• Новинка
Керамични Ютията За Изправяне На Коса Плоски Желязо Инструменти За Стайлинг На Коса Професионално Изправяне На Коса Салон Кърлинг За Извиване На Електрически Юти?

Керамични Ютията За Изправяне На Коса Плоски Желязо Инструменти За Стайлинг На Коса Професионално Изправяне На Коса Салон Кърлинг За Извиване На Електрически Юти?

резултат:
BGN 46.51
BGN 31.00 -33 %

Брой продукти
Налично


Керамички Влакна Зацврстување Железо Рамен Железо Косата Алатки Професионални Виткање на Косата Straightener Curler Електрични Песна Модел БР. : ХС-388 Напојување : 220 V 50 HZ 60 W Температура : 160 ° 180 ° 200 ° 220° Боја : Црна Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет
Оригиналниот кина приклучокот,а ние ќе обезбедиме конверзија адаптер за вас според вашата земја стандард.
Ве молиме контактирајте со нас : Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме договорот ни во две недели . Ние ќе ви обезбеди замена (ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест)или враќање. Ние сме derectly фабрика,Доколку постои било каков проблем со нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако не ја прими стоката во рамките на заштита на времето ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Други Политики : Пратката Обработка на време : 1-5 дена(освен празник) и Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите пораки ќе се одговори во рок од 2 работен ден генерално.Ако не добивате,ве молиме да ја препратите или почекајте некое време трпеливо. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Бидејќи ние само ќе ги следат адреса ќе замине за пратката.Ви благодарам многу.

Подробности

Тип Елемент:
Желязо
Източник На Захранване:
Електрически
Сегменти За Регулиране На Термостата:
15
Диаметър на теплопроводника:
Над 31 мм
Оптимално време за подреждане:
1-2 мин.
Срокът на служба на минерална плоча / адвокатско клас:
Над 50 000 пъти
Номер На Модела:
HS-388
търговска марка:
ббт
силата на:
60 W-100 W
Приложими косата:
Суха и влажна
документ:
CE
Материал:
Турмалин керамични
Напрежение:
210-240V
Материал на минерална плоча/адвокатско клас:
Турмалин керамични
Максимална температура:
220 °C
Минимална температура:
160 °C
Режим На Сглобяване На Опашката На Захранващия Кабел:
Въртящ се на 360°
регулатор на температурата:
Цифров
Атестация На Качеството На Продукта:
CE
Размери На Подгряващата Плоча:
90x24mm
Тип:
професионални преси за коса
подходящ:
Начало, Салон За Красота

Избор на купувачи

Бакенбарды на веждите, на носа и ухото машинка за подстригване от висок клас мъжки акумулаторни епилация водоустойчив нож от неръждаема стомана черен 110-240 v S34

18.50 -35 % BGN 12.00

SKU : AERCS224 HRIWA Носот Тример Водоотпорен Уво Тример Коса Clipper Батерија Управувана од не ' Рѓосувачки Челик Сечилото S34Функција : Нерѓосувачки челик материјал, остар, брзи и издржливи.Ергономски дизајн, криви тело обезбедува удобен зафат.Мали димензии, лесен, лесно да се носат.Безбедно и ќе не боли носната шуплина.IPX7 водоотпорен, целото тело може да се печете под вода.Управувани од страна на 1*АА батерија(не се вклучени).Спецификација : Материјал : ABS + Нерѓосувачки челикНапојување : 1*АА батерија(не се вклучени)Боја : ЦрнаТежина : 74gГолемина : 16.3*3.4 см(Должина*Ширина)Пакет Содржина : ( Пакет во orioginal кутија )Носот тример*1Четка за чистење*1Заштитна маска*1Упатство(англиски / Кинески)*1За превозот и ни 1 Намалувањето на превозот клиенти, не грижете се тоа ...

USHOW функция двойка плоски желязо турмалин Керамични двойки професионални преси за коса с аргановым масло инфузионное изправяне

79.82 -20 % BGN 64.00

Топла продажба на Пареа Функција Рамен Железо Турмалин Керамички Пареа Професионални Коса Straightener соArgan Масло Инфузија ЗацврстувањеКарактеристики : · 2 пареа settings пареаексплозијата на косата со неверојатен сјај и мазност· 6 температураприлагодувањата за заклучување на обезбедуваме совршен финиш за вашиот тип на коса· Загрева до Keratinидеален 450 F max температура swift· PTC грејач за инстант размена на топлинаup, safty· Летачки чинии за подобро зацврстување на косата· Големина на греење плочи : 112*32 мм· Должина на станот железо : 30cm· Автоматско температура заклучување за доследно извршување на топлина во текот на употреба· Vented ТурмалинКерамички плочи кисна косата со терапевтски argan Масло· Стилски и функционален 9' изгориотпорни текстилни кабелот· 360 degeree вртливата кабелот спречува заплитане и постојано сте на потегСпецификација : тип на Производ Коса straightener Песна Производ модел TPS088 Напон 110 V240 V, секоја земја е avaliable Приклучок тип : ЕУ приклучокот,НИ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучокот,АУ приклучокот, Плоча Слој : Керамички Турмалин Led Дисплеј Температура дизајн : 300°С ,340°F ,370°F,410°F, 430°F, 450°F Грејач Технологија PTC Топлина Време : 3 miutes достигне 450°F Плоча Функција : Парно греење плоча Функција : Argan Масло + Вода Систем Пакет 1*мало поле со Фреквенција 5060 Hz Пакетот вклучува1 buc коса straightener

RIWA LCD екран маши, преси за коса 2 в 1 Инструмент за полагане на суха мокра използвате бързо загряване Керамични маша РБ-809I

60.80 -56 % BGN 27.00

СпецификацииБренд : RIWAБрој на модел : RB809 IБоја : РозеваНоминална Напон : 220 V~50 HzНоминална Моќност : 43 WГолемина : беа 25,5*5.3*4cmНето Тежина : 230gПроизвод КарактеристикиБарел случај користи топлинаотпорни материјалиЗа контрола на температурата систем,120°C, 140°C, 160°C, 180°C, 200°CLCD екранотБрзо топлина во 30 секундиDualues влажни и суви, 2 во 1 слагам & навивам стил алатка со издише дупки360 степени вртливата кабелотОригинално Пакување Кинески Plug Стандард (ние ќе го додадете полнач кога превозот до вас)Пакет Содржина1 x Машина1 x Барел случај1 x Чешел1 x Ракавица2 x Клип1 x Упатство1 x Адаптер ( САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU, Испрати според вашата земја стандард )ПретпазливостНе користете го користите овој уред, во близина на када, миење слив, или други садови кои со водаНа barrrel / плочи може да биде обоена со користење на бојатретирана косаКога производот се користи во бањата, отстранете го по употреба; бидејќи тоа е се уште опасно кога се во близина на вода, дури и да ја исклучитеАко производот е многу топло, ве молам поставете го на топлина отпорна површина; не ја покривајте производ со кој било од предметите(како на пример, крпи или облека)Не ги допирајте топла површина на производот без заштита​

Висока Мощност Мъжки Електрическа Машина За Подстригване Професионален Тример За Коса, Нож От Неръждаема Стомана, Фризьорски Салон Режещата Машина 4 Ограничаване

53.31 -32 % BGN 36.00

SKU : RCS193 OQРетро класичен Коса Clipper Силна Моќ Прилагоди Електрични Коса Тример Професионални Губење на Машина за Сечење со 4 граница чешли S35Функција : Класичен ретро дизајн, силна моќ, тоа не му наштети на кожата.Сечилото користење нерѓосувачки челик материјал , остар, ' рѓа доказ и со силна отпорност на триење.Производ себе доаѓа со фино штелување knob, ви овозможува да се контролира растојанието помеѓу ножеви на 14mm.4 граница чешли(3мм, 6mm, 10мм, 13mm) , со нив, можете слободно да ја контролирате вашата коса должина.Со јадица на дното на трупот на авионот, тоа е погодно да се продавница...

Професионален козметичен керамично покритие плойка регулиране на температурата пръчка къдрене маша за коса, маши за коса, инструменти за оформяне на косата

40.32 -8 % BGN 37.00

Функција : Постојат 5брзински прилагодлива температура, може да според вашите желби и потреби да се прилагоди на температурата...

Автоматичен сешоар въртящата се четка за зъби 360 ротация електрически сешоар, четка за професионален стайлър за коса простор гребен само 220 В

63.81 -23 % BGN 49.00

Професионални топол воздух четка 8228 Висок квалитет автоматско губење на stylerТОПЛА ПРОДАЖБА !Можете да се исуши на вашата коса! Направи вашата коса мавтајќи! Без оглед на styler ви се допаѓа!Карактеристики1...

Kemei Електрическа Машина За Подстригване Акумулаторна Водоустойчив Прическа Здравето Пластмаса+Комплект От Неръждаема Стомана Мъжете Електрически Тример За Коса,

36.85 -32 % BGN 25.00

Kemei Електрични Коса Clipper Батерија Водоотпорен Здравје Фризура Пластични+Нерѓосувачки Челик Комплет Мажите Електрични Коса Тример ЧешелНие ќе ви испратиме оваа точка со безбедноста меур кеси!!Одлично за краток, среден или долг стилови...

1 л парафиновый нагревател терапия вана восък гърне е по-топъл салон за красота спа восък нагревател оборудване Keritherapy System оранжево 220-240 v

66.53 -32 % BGN 45.00

1 L Парафински Грејач Терапија Бања Восок Тенџере Потоплите Салон за Убавина Спа Восок Грејач Опрема Keritherapy Систем Портокал 220240 VКарактеристики : Парафински третман на лицето : Парафински маска е совршен ефект на нормална и сува кожа...

професионален електрически акумулаторна батерия керамични точност 0,8 мм брада hairtrimmer фризьорски салон машина за подстригване машинка за подстригване самобръснач

53.28 -16 % BGN 45.00

Најновиот производ : 1.Врвен коса straightener железо нека вашата коса straigher и убавина : 2.домашна употреба личен нокти маникир shiner лак вашите нокти во втора : професионални електрична батерија керамички прецизност 0.8 mm брада hairtrimmer берберот коса машина clipper тример хлапак сечењеЕУ plug 220vзлатна боја или црна бојаLiion батеријата 3.7 v 2000mahпосилна моќи прецизност тример 0.8 mm

POVOS машина за подстригване машинка за подстригване професионален титан граница нож гребен фризьорски инструменти, машина за подстригване бръснене машинки за подс

68.51 -40 % BGN 41.00

Број на модел : PW231 Боја : Црна и Сива Текст : AC 100220 V, 50 / 60 Hz Излез : наизменична СТРУЈА 1.4 V Време на Полнење : 8 часа Користење Време : 40mins (кога целосно наполнета) Големина : 7.2* 1.63* 1.7 во (183*41.5*44mm) Нето Тежина : 0.53 lb (242g) Ако имате потреба од ЕУ,велика БРИТАНИЈА или АУ приклучокот.Можете да оставите порака до мене...

SURKER ProfESSional Electric Hair Clipper Trimmer Adjustable Child&Adult Wired Haircut Cutting Machine Shaving Hair Removal (EU

BGN 33.97

функција : 1, професионални нож, Ртип obtuse безбедност дизајн2, должината на прилагодливи главата, прилагодлив глава може да се сретнат различни коса должина (0.8 mm2mm)3, случајно презентирани 6 меѓусебно ограничување чешел (3мм25мм), можете да се средиме различни должина на косата и поголем спектар на должини4, уникатен дизајн на левото уво се ограничи чешел и десно уво граница чешел, избричен уши околу косата побезбедно5, изграденаво високобрзина на мотор, со високи перформанси супер моќИме На Производ : Коса ClipperБренд : SURKERПредмет : SK3305боја : црвенаМатеријал : ABSГолемина : 225 * 60mmНапон : 230 V 50 HZМоќност : 15 WБучава : помалку од 70d BПриклучок Тип : ЕУ Приклучокот,а тоа се однесува на Индонезија, Германија, Франција, Шпанија, Италија и така натаму.Должина на кабелот за напојување : 1,9 мСертификација на производи : CEДодатоци : берберот, ограничување чешел, четка за чистење, масло за подмачкувањеПакет Се Вклучени : 1 X Коса Clipper (Европриклучок)6 X граница чешел1 X четка за чистење1 X лубрикант1 X англиски упатствоСамо погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.