• Новинка
BXIO 2018 флуоресценцията жени Колоездене потници комплекти под наем с къс ръкав пътен под наем дрехи Roupas De Ciclismo Equipacion 119

BXIO 2018 флуоресценцията жени Колоездене потници комплекти под наем с къс ръкав пътен под наем дрехи Roupas De Ciclismo Equipacion 119

резултат:
BGN 79.94
BGN 46.00 -42 %

Брой продукти
Налично


2018 BXIO Бренд Флуоресценција Жените Велосипедизам Дресови Велосипед Кратко Sleeve Патот Велосипед Облека Roupas Де Ciclismo Equipacion 119

Подробности

Размер:
3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Пол:
Жени
Размер На Ръкавите:
Къс Ръкав
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
is_customized:
Yes
Сезон:
Пролет / Есен
търговска марка:
BXIO
Номер На Модела:
BX-0209FG-119
Тип:
Комплекти Джърси
Дължина На Цип:
Пълен
Колоездене Джърси Pad Стил:
Гел дишаща уплътнение
Методи На Продажба:
Директни продажби с фабрика
Материал Панталони:
80% полиестер и 20% ликра
Материал Трико:
100% Polyester
Материал:
Полиэфирсульфон, Вискоза, Микрофибър, Ликра, Полиестер, Ацетат
Джобове:
3 Задните Джобове
Спортен Тип:
Колоездене
Сезон:
Пролет Лято Есен
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Set Курц Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Набор от цикъла:
облекло за велосипед
Размер Потници:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL
Стандарти За Размери На Дрехи:
В съответствие с таблица с размери
Размер на поръчка:
Може да бъде смесен размер ,например Джърси L+M панталони
ropa ciclismo:
колоездене Джърси

Избор на купувачи

2018 под наем Джърси набор от мъжки Колоездене Джърси шорти костюм състезателна риза Ropa Ciclismo с къс ръкав мтв велосипед топ Долния череп лято

47.98 -17 % BGN 40.00

Велосипед Џерси лигавче шорцеви Поставите Мажите Велосипедизам Облека Трки Кошула Ropa Ciclismo Кратко Sleeve mtb Велосипед блуза Црна, синаОпис : Бренд : Weimostar Материјал : Полиестер и Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучува : 1 Парче x Велосипед Јакна1 Piece x Велосипед ( лигавче ) Шорцеви со подлогаНашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Мъжки Колоездене набор от пътен под наем на облекло под наем с къс ръкав Джърси лигавник шорти комплект зелено S-4XL

42.40 -8 % BGN 39.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Парче x Велосипед Јакна + Бела лигавче Шорцеви Сет 1 Парче x Велосипед Јакна + Црна лигавче Шорцеви Сет 1 Парче x Велосипед Јакна + Шорцеви СетДетали на сликата : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

OG-EVKIN зимни Велосипедни ръкавици на жените и мъжете пълен пръст МТБ Велосипедни ръкавици спускане дълъг пръст ръкавици за мотокрос ръкавици за сензорен екран

BGN 23.98

СЛEVKIN Зима Велосипедизам Ракавици Жени Мажи Целосна Прст MTB Велосипед Ракавици Спуст Долго Прст Ракавици Motorcross Ракавици Екран на Допир Предмети : Велосипедизам Ракавици Модел : СЛCG01415161713 Боја : Сина / Зелена / Црвена Големина : S M L XL Дланка широк : S / 7.58cm M / 8.08.5 cm L / 8.59.5 cm XL / 9.510.5 см Рака околу : S / 1719cm M / 1921cm L / 2123cm XL / 2325cm

Weimostar 2018 Дамски Колоездене Джърси Ropa Ciclismo под наем потници риза е пълна с цип езда върховете Младежки колоездене Колоездене облекло

35.18 -40 % BGN 21.00

Опис : Спецификации : Бренд : WEIMOSTAR Материјал : Полиестер Боја : Како што е прикажано Пол : Жените Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (изборен) Карактеристики : Висок квалитет хулахопки ткаенини : дише, брз сува, светло и за да се намали правец на Висококвалитетни нерѓосувачки челик патент, подобрување на употребата на време и направете ја вашата јава облека повеќе високи Дури и вие `повторно испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Три задните џебови на велосипедизмот џерси Страна решетката ткаенина дизајн, направи да се чувствувате повеќе дише Зад мисловните дизајн, што ќе ви овозможи да се вози повеќе безбедно во текот на ноќта Забелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно прашањето вашиот Џерси...

Cycobyco Колоездене Джърси комплект с дълъг ръкав МТВ велосипед облекло дишаща велосипедна облекло Ropa Maillot Ciclismo Maple Leaf

104.69 -45 % BGN 58.00

5018789544584175 Попуст 50% Попуст Cycobyco Велосипедизам Џерси Поставите Долг Ракав MTB Велосипед Носат Облека Дише Велосипед Облека Ropa Maillot Ciclismo Maple LeafМатеријал : Џерси 100% Полиестер Ткаенини; Панталони : 80% Полиестер и 20% Lycra; Силна влага wicking способност,антиУВ зраци и брзо сушење функција Три Задниот Џеб и Рефлексивни Ленти Дизајн : Понуда доволно простор за чување на вашите малку продукти и да се обезбеди безбедност за ноќта велосипедизам Увезени од Италија Мастило Печатење Techonology : моделот е светла и тоа никогаш нема да исчезнат; Покрај тоа, боја нема штета на вашата кожа Најдобри Coolmax Гел Поместена Перница Дизајн : Shockproof на патот коњи и дише доволно, па како да се направи ќе остане сува и кул Cycobyco скриени мазна патент издржливи и убави ...

Racmmer 2018 Pro Колоездене Джърси лято Мтб облекло под наем къса дрехи Майо колоездач Ropa Ciclismo Camisa велосипед комплект DX-59

36.78 -43 % BGN 21.00

Материјал : Дресови (100% Полиестер) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ви Се Исуши И Кул Во Топла Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаМАНЖЕТНАТАКрои Дизајн , Добар Водат,Раката Може Слободно Да Се ВодатТКАЕНИНИВелосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На СпортотСТРАНА ТКАЕНИНАСтрана Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична , Високо Дише.ДЕКОЛТЕБренд Moden ДизајнЛИНИЈА НА ОБЛЕКАНа Линија На Облека Е Многу Мазна И Тесни,Сопствени Стандарди Како Меѓународната КорпорацијаSTITCHEКрои Различни Ткаенини Заедно , H ave На Подобра ФункционалностЗАДНИОТ ЏЕБПостојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што ТребаПАТЕНТUse Hidden Мазна ПатентHEMLINESНа Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација3 D Ергономски Намали3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И ВелосипедВратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн...

Безстрашен под наем ropa ciclismo колоездене дрехи с къс ръкав Джърси цикъл под наем дрехи безплатна доставка

30.40 -8 % BGN 28.00

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Џерси Материјал : 100% Полиестер,3 џебови на задниот дел.Велосипедизам џерси е дише абсорбента брзо сушење, поудобно...

Donen горещи продажба на мъжки лятна колоездене Джърси под наем Джърси колоездене лигавник шорти под наем лигавник шорти ropa ciclista за мъже

78.38 -15 % BGN 67.00

За Нас : Ние сме фабрика специјализирана во производство и извоз на велосипедизмот облека...

Нулева под наем горещи продажба на летни дрехи за Мъже открит Колоездене трикотажни изделия полиестер дишаща къс ръкав пълна светкавица

44.78 -49 % BGN 23.00

Опис : Карактеристики : 1 Материјал : Џерси 100% Полиестер2 Дише PN Решетката Ткаенина дизајн на дрес со добра функција за одржување на сушење и ладење3...

Амурский леопард мъжка велосипедна облекло дишаща летен стил с къс ръкав Колоездене потници комплекти червен цвят

32.35 -23 % BGN 25.00

Детали За ПроизводотИме : Кратки Ракави Велосипедизам ПоставеноПол : МажиГолемина : S M L XL 2 XL 3 XLМатеријал : Џерси 100% Полиестер, Панталони 84%Полиестер + 16%SpandexЕ применливо : Патот Велосипеди, Планински Велосипеди Велосипедизам, игралишта спортскиКарактеристики Продажба Точка : Дише брзо сушење, Wicking, се водат добро.Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри, кратко растојание патот трка и така натаму.01 Патент : сопствени автозаклучување функција невидливи патент, чиста и убава, професионален спортпатент, позиционирање перформанси, јава не опаѓа02 Дигитално Печатење Процес : употреба на италијански увозот на мастило, дигитално печатење, светли бои не исчезнат.03 Пазувите Крои Ткаенини : Underarm дише ткаенина крои, ефикасно намалување на телесната температура, намалување на мишкапотењето, се задржи кул.04 Задниот Џеб и Рефлексивни Лента : Назад независни џеб, можете да поставите копче, паричници или други предмети...

2017 нов BXIO Колоездене панталони мъжете открит панталони клиент Колоездене лигавник Колоездене Джърси пътен велосипеди под Наем панталони Bicicleta BX-067

70.37 -45 % BGN 39.00

BXIO Велосипедизам Панталони Мажите Отворено Панталони Велосипедизам Лигавче Велосипедизам Џерси Патот Велосипед Велосипед Панталоните Bicicleta BX067

NEW! Team Cycling clothing /Колоездене облекло/ Колоездене Фланелка с къс ръкав Колоездене облекло CD5010

76.77 -35 % BGN 50.00

Велосипедот Тим Велосипедизам Облека / Велосипедизам Носат / Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Возење Велосипед Облека Отворено СпортскиМожете да се меша големина на краток и џерси,ги направи сет ...

Остров Ман, Колоездене Джърси под наем Bicicleta яке мотор спорт на открито риза с къси ръкави Ropa Ciclismo облекло QuickDry

30.40 -8 % BGN 28.00

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Џерси Материјал : 100% Полиестер,3 џебови на задниот дел.Велосипедизам џерси е дише абсорбента брзо сушење, поудобно...

кожени ръкавици за мотоциклети офроуд Велосипедни ръкавици outdoorsports велосипедни ръкавици

42.72 -11 % BGN 38.00

Иконата кожни ракавици мотоцикл ракавици трки ракавици ракавици offroad возење ракавици витез ракавици Материјал : кожа (за да се спречи имитација на кожа, компресија на кожата, оштетена кожа!) [Заштитен материјал] : EPS пластични школка за заштита направени во Кина Пакување : Независни Лифтови, посебно ЈП кеси...

Weimostar Деца С Къс Ръкав Колоездене Джърси Ropa Ciclismo Деца Колоездене Облекло Потници Момчета И Момичета Под Наем Джърси Ризи

34.38 -36 % BGN 22.00

Совети : Ние сме Азија стандардна големина, помал од Европска големина! Ве молиме внимателно да се провери големината на набавната пред маса, или да го контактирате овластениот сервис, можете исто така да ми кажете вашата висина и тежина, ние ќе ви препорача соодветна големина! Се надевам дека ова е пријатен шопинг! Имаме многу инвентар, можете брзо да брод! Долгорочно во потрага по странски партнери! Прифати обичај Weimostar Деца Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Деца Велосипедизам Облека Блузи Момчиња Девојчиња Велосипед Велосипед Џерси Кошули Опис : Карактеристики : Дише, потабсорбента, брзсува ткаенина ви држи кул и потслободни...

WOSAWE 2018 нов мек термален руно Колоездене Джърси с дълъг ръкав МТВ велосипед велосипедна риза пътен Колоездене Есен Зима спортно облекло

87.81 -49 % BGN 45.00

Опис : Затоплување, високо еластична џерси ви држи топло додека се дише Корисна за Велосипедизам и сите услови и активности.Карактеристики : ● Руно ткаенина, брзо испарување, одлично загревање за заклучување перформанси● Еластична зглобовите и висока јака блокови правец● 3 надворешни задните џебови и 1 архивиран вредни џеб● Рефлексивни елементи за нискосветлина и ноќно време видливост● Силикони gripper полите со WOSAWE® логото ги работите во позиција● Мазна WOSAWE прилагодено патент трае со годиниПакет inculding : 1pc Термички ЏерсиБоиWindproof висока јакаРефлексивни логото и рефлексивни патент се задржи безбедно во ноќно возењеПосебни 3 D намали ткаенината во ракавиДополнителен џеб со патент во задниот дел за скапоценостиТермички мека удобен за носењеМашина за миење на 30 CМиење со слични боиНе користете омекнувачНе кајганаНе собори суваНе железо22

Mountainpeak пролет есен ПУ тънко руно колоездене Колоездене облекло ветрозащитный дишащи мъже и жени с дълъг ръкав Колоездене Джърси 2017

160.00 -40 % BGN 96.00

Функција : 1.Високо еластична перница; 2.Дише Еластична Поместена; 3.Меморија сунѓеротДетали за Блузи : 1.СТП Кожа ткаенина;2.Внатре тенка руно;3.YKK патент4.Рефлексивни џебови;5.Рефлексивни ЛОГОТО;6.Манжетната дизајн7.Продолжување&АнтипропаднаДетали за Панталони : 1.Дише водат ткаенина2.Половината дизајн3.Крои ткаенина4.3 D перница5.Рефлексивни патентМажите се Возеше Грб големина на табела (Единица : cm) Човекблузи Lenght Дното Биста Ракав Обидете се на извештај S 60 / 69 94 76 70 Раст 160170, Тежина<60 M 62 / 72 98 80 72 Раст 168175, Тежина<70 L 64 / 73 102 84 74 Раст 170178, Тежина<75 XL 66 / 75 106 88 76 Раст 172180, Тежина<85 2 XL 68 / 77 110 92 78 Раст 175185, Тежина<90 3 XL 70 / 79 114 96 80 Раст 178190, Тежина<100Човекотпанталони Половината Хип Должина Дното Обидете се на извештај S 54 70 89 21 Раст 160170, Тежина<60 M 58 76 91 22 Раст 168175, Тежина<70 L 62 82 93 23 Раст 170178, Тежина<75 XL 66 88 95 24 Раст 172180, Тежина<85 2 XL 70 94 97 25 Раст 175185, Тежина<90 3 XL 74 100 99 26 Раст 178190, Тежина<100Жените се Возеше Грб големина на табела (Единица : cm) Женаблузи Lenght Дното Биста Ракав Обидете се на извештај S 55 / 64 78 74 70 Раст 150160, Тежина 4050 М 57 / 66 83 79 72 Раст 154164, Тежина 4555 L 59 / 68 88 84 74 Раст 158168, Тежина 5060 XL 61 / 70 93 89 76 Раст 162172, Тежина 5565 2 XL 63 / 72 98 97 78 Раст 166176, Тежина 6070 3 XL 65 / 74 103 99 80 Раст 170180, Тежина 6575Жена панталони Половината Хип Должина Дното Обидете се на извештај S 50 68 86 20 Раст 150160, Тежина 4050 М 54 74 88 21 Раст 154164, Тежина 4555 L 58 80 90 22 Раст 158168, Тежина 5060 XL 62 86 92 23 Раст 162172, Тежина 5565 2 XL 66 92 94 24 Раст 166176, Тежина 6070 3 XL 70 98 96 25 Раст 170180, Тежина 6575Гаранција и Гаранција : 1...

Weimostar Kids 3D меки велосипедни шорти момчета момичета устойчив на удари МТБ пътен велосипедни шорти децата под наем къса чорапогащи Ciclismo S-XXL

28.78 -27 % BGN 21.00

Совети : Ние сме Азија стандардна големина, помал од Европска големина! Ве молиме внимателно да се провери големината на набавната пред маса, или да го контактирате овластениот сервис, можете исто така да ми кажете вашата висина и тежина, ние ќе ви препорача соодветна големина! Се надевам дека ова е пријатен шопинг! Имаме многу инвентар, можете брзо да брод! Долгорочно во потрага по странски партнери! Прифати обичај Weimostar Деца 3 D Поместена Велосипедизам Шорцеви Момчиња Девојчиња Shockproof MTB Патот Велосипед Шорцеви Деца Велосипед Краток Хулахопки Ciclismo SXXLОпис : Спецификации : Бренд : Weimostar Спорт тип : Велосипедизам Пол : Деца, Момчиња И Девојки Поместена : 3 D поместена Материјал : 80%Полиестер+ 20% Lycra Карактеристики : COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно во Тесни и уникатен дизајн форми на вашето тело и ја прави вашата велосипедизам повеќе атрактивни...

Pro мъжете МТБ Колоездене Джърси мотор с дълъг ръкав Джърси бял черен мъжки спортен мотор облекло Ropa Ciclismo Top Team

35.18 -18 % BGN 29.00

Опис : Материјал : Полиестер и Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаГолемина референтна табела : Пакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед ЏерсиИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Мъжки 2017 професионална Зимна термална руното Колоездене Джърси костюм под наем състезания комплекти дрехи МТБ Велосипеди обзавеждане комплекти дрехи

44.80 -33 % BGN 30.00

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шопинг време во нашата продавница...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.