• Новинка
Дванадесет съзвездия предци плат, филц комплект нетканая плат занаят САМ шевни набор от филц, ръчно изработени материал САМ ръкоделие доставка

Дванадесет съзвездия предци плат, филц комплект нетканая плат занаят САМ шевни набор от филц, ръчно изработени материал САМ ръкоделие доставка

резултат:
BGN 15.97
BGN 8.00 -50 %

Брой продукти
Налично


Ткаенина чувствува комплет, треба шиење со себе Вклучуваат : пред-намалување на ткаенина се чувствува, конец, игла, хартија настава на Кинески со фотографија, другите резерви ако е потребно, како лежиште, батон и така натаму.
Алатки не се вклучени, како Ножици, лепила
Купувачот се покаже :
Ткаенина чувствува најчесто поставувани ПРАШАЊА

Подробности

търговска марка:
DREAMCREATE
Вид На Модела:
Цвете
Номер На Модела:
малък
Материал:
филц тъкани
Тема:
Сладки

Избор на купувачи

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.