• Новинка
A-line дантела с мъниста пайети тюл блестящи тъмно-сини вечерни рокли, луксозни 2018 нова мода абитуриентски вечерна рокля Vestido De Феста NT11

A-line дантела с мъниста пайети тюл блестящи тъмно-сини вечерни рокли, луксозни 2018 нова мода абитуриентски вечерна рокля Vestido De Феста NT11

резултат:
BGN 204.75

Брой продукти
Налично

Фотографии
Како да се Измери?
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда.
"Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" Или "e Packet" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн.
Европски и Американски држави превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Други земји и региони обично се потребни 30-60 дена. Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Враќање & Наплата
Ако ние ги испратите на погрешна стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот.
Враќање Забелешки :
1.Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети.
2.Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
3.Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
4.Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци. Или контактирајте со нас однапред.
5.Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.
6.Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот за враќа инструкции.
Повратни информации
Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас.Ви благодариме за вашата поддршка! Посета Повеќе

Подробности

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Случай:
Официален Вечер
Тип Елемент:
Вечерни Рокли
Украса:
Пайети, Апликации, Beading, Дантела
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Вграден сутиен:
ДА
търговска марка:
КРАЛИЦАТА НА МЛАДОЖЕНЦИ
Номер На Модела:
NT11
Стил Ръкави:
Редовен
Елемент На Модата:
Реколта
Влак:
Няма
Тип Тъкани:
пайети
Талия:
Натурални
Материал:
Ликра
Реалните Изображения:
ДА
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
is_customized:
Yes
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Силует:
А-Линия

Избор на купувачи

Aolanes Customization Русалка елегантни вечерни рокли сив Тюл с аппликацией мъниста Abendkleider 2017 Vestido Longo

929.92 -49 % BGN 474.00

Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5ти до 28, ве Молиме да се свесни дека,Секое купување во текот на овој период, ние нема да се справи со неа до Февруари 29, 3045 работни дена ЕКСТРА време ќе биде потребно за свадба фустан, Додатоци ќе бидат исклучени...

Реална Снимка Русалка Вечерни Рокли С Модерен Аппликацией Къси Ръкави, Шапки С Къса Опашка Розова Вечерна Рокля И Дълги Рокли За Абитуриентски Бал

220.80 -30 % BGN 155.00

Добредојдовте На Нашата ПродавницаПочитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални ОЕМ & ODM фабрика во Suzhou,Кинески најголемите венчаница& вечер фустан на пазарот ...

Реална снимка луксозни мъниста с рамо с дълъг ръкав синьо-сиви вечерни рокли 2017 тюл официална парти Robe de Soiree PD15

BGN 376.43

Внимание Ве Молиме : 1.Ако имате било какви сомнежи или треба било каква помош,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

E JUE SHUNG Yellow Vintage Lace Beaded Mermaid дълги вечерни рокли с дълъг ръкав, вечерни рокли, вечерни рокли robe de soiree

287.84 -20 % BGN 230.00

PLS ЉУБЕЗНО СЕ ОБРНЕ ВНИМАНИЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА БРОЈ 412390Имаме многу години искусен менаџмент и одличен дизајнер на тимот.Сите материјали се избрани строго.(Како што се zip, биста на подлога , ткаенина , поставата и beading и сл.)Секој дел од вечер фустан што ние ги направивме за нашите клиенти се со целосно на наша страст и најдобра услуга.Детални услови како што е подолу : .Состојба : ОЕМ и ODM наредби се прифатливи, конкурентна цена со висок квалитет.Материјал : Сатен, chiffon, тафт, tulle, organza, сомот и сл.Исто така, со користење на висококвалитетни материјалиако клиентот во спорот, како на пример свила сатен, памук...

Русалка Театрални Рокли Резервоар Деколте Фомаль Вечерни Рокли Robe De Soiree

216.00 -25 % BGN 162.00

КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ : Големина На Табелата : Боја Палета : Answer : ___________________________ NOTE : О : Ова се облекуваат не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( емисија за слики)...

Секси Long Sleeve Official Evening Prom Party Dress Plus Size Robe Dubai Turkish Arabic Evening Dresses Рокли Марокански Кафтан 2018

281.60 -25 % BGN 211.00

Фото Покаже : Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, без неа, не можеме да ја објавите на фустан, ви благодариме за вашето разбирање.Боја На Графикон : Гаранција За КвалитетФустан На ОдлукиЗа Враќање А Вие have7 дена да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле...

Очарователен Halter Русалка Тъмно Син Сатен Вечерни Рокли

200.00 -25 % BGN 150.00

КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ : Големина На Табелата : Боја Палета : Answer : ___________________________ NOTE : О : Ова се облекуваат не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( емисија за слики)...

Реална снимка Русалка дълги ръкави лейси плат пълна с мъниста бала нощ ръчно изработени официално дълга вечерна рокля OL102996

620.80 -13 % BGN 540.00

Вистински Фото Сирена Долги Ракави Чипка Ткаенина Целосна Beaded Матурска рачно изработени Формално Долго Вечер фустан OL102996

Истинската красота тюл Scoop Neck A Line дълги вечерни рокли 2018 без ръкави във светкавица дължина на пода вечерна рокля HFY62004

195.18 -26 % BGN 144.00

Ве молиме проверете повеќе детали за фустан1 Ние би сакале да испратите фустан picures на вашата email пораката пред испраќање на стоката, така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да го направиме совршен фустан кога ќе го добиете фустани...

Елегантни 2018 черни рокли с дълги шарени 3/4 ръкави печат V-образно деколте Vestido Longo официална вечерна рокля сега

281.66 -15 % BGN 239.00

Сите се облекуваат во нашата продавница , тоа може да биде Обичај прави големината и бојата на кожата , љубезно не грижете се за тоа .Ние ќе го направи фустан нека сте задоволни,ако имате било какви прашања или барање, ве Молам дозволете ми да знам со порака или контактирајте ме на линија.Име на производ Домот 2018 Црна Матурска Фустани Долг со Моделот 3 / 4 Ракави Печати V Деколте, Vestido Долго Формално Вечер Партија Облечи 100% РеалноТкаениниOrganzaРазубавувањето Печати ШемаВграден ГрадникYesБојаСопствени боиГолеминаCustomголеминаMOQ1 парчеОлово времеОфсезона : 15 дена за некоја цел; Зафатенсезона : 20 дена за една цел.Начин На ПлаќањеAlipay ,Western Union, Банкарски Трансфер (Т / T), Money Gram, Виза Картичка, Master Card,ЕкспресDHL, UPSот, ТНТ, Fed Ex, Aramex, ПАТАРИНА.Ако не можете да најдете стил ви се допаѓа во нашата колекција, ние може да се направи фустани во вашиот сопствен дизајн...

Тюркоазени вечерни рокли 2018 Русалка V-образно деколте шифон мъниста Кристал разрез секси дълга вечерна рокля за абитуриентски бал, рокля Robe De Soiree

254.40 -9 % BGN 232.00

Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

2017 A-Line Тюл Вечерни Рокли С Пайети Апликация О-Образно Деколте И Дълги Елегантни Евтини Сиви Партия Бала Рокля С Дължина До Пода Robe De Soiree

750.40 -49 % BGN 383.00

Почитувани Вредни Клиенти, Поради Кинески Пролетниот Фестивал, Што ќе биде на одмор од Февруари 5ти до 28, ве Молиме да се свесни дека,Секое купување во текот на овој период, ние нема да се справи со неа до Февруари 29, 3045 работни дена ЕКСТРА време ќе биде потребно за свадба фустан, Додатоци ќе бидат исклучени...

CEEWHY цветя модел Galajurken Lang пайети вечерни рокли русалка вечерни рокли, абитуриентски рокли Robe de Soiree Abendkleider

187.20 -30 % BGN 131.00

100% сосема нов материјал : tulle во боја : како фотографија големина : 2,4,6,8,10,12,14,16 стил : мода и формално сезона : сите на годината дали на некои фактори на фотографии' бојата на фустанот може да имаат малку различни од реалниот стоки ,стр закуп овозможи 13 см толеранција поради прирачник за мерење.ПЛАЌАЊЕ : ние поддршка банка картичкаПРЕВОЗОТ : EMS, e Packet, DHL, FEDEX, UPSот,ТНТ се достапни со попуст, Кина Пост Воздух пошта е за слободни.можете да изберете некој што ви се допаѓа.Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.