• Новинка
1PC вода филтър за обратна осмоза ULP3020-600G РО мембранная система за пречистване на вода за домакински филтър за вода директен напитка

1PC вода филтър за обратна осмоза ULP3020-600G РО мембранная система за пречистване на вода за домакински филтър за вода директен напитка

резултат:
BGN 157.47

Брой продукти
Налично


1 PC на Водата на филтерот за реверзна осмоза ULP3020-600 G RO мембрана
систем вода прочистувач домаќинство филтер за вода директна пијат Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Describtion :
1) Производ број : G309
2) Материјал : RO Мембрана
3) Тип : Реверзна Осмоза
4) Прочистувачките Позиција : Терминал Прочистување
5) Пакување големина : 54*19*15 CM
6) Функција : Директна Пијат
7) За Употреба : Терминал Прочистување
8) Број на Моделот : ULP3020

Подробности

търговска марка:
ZJMZYM
Материал:
Мембрана RO
Номер На Модела:
ULP3020
Функция:
Директен Напитка
Инсталация:
Тип Кухня
5 Степенна Филтрация:
ДА
Тип на машината води:
Машина За Почистване На Вода
Тип:
Обратна Осмоза
документ:
CE
Воспользуйся:
Кана
Почистваща Позиция:
Системата Терминал Почистване
Номер На Продукта:
G309
Материал:
Мембрана RO
Тип:
Обратна Осмоза
Почистваща Позиция:
Системата Терминал Почистване
Размер на опаковката:
54 * 19 * 15 см
Функция:
Директен Напитка
Воспользуйся:
Системата Терминал Почистване
Номер На Модела:
ULP3020
Напрежение:
no

Избор на купувачи

Машина йонизатор алкална вода WTH-803 с вграден патрон на филтъра за вода

1344.00 -5 % BGN 1277.00

WTH803 алкална вода ionizer машина во согласност со вода филтер кертриџОписВода ionizer е апаратот дека ionizes вода Ionized вода е наводни да биде од корист за здравјето на луѓето и промет со тврди дека тоа е антиоксиданс кој може да се забави процесот на стареење и да се спречи оваа болест...

1 инчов интерфейс, пълен с Меден порт филтър за пречистване на битова къща, филтър за вода тръби Централна пречистване на вода премахване на котления камък

BGN 74.64

1" инчен интерфејс целосна Бакар Порта Чистење на Филтерот за Домаќинство Куќа Вода Филтер Цевки Централна Вода Прочистувач Descaling Параметар : Тело материјал : Еколошки доведе слободни бакар Филтер материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик Филтрација на точноста : 4060 microns Суштината проток : >3000 L / H Под притисок : 100kg / CM2 Погоден за температура на вода : 0100 целзиусови степени степенКонектор тип : само 1" Инчен интерфејс месинг главаСлики : За Плаќање : 1,најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе...

Кухненски Миксери Вода Домакински Филтър За Пречистване На Вода Моющийся Керамичен Филтър Мини Пречистване На Вода

29.28 -32 % BGN 20.00

Спецификација : Модел : 530272Материјал : пластикаГолемина : 15 x 11 x 5.5 cmБоја : БелаКарактеристики : *Направен од високо квалитетни пластични материјали,не е лесно стареење и многу издржливи.*Висок квалитет филтер,ги отстранува rusts,водотеците,црви,colloids,слоевита и повеќето бактерии.*Голема брзина на проток на вода,2 L / мин hight брзина на проток ти дава многу чиста вода веднаш.*Switchable проток на вода тип,две проток на вода видови : нефилтрирани спреј или филтрирани спреј.*Quickfit допрете адаптер,лесен за инсталација на речиси секој вид на допрете со завртка тема.*Quickfit catridge,брз,лесен и безбеден филтер патрон за замена.*Патентиран КД кертриџ носителот,Патентиран knockdown кертриџ носителот осигурува лесна замена или чистење за керамички кертриџ.Пакетот Вклучува : 1 * Вода Филтер1 * Керамички Кертриџ1 * Sandpaper1 * Универзален Адаптер3 * Внатрешната Нишка Адаптер3 * Надворешни тема Адаптер

За пречистване на вода на 5-стъпка филтърен патрон PP+CTO+СДС+CTO+UF Системни филтри за вода за битови директно за пречистване на питейна вода

BGN 184.80

Вода Прочистувач 5 Фаза Филтер Кертриџ PP+CTO+UDF+CTO+UF Систем Филтри за Вода За Домаќинство директно вода за пиење прочистувачФилтер за Опис на Сликите : За Плаќање : 1,најдобриот начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред цел...

Здравословна обработка на питейна вода с ниско отрицателно WTH-803

671.84 -5 % BGN 638.00

Здрава вода за пиење третман со ниски негативни WTH803Модел : WTH803спецификацијаФилтер материјалВлакна активира јаглероден филтер од Америка со NSF сертификатЕлектроди материјалЈапонски hightech печени титаниум platinum електролиза комора и керамички мембранаПрикажување на содржина( LED дисплеј)алкална вода, киселина, вода, прочистена вода, чистење и филтер за долговечностЕлектролиза нивоаЧетири нивоа на алкална вода, една прочистена вода и две нивоа на киселина водаPH вредноста(PH 3.511) Забелешка : референтна вредностPH Суптилни на вредноста15 нивоа микро~прилагоди за алкална вода и 10 нивоа за киселина вода.Филтер за долговечностОригиналниот 9000 L прилагодување јачина на звук, на замена на светлината ќе светне кога ќе достигне оваа книга...

ясна система филтър за питейна вода 110V за пречистване на вода домочадца почиства модел OH-806-3W

912.00 -5 % BGN 866.00

јасно вода за пиење филтер систем 110 V домаќинство вода прочистувач модел О8063 WОна што е точно е Ionized Вода?Јонизација едноставно значи да се добие или изгуби еден електрон...

кран за водата една ключова дейност електрически разпределител на вода USB изпратил помпа, разпределител на вода в бутилки тръби от неръждаема стомана 304

53.46 -46 % BGN 29.00

вода диспензерот Едно копче операција електрични вода диспензерот USB полнењето на 304 Нерѓосувачки челик цевководни флаширана вода диспензерот пумпа

Пречистване на вода 6 стъпка филтърен патрон на ПП СДС CTO UF T33 WAF System филтри за питейна вода домакински права за пречистване на питейна вода

BGN 191.44

Вода Прочистувач 6 Фаза Филтер Кертриџ PP UDF CTO UF T33 WAF Слабо алкална филтерСистемот на Филтри за Вода За Домаќинство директни вода за пиење прочистувачФилтер за Опис на Слики : првата фаза филтер : PPF meltblown филтер , попозната како PP памук, Големина : 10 инчен Функција : 'рѓа да може ефективно да филтер за вода , слоевита , colloids, цврстиот отпад и други крупни материи ...

За Пречистване На Чешмяната Вода С Кухненски Филтър За Вода Кран Моющийся Керамичен Филтър Мини Пречистване На Вода Премахване На Ръжда Бактерии

31.98 -44 % BGN 18.00

Спецификација : Модел : 530272Материјал : пластикаГолемина : 15 x 11 x 5.5 cmБоја : БелаКарактеристики : *Направен од високо квалитетни пластични материјали,не е лесно стареење и многу издржливи.*Висок квалитет филтер,ги отстранува rusts,водотеците,црви,colloids,слоевита и повеќето бактерии.*Голема брзина на проток на вода,2 L / мин hight брзина на проток ти дава многу чиста вода веднаш.*Switchable проток на вода тип,две проток на вода видови : нефилтрирани спреј или филтрирани спреј.*Quickfit допрете адаптер,лесен за инсталација на речиси секој вид на допрете со завртка тема.*Quickfit catridge,брз,лесен и безбеден филтер патрон за замена.*Патентиран КД кертриџ носителот,Патентиран knockdown кертриџ носителот осигурува лесна замена или чистење за керамички кертриџ.Пакетот Вклучува : 1 * Вода Филтер1 * Керамички Кертриџ1 * Sandpaper1 * Универзален Адаптер3 * Внатрешната Нишка Адаптер3 * Надворешни тема Адаптер

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.