• Новинка
Благородният Кристал, ръчно изработени петна шият Кристали и камъни, пайети, мъниста бродерия, апликация за украса на сватбена рокля 30x60cm син

Благородният Кристал, ръчно изработени петна шият Кристали и камъни, пайети, мъниста бродерия, апликация за украса на сватбена рокля 30x60cm син

резултат:
BGN 54.38

Брой продукти
Налично


4262806581114653 Rhinestones/Appliques Песна Приказна US $ 8.38 /парче US $ 8.68 /парче US $ 8.68 /парче US $ 39.99 /парче US $ 7.99 /парче US $ 6.99 /парче US $ 30.99 /парче US $ 30.99 /парче US $ 23.99 /парче US $ 39.99 /парче US $ 38.99 /парче US $ 19.99 /парче US $ 39.99 /парче US $ 31.99 /парче US $ 8.49 /парче US $ 8.69 /парче US $ 8.89 /парче US $ 21.99 /парче US $ 37.99 /парче US $ 8.58 /парче
Се гарантира 100% вистински физички фото парична Казна Изработка
Опис : (Ова е Bi.Dw.M)
Материјал : камења /зрнца/rhinestones рачно изработени,рака beaded шема на нето ткаенини,mesh,
Боја : боја
Количина : 1 buc
Квалитет : Со Висок Квалитет
Димензии : cm
Превозот : CPAM / Epacket. слободни
опис : Тие се gogeous, rhinestones и камења рака beaded на ткаенина,може да се држи рака или шиење на ставка на облека/apparles/ фустани/ вечерни фустани/ декорација /торби/ куќа декорација,итн. тие се убави.
Notic : ние ќе им даде на некои повеќе кристал монистра,ако овој објект се изгуби некои монистра кога превозот,,вие може да го исправиме лесно.
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА :
1. За големината : ние шие овој објект врз решетката ткаенина(нето ткаенини),оваа
ткаенина е еластичен.така големината не е точно,понекогаш не е случаен отстапување во големина.на ткаенина isstretchy,така што може да се водат како вашата потреба.
2. за боја : постои хроматските аберации,по случаен избор.боја
е малку поинаква кога ќе го видите тоа од различни екран,или во различни временски,или
на друго место,или под различни светлосни(сончева светлина или светилка).plz ум .
Превозот :
1.Ние брод точка на светот,освен APO/FPO.
2.Испорака метод :
CPAM : Кина Пост Воздух Mail. превозот време е за 15-55 дена. И ако се од Русија,време е за 30-90 дена.
Epacket : Само во САД.
3.Важно : Ние брод вашата плаќање адреса САМО.Plz потврдите пред да плаќаат.
4.Работниот ден : понеделник -сабота 08 : 00-18 : 00)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам или Кредитна Картичка. висок квалитет ,добра цена,добра услуга.те сакам .

Подробности

търговска марка:
Bi. Dw. M
Размер:
30x60cm
Техника:
Апликация
Стил:
Стик-
Характеристика:
3D, ръчна изработка, екологично чисти
Вид На Продукта:
Пластира

Избор на купувачи

KOKNIT 20 броя бамбукови куки за плетене на една кука комплект ергономичност градинарски вязальных куки с компактен калъф за носене ергономични игли за плетене САМ ва?

31.97 -50 % BGN 16.00

KOKNIT 20 Компјутери Бамбус Капчиња Куки Поставите Ергономски Плетење Куки СоКомпактен футрола Ергономски Игли за Плетење DIY Присад...

Блясък дърво шиене на копчета scrapbooking през цялата натурален 4 дупки тънък ръб на 15 мм, 50 бр. Costura Botones украсяват bottoni botoes

3.18 -6 % BGN 3.00

СЈАЈ Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Природни 4 Дупки Тенок Раб 15mm 50 PCs Costura Botones ги Красат bottoni botoesМатеријалДрвоГолеминаAppro : 15mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаКако СликаКоличинаЌе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел NoD133 AA1Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни...

Естествено неподправеното одеяло половика кожа кожа кожа заек цветове за дома тканья обича стулы

BGN 28.80

Кориснички обоена бои зајакот крзно кожа замервам килим ќебе со декоративни дизајн за дома текстилПредмет : Зајакот крзно плочаМатеријал : Вистински зајакот крзноДолжина : Околу 105 cmОпашката должина : околу 55 смБоја : како на клиентите, во погледБелешки : големината не е толку точно, генерално 55*105 cm, повеќе или помалку, Под фотографиите се вистински фотографии , бојата е само за клиентите референца, ние го преземат конечниот вистински објект боја и големина како стандард.Компанијата информацииZaoqiang Алис Tzu Крзно Ltd е лоцирана во Hengshui Каунти,Hebei Провинција,Кина, имаме 8 години странски бизнис искуства, фабрика mian производство на различни видови на животинско крзно направени од крзно кожа,крзно плоча,крзно топката, крзнени капути,крзно вест,итн, главниот извоз области во Северна Америка, Јужна Америка, Океанија, Блискиот Исток, Европа, Источна Азија и така натаму ...

2 броя жълти мъниста и кристали ресни петна Африка кабел лейси плат мотиви апликация ютия на стикер за шиене за занаяти T1774

35.18 -12 % BGN 31.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

Безплатна доставка на Едро 2 компл. / лот планински кристал, жак за сватба бикини конектор лента за глава жак TMING003

BGN 25.60

Напомена : Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

3D стерео розов шифон цвете розови рози и дантела материал на дрехи пола завеса от плат

BGN 17.58

детали за производот3d стерео розова chiffon цвет розева роза чипка материјал облека здолниште завеса ткаенинаВиетнам : пинк chiffon ткаенина розиШирина : 130cm.Материјал : mesh + дното chiffon цвеќиња.Чипка ткаенина е многу деликатна работа , не ќе бидат отсечени по линија, родителите може да бидат сигурни дека дизајн свој стил на облекаКористење на опсег : да се направи облека одговара фустан, кошула троседот се постават екрани се многу убави , о !

Цветна романтична дантела 3 м / лот САМ шиене цветни бродирани завеси лейси плат pteris френска окото лейси лента за сватбена рокля

36.38 -42 % BGN 21.00

Почитувани, Добредојдовте во мојата продавница Во ова, јас ви посакувам среќен шопинг.Име : Mesh везови чипкаШирина : Везови дел 8cmФункција : Погоден за сите видови на облека ,венчаница, Облека, кукли облека, Јака, Деколте, Итн DIY додатоци..

Безплатна доставка на Едро на най-високо качество натурален 1 ярд натурален фазан перо лента декоративна 2-3 инча/5-8 см ширина аксесоари

BGN 2.83

Бесплатен превозот трговија на големо со висок квалитет природни 1 метри природен Pheasant пердув Лента декоративни 23inch / 58cm Ширина ДодатоциОпис : прекрасни природни Pheasant пердув ЛентаГолемина на : 1 дворовипроширам 23inch / 58cmМатеријал : природни Pheasant пердувбоја : natualСтатус : 100% сосема нов и добар квалитет!Додадете боја на вашиот декор, уметности и занаети , чевли , капи , или цвет уредување .Лимитот е вашата имагинација !Професионално чистење надолу производи .Опис На ПревозотЗа САД цел : Предмети ќе биде предаден, од Кина во рок од 1 работен ден преку КинаПост и USPS со испорака потврда.Се проценува дека времето за испорака е 815 дена.За Меѓународниот поредок : Предмети ќе биде предаден, од Кина во рок од 1 работен ден преку Кина Пост или international expressОд Економски Int'l Превозот, проценетите време на испорака : 1521 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, Канада.1525 работни дена да повеќето Европски земји.1530 работни дена за Повеќето Азиски Земји.1525 wokring дена во Австралија, Нов ЗеландСе проценува дека времето за испорака не е 100% точна, ни email, ако не го примите објект по 25 работни дена.Враќање ОписНие со нетрпение очекуваме да разменување на позитивен фидбек...

Обувки аксесоари Amico облекло шевна 10 мм прес шипове бутон на Закопчалката сребрист тон 50 бр

BGN 2.42

Облека за Шиење 10мм Притиснете Studs Копчиња Fastener Сребрен Тон 50 КомпјутериМетал сребро на ѕвонење притиснете студ копчиња се за панталони или палто за шиење употреба.Притиснете тип е брзо да се зацврсти.Одговара за бизнис или секојдневен облека.

2018 Последната Африканска Френска Лейси Плат С Високо Качество Тюлевая Плат С Пайети Плат За Сватба Розов Цвят Кабел

171.17 -39 % BGN 104.00

Известување Почитувани Купувачи, ви Благодариме на сите за давање нашата продавница целосна поддршка во 2017...

5yard Pom Pom апликация ресни подрязване на лентата цветна топка, украсена с дантела тапицерия шевни принадлежности и аксесоари за дрехи T1773

12.78 -14 % BGN 11.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.