• Новинка
подгонянная спортна площадка за развлечение етаж с метална скольжением за парка ylw-OUT180307 приплъзване теми бележки деца пластмаса

подгонянная спортна площадка за развлечение етаж с метална скольжением за парка ylw-OUT180307 приплъзване теми бележки деца пластмаса

резултат:
BGN 24912.00

Брой продукти
Налично


YLW забава на отворено игралиште опрема за деца парк 660*700*390cm препорачува возраста на корисниците : 3-12 години капацитет : 25-45 лицата Ова е новиот дизајн во 2018 концерт тема!Музиката е на слобода и шарени,и моќта на музиката ни носи заедно да уживате во животот,им дава на нашето дете фантастичниот свет и прекрасно детство време!Дозволете ни да го направат нашиот живот повеќе beatiful! Ве молиме имајте во предвид : 1. Бидејќи игралиште е многу голема,тоа мора да биде deliveried од страна на морето, ако сте заинтересирани во оваа игралиште,може да се прилагоди на боја ви се допаѓа.производство треба 7-15days 2.Можете да контактирате со нас за да се здобијат со PDF Каталогот и Фактура и превозот цена во вашата земја 3.испорака на трошоците покажува онлајн не е конечната цена!ве молиме контактирајте со нас за конечната цена за вашиот најблизок морско пристаниште! YLW INT'L ЗАБАВЕН ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD е ангажирана во овој забавен индустрија за повеќе од 10 години. Ние се обидуваат нашите најдобри за снабдување деца во светот со подобра и од повеќето безбедна забава опрема, вклучувајќи игралиште за деца, затворен игралишта,фитнес опрема,гумени игри,тобогани,kiddie вози,idoor игри и други слични едукативни играчки. Материјали Опис : Пластични Елементи Пластични делови од нашите производи се произведени со ротациона лиење на LLDPE увезени од Samsung корпорација во Јужна Кореја. И дебелината на ѕидот на пластични делови се над 8мм. Главната Colums Сите главни столбови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 114mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година. Платформи на Сите платформи се обликувани од пирсинг 2.2 mm-дебел ладно-roll челичен лим со забива на пречник од 6mm. Квалитетот и технички стандард се во согласност со Европската EN1176 стандард. Други Метални Делови Сите метални делови се изработени од поцинкуван челик, цевки со дијаметар од 60mm, 48mm, 38mm, 32-милиметри, 28mm и дебелината на ѕидот од 2,2 mm. Квалитет и технички стандард ги исполнува барањата на Националниот стандард GB/T3091-2001 година. Фитинзи за Сите метални делови се направени на висока јачина алуминиум легура на еден-време фрлија формирање. После полирање обработка, сите остри агли се заоблени и мазни. Сите шрафови се направени од не ' рѓосувачки челик 314, кој ги исполнува стандардот на GB/T1221-1992 година. Ве молиме контактирајте со нас пред вашата цел за конечната цена, ако не, каква било загуба предизвикана од страна на купувачот е одговорен за себе! !!!! Ви благодарам многу! Пратката може да се организира за да брод од страна на морето превоз ако стоката се премногу големи.Така,можеме да ги намали испорака трошоци! Нашата Мисија За сето она што го имаме направено,што се прави и ние се случува да се направи,само за една цел,дека истиот со нашата МИСИЈА,која е да се направи сте сто проценти задоволни!

Подробности

Категория:
Слайд / Разход На Слайд
Номер На Модела:
YLW-OUT180307
Материал:
Пластмасова Детска Площадка
is_customized:
Yes
Възраст:
>3 години
Тип:
На Откритата Площадка
Размер:
660 * 700*390см
използването на:
парк, училище, община, търговски център
Сертификат:
CE, EN1176,TUV,ISO
Материал:
силна пластмасова детска площадка, гаванизированная стоманена коркова дъска PE
Име:
На Откритата Площадка
доставка:
По морето

Избор на купувачи

Надуваем Луд Диван

BGN 1440.00

Дијаметар 3.0 m гумени луди НЛО вода Ски цевкаAdvantagies Гумени Луди НЛО,Гумени вода ски цевки со високо квалитетни 1) Супериорен квалитет и конкурентна цена 2) Извонредност дизајн 3) Covenience на инсталацијата 4) Запечатени воздухот, надува едно време може да трае најмалку 2 недели Спецификација Материјал : На 0,9 мм пвц.(дебелина) Големина 3m (10ft)Дијаметар или прилагодено MOQ : 1 Парче ОЕМ Достапни Technic Топол воздух заварени Начини на испорака од Страна на море / на воздух или други Додатоци1 компјутер CE / UL certificateed компресор,поправка колекции Време на производството 730 дена,зависи од дизајнот и квантитетот Пакување ПВЦ силна торба ...

Аква bubble за деца

BGN 440.00

Име на производ Смешно вода исполнет губење на топката, пресече вода топка за продажба Боја Транспарентен / red / розова / зелена / сина / виолетова или прилагодено ОЕМ Да Материјал ПВЦ Дијаметар Кол 2m или прилагодено Материјал дебелина ПВЦ 0.8 mm Гумени време 3 минути Сертификација CE, УЛ, SGS, Ro Hs време на Испорака 57 работни дена ( според вашата нарачка количина ) Додатоци комплет за Поправка Пакет ПВЦ церада пакување торба или krabičkách според вашата нарачка количина на Превозот метод Со море или од воздухот или од Експрес начин на Плаќање Т / T) или Western Union или други Користење на опсег Партија, воден парк ,зоолошката градина, во јавноста, имот, дворот итн.

CE, ISO, TUV outdoor playground се изнасят в Румъния garden slide fire control type children wooden play equipment YLW-OUT171035

BGN 9840.00

YLW забава на отворено игралиште опрема за деца парк 1045*780*400cm препорачува возраста на корисниците : 312 години капацитет : 2545 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1...

Плъзгащи фабрика веднага надуваема, Надуваеми приплъзване приплъзване faucet, приплъзване на плажа

BGN 16000.00

[додатоци] : појавување фан, брза поправка комплет.[пакување] : производ волумен со PVC облога материјал за пакување, фан независна употреба на тетрапак пакување.[материјал] : стандардни производи се во согласност со EN71 PART3 Европскиот стандард, ASTMF96307 A стандард (заштита на животната средина материјал не ги содржи во непосредна близина бензен две мравја киселина, сол), ветрот машина со УЛ, CE, ГШ, 3 C сертификација стандарди.[] : квалитетот на производите 100% гас тест инспекција производ квалификација стапка достигна повеќе од 97%.Карактеристики на производот : А, висококвалитетни ПВЦ обложени ткаенина : 1, со голема сила, добра еластичност, одлична затегнувачка, абење отпор, анти strippingproperty.2, со оган retardant, антиултравиолетово зрачење, оксидација отпор.3, водоотпорен, отпорни на дамки, нафта доказ, киселина отпор, алкално отпор.4, висока температура отпор и ладно отпор.5, по тестирање, без стимулација на кожата, без токсичност, нема штети за човековото тело.Два, лесна за употреба1, фан без било трансформатор, директно поврзан со обичните семејство моќ, постојат воздух влезот и излезот посветен, во состојба брзо да стигнат до користите функцијата, deflatedfolding пакување, не е простор окупираа за време на чување.2, мобилни, кога и каде е можно да се стави, гумени самопочит, само неколку минути.Три, функцијата е силенПроизводи со качување, скокање, слајдови, вежба, чекор функција, за деца слободно си играат со децата, љубопитни, жива личност, карактеристики, детството...

Плъзгащи бияч ПВК надуваема комбинирана за продажба на замък цена по цена на производителя за продажба

1568.00 -5 % BGN 1490.00

Важни Информации : 1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт на производот до пристаништето.Бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области,ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена пред да се направи исплата.2.Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок.Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd1000 USD) .Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.3.Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цената за вас .Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас .Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Оваа цена не се вклучени превозот ,пред да нарачате, ве молиме да ми кажете на вашата адреса.

(Китай Гуанджоу) производителите, които продават надуваеми пързалки, надуваеми замъци, надуваеми препятствия CB-047

BGN 2720.00

квалитетот на ПВЦ Церада Стружење : 1, со голема сила, добра еластичност, одлична затегнувачка, солза, кора својства...

(Китай Гуанджоу) производителите, които продават надуваеми пързалки, надуваеми замъци, надуваеми препятствия CB-41

BGN 4320.00

квалитетот на ПВЦ Церада Стружење : 1, со голема сила, добра еластичност, одлична затегнувачка, солза, кора својства...

веднага свличане на структурата на спортни площадки комбинации деца CE/TUV/ISO продажба фабрика за многофункционално парк / училище / communityYLW-17925

BGN 11680.00

YLW забавен Мултифункција комбинација слајд за децата и семејствата ве Молиме истакна: цената не вклучувајќи го елемент sideward 1000*760*560cm препорачува возраста на корисниците : 312 години капацитет : 2545 лицата ве Молиме имајте во предвид : 1...

подгоняйте покрита детска площадка на сградата тухли САМ ЕНП подвижното екологично ЕНП blocks mall play area YLW-EPP0328

BGN 184.00

деца DIY ЕП блокови затворен мека игралиште опремаВе молиме истакна : цената се покажува по една квадратни метри,не целото игралиште цена.не направи цел на овој линк,ако не и било која загуба причина ќе биде одговорен од страна на купувачот!дали контактирате со нас пред вашата нарачка!Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации околу ова ЕП игралиште,ние можеме да дизајнираме внатрешна игралиште според вашето место барање.Внатрешна игралиште основи на децата карактеристика на имотот, тоа не само што го прави децата среќен таму, но, исто така, го стимулира децата имагинација...

Подскачащи бияч вода диаметър 3 метра половинный през цялата раздувной

BGN 832.00

СпецификацииГумени вода брануваа : 1.Најдобра Цена,Добар Квалитет,супер услуга,брза испорака2.MOQ : 1 PC3.смешно и возбудлива производинајнов дизајн гумени воден парк / гумени игри на вода / water брануваа : Материјал : 0.9 милиметри дебелина(32oz) трајни комерцијални одделение ПВЦ церада Надуени производ димензии : 3meters дијаметар, половина круг Тип на структура ткаат string структура+professional брануваа ткаенина Пакет тежина : 20kgs Пакет димензии : 94cm*71cm*53cm (37"*28"*21") Максимална тежина капацитет : 240kgs Други достапни преголеми димензии : 4m дијаметар, 5m дијаметар Возраст препораки : 7 години или над Примената локации : воден парк, базен, езерото& морскиот брег Цена термин : EXW, ФОБ, ЦФР се опционални Leadtime : 57 дена по приемот на 45% депозит Пратката рок : од express или изборни рок на Плаќање : ЗАЧУВАМ MOQ : 1 PC Додатоци : одредување на полнење(одредување на материјал), CE одобрено воздушна пумпа Забелешка : тоа е направен со одлични заварување машина направени во САД која има стабилни перформанси

Танцьор на небето височина танцьор на въздуха клоун 6M раздувной тенис с воздуходувкой на въздуха за продажба

BGN 892.40

6m Високи кловн воздух танчерка гумени десктоп небото танчер со воздушниот компресор за продажбаБесплатен превозот информации : Почитувани купувачи, бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области, нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа, Азија и Австралија.ако не припаѓаат на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи нарачката...

Высокомарочная фабрика подгоняла крушка крушка валяк вода PVC 0.8 mm раздувной раздувной за продажба

1088.00 -5 % BGN 1034.00

Почитувани купувачи,Answer : ___________________________ Note : оваа цена не се вклучени превозот ,Превозот diffrent земја ,различни порта,различни порта цена(about300500 USD)значи пред да нарачате,pls проверете со мене,во знаете море, превозот ,тоа е најдобра ,ако не'tclear,pls проверете со мене ,ти благодарам многуДобредојдовте на нашата продавница,Нашата продавница продава сите кралот на гумени производи : отскокнување замокот,слајд,меур шатор,гумени шатор,фудбалски терен,вода топката ,воздух танц,бананаброд,гумени базен,итн100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет загарантирана,времето за испорака е 1020days,многу брза испорака добредојдовте цел,Pls cantact нас пред ставање на ред,ние треба да се потврди аеродром / искажат / порт и pinal цена на производот,ние wounld ви даде најдобра цена, контактирајте со нас за подобра цена.Производство : овој објект е надвор од акциите,weneed1020days на производот,Ние прифаќаме да прилагодите ако имате барање за лого или било деталиви благодарам ,Висок Квалитет на Фабрички прилагоден 0.8 мм ПВЦ гумени вода ролери топката надувување топка за продажбаMOQ: 1pcМатеријал: ПВЦ церада 0.55 mm дебелина, вода доказ и оган retardant функции,да ги исполнуваат ASTM,EN71 & УВ сертификацијаБесплатни Додатоци: воздушен компресор, поправка комплет, песок торба и ноктите.OEM Услуга: Сопствени дизајни,бои, големини, логото на печатење и сл...

закритата мрежа за сигурност спортни площадки, мрежа за игри на децата, мрежа игрален центъра на малко дете, мрежа от найлон

36.48 -1 % BGN 36.00

затворен игралиште за безбедност нето,децата игра нето,дете игра центар нето,најлон нетобоја : жолта боја / бела

бияч раздувного бияч на замъка скача

BGN 1920.00

деца гумени кенгуранешто големо за продажбаГолемина : 4*3*3mMOQ : 1 парчекенгура тема може да биде изменетаКомерцијални гумени кенгурацртан филм гумени нешто големо за продажбаСупериорен квалитет и Конкурентна ценаГолемина4*3*3mMOQ : 1pcМатеријал0.55 mm Платон ПВЦПанелРазлични панел можете да изберете, како toy story, Дора на explorer, мики,kongfu panada,принцеза и така натаму.КомпресорCE или УЛ Потврдија воздушниот компресорВашиот дизајн Поздравуваме вашиот дизајн, ние може да произведе според вашето барањеДодатоципоправка колекции.материјал, лепак итн.Време на испорака714days Гаранција 2 години Користење за Роденден, ИзнајмувањеПакетPVC кеса , двојно мека пакувањеПлаќањеТТ(банкарски трансфер или преведување) / Western union

customize the big kids САМ ЕНП soft bricks building playground environmentally baby/toddler ЕНП blocks YLW-EPP0334

BGN 17.60

деца DIY ЕП блокови затворен мека игралиште опремаВе молиме истакна : цената се покажува по една квадратни метри,не целото игралиште цена.не направи цел на овој линк,ако не и било која загуба причина ќе биде одговорен од страна на купувачот!дали контактирате со нас пред вашата нарачка!Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации околу ова ЕП игралиште,ние можеме да дизајнираме внатрешна игралиште според вашето место барање.Внатрешна игралиште основи на децата карактеристика на имотот, тоа не само што го прави децата среќен таму, но, исто така, го стимулира децата имагинација...

2017 надуваеми детски водни пързалки със самостоятелен басейн

BGN 1440.00

Почитувани купувачиВи благодариме за вашиот заинтересирани во нашите производи .ние сме фабриката ,па нашиот производ е прилагодено.Значи, ако имате големина на побарувачката, боја на побарувачката и логото на побарувачката , само кажи ми .Важни Информации : 1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт на производот до пристаништето.Бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области,ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена пред да се направи исплата.2.Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок.Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd1000 USD) .Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.3.Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цената за вас .Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас .Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Оваа цена не се вклучени превозот ,пред да нарачате, ве молиме да ми кажете на вашата адреса.2017 Гумени деца вода слајдови со посебен базенОпис На ПроизводотЗошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

(Китай Гуанджоу) производителите, които продават надуваеми пързалки, надуваеми замъци, надуваеми препятствия CB-48

BGN 4800.00

квалитетот на ПВЦ Церада Стружење : 1, со голема сила, добра еластичност, одлична затегнувачка, солза, кора својства...

Нова водна пързалка, батут раздувная скочи с плувен басейн

2000.00 -5 % BGN 1900.00

Почитувани купувачи,Добредојдовте на нашата продавница,Нашата продавница продава сите кралот на гумени производи : отскокнување замокот,слајд,меур шатор,гумени шатор,фудбалски терен,вода топката ,воздух танц,бананаброд,гумени базен,итн100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет загарантирана,времето за испорака е 1020days,многу брза испорака добредојдовте цел,Pls cantact нас пред ставање на ред,ние треба да се потврди аеродром / искажат / порт и pinal цена на производот,ние wounld ви даде најдобра цена, контактирајте со нас за подобра цена.Производство : овој објект е надвор од акциите,weneed1020days на производот,Ние прифаќаме да прилагодите ако имате барање за лого или било деталиви благодарам ,Нови брануваа гумени вода слајд отскокнување со базенЗабелешка : Дека секоја земја режимот на транспорт се различни, вклучувајќи серија на трошоците прашања,ве молиме контактирајте ме пред целЗошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

(Китай Гуанджоу) производителите, които продават надуваеми пързалки, пожарна кола слайд KY-692

BGN 4800.00

Kangyu надувувањеМатеријал : најдобри 0.55 мм ПВЦ церада, Висока издржливост, УВтретирани, отпорни на оган, водадоказ и помина SGS сертификатcouleur : МултиCouleur, selon votre demandetaille : 9 L * 6 W * 7 Hm Personnalisé taillesЗа сертификација на : CE, EN14960, SGS, EN71, УЛ,MOQ : 1 парчеРок на плаќање : Т / T) или Western Union 50% депозит, рамнотежата, платени пред превозотВреме на испорака1018 денаventilateur220240 v / 110120 v CE / ULМесто на ПотеклоGuangdong, chineПратката термини : од Страна на море (околу 10 до 50 дена) од Страна на воздух (околу 58 ден) Од експрес (околу 36 ден)Употреба : добро поставена во паркови, плоштади, семејните градини, училишта, спортски арени, читање центри луѓето можат да играат заедно и да се забавуваат во супер прекрасна забава рај...

Заводска продажба високо качество PVC надуваеми пързалки

1744.00 -5 % BGN 1657.00

Забелешка : начинот на транспорт, во секоја земја се различни, вклучувајќи серија на трошоците,Ве молиме контактирајте ме пред целЗошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.