• Новинка
Нова Мода A-Line Ръкави Halter Мъниста Син Шифон Дълги Вечерни Рокли 2018 Секси Без Гръб Floor Length Dress Елегантен

Нова Мода A-Line Ръкави Halter Мъниста Син Шифон Дълги Вечерни Рокли 2018 Секси Без Гръб Floor Length Dress Елегантен

резултат:
BGN 321.36
BGN 241.00 -25 %

Брой продукти
Налично


добредојдовте на нашата продавница
Нова Мода А-Линија Без Ракави Оглавник Beadings Сина Chiffon Долги Вечерни Фустани 2018 Секси Backless Кат Должина Елегантен Фустан

Напомена :
1) За стандардна големина, има САД, велика БРИТАНИЈА,ЕВРА големина, ве молиме да ни кажете јасно. Било какви промени на големината/color/ посебни барање не се прифатливи по ред поставени надмине 24 часа.
2) Ако имате било какви прашања( вклучувајќи ги цените, превозот цена, големина или боја), ве молиме да ми кажете онлајн или e-mail за мене.
3) Ние исто така, обезбеди свадба додатоци како превез, ракавица,petticoats, но тие се екстра.
4) Ако сте загрижени за политика на враќање пред ставање на понуда, ве молиме прочитајте ја нашата политика на враќање внимателно на дното на оваа страница
5) Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, понекогаш боја изгледа малку различни, pls се разбере.
Големина На Табелата :
Ако изберете прилагодена големина, ве молиме да ни понудат вашиот мерења како следново :
1. Целосна Биста = ( ) инчи / см
2.Половината = ( ) инчи / см
3. Колковите = ( ) инчи / см
4. Висина = ( ) инчи / см
5.Шупливи до Подот = ( ) инчи / см
6. Фустан во боја = ( # ) ( може да се избере боја од нашите табела табела )
Боја На Графикон :
Превозот Политика :
1. Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и Телефонски Број се точни.
Руски Купувачот : ве молиме напишете го вашето име и презиме на три зборови;
Бразилецот Купувачот : ве молиме да ни понудат вашиот CPF за превозот;
2. Ние обично брод преку e Packet, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, тоа би можело да се избегне Царинската Такса, но тоа трае 30 - 45 дена. Ако ви треба фустан под итно, ние укажуваат на тоа дека може да избере EMS, DHL, FEDEX, UPS-от превозот, тоа обично трае 5-7 дена .
Царина :
Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какви дополнителни увозни давачки, даноци или обичаите поврзани трошоци.
Политика На Враќање :
1)мора да контактирате со нас во рок од 3 дена (од 72 часа од приемот на вашиот облека(es). Ве молиме наведете проблемот на примените добра и на причината за враќање. Доколку купувачот не контактирате по 3 дена и да побара враќање на средствата, ние не го прифати.
2) Точка(а) мора да се врати во неговата оригинална состојба со никакви знаци на истрошеност, солза, или мириси.
3) се Врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност
4) Тоа е купувачот има обврска да плаќаат за превозот надомест за испраќање на назад и размена
5) Само проблеми со квалитетот или големина грешка,ние прифаќаме враќање
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашата служба, pls ни остави 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние навистина ќе го ценат.
2.Ако не сте задоволни, pls контактирајте со нас да го решите проблемот пред да остави негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Подробности

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, обичай размер
Случай:
Официален Вечер
Тип Елемент:
Вечерни Рокли
Влак:
Няма
търговска марка:
Awishwill
Елемент На Модата:
Без облегалки
Номер На Модела:
вечерна рокля
Стил Ръкави:
Без ръкави
is_customized:
Yes
Материал:
Модал, Полиестер
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Украса:
Beading
Силует:
А-Линия
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
Вграден сутиен:
ДА
Реалните Изображения:
ДА
Талия:
Натурални
Тип Тъкани:
Шифон
Тип Елемент:
Вечерни Рокли
Повод За Парти:
Официален Вечер
място на произход:
Дзянсу Суджоу (Китай)
настройване на цвета:
да вземат
Подгоняйте Размер:
да вземат
Способността За Доставка:
2000 части / парчета на месец
специален случай:
вечерни рокли
Тип На Изображението:
Реални Снимки

Избор на купувачи

Плаж 2018 вечерни рокли нови реални снимки Abendkleider наклон омбре шифон гънки линия дължина на пода дълги вечерни рокли, абитуриентски

200.00 -33 % BGN 134.00

Ако сте од Бразил или Ангола или Аргентина или Чиле , ве молиме да ми даде вашата CPF во полето за пораки кога се стави ред, без него, не можеме да го испратите вашиот Парцела...

2018 Two Pieces Gown Prom Dresses Long with Crystals Beaded by Hand без гръб Tulle Official Evening Party Dress Real

292.03 -15 % BGN 248.00

Сите се облекуваат во нашата продавница , тоа може да биде Обичај прави големината и бојата на кожата , љубезно не грижете се за тоа .Ние ќе го направи фустан нека сте задоволни,ако имате било какви прашања или барање, ве Молам дозволете ми да знам со порака или контактирајте ме на линија.Име на производ 2018 Две Парчиња Gown Пром Фустани Долг со Кристали Beaded со Рака Backless Tulle Формално Вечер Партија Облечи 100% РеалноТкаениниTulleРазубавувањето Кристали BeadedВграден ГрадникYesБојаСопствени боиГолеминаCustomголеминаMOQ1 парчеОлово времеОфсезона : 15 дена за некоја цел; Зафатенсезона : 20 дена за една цел.Начин На ПлаќањеAlipay ,Western Union, Банкарски Трансфер (Т / T), Money Gram, Виза Картичка, Master Card,ЕкспресDHL, UPSот, ТНТ, Fed Ex, Aramex, ПАТАРИНА.Ако не можете да најдете стил ви се допаѓа во нашата колекција, ние може да се направи фустани во вашиот сопствен дизајн...

2017 малка черна рокля, къси вечерни рокли с високо качество и луксозно мъниста Кристал отворена върти с дълъг ръкав официални вечерни рокли

BGN 254.40

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница Имаме една фабрика Ние прифаќаме сопствени бои, custom sizes, или прилагодено дизајни...

Robe de soiree 2018 стягам ръкави с Кристал вечерна рокля vestido de феста рокли, абитуриентски рокли партия Шивач на поръчка

54.08 -8 % BGN 50.00

Големина На ТабелатаЗабелешки : 1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2, ве Молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.3, на Овој оглас е за еден фустан само, други додатоци (ако има) не се вклучени.Напомена : Ова е фустан мерки, а не на телото.Ние ви препорачуваме да се измери вашиот секојдневен се облекуваат и да се споредат со нашите мерења да го избере најдобриот големина!Овој фустан може да се прилагодите, но треба да се зголеми трошоците $6, Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање...

Modabelle Feathers Red Short Dress For Evening Party Crystal Evening Dress Cap Sleeve Луксозни Момичета Мъниста Вечерни Рокли

434.24 -30 % BGN 304.00

Боја : Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе бидат сосема исти како и на сликите можете да го видите.Ддв број : Бразил Гостите , ве молиме да ги доставите на CPF број со цел да се изедначи царинење, тоа ќе биде потребно ако го избератпревозот со UPS или DHL...

Реална Снимка Русалка Вечерни Рокли С Модерен Аппликацией Къси Ръкави, Шапки С Къса Опашка Розова Вечерна Рокля И Дълги Рокли За Абитуриентски Бал

220.80 -30 % BGN 155.00

Добредојдовте На Нашата ПродавницаПочитувани Купувачи : Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме професионални ОЕМ & ODM фабрика во Suzhou,Кинески најголемите венчаница& вечер фустан на пазарот ...

JIERUIZE бордо дантелени апликации перли вечерни рокли с дълги ръкави, шапки вечерни рокли майката на булката Рокли плюс размер

110.40 -16 % BGN 93.00

Кога ќе ги нарачате , ве молиме прочитајте го мерење на наставата и проверка на големината на топ листите внимателно , ние го направи стандардна големина според големината на топ листите на нашата страница!Ако не постои стандардна големина одговара на вас , можете исто така да обичај прави големината , но ќе треба да плаќаат$10.0 за сопствени направени трошоци , ви благодарам.Боја : Можете да избор било која боја ви се допаѓа од боја картичка ,а потоа да ни кажете боја на број,од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.Ако сакате боја за да бидат исти сликата ,ве молиме да напомена дека сакате боја да биде иста како слика , ние ќе го избере најблиску боја на сликата .Ние може да не се сигурни дека бојата ќе биде иста сликата!Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински давачки...

Нов Син На Арабски С Дълъг Ръкав Вечерна Рокля 2018 Зашеметяващ Пайети Във Лента Шифон Тюл Лодка Шията На Жената Абитуриентски Рокли Партия

BGN 526.40

Нови Сина Арапски Долг Ракав Вечер Фустан 2018 Одлична Sequin Beading Лента Chiffon Tulle Брод Вратот Жена Матурска Партија ФустаниМожете да го направите на плаќање онлајн со кредитна, TT) или Western UnionАко имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.Цел Откажувања Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум...

розово илюзия вечерна рокля Scoop neck дълъг ръкав пайети почистване влак Е парти, Абитуриентски рокли роба де вечер плюс размер

246.40 -10 % BGN 222.00

2016 година Розова Илузија Вечер Фустан Лажичка Вратот Долги Ракави Sequin Издржам Воз Партија Пром Фустани облека де соаре Плус ГолеминаГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТАБОЈА ШЕМА Ако не Можете Да Најдете Бои Што Сакате Во Опција,ве Молиме Слободно Контактирајте Ме !КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИСите наши фустани се обичај фустан, па ние треба вашата точно мерење детали, ве Молиме да ни кажете детални мерења како што следува : 1.Целосна биста= __ cm2.Половината = __ cm3.Колковите= __ cm4.Рамо до Подот =_cm5...

Tanpell черно кух вечерна рокля жени лъжичка дантела ръкави глезена дължина на линията рокли обвита в дълги вечерни рокли, абитуриентски

82.46 -43 % BGN 47.00

Tanpell црна шупливи вечер фустан жените лажичка чипка ракави глуждот должина линија фустани обвиткан долго дипломирањето вечер gown

ladies long party formal special occasion womens simple elegant evening dresses a-line dresses 2017 under 50 рокли за жени H1054

BGN 78.88

1.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.2...

Чисто Back Шифон See Through A Line Дължина На Пода По Поръчка С Дълъг Ръкав, Официални Рокли За Сватба

BGN 504.00

E vening Фустани Формално Свадба GownСе изразат Испорака компанија Време Проверите на интернет, DHL Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.dhl.com Fedex Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.fedex.com UPSот Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.ups.com EMS Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе 47 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 68 дена www.ems.com ТНТ Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќе потрае околу 57 дена www.tnt.com answer : ___________________________ Note : за Време на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,превозот време ќе го малку подолго.Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќа само делумна или целосна наплата за објектот дека има проблем поради нашето невнимание 1 Точка мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака...

2018 Нови постъпления дантела елегантни дълги Русалка вечерни рокли халат Soiree De Crystal вечерни рокли, официални и реални снимки LSX463

255.84 -15 % BGN 217.00

А Овој Фустан Имаме Во Парк !!! 100% Како Слики !!!Б Бојата може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани...

Ever Pretty Mermaid Evening Dresses 2018 Vestido De Noche Avondjurken Gala Jurken Illusion Вечерни Дамски Рокли Выпускное Рокля

238.40 -10 % BGN 215.00

Препорачуваме Некогаш Убава Сирена Вечерни Фустани 2018 Vestido Noche De Avondjurken Гала Jurken Илузија Формално Жените Наметки Пром ФустанПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум? A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти...

Секси Long Sleeve Official Evening Prom Party Dress Plus Size Robe Dubai Turkish Arabic Evening Dresses Рокли Марокански Кафтан 2018

281.60 -25 % BGN 211.00

Фото Покаже : Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, без неа, не можеме да ја објавите на фустан, ви благодариме за вашето разбирање.Боја На Графикон : Гаранција За КвалитетФустан На ОдлукиЗа Враќање А Вие have7 дена да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле...

Елегантни 2018 черни рокли с дълги шарени 3/4 ръкави печат V-образно деколте Vestido Longo официална вечерна рокля сега

281.66 -15 % BGN 239.00

Сите се облекуваат во нашата продавница , тоа може да биде Обичај прави големината и бојата на кожата , љубезно не грижете се за тоа .Ние ќе го направи фустан нека сте задоволни,ако имате било какви прашања или барање, ве Молам дозволете ми да знам со порака или контактирајте ме на линија.Име на производ Домот 2018 Црна Матурска Фустани Долг со Моделот 3 / 4 Ракави Печати V Деколте, Vestido Долго Формално Вечер Партија Облечи 100% РеалноТкаениниOrganzaРазубавувањето Печати ШемаВграден ГрадникYesБојаСопствени боиГолеминаCustomголеминаMOQ1 парчеОлово времеОфсезона : 15 дена за некоја цел; Зафатенсезона : 20 дена за една цел.Начин На ПлаќањеAlipay ,Western Union, Банкарски Трансфер (Т / T), Money Gram, Виза Картичка, Master Card,ЕкспресDHL, UPSот, ТНТ, Fed Ex, Aramex, ПАТАРИНА.Ако не можете да најдете стил ви се допаѓа во нашата колекција, ние може да се направи фустани во вашиот сопствен дизајн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.