• Новинка
Qiao нов планински кристал, перли, кръпка за дрехи, шиене с мъниста апликация риза обувки, чанти, облекло направи си САМ украса на петна

Qiao нов планински кристал, перли, кръпка за дрехи, шиене с мъниста апликация риза обувки, чанти, облекло направи си САМ украса на петна

резултат:
BGN 4.59
BGN 4.00 -13 %

Брой продукти
Налично

Материјал : кристал - смола Монистра - стакло
Количина:2 парчиња/set Карактеристики на Производот : треба да се користи лепило, или за шиење Драги пријатели, ако може да не се прави разлика помеѓу материјал на производот, можете да контактирате со нас

Подробности

Вид На Продукта:
Пластира
Характеристика:
3D, ръчна изработка, екологично чисти
Номер На Модела:
Q5188
търговска марка:
Qiao
Размер:
many size
Стил:
Стик-
Техника:
Мъниста
Цвят:
ясен,розов,златист, светъл Сиам
Материал:
Пластмаса
кръпка назад:
без лепило

Избор на купувачи

Части на компютърната от машина-горен и Долен Вал синхронни колан T10*600*40, добро качество, силна устойчивост на износване

BGN 18.14

Компјутер везови машина делови : пренос појас T10*600*40, Овој производ обезбедување на квалитет, прифатлива, добра репутација, вистинска продавница за продажба, продаваат дома и во странство, за многу години, беше добро примен од страна на довербата на нашите клиенти

Индийски Лейси Плат D1075 Последните Нигерийски Мъниста И Дантела 2018 За Сватба От Тюл Лейси Плат Конфедерация На Завесата Дантела В Швейцария

189.90 -24 % BGN 144.00

3220469557765002 Нови Пристигнување дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворВи благодариме за шопинг на нашата продавница се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Нашиот Сите производи вистински фотографии,обезбедување на квалитет...

10шт микс 3 затворени найлонови сонда с цип Шивач на облекла craft (12 инча) 30 см Crafter &FGDQRS

BGN 3.68

.100% Сосема Нов &Висок Квалитет.2 износот 10pcsБоја : комбинација3 Нето должина на патент заби : (30cm) ( 12 инчи )( прибл.) Т4.Совршен за занаети, костим дизајн, детска облека, додатоци бутици, костим украсување итн.Превозот Услови· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress...

Високо качество на 14 бр. / компл. алуминиева Плетене игла, цветна кука за плетене на една кука игла за плетене на Занаятчийска прежда 14 размер на тъкане инструменти

8.78 -20 % BGN 7.00

100% Нов и Висок Квалитет на Мешани Боја Алуминиумски Капчиња кукитеБоја : Повеќе Боја (Случаен Боја)Пакување : 14pcs (1set)Број : 2 mm, 2 ...

2017 нов 148 см ширина 91,7% кашмир вълна плат дами темперамент лилаво, лилаво кашмир вълна плат вълнена кърпа

124.80 -15 % BGN 106.00

modname=ckeditor[име] високоодделение Кашмир ткаенина[ширина] 148cm[тежина] 560 грама / метар[материјал] волна 91.7% најлон 8.3%[карактеристики] големо име, високоодделение, топло и удобно, не е лесно да се pilling, јасно боја[главната употреба] Бренд мантил ткаенина'

Етнически състав цвете Жаккардовая Гобеленовая сатен коприна парчовая кърпа за булчински рокли, детски дрехи, кукли,обивочной тъкан дивана 145*50 см

15.81 -5 % BGN 15.00

Добредојдовте на Радоста продавница,Слободни трговскиИме на производ : Етнички флорални жакард tapestry сатен свила brocade ткаенинаМатеријал : Акрилик / бамбус влакна ( мека )Дизајн : како на сликата прикажаниГолемина : 145 см*50cm(се намали со рака, грешка од ±2 cm)Пакет Содржина : Како вашиот изберете, ве Молиме да ни кажете боја на ткаенинаУпотреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.Како да се намали ткаенини : Ако купувате 1 парче 145*50cm, ќе се намали за половина метар (145cm * 50cm) Ако купувате 2 парчиња на 145 *100cm , ќе се намали една метри (145cm * 100cm) Доколку купите 3 парчиња на 145 *150см , ќе се намали за еден и пол метри (145cm * 150cm)..Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1) се намали од страна, ве молиме овозможи 12cm грешка.2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.3) кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.4) кога вкупната количина е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail.5) кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати...

Бял 10 ярда красива дантела лента, Лентата на САМ бродирани чисти бижута сватбена рокля и аксесоари за дрехи лейси плат

1.10 -9 % BGN 1.00

Бела 10 Јарди на Прекрасна Чипка Лента Лента DIY Везени Нето Накит венчаница Прибор за Облека Чипка ТкаенинаМатеријал : Полиестер / НајлонДолжина : 10 ЈардиБоја : БелаШирина : Како што е прикажаноСостојба : Нова : бренднови, не се користи, неотворена, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети)...

6 бр./много добро качество матово златен цвят, метални копчета за дрехи мода джолан бутона (сс-1783)

6.38 -22 % BGN 5.00

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет мода копчиња.Спецификации : Големина : 15mm; 20mm; 23mmPls забелешка : Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата .Напомена : (1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака...

Вашите текстове бродерия кръпка в камуфлажна кърпа широк 10,16 см риза кръпка / ютия на лигавицата / горещ силует на границата

7.97 -12 % BGN 7.00

ВАШИТЕ ТЕКСТОВИ везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) кои ќе се пеглаат на...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.