• Новинка
SO99 естествена коприна органза, окото марля/Божур и шаран/коприна тъкани от естествена коприна черница / ширина 1.52 yd дължина 1.52 yd дебелина 12 мм

SO99 естествена коприна органза, окото марля/Божур и шаран/коприна тъкани от естествена коприна черница / ширина 1.52 yd дължина 1.52 yd дебелина 12 мм

резултат:
BGN 126.32
BGN 78.00 -38 %

Брой продукти
Налично

метар

Подробности

Материал:
100% коприна
Техника:
Тъкани
Ширина:
1.40meter=55.12=1.52yd
Тип:
Плат Органза
Вид На Продукта:
Друга Кърпа
Характеристика:
Анти-UV
Модел:
Пишеща машина
Нетканая Техника:
Завод Реактивна Дигитален Печат
Вязаный Тип:
Основата и вътъка
Стил:
Божур и шаран
деноминированная единица за измерване на:
Парчета
Воспользуйся:
Материал Дрехи
Материал:
100% естествена коприна органза, марля на окото
ТЕХНОЛОГИЯ:
Завод Реактивна Дигитален Печат
Ширина:
1.40meter=55.12=1.52yd
Дължина:
1.40meter=55.12=1.52yd
Дебелина на:
12М/м (мм или майка)
Нуждаете Се От Подплата:
ДА
свиване:
3-5%

Избор на купувачи

14 цветове сребърен фолио шеврон печатни гънка над еластична лента 5/8 сребърна печатна лента враг 100 ярда за лот

BGN 51.20

Производ Предност : Врвен квалитет,најдобра цена,Брза испорака,Еко пријателски боја,најдобра услугаМатеријал : 100% најлонГолемина : 5 / 8 еластиченПакување : 100 метри по тек е обично големина(било кој друг е добредојден обичај)Време на испорака : 1~2 дена, ако ние се вративме во паркУпотреба : бебе headband за коса,вратоврската ,коса додатоциПовратни информацииКога ќе добиете предмети,ако сте задоволни со нашиот квалитет иуслуга,ве молиме љубезно ни остави пет ѕвездички позитивни повратни информации.Доколку постојат било каквипрашање ,ве молиме слободно контактирајте со нас,и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

1 ярд полиестерен конец рокля на сватбата на окото плат плат pure прежди ролка Искра основа плат KYY8182

4.78 -16 % BGN 4.00

Опис* Состојба : 100% Нови.* Материјал : Полиестер, Dacron.* Големина : Еден двор : прибл 90cm x 150cm(35" x 59").Цел повеќе од 1 двор тоа ќе се дојде во една континуирана парче...

Пеперуда бродирана мотив лейси плат тапицерия scrapbooking довършителни мин Венеция Лента довършителни апликация Renda за занаяти 25yd/T1294

54.38 -12 % BGN 48.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн...

10Y41900 105*43*13 мм пайети три цвята блестящи панделки полиестерна лента 10 броя, DIY материали, ръчно изработени сватбени за опаковане на подаръци

BGN 9.06

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

10 ярда бродирани лейси довършителни шевна Лента гипюровая лейси тапицерия плат или САМ аксесоари за дрехи сапфирово жълт

23.63 -7 % BGN 22.00

Функција : полиестер.Ширина : за 18cm.Количина : 10yards.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

Птица пчела с бисерной аппликацией шият кръпка бродирана карикатура кръпка пуловер, рокля украса кръпка

10.40 -4 % BGN 10.00

Материјал : облека субвенција1 lot = 4 делГолемина : како слика се прикажаниУпотреба : Може да се користи за облека декорација ,џемпер, маици декорација итн.1.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.1.Цел ќе биде објавено во 13 дена по расчисти исплата...

Китай топ ААА качество 5040 Cystal мъниста 10 мм, розов цвят, пред стъклени перли, Кристали, Рондели мъниста

78.40 -9 % BGN 71.00

Кина врвот ААА квалитет 5040 Cystal Монистра 10ММ Розова Боја со кои се Соочуваат Стаклени монистра Кристал Rondelles МонистраБоја КартичкаАко сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!!Ние ќе ви даде попуст цена~САД $ 12.0014.00 / многу многу многу многу многу многу многу пакет

безплатна доставка 2x4cm 1000 pcs a lot blank 350 gsm kraft paper tags/customized jewelry tag/hand made, soap price tag/етикети за дрехи

28.48 -5 % BGN 27.00

бесплатен превозот 2x4cm 1000 компјутери многу празно 350 gsm kraft хартија ознаки / кориснички накит tag / рачно изработени сапун цена / облека labelsДупчење дупка на тагот е 3мм.

2 размера съвет-падането на 100 бр./лот кристално чист шият планински кристал, 6x10 mm 8x13 мм кристални камъни за шиене камък за украса на дрехи

8.46 -5 % BGN 8.00

Точка име : да се Шие на кристал Материјал : Стакло форма: Советкапка Боја : 131 бои за oprion Пакување : 8 X8mm 100pcs 10 X10mm 100pcs Слика покаже Превозот : Пакети обично се испраќаат во рок од 2 работен ден по приемот на плаќање и се испраќаат ...

Африканска лейси плат на цветя бродиран тюл плат от светло синьо френски чиста дантела нигерийски платове за булчински рокли JRB-20140

190.08 -16 % BGN 160.00

Добредојдовте во посета на мојот продавница!Опис На Производот1 Tulle нето чипка ткаенина.2 Ширина : 5152".3...

ChengBright 10 бр./лот небето сини страусовые пера за занаяти 15-75 см карнавални костюми, парти начало на сватбени декорации плюмажи направи си Сам

1.58 -37 % BGN 1.00

Cheng Bright 10 Компјутери / Многу Небото сино Ној Пердуви За Занаети 1575СМ Карневал Носии Партија Дом Свадба Декорација Plumes

3/4 инча (19 мм) оребрени спално бельо, печат панделки

BGN 10.08

Производот Се Покаже : Бои : Детали : Нашите ребрести Лен лента 100% полиестер платно и одлична за употреба на пакувањето, embellishments, цветни аранжмани, булчински букети cheerleading лента, занает проекти, домашни миленичиња додатоци, коса додатоци, булчински букети, scrapbooking, millinery, бебе се носат и за голем број на други користи...

David accessories пайети лък блясък на кожата, косата Лука момичета аксесоари за коса 25 парчета, направи си САМ ръчно изработени материали, 25Yc2397

11.26 -2 % BGN 11.00

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

Безплатна доставка ръчно изработени от вълнен филц за тепане 50 г зелен Чай е идеално в игольчатом войлоке 01

BGN 9.60

Висок квалитет, со природен сјај, Може да се користи за да се игла felting и влажни felting Игла чувствува, за производство на животински влакна, природни tufting ефект...

Безплатна доставка 10 мм плоска мивка трокас две дупки перламутровая мивка бутон натурален бял цвят customed shell 100 бр.

BGN 17.31

Материјал : Trocas школкаГолемина : 10.16 mmДебелина : 1.51.6 mmКонверзија : 1 инч=2.54 см,1cm=0.393 инченБоја : природна, белаКоличина : 100pcs / многуако ви треба други големина на Trocas школка копчето, можете да кликнете на нивНашата фабрика може да направи многу видови на школка копчето, можете да customed,може да се земе вашето лого врежани на копчето површината.ние може да accpet мали цел, копче за сите да можат да боја.ако имате други прашања, што може да ми даде порака, јас ќе одговор побрзо.Пакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Нова пристигане! 10 бр 30-35 см / 12-14 инча естествени фазаньие пера, Amherst пилешки премахване на крайните пера

BGN 7.98

Нови пристигнување! 10 КОМПЈУТЕРИ 3035 cm / 1214 инчи природни pheasant пердуви, Amherst пилешко пердуви опашкаБоја : ПрироднаГолемина : 1214 инчи / 3035cmКоличина : 10pcsСтил : Декоративни, сценски претстави , на СемејствотоАко ви треба други елементи, можете директно да дојде до мојата продавницабојаЛа imagen que muestra en nuestra tienda se toman един база en el producto verdadero...

Паун зелен цвят 720 бр. / пакет 10 mm фасетиран Кристал полилей част от Accesary, САМ Rondelle мъниста

72.00 -10 % BGN 65.00

Peacoke Зелена Боја 720pcs / торба 10мм Кристал Фацетирани Лустерот Дел Accesary ,DIY Rondelle МонистраБоја КартичкаАко сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!!Ние ќе ви даде попуст цена~САД $ 12.0014.00 / многу многу многу многу многу многу многу пакет

Ракита кафяви ресни пискюл изрязване на тъкан бродерия жакард дантела Лента довършителни мрежи апликация за костюми 20yard/T1289

47.98 -12 % BGN 42.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн...

AENNOA 20pcs детски дрехи апликация Короната форма пайети петна шият модни стоки и аксесоари за облекло

BGN 9.58

Главната Вовед @Големина : за 45mm*54mm можеби малку различни,ве молиме да се забележи Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи) да се Шие на тип (без лепак назад)Превозот@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе бидат од КИНА ПОСТ, како и обично за 735 работни дена до дестинацијата[email protected] Express ќе се земе за 37 работни дена до дестинацијата[email protected] Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот од [email protected] Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во рок од 48 часа.Плаќање@Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира[email protected] Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.По Продава Услуга@Ние ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес[email protected]Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно[email protected] Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети

Мигли бели / черни лейси довършителни окото лейси лента украса занаяти шевни дантела за сватба прави широк 10 см

6.24 -4 % BGN 6.00

Добредојдовте Виножито Мала Куќа1.Големина на : ширина : 10cm2.Боја : Off бела,Црна3.Мате риал : НајлонMOQ е 6 метри, / многу(1 buc е 3 метри)

Червена 10 мм 720 бр./лот кристал стъкло Gliter Rondelle мъниста за бижута, сватбени декорации

78.40 -9 % BGN 71.00

Црвено 10мм 720pcs / многу Кристално Стакло Gliter Rondelle Монистра За Изработка на Накит ,Свадба ДекорацијаБоја КартичкаАко сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!!Ние ќе ви даде попуст цена~САД $ 12.0014.00 / многу многу многу многу многу многу многу пакет

Без Съдържание На Олово! Високо качество на 5x8 мм Crystal AB щит плоска задната коригиране на кристали / ютия върху плоска задната кристали

5.78 -13 % BGN 5.00

Бесплатен Превозот! Висок Квалитет 5x8mm Кристал AB Shiled Рамен Грб амбуланта корегирање Rhinestones / Железо На Рамен Грб КристалиПредмет : Hot Fix Rhinestones / Железо На Rhinestones / Hot Fix Кристали / Железо На КристалиСтил : Рамен ГрбОблик : ШтитБоја : Кристал ABДостапни Големина : 5x8mmТехника : Hot Fix / Железо НаМатеријал : Кристално СтаклоЛепило на Грбот : Силна Топлина АктивиранОдделение : Висок Квалитет и Сосема НовФункција : заслепувачка светлина, силна лепак, ниска дефект, јасно раб & агол, машина за сечење, висок индекс на рефракцијаТочка на топење од Лепило : Околу 130 160 степенДостапни Големини : 3мм, 4mm и 6mmДостапни Бои : Бриши / Кристал, Авион, Црн Дијамант, Светлина Сафир, Сафир, Кобалт, Сина Циркони, Аквамарин, Peridot, Зелена, Olivine, Смарагд, Jonquil, Пушеле Топаз, Светлина Аметист, Аметист, LT.ПОЛКОВНИКОТ.ТОПАЗ, Топаз, Монтана, Хематит, Aurum, Сонце, Tanzanite, Citrine, Hyacinth, Светлина Siam, Siam, Виолетова, Светло Праска, Роза, Light Rose, Fuchsia, Сребро, Виножито, Кристал AB, Џет AB, Црн Дијамант AB, Светлина Sapphire AB, Sapphire AB, Сина Циркон AB, Светлина Аквамарин AB, Peridot AB, Olivine AB, Смарагд AB, Jonquil AB, Пушеле Топаз AB, Светлина Аметист AB, Аметист AB, LT.ПОЛКОВНИКОТ.ТОПАЗ AB, Топаз AB, Монтана AB, Сонцето AB, Tanzanite AB, Citrine AB, Hyacinth AB, Светлина Siam AB, Siam AB, Светлина Праска AB, се Зголеми AB, Light Rose AB, Fuchsia AB, итн.Употреба : маици, Фустани, Џемпери, Фармерки, Превези, Ранци, Чанти, Ракавици, Ремени, Чевли, итнКонтрола на квалитет : имаат подобар КК на увид стоката од суровина до пакет со првокласен квалитет.Многу Други Форми на Кристали амбуланта корегирање

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.