• Новинка
Пречистване на вода домочадца пре-филтър на водата кухня извлича замърсяванията елементи от вода Генератор Йонна батерия алкална вода за дома

Пречистване на вода домочадца пре-филтър на водата кухня извлича замърсяванията елементи от вода Генератор Йонна батерия алкална вода за дома

резултат:
BGN 42.96
BGN 30.00 -30 %

Брой продукти
Налично


Опис :
Waterguard водечките вода прочистувач усвојува porous микро-core технологија на производство и користи Tianneng diatomaceous земјата како суровина. По високи-температура отпуштање, тоа може ефикасно да се отстранат бактериите и алгите остаток на хлор и штетни ја укина тешки метални јони во вода. Готвење ориз, ориз готвење чај, итн. обезбеди безбедна и здрава вода за пиење, а исто така може да се обезбеди чиста вода за вашето лице миење и четкање на заби.
материјал :
● ABS пластика школка, керамички + KDF + хлор топката + алкална топката.
Карактеристики :
●Користење на високо-технолошки керамички плус KDF, dechlorinated топката, алкална топката композитни филтер.
● Може да се користи постојано.
● Економски, филтер може да се замени и да се користи постојано.
● No средно загадување, голема количина на вода.
● Мали димензии, лесна инсталација, може да ги носите

Подробности

Напрежение На Тока (В):
Бели модели, прозрачни модели
Почистваща Позиция:
Системата Терминал Почистване
Воспользуйся:
Кран За Монтаж
документ:
CE
Функция:
Директен Напитка
Инсталация:
Кухня/Стена
Номер На Модела:
J002
Материал:
Керамични
Тип на машината води:
Пречистване На Вода
Изисквания За Качество На Водата:
Градска Вода
5 Степенна Филтрация:
ДА
Тип:
Ультрафильтрация
Време за излизане на пазара:
-Юни 15
търговска марка:
Сеарид
Цвят:
Бял
филтърен елемент:
Керамични жило филтър
Клас на машини за пречистване на вода:
предварителен филтър
Изисквания За Качество На Водата:
Градска чешмяната вода
Структурният Стил:
Duplex вид
Диапазон на налягането на водата:
0.4
Материал:
Пластмаса
Структура на отпадъчни води:
Двойна Състав
Принцип На Работа:
Керамичен Филтърен Елемент

Избор на купувачи

Кухненски Миксери Вода Домакински Филтър За Пречистване На Вода Моющийся Керамичен Филтър Мини Пречистване На Вода

29.28 -32 % BGN 20.00

Спецификација : Модел : 530272Материјал : пластикаГолемина : 15 x 11 x 5.5 cmБоја : БелаКарактеристики : *Направен од високо квалитетни пластични материјали,не е лесно стареење и многу издржливи.*Висок квалитет филтер,ги отстранува rusts,водотеците,црви,colloids,слоевита и повеќето бактерии.*Голема брзина на проток на вода,2 L / мин hight брзина на проток ти дава многу чиста вода веднаш.*Switchable проток на вода тип,две проток на вода видови : нефилтрирани спреј или филтрирани спреј.*Quickfit допрете адаптер,лесен за инсталација на речиси секој вид на допрете со завртка тема.*Quickfit catridge,брз,лесен и безбеден филтер патрон за замена.*Патентиран КД кертриџ носителот,Патентиран knockdown кертриџ носителот осигурува лесна замена или чистење за керамички кертриџ.Пакетот Вклучува : 1 * Вода Филтер1 * Керамички Кертриџ1 * Sandpaper1 * Универзален Адаптер3 * Внатрешната Нишка Адаптер3 * Надворешни тема Адаптер

За Пречистване На Чешмяната Вода С Кухненски Филтър За Вода Кран Моющийся Керамичен Филтър Мини Пречистване На Вода Премахване На Ръжда Бактерии

31.98 -44 % BGN 18.00

Спецификација : Модел : 530272Материјал : пластикаГолемина : 15 x 11 x 5.5 cmБоја : БелаКарактеристики : *Направен од високо квалитетни пластични материјали,не е лесно стареење и многу издржливи.*Висок квалитет филтер,ги отстранува rusts,водотеците,црви,colloids,слоевита и повеќето бактерии.*Голема брзина на проток на вода,2 L / мин hight брзина на проток ти дава многу чиста вода веднаш.*Switchable проток на вода тип,две проток на вода видови : нефилтрирани спреј или филтрирани спреј.*Quickfit допрете адаптер,лесен за инсталација на речиси секој вид на допрете со завртка тема.*Quickfit catridge,брз,лесен и безбеден филтер патрон за замена.*Патентиран КД кертриџ носителот,Патентиран knockdown кертриџ носителот осигурува лесна замена или чистење за керамички кертриџ.Пакетот Вклучува : 1 * Вода Филтер1 * Керамички Кертриџ1 * Sandpaper1 * Универзален Адаптер3 * Внатрешната Нишка Адаптер3 * Надворешни тема Адаптер

ясна система филтър за питейна вода 110V за пречистване на вода домочадца почиства модел OH-806-3W

912.00 -5 % BGN 866.00

јасно вода за пиење филтер систем 110 V домаќинство вода прочистувач модел О8063 WОна што е точно е Ionized Вода?Јонизација едноставно значи да се добие или изгуби еден електрон...

За пречистване на вода на 5-стъпка филтърен патрон PP+CTO+СДС+CTO+UF Системни филтри за вода за битови директно за пречистване на питейна вода

BGN 184.80

Вода Прочистувач 5 Фаза Филтер Кертриџ PP+CTO+UDF+CTO+UF Систем Филтри за Вода За Домаќинство директно вода за пиење прочистувачФилтер за Опис на Сликите : За Плаќање : 1,најдобриот начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред цел...

Здравословна обработка на питейна вода с ниско отрицателно WTH-803

671.84 -5 % BGN 638.00

Здрава вода за пиење третман со ниски негативни WTH803Модел : WTH803спецификацијаФилтер материјалВлакна активира јаглероден филтер од Америка со NSF сертификатЕлектроди материјалЈапонски hightech печени титаниум platinum електролиза комора и керамички мембранаПрикажување на содржина( LED дисплеј)алкална вода, киселина, вода, прочистена вода, чистење и филтер за долговечностЕлектролиза нивоаЧетири нивоа на алкална вода, една прочистена вода и две нивоа на киселина водаPH вредноста(PH 3.511) Забелешка : референтна вредностPH Суптилни на вредноста15 нивоа микро~прилагоди за алкална вода и 10 нивоа за киселина вода.Филтер за долговечностОригиналниот 9000 L прилагодување јачина на звук, на замена на светлината ќе светне кога ќе достигне оваа книга...

1 инчов интерфейс, пълен с Меден порт филтър за пречистване на битова къща, филтър за вода тръби Централна пречистване на вода премахване на котления камък

BGN 74.64

1" инчен интерфејс целосна Бакар Порта Чистење на Филтерот за Домаќинство Куќа Вода Филтер Цевки Централна Вода Прочистувач Descaling Параметар : Тело материјал : Еколошки доведе слободни бакар Филтер материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик Филтрација на точноста : 4060 microns Суштината проток : >3000 L / H Под притисок : 100kg / CM2 Погоден за температура на вода : 0100 целзиусови степени степенКонектор тип : само 1" Инчен интерфејс месинг главаСлики : За Плаќање : 1,најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе...

Машина йонизатор алкална вода WTH-803 с вграден патрон на филтъра за вода

1344.00 -5 % BGN 1277.00

WTH803 алкална вода ionizer машина во согласност со вода филтер кертриџОписВода ionizer е апаратот дека ionizes вода Ionized вода е наводни да биде од корист за здравјето на луѓето и промет со тврди дека тоа е антиоксиданс кој може да се забави процесот на стареење и да се спречи оваа болест...

Пречистване на вода 6 стъпка филтърен патрон на ПП СДС CTO UF T33 WAF System филтри за питейна вода домакински права за пречистване на питейна вода

BGN 191.44

Вода Прочистувач 6 Фаза Филтер Кертриџ PP UDF CTO UF T33 WAF Слабо алкална филтерСистемот на Филтри за Вода За Домаќинство директни вода за пиење прочистувачФилтер за Опис на Слики : првата фаза филтер : PPF meltblown филтер , попозната како PP памук, Големина : 10 инчен Функција : 'рѓа да може ефективно да филтер за вода , слоевита , colloids, цврстиот отпад и други крупни материи ...

1PC вода филтър за обратна осмоза ULP3020-600G РО мембранная система за пречистване на вода за домакински филтър за вода директен напитка

BGN 157.47

1 PC на Водата на филтерот за реверзна осмоза ULP3020600 G RO мембранасистем вода прочистувач домаќинство филтер за вода директна пијат Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Describtion : 1) Производ број : G3092) Материјал : RO Мембрана3) Тип : Реверзна Осмоза4) Прочистувачките Позиција : Терминал Прочистување5) Пакување големина : 54*19*15 CM6) Функција : Директна Пијат7) За Употреба : Терминал Прочистување8) Број на Моделот : ULP3020

Alibaba Китай Wholesale Kangen Water Machine алкална вода йонизатор OH-806-5W

704.00 -5 % BGN 669.00

Alibaba Кина Големо Kangen Вода Машина Алкална Вода Ionizer О8065 WОпис На Производот Продажба На Поени : 1 Посебно дизајниран според копното е квалитетот на водата, донесување на национален и здрава вода за квалитет испитување стандард2...

кран за водата една ключова дейност електрически разпределител на вода USB изпратил помпа, разпределител на вода в бутилки тръби от неръждаема стомана 304

53.46 -46 % BGN 29.00

вода диспензерот Едно копче операција електрични вода диспензерот USB полнењето на 304 Нерѓосувачки челик цевководни флаширана вода диспензерот пумпа

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.