 D core moduleСтандард USB2 Serial интерфејс за подигање и дебагирањеОдборот 2.4 GHz RF Модул (Изборен)100% Arduin развојот на животната средина,Вертикална двоен ред конектор, минимална големина на главниот одборЦелосна УНО IO поддржаниПараметриMCU : MD328 D 32 K Флеш 2К SRAM 10bit ADCРаботен Напон : 3.3 V со одборот LDOВлезен Напон : DC 4.5 да 12 V3.3 V Излез Тековната : 300m A MAXPCBA Големина : 20 x 35mmBootloader preprogramming : Arduin УНО Р3Апликацијата ШематскиОваа шематски се покажа како за користење на ООН Основни создаде 3ch аналогни напон , тука ние треба PWM да DAC модул DAC3000 , ООН Основни употреба Analog Write функција да се создаде 3 ch PWM сигналот и DAC3000 ќе конвертор на PWM за аналоген излез , излез : Vout = (1PWM%) * Vref ...

5520G 6930G 7720G 4630G 7730G лаптоп n Vidia GeForce 9300M GS G98-630-U2 DDR2 256MB MXM II графична видео карта за A c e r Aspire

BGN 40.80

5520 G 6930 G 7720 G 4630 G 7730 G Лаптоп n Vidia Ge Force 9300 MG ГШ G98630U2 DDR2 256 MB MXM II Графички Видео Картичка за c e r се Стремат Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .​

ESP8266 ESP-01S WS2812 RGB LED Ring Контролер 24Bit WS2812 5050 RGB LED Integrated Drivers for arduino KIT Коледен подарък

15.98 -12 % BGN 14.00

Answer : ___________________________ Note : Yanwen Економски Воздух Mail превозот начин на патеката број ние снабдување само покажува патеката во кина, кога пратката ја напушти кина не постои песна повеќе, но можете да ја користите оваа песна број за контакт aliexpress услуги на Клиентите за да проверите , или само email на нас, ние ќе провери за вас .Yanwen Економски Воздух Mail е многу евтини превозот начин , Па тоа може да се земе 4060days превозот, кога ќе се избере превозот начин ,pls прифати долгорочни превозот ...

Висококачествен сензор лазерен лъч дальнодействующее лазерно разстояние за откриване на 20 метра JG20MA

BGN 33.71

Име на производ : далечински уреди со покажувач на растојание од 20 метри ласерски зрак Сензор LGJG20 MAТехнички параметри : 1 сензори растојание : 020 метри2 индукција метод : на радио тип ( нетранспарентен материјал )3 погонски напон : DC 4.5 VDC 5 .5 VDC4 Работат на струјата : 5 Излез : NPN нормално отворен6 Излез Тековната : 100m A ( може директно да се вози релеи )7 започне агол : линеарна ( видливи )Приемот агол : 5 степени9 време на Одговор : 2msРаботна температура : 25 o C ~ 50 o C11 Работната средина : Внатрешна ( не е водоотпорен )12 Димензии : Должина 1cm 2cm широк 1cm висок13 должина : 50cm

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.