• Новинка
ChengBright 10 бр./лот небето сини страусовые пера за занаяти 15-75 см карнавални костюми, парти начало на сватбени декорации плюмажи направи си Сам

ChengBright 10 бр./лот небето сини страусовые пера за занаяти 15-75 см карнавални костюми, парти начало на сватбени декорации плюмажи направи си Сам

резултат:
BGN 1.58
BGN 1.00 -37 %

Брой продукти
Налично


Cheng Bright 10 Компјутери/Многу Небото сино Ној Пердуви За Занаети 15-75СМ Карневал Носии Партија Дом Свадба Декорација Plumes

Подробности

Цвят:
15см т0 20 cm 20 cm т0 25 CM, 25 CM т0 30 СМ, 30 СМ т0 35см, 35см т0 40 cm, 40 cm т0 45 см, 45 см т0 50см, 50 см т0 55СМ, 55СМ т0 60 см, 60 см т0 65см, 65см т0 70см
Номер На Модела:
Небето-синьо перо страусиное
Модел:
Боядисани
търговска марка:
Ченгбрайт
Материал:
страусиное перо
Цвят:
Небето-Синьо
Брой:
10шт
Дължина:
6-8(15-20cm) to 28-30(70-75cm)
Използването на:
Начало Хотел парти сватбена украса направи си САМ

Избор на купувачи

Lucia crafts 25mm Organza Дантела Лентата на САМ For Packing Hair Bow Trim шевна Лента декоративен материал 5 ярда/лот D040014004009

BGN 2.06

Луција занаети 25мм Organza Чипка Лента DIY За Пакување на Коса Поклон Намали за Шиење Лента Декорација Материјал 5yards / многу D040014004009Име : Organza Чипка ПанделкиМатеријали : OrganzaГолемина : 25mmПакет : 5y / многуНапомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење.3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.За Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

Китай топ ААА качество 5040 Cystal мъниста 10 мм, розов цвят, пред стъклени перли, Кристали, Рондели мъниста

78.40 -9 % BGN 71.00

Кина врвот ААА квалитет 5040 Cystal Монистра 10ММ Розова Боја со кои се Соочуваат Стаклени монистра Кристал Rondelles МонистраБоја КартичкаАко сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!!Ние ќе ви даде попуст цена~САД $ 12.0014.00 / многу многу многу многу многу многу многу пакет

Форма на очите на коня високо качество на стъклен Кристал златисто-жълт цвят pointback кристали, се използват и за diy аксесоари за дрехи

6.16 -35 % BGN 4.00

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)Златно жолта боја Коњ око форма pointback rhinestonesГолемина : 3x6mm 4x8mm 5x10mm 6x12mm 7x15mm 50pcs / торба9x18mm 13x27mm 20pcs / торба / 17x32mm 10pcs / торбаУпотреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.Материјал : кристално стаклоAnswer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи...

Паун зелен цвят 720 бр. / пакет 10 mm фасетиран Кристал полилей част от Accesary, САМ Rondelle мъниста

72.00 -10 % BGN 65.00

Peacoke Зелена Боја 720pcs / торба 10мм Кристал Фацетирани Лустерот Дел Accesary ,DIY Rondelle МонистраБоја КартичкаАко сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!!Ние ќе ви даде попуст цена~САД $ 12.0014.00 / многу многу многу многу многу многу многу пакет

безплатна доставка на едро 4x8cm 400 бр много празен бял 350gsm книжен етикет опаковъчна хартия етикети/облекло печатни етикети виси етикет

25.28 -5 % BGN 24.00

бесплатен превозот wholesales 4x8cm 400 компјутери многу празнобела 350gsm хартија ознака подарок пакување, етикети / облека печатени етикети висат ознакаДупчење дупка на ознаката е 4mm.

10Y17483 85 * 85*35 мм цвете висококачествени печатни полиестерна лента 10 бр., направи си САМ ръчно изработени материали, сватбен подарък приключи

BGN 6.56

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

Направи си САМ Cristal Осветление от полилей мъниста 6 мм, 8 мм, среден цвят Аметист Кристал кръгли мъниста

4.32 -7 % BGN 4.00

DIY Cristal Осветлување Лустерот Монистра, 6mm 8мм Средината Аметист Боја Кристал Rondelle МонистраБоја КартичкаАко сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!!Ние ќе ви даде попуст цена~САД $ 12.0014.00 / многу многу многу многу многу многу многу пакет

8 мм, 50 бр./лот посеребрение бял ab / червен планински кристал, перли, шият кристали с нокът направи си САМ бижута шият перли с 4 дупки

3.68 -18 % BGN 3.00

Точка име : да се Шие на бисер Со НоктотГолемина : 8mmБоја : бела ab, црвена, сребрена, flatback.Пакет : 50pcs / торба.Слика покаже : 1Други дизајн, можеби ќе можете да како што се :

Безплатна Доставка! висококачествено Гипюровое дантела /нигерийски дантелени тъкани/водорастворимая африканска лейси плат за сватбена рокля 5 ярда

136.10 -24 % BGN 103.00

Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец , и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата вебстраница...

Лилав цвят на 10 мм 720 бр./опаковане. кварцов кристал шлифован кристал кръгли мъниста, САМ мъниста завеса, стъклени топки за полилеи

72.00 -10 % BGN 65.00

Виолетова Боја 10мм 720pcs / пакет Кварцен Кристал Фацетирани Круг Монистра 5000 ,DIY Монистра Завеса , стаклени монистра за лустери Било друго бои што го сакате ,Кликнете на сликата или pls испрати бројот на боја картичка за нас .Ако сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!!Ние ќе ви даде попуст цена~

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.