• Новинка
HL 6 ролки (150 метра) 6 цвята, ширина пном пен сатен сватба парти декорации DIY занаяти приключи рипсено лента двор A150

HL 6 ролки (150 метра) 6 цвята, ширина пном пен сатен сватба парти декорации DIY занаяти приключи рипсено лента двор A150

резултат:
BGN 12.78
BGN 9.00 -30 %

Брой продукти
Налично


започнете
крајниот Производ на Повеќе 20pcs 35mm Розова панделка бисер цвет рачно изработени ribbo..
Цена : 5.99 US $ 5.99 / Цена 30pcs сина боја organza лента лакови со зајакот ж..
Цена : 5.99 US $ 5.99 / Цена 20 P Мешавина Боја Organza Лента Пеперутки рачно изработени ..
Цена : 4.59 US $ 4.59 / Цена 40pcs 2016 година Нови Лента Цвеќиња Appliques Свадба Д..
Цена : 5.99 US $ 5.99 / Цена 40pcs 2016 година Нови Виолетова Панделка Цвеќиња Appliques Сре..
Цена : 5.99 US $ 5.99 / Цена 40pcs 2016 година Нови Црвена Панделка Цвеќиња Appliques Weddin..
Цена : 5.99 US $ 5.99 / Цена 20pcs 35mm жолта лента со бисер цвет handmad..
Цена : 5.99 US $ 5.99 / Цена 40pcs 2016 година Нови Сина Лента Цвеќиња Appliques Weddi..
Цена : 5.99 US $ 5.99 / Цена 30pcs 35mm Бела Двојна Лента Цвеќиња рачно изработени Fl..
Цена : 5.99 US $ 5.99 / Цена US$ 7.19 /парче
САД$ 7.19 /парче
САД$ 7.19 /парче
САД$ 7.19 /парче
Објектот descripion :
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : како на сликата шоу
Димензии : ширина 10мм
КОЛИЧИНА : 6 ролни (ќе добиете 1 тркалаат на секоја боја) 1 тркалаат имаат 25 метри
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите. 6.Ако вашата нарачка над $100,ние ќе го организира брод од експрес испорака слободно,тоа ќе пристигне зема 4-7 дена. Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Вид На Продукта:
Лента
Номер На Модела:
а150
търговска марка:
HL
Стил:
Това Е Една Страна
Ширина:
3/8
Техника:
Пишеща машина
Тип Тъкани:
Атлас
Модел:
Плътен Цвят
Материал:
100% Polyester
Цвят:
6 цвята
Брой:
150 ярда
Състояние:
100% чисто нов
Воспользуйся:
сватбени, празнични САМ аксесоари

Избор на купувачи

Иконата бродерия на главата кучета 2 широк / връх / вырезывание топлина / cartoon / желязна затыловка

17.60 -9 % BGN 16.00

Куче главата везови значкаКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други занает) кои ќе се пеглаат на...

Декоративни Копчета И Дървени Копчета Албум За Изрезки От 12 Мм С Висококачествена Цветна Перлена Пуговица Страничната Риза Метална Тока С Пет Нокти

BGN 42.88

започнетекрајотПроизвод перформанси и предности : според клиентите барања во различни деликатна тока врежани површината модели и бренд лого, заедно со различни површински третман методи, може да се прилагодат за различни производ бои...

Гореща продажба на Африка тюрбан гела мъниста африка скраф 16 цвята моден Африка прическа с мрежа от африка прическа за жените дами.

100.74 -50 % BGN 50.00

Добредојдовте на Queency Ltd.,Ко.Бесплатен превозот Африкански turban жените главата вратоврска ткаенинаОваа точка е на залиха и се подготвени да бродСостојба : новаГолемина : 72"*22"Материјал : Кадифе Нето turbanПревозот време : 415 денаДизајн : Африкански дизајнQueesy производство на производиПрифаќаме само Кредитна картичка, Western union, Банкарски трансфер, Paypal, Money Gram.Времето за испорака зависи од земјата и да ги Изразат, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС прво ако НЕНЕ добиете пакет.Ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро, НЕ прават било каквиштета за клиентите!Ние гарантираме за млади луѓе нула ризик купување искуство тука Ако производот има каков било квалитет проблем,ве молимеконтактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектот.ние нудиме Бесплатна Замена на Целосна Наплата за вас.Како вредност на Клиентите, Вашите Повратни информации е многу важно за нас...

Безплатна доставка ръчно изработени от вълнен филц за тепане 50 г зелен мъх идеален игольчатом войлоке 02

BGN 9.60

Висок квалитет, со природен сјај, Може да се користи за да се игла felting и влажни felting Игла чувствува, за производство на животински влакна, природни tufting ефект...

Коледна серия 144шт смесени коледни декоративни копчета облекла craft scrapbooking копчета за шиене материал в насипно състояние

15.97 -12 % BGN 14.00

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотМатеријалBackelite,сликарствоБојаМешани како слика(мешани случаен избор,811 форми)Количина144pcs / многуОколу Големина26mm ~35mmКонверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инченТочка Бр.B01m005УпотребаСе користи за облека,дома декор,накит,чанти,свадба,scrapbooking одлуки и hanmade занаети.Други Божиќ копчиња : Други Препорачуваат КопчињаПакети : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

безплатна доставка на едро 4x8cm 400 бр много празен бял 350gsm книжен етикет опаковъчна хартия етикети/облекло печатни етикети виси етикет

25.28 -5 % BGN 24.00

бесплатен превозот wholesales 4x8cm 400 компјутери многу празнобела 350gsm хартија ознака подарок пакување, етикети / облека печатени етикети висат ознакаДупчење дупка на ознаката е 4mm.

1 бр нов мини преносими домакински удобен бод електрическа Ръчна шевна машина подарък VHI67 T10

18.00 -22 % BGN 14.00

1 КОМПЈУТЕР Нови Мини Преносни апарати за Домаќинство Корисна Бод Електрични Рачни Машина за Шиење ПодарокОпис 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на моќта на една голема МашинаДури и sews преку Тексас Поправки Деликатни Ткаенини како свила напојува Батерија (користи 4 АА батерии не се вклучени)...

Безплатна доставка 4x8CM, 400pcs a lot blank kraft paper hang tag, САМ gift tag/custom clothing printed tag/shape cutting labels/brand

26.88 -7 % BGN 25.00

Материјал : 350gsm kraft хартијаГолемина : 4x8cmБоја : како на сликатаПразно дизајн, можете да привлече што ви се допаѓа на неа.(На кол.на дупчење дупка е 4mm.)

Реалистична Тъмната Дамски Стеклопластиковая Главата На Манекен, От Бюст Продажба За Перуки Бижута И Шапки Дисплей

92.80 -5 % BGN 88.00

Опис : А) Материјал : FiberglassБ) Реални Страна Се Насликани ОчиВ) Реални Вистински ТрепкитеГ) Рачно Насликани ВеѓитеE) Earring ДупкиЃ) Мерење : Висина : 17" ...

Лилав цвят на 10 мм 720 бр./опаковане. кварцов кристал шлифован кристал кръгли мъниста, САМ мъниста завеса, стъклени топки за полилеи

72.00 -10 % BGN 65.00

Виолетова Боја 10мм 720pcs / пакет Кварцен Кристал Фацетирани Круг Монистра 5000 ,DIY Монистра Завеса , стаклени монистра за лустери Било друго бои што го сакате ,Кликнете на сликата или pls испрати бројот на боја картичка за нас .Ако сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!!Ние ќе ви даде попуст цена~

Китай топ ААА качество 5040 Cystal мъниста 10 мм, розов цвят, пред стъклени перли, Кристали, Рондели мъниста

78.40 -9 % BGN 71.00

Кина врвот ААА квалитет 5040 Cystal Монистра 10ММ Розова Боја со кои се Соочуваат Стаклени монистра Кристал Rondelles МонистраБоја КартичкаАко сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!!Ние ќе ви даде попуст цена~САД $ 12.0014.00 / многу многу многу многу многу многу многу пакет

безплатна доставка 2x4cm 1000 pcs a lot blank 350 gsm kraft paper tags/customized jewelry tag/hand made, soap price tag/етикети за дрехи

28.48 -5 % BGN 27.00

бесплатен превозот 2x4cm 1000 компјутери многу празно 350 gsm kraft хартија ознаки / кориснички накит tag / рачно изработени сапун цена / облека labelsДупчење дупка на тагот е 3мм.

Двустранна симетрия бял памук ажурная бродерия лейси плат приятелски към кожата мека лятна рокля лейси плат RS712

BGN 22.08

дворИме на производ : памук, чипка ткаенинаТкаенина Ширина : 130cmТкаенина Боја : бела offПакет : 1 ДворовиФункција : Сите Видови На Облека,Фустан,ЕденПарче,Свадба Фустан, Свадба Декорација итн.

Безплатна доставка ръчно изработени от вълнен филц за тепане 50 г зелен Чай е идеално в игольчатом войлоке 01

BGN 9.60

Висок квалитет, со природен сјај, Може да се користи за да се игла felting и влажни felting Игла чувствува, за производство на животински влакна, природни tufting ефект...

Качеството на 150*100 см пролет и есен на мода лоскутная плат, сатен на цветя от плат, традиционна парчовая плат жакард парчовые тъкан

39.82 -7 % BGN 37.00

Функција : Име на Производ : жакард brocade ткаенини Материјал : Меша Малку подебели, погоден за Пролет &Есен облека,tilda,занаети шиење,крпеница,scrapbooking и други заеднички DIY проекти...

Lucia crafts 25mm Organza Дантела Лентата на САМ For Packing Hair Bow Trim шевна Лента декоративен материал 5 ярда/лот D040014004009

BGN 2.06

Луција занаети 25мм Organza Чипка Лента DIY За Пакување на Коса Поклон Намали за Шиење Лента Декорација Материјал 5yards / многу D040014004009Име : Organza Чипка ПанделкиМатеријали : OrganzaГолемина : 25mmПакет : 5y / многуНапомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење.3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.За Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

ДИЗАЙНЕРСКИ ЧИСТА КОПРИНА ШИФОНОВАЯ ПЛАТ С ФЛОРАЛНИ ПРИНТОМ В ДВОРА

BGN 30.24

метар метар метар метар метар метар метар метарЗа продажба е 100% свила ткаенини, мала тежина и чиста, слики не го правда до овој луксузен ткаенина што може да се користат за различни намени...

Паун зелен цвят 720 бр. / пакет 10 mm фасетиран Кристал полилей част от Accesary, САМ Rondelle мъниста

72.00 -10 % BGN 65.00

Peacoke Зелена Боја 720pcs / торба 10мм Кристал Фацетирани Лустерот Дел Accesary ,DIY Rondelle МонистраБоја КартичкаАко сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!!Ние ќе ви даде попуст цена~САД $ 12.0014.00 / многу многу многу многу многу многу многу пакет

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.