• Новинка
Bxio Brand 2018 Колоездене Джърси комплекти Майо Ciclismo Hombre лято Pro Team велосипедна облекло Mountain Monke Bikey облекло 101

Bxio Brand 2018 Колоездене Джърси комплекти Майо Ciclismo Hombre лято Pro Team велосипедна облекло Mountain Monke Bikey облекло 101

резултат:
BGN 79.94
BGN 46.00 -42 %

Брой продукти
Налично


2018 BXIO Бренд Велосипедизам Џерси Maillot Ciclismo Hombre Лето Про Тим Велосипед Облека Планината Црна Велосипед Облека BX-0209 MK101

Подробности

Размер:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Размер На Ръкавите:
Къс Ръкав
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
BX-0209MK-101
is_customized:
Yes
Сезон:
Пролет / Есен
търговска марка:
BXIO
Тип:
Комплекти Джърси
Дължина На Цип:
Пълен
Колоездене Джърси Pad Стил:
Гел дишаща уплътнение
Методи На Продажба:
Директни продажби с фабрика
Материал Панталони:
80% полиестер и 20% ликра
Материал Трико:
100% Polyester
Материал:
Полиэфирсульфон, Вискоза, Микрофибър, Ликра, Полиестер, Ацетат
Джобове:
3 Задните Джобове
Спортен Тип:
велосипедна облекло
Сезон:
Пролет лято есен
Radfahren Ausrustung:
Radtrikot Set Курц Damen
Equipo de Ciclismo:
ropa ciclismo
Набор от цикъла:
облекло за велосипед
Размер Потници:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL
Стандарти За Размери На Дрехи:
В съответствие с таблица с размери
Размер на поръчка:
Може да бъде смесен размер ,например Джърси L+M панталони
колоездене Джърси:
велосипедна облекло

Избор на купувачи

2017 нов BXIO Колоездене панталони мъжете открит панталони клиент Колоездене лигавник Колоездене Джърси пътен велосипеди под Наем панталони Bicicleta BX-067

70.37 -45 % BGN 39.00

BXIO Велосипедизам Панталони Мажите Отворено Панталони Велосипедизам Лигавче Велосипедизам Џерси Патот Велосипед Велосипед Панталоните Bicicleta BX067

WOSAWE 2018 нов мек термален руно Колоездене Джърси с дълъг ръкав МТВ велосипед велосипедна риза пътен Колоездене Есен Зима спортно облекло

87.81 -49 % BGN 45.00

Опис : Затоплување, високо еластична џерси ви држи топло додека се дише Корисна за Велосипедизам и сите услови и активности.Карактеристики : ● Руно ткаенина, брзо испарување, одлично загревање за заклучување перформанси● Еластична зглобовите и висока јака блокови правец● 3 надворешни задните џебови и 1 архивиран вредни џеб● Рефлексивни елементи за нискосветлина и ноќно време видливост● Силикони gripper полите со WOSAWE® логото ги работите во позиција● Мазна WOSAWE прилагодено патент трае со годиниПакет inculding : 1pc Термички ЏерсиБоиWindproof висока јакаРефлексивни логото и рефлексивни патент се задржи безбедно во ноќно возењеПосебни 3 D намали ткаенината во ракавиДополнителен џеб со патент во задниот дел за скапоценостиТермички мека удобен за носењеМашина за миење на 30 CМиење со слични боиНе користете омекнувачНе кајганаНе собори суваНе железо22

Weimostar Деца С Къс Ръкав Колоездене Джърси Ropa Ciclismo Деца Колоездене Облекло Потници Момчета И Момичета Под Наем Джърси Ризи

34.38 -36 % BGN 22.00

Совети : Ние сме Азија стандардна големина, помал од Европска големина! Ве молиме внимателно да се провери големината на набавната пред маса, или да го контактирате овластениот сервис, можете исто така да ми кажете вашата висина и тежина, ние ќе ви препорача соодветна големина! Се надевам дека ова е пријатен шопинг! Имаме многу инвентар, можете брзо да брод! Долгорочно во потрага по странски партнери! Прифати обичај Weimostar Деца Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Деца Велосипедизам Облека Блузи Момчиња Девојчиња Велосипед Велосипед Џерси Кошули Опис : Карактеристики : Дише, потабсорбента, брзсува ткаенина ви држи кул и потслободни...

Жена без ръкави, Колоездене Джърси момичета гащеризон деца 2017 Ropa Ciclismo Майо Колоездене Skinsuit Триатлон костюм под наем дрехи

66.43 -32 % BGN 45.00

Унисекс Велосипедизам Поставува Jumpsuit За Про Велосипед Триатлон Одговараат ВНИМАНИЕ : Овој стил е триатлон спортски облека влошки, >>>>>>>> default испрати е триатлон влошки, релативно тенок, главно за велосипедизам, пливање или трчање...

Мъжки 2017 професионална Зимна термална руното Колоездене Джърси костюм под наем състезания комплекти дрехи МТБ Велосипеди обзавеждане комплекти дрехи

44.80 -33 % BGN 30.00

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шопинг време во нашата продавница...

Mountainpeak пролет есен ПУ тънко руно колоездене Колоездене облекло ветрозащитный дишащи мъже и жени с дълъг ръкав Колоездене Джърси 2017

160.00 -40 % BGN 96.00

Функција : 1.Високо еластична перница; 2.Дише Еластична Поместена; 3.Меморија сунѓеротДетали за Блузи : 1.СТП Кожа ткаенина;2.Внатре тенка руно;3.YKK патент4.Рефлексивни џебови;5.Рефлексивни ЛОГОТО;6.Манжетната дизајн7.Продолжување&АнтипропаднаДетали за Панталони : 1.Дише водат ткаенина2.Половината дизајн3.Крои ткаенина4.3 D перница5.Рефлексивни патентМажите се Возеше Грб големина на табела (Единица : cm) Човекблузи Lenght Дното Биста Ракав Обидете се на извештај S 60 / 69 94 76 70 Раст 160170, Тежина<60 M 62 / 72 98 80 72 Раст 168175, Тежина<70 L 64 / 73 102 84 74 Раст 170178, Тежина<75 XL 66 / 75 106 88 76 Раст 172180, Тежина<85 2 XL 68 / 77 110 92 78 Раст 175185, Тежина<90 3 XL 70 / 79 114 96 80 Раст 178190, Тежина<100Човекотпанталони Половината Хип Должина Дното Обидете се на извештај S 54 70 89 21 Раст 160170, Тежина<60 M 58 76 91 22 Раст 168175, Тежина<70 L 62 82 93 23 Раст 170178, Тежина<75 XL 66 88 95 24 Раст 172180, Тежина<85 2 XL 70 94 97 25 Раст 175185, Тежина<90 3 XL 74 100 99 26 Раст 178190, Тежина<100Жените се Возеше Грб големина на табела (Единица : cm) Женаблузи Lenght Дното Биста Ракав Обидете се на извештај S 55 / 64 78 74 70 Раст 150160, Тежина 4050 М 57 / 66 83 79 72 Раст 154164, Тежина 4555 L 59 / 68 88 84 74 Раст 158168, Тежина 5060 XL 61 / 70 93 89 76 Раст 162172, Тежина 5565 2 XL 63 / 72 98 97 78 Раст 166176, Тежина 6070 3 XL 65 / 74 103 99 80 Раст 170180, Тежина 6575Жена панталони Половината Хип Должина Дното Обидете се на извештај S 50 68 86 20 Раст 150160, Тежина 4050 М 54 74 88 21 Раст 154164, Тежина 4555 L 58 80 90 22 Раст 158168, Тежина 5060 XL 62 86 92 23 Раст 162172, Тежина 5565 2 XL 66 92 94 24 Раст 166176, Тежина 6070 3 XL 70 98 96 25 Раст 170180, Тежина 6575Гаранција и Гаранција : 1...

Santic Колоездене лигавник шорти мъжете Колоездене Джърси Мтб Ropa Ciclismo влага влага шорти 4D Spong мек Колоездене дрехи лято

84.51 -10 % BGN 76.00

Примерот : Патот Велосипед, MTB, Планински Велосипед, СпустГолемина : S3 XL>> ВНИМАНИЕ ВЕ МОЛИМЕ : 1 Ве молиме да се разбере дали големината на предмети не се погодни за вас во купување, така што нема да предизвика непотребни недоразбирања, по приемот на стоката.2...

Pro мъжете МТБ Колоездене Джърси мотор с дълъг ръкав Джърси бял черен мъжки спортен мотор облекло Ropa Ciclismo Top Team

35.18 -18 % BGN 29.00

Опис : Материјал : Полиестер и Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаГолемина референтна табела : Пакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед ЏерсиИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Нулева под наем горещи продажба на летни дрехи за Мъже открит Колоездене трикотажни изделия полиестер дишаща къс ръкав пълна светкавица

44.78 -49 % BGN 23.00

Опис : Карактеристики : 1 Материјал : Џерси 100% Полиестер2 Дише PN Решетката Ткаенина дизајн на дрес со добра функција за одржување на сушење и ладење3...

Weimostar 2018 г. с къс ръкав жени Колоездене Джърси Ropa Ciclismo Road мтв велосипед Джърси риза състезателен спорт колоездене Колоездене облекло

27.17 -12 % BGN 24.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избере големината ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежина или друго тело на податоциВи благодариме за вашето внимание !Weimostar 2018 Кратко Sleeve Жените Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Патот mtb Велосипед Џерси Кошула Трки Спортски Велосипеди Велосипедизам Облека Maillot CiclismoОпис : Материјал : 100% ПолиестерCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед J ersey Врвот ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Мъжки колоездене потници велосипедна екипът на велосипедна облекло МТБ/светофари велосипедна облекло велосипедна дрехи с къс ръкав Quick Dry 7208

36.02 -22 % BGN 28.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрај2017 Велосипедизам облека лето ropa ciclismo hombre нов велосипед возење велосипед џерси спорт mtb maillot ciclismo bicicleta 7209Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

WOSAWE 2018-новата висока видимост колоездене отразяваща лека жилетка без ръкави ветрозащитная ветровка за туризъм, риболов

45.31 -45 % BGN 25.00

Опис : Овој сестран, лесни windproof вест совршено ја надополнува било облека Без ракави windproof е наменета за оние денови кога се што ви треба секој малку на вентилација е можно.Карактеристики : ● Лесни технички ткаенини windproof и водоотпорен● Мандарина јака windproof● Без ракави дизајн ви помага да останете кул● Целосна должина патент● Еластична бенд на ракав и ниска полите се задржи се вклопуваат со право● 3 задните џебови носат essentials● 2 рефлексивни Линија arround вашето тело за да се обезбеди ноќ возење безбедност● Долго Назад● 1 џеб на задниот дел со патент● Рефлексивни WOSAWE логотоWOSAWE Бренд приказнаWOSAWE водечки бренд на спортот во Кина, се инсистира на "Технологија за подобрување на квалитетот на производите"...

Гореща Разпродажба!! Pro Team 2017 New Cycling Jersey Bicycle Short Sleeve Clothing With GEL PAD Bike Jersey Ropa Ciclismo

33.30 -16 % BGN 28.00

Топла Продажба!! Про Тим 2017 Нови Велосипедизам Џерси Велосипед Кратко Sleeve Облека Со ГЕЛ ПОДЛОГА Лигавче Панталони Шорцеви Ropa Ciclismo Материјал : Џерси : 100% Полиестер панталони : 80% Полиестер&20% lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Функција : Брзо сушење 1...

Racmmer 2018 Pro Колоездене Джърси лято Мтб облекло под наем къса дрехи Майо колоездач Ropa Ciclismo Camisa велосипед комплект DX-59

36.78 -43 % BGN 21.00

Материјал : Дресови (100% Полиестер) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ви Се Исуши И Кул Во Топла Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаМАНЖЕТНАТАКрои Дизајн , Добар Водат,Раката Може Слободно Да Се ВодатТКАЕНИНИВелосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На СпортотСТРАНА ТКАЕНИНАСтрана Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична , Високо Дише.ДЕКОЛТЕБренд Moden ДизајнЛИНИЈА НА ОБЛЕКАНа Линија На Облека Е Многу Мазна И Тесни,Сопствени Стандарди Како Меѓународната КорпорацијаSTITCHEКрои Различни Ткаенини Заедно , H ave На Подобра ФункционалностЗАДНИОТ ЏЕБПостојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што ТребаПАТЕНТUse Hidden Мазна ПатентHEMLINESНа Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација3 D Ергономски Намали3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И ВелосипедВратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн...

Malciklo Колоездене Джърси 2018 Pro Team Лятото С Къс Ръкав Колоездене Комплект Велосипедна Облекло Ropa Ciclismo Колоездене Облекло Спортен Костюм

63.97 -33 % BGN 43.00

Мажите Велосипедизам Поставува Велосипедизам Џерси 2018 Ropa Ciclismo Hombre Спорт Одговараат answer : ___________________________ Note : Може да се меша големина : ве Молам оставете порака,E...

2018 под наем Джърси набор от мъжки Колоездене Джърси шорти костюм състезателна риза Ropa Ciclismo с къс ръкав мтв велосипед топ Долния череп лято

47.98 -17 % BGN 40.00

Велосипед Џерси лигавче шорцеви Поставите Мажите Велосипедизам Облека Трки Кошула Ropa Ciclismo Кратко Sleeve mtb Велосипед блуза Црна, синаОпис : Бренд : Weimostar Материјал : Полиестер и Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет Вклучува : 1 Парче x Велосипед Јакна1 Piece x Велосипед ( лигавче ) Шорцеви со подлогаНашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Pro F0 Team Джърси Колоездене облекло Ropa Ciclismo състезателен велосипед Колоездене Тениски планинско колоездене Тениски просто готино 6500

BGN 56.75

Про F0 Тим Џерси Велосипедизам Облека Ropa Ciclismo Тркачки Велосипед возење Велосипед Дресови Планински Велосипед Дресови само кул 6500 ПРЕВОЗОТ 1...

Планински велосипед Джърси жени мъже велосипедна облекло Джърси колоездене топ Майо тениски спортна блуза череп Бял

27.02 -19 % BGN 22.00

Опис : Бренд : Weimostar Материјал : Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се Вклучуваат : 1 Парче x Велосипед ЈакнаНикакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Cycobyco с дълъг ръкав Колоездене комплект дрехи дишаща велосипедна облекло анти-пот МТВ велосипед Джърси Ropa Maillot Ciclismo стил Бразилия

104.69 -45 % BGN 58.00

5018789544584175 Попуст 50% Попуст Cycobyco Долг Ракав Велосипедизам Облека Поставите Дише Велосипед Носат Антипот MTB Велосипед Џерси Ropa Maillot Ciclismo Бразил стилМатеријал : Џерси 100% Полиестер Ткаенини; Панталони : 80% Полиестер и 20% Lycra; Силна влага wicking способност,антиУВ зраци и брзо сушење функција Три Задниот Џеб и Рефлексивни Ленти Дизајн : Понуда доволно простор за чување на вашите малку продукти и да се обезбеди безбедност за ноќта велосипедизам Увезени од Италија Мастило Печатење Techonology : моделот е светла и тоа никогаш нема да исчезнат; Покрај тоа, боја нема штета на вашата кожа Најдобри Coolmax Гел Поместена Перница Дизајн : Shockproof на патот коњи и дише доволно, па како да се направи ќе остане сува и кул Cycobyco скриени мазна патент издржливи и убави ...

Loong Мъжки Колоездене Джърси мотор спорт на открито Ropa Ciclismo Quick Dry дишаща велосипедна облекло под наем размер xxS-XxXXL 5312

32.85 -21 % BGN 26.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајLoong Mens Велосипедизам Џерси Велосипед Отворено Спортски Ropa Ciclismo Брз Сува Дише Велосипед Облека Велосипед Големина xx SXx XXL 5312Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Нов мъжки Колоездене лигавник шорти 3D гел подплънки под наем стягане на велосипедна облекло COOL13

BGN 39.98

Детали За Производот· Материјал : Шорцеви : 80% Полиестер и 20% Lycraбрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлинаТоа може да ви се исуши и кул во топла состојбаДури и да сте испотени,Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа· Достапни во големина : S,M, L, XL, 2 XL,3xl(ве молиме изберете ја вашата големина, по наддавање).Пакетот вклучува : 1 x Велосипедизам Велосипед велосипед ШорцевиЗа Насние сме фабрика специјализирана во производство и извоз на велосипедизмот облека ...

BXIO марка Vandalin Майо ciclismo / зима топлинна руно Колоездене комплекти дрехи пълен светкавица Pro Колоездене потници BX-0109MC052

109.89 -42 % BGN 64.00

Про BXIO Бренд Vandalin Maillot ciclismo / Зима Топлинска Руно Велосипедизам Облека Полна Патент Велосипедизам Дресови BX0109 MC052

МТВ Road Cycling Jersey Колоездене Джърси динозавър колоездене Джърси Джери на поръчка Ropa Спорт на открито Джърси 2xs-6xl 5113

31.60 -21 % BGN 25.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајMTB Патот Велосипедизам Џерси Велосипедизам Џерси диносаурус велосипедизам џерси Џери сопствени направени Ropa Отворено Спортски дрес 2xs6xl 5113Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Weimostar Kids 3D меки велосипедни шорти момчета момичета устойчив на удари МТБ пътен велосипедни шорти децата под наем къса чорапогащи Ciclismo S-XXL

28.78 -27 % BGN 21.00

Совети : Ние сме Азија стандардна големина, помал од Европска големина! Ве молиме внимателно да се провери големината на набавната пред маса, или да го контактирате овластениот сервис, можете исто така да ми кажете вашата висина и тежина, ние ќе ви препорача соодветна големина! Се надевам дека ова е пријатен шопинг! Имаме многу инвентар, можете брзо да брод! Долгорочно во потрага по странски партнери! Прифати обичај Weimostar Деца 3 D Поместена Велосипедизам Шорцеви Момчиња Девојчиња Shockproof MTB Патот Велосипед Шорцеви Деца Велосипед Краток Хулахопки Ciclismo SXXLОпис : Спецификации : Бренд : Weimostar Спорт тип : Велосипедизам Пол : Деца, Момчиња И Девојки Поместена : 3 D поместена Материјал : 80%Полиестер+ 20% Lycra Карактеристики : COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно во Тесни и уникатен дизајн форми на вашето тело и ја прави вашата велосипедизам повеќе атрактивни...

Racmmer 2018 Нов дишащ Колоездене Джърси жени лято Мтб Колоездене облекло под наем кратък Майо Ciclismo под наем дрехи NS-11

36.78 -43 % BGN 21.00

Материјал : Дресови (100% Полиестер) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ви Се Исуши И Кул Во Топла Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаSLEEVEТесните Ракави Дизајн : Повеќе Skinsuit ,Високо Одговара Рака .ТКАЕНИНИВелосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На СпортотСТРАНА ТКАЕНИНАСтрана Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична , Високо Дише.ДЕКОЛТЕБренд Moden ДизајнЛИНИЈА НА ОБЛЕКАНа Линија На Облека Е Многу Мазна И Тесни,Сопствени Стандарди Како Меѓународната КорпорацијаSTITCHEКрои Различни Ткаенини Заедно , H ave На Подобра ФункционалностЗАДНИОТ ЏЕБПостојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што ТребаПАТЕНТUse Hidden Мазна ПатентHEMLINESНа Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација3 D Ергономски Намали3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И ВелосипедВратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн...

Weimostar 2018 Pro Bike Team Колоездене Джърси топ мъжете Ropa Ciclismo лятото дишащи велосипедна облекло спускане на МТВ велосипед Джърси

28.13 -22 % BGN 22.00

Weimostar 2018 Про Тим Велосипед возење Велосипед Џерси Врвот Мажите Ropa Ciclismo Лето Дише Велосипедизам Облека Спуст MTB Велосипед Џерси Roupa Де Maillot CiclismoОпис : Материјал : 100% ПолиестерБрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед J ersey ВрвотГолемината На Табелата За Мажи Кратко SleeveЗабелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот Џерси...

Мъжки Колоездене набор от пътен под наем на облекло под наем с къс ръкав Джърси лигавник шорти комплект зелено S-4XL

42.40 -8 % BGN 39.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Парче x Велосипед Јакна + Бела лигавче Шорцеви Сет 1 Парче x Велосипед Јакна + Црна лигавче Шорцеви Сет 1 Парче x Велосипед Јакна + Шорцеви СетДетали на сликата : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.