• Новинка
няколко опции за жени колоездене Джърси Ropa ciclismo лятото с къс ръкав велосипедна облекло движение дишаща велосипедна облекло МТБ

няколко опции за жени колоездене Джърси Ropa ciclismo лятото с къс ръкав велосипедна облекло движение дишаща велосипедна облекло МТБ

резултат:
BGN 23.82
BGN 17.00 -29 %

Брой продукти
Налично


Добредојдовте на мојот пријател
Ние продаваме велосипедизам облека на различни брендови и стилови.
Ние може да го прилагодите сите велосипедизам облека (било која фирма и тимот) .
Може да се чувствуваат слободни да контакт.

Подробности

Размер:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Колоездене
Характеристика:
Анти -- пот, анти -- пилинг, Бреатабле, анти -- намаляване,бързо и сухо, джобове, помытый ензим,анти -- извивка
Пол:
Жени
Сезон:
лято, пролет,есен
търговска марка:
ДИН СВЕТА
Дължина ръкав(см):
Кратък
Дължина На Цип:
Пълна Светкавица
Тип Тъкани:
Джърси
Материал:
Polyester
Номер На Модела:
ЖЕНИТЕ ДИН СВЕТА
is_customized:
Yes
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер

Избор на купувачи

2017 TELEYI нов Колоездене лигавник панталони под наем панталони под наем панталони, спортно облекло градинска облекло, панталони колоездене дрехи меки панталони

40.93 -19 % BGN 33.00

Опис на производот : Бренд : TELEYIМатеријал : 100% ПолиестерГолемина : S,M,L,XL,XXL,XXXLCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакувањето Се Вклучени1 парче* Велосипедизам лигавче панталони поместена​Плаќање : Ние прифаќаме alipay, Запад Унија, tt...

Високо качество на 2018 Лятото с къс ръкав Джърси лигавник шорти комплект Pro racing Team МТБ Колоездене облекло велосипедни шорти комплект Ropa Ciclismo

41.41 -6 % BGN 39.00

КАРАКТЕРИСТИКИ 1.Лесни Висока Лето џерси кој дополнителни мрежа панели 2.високо дише ниска влага апсорпција и брзо сушење 3.Повеќенаменска 4.Мирот џерси е прилагодена на нашите потпис трка одговара за лесна удобност и аеродинамика...

Pro Team мъжки Колоездене Джърси дишаща велосипедна облекло Quick Dry МТВ велосипед велосипедна облекло Ropa Ciclismo под наем Джърси върховете

22.05 -5 % BGN 21.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ви благодариме за вашето внимание !Висок Quanlity Merida Велосипедизам Велосипед Џерси Блузи / Pro Тркачки Велосипед возење Велосипед Облека / Отворено MTB Велосипед Велосипед Облека Ropa CiclismoОпис : Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед J ersey Врвот ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Червен Лосове Колоездене Джърси WEIMOSTAR мъжка велосипедна облекло Весела Коледа roupa ciclismo Колоездене облекло велосипедна облекло потници

21.98 -9 % BGN 20.00

Празник соопштение, Купувачот мора да ја прочитате!!!Почитувани КлиентиВи благодарам многу за посетата на мојот продавница.Кина е како Кинеската Нова Година одмор од 15 февруари до 28 .Но џерси фабрика празници 1 февруари до 28 ...

Супермен, спайдърмен мъжете велосипедна екип Колоездене Джърси топ Колоездене облекло, спортно облекло под наем Roupa Ciclismo открит Джърси 5771

34.67 -22 % BGN 27.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајсупермен spider мажите Велосипед Тим Велосипедизам Џерси Врвот Велосипедизам Облека Спортски Велосипед Roupa Ciclismo Отворено Џерси 5771Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Teleyi Ropa Ciclismo 2017 Колоездене Джърси комплект МТБ Racing Sport Колоездене облекло бързосъхнеща велосипедна облекло годишен наем Джърси

46.37 -12 % BGN 41.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не konw одбра големина ,ве молиме да ни кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Teleyi Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Про Тим Кратко Sleeve Велосипед Облека Велосипед Спортски Дише Планински Велосипедизам ОблекаЏерси Материјал : 100% ПолиестерPants Material : 80% Полиестер и 20%SpandexБрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа3 D намали силикони поместена1 Парче x Велосипед Јакна1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлогаAnswer : ___________________________ Note : ние може да се меша со големина од себено, треба да оставите коментар во вашата нарачкаКако "дресови XXL и Панталони XL"Детална Слика : ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

WOSAWE мъжки летни 3D гел мека ликра велосипедни шорти Ciclismo планински МТВ велосипед спорт на открито, езда къси дрехи

31.97 -16 % BGN 27.00

Име : Змеј Најт Нов велосипед возење Велосипед Панталона Бренд : WOSAWE® Модел : Одговара на BC468, Џерси BC268, Шорцеви BC168...

color Bike team Woman's classic Дишаща Cycling jersey tops/short sleeve bike clothing summer style jersey 5483

35.41 -21 % BGN 28.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајбоја Велосипед тим Жена е класичен Дише Велосипедизам џерси блузи / краток ракав велосипед облека лето стил џерси 5483Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

ROCKBROS половината пръст на Велосипедни ръкавици дишащи противоударные МТБ планинско колоездене ръкавици открит колоездене ръкавици без пръсти

23.84 -33 % BGN 16.00

ROCKBROS Велосипедизам Ракавици Половина Прст Велосипед Ракавици Shockproof Дише MTB Планински Велосипед Ракавици Мажи Спортски Велосипедизам ClothingsПроизвод Детали : Стил : Spider 1, Spider 2Бренд : ROCKBROSСостојба : НоваМатеријали : Најлон, ПамукГолемина : S, M, L, XLБоја : Црна, Сина, Зелена, ЦрвенаПол : Човекот, Жената, УнисексОдговара : Велосипедизам, Јава, Лов, Планинарење, Скијање, Трчање, Отворено СпортФункција : Мрежа fabri, дише и антипотЗадебелена сунѓер, shockproof

Оранжеви Ивици Колоездене Джърси Мъжете С Дълъг Ръкав Колоездене Облекло Crewneck Ciclismo Ropa Пълна Светкавица Планинско Колоездене Облекло

72.27 -38 % BGN 45.00

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивотот На вистинскиот пат единствени дизајни се печатени со нетоксични состојки не се штетни завашата кожа и тоа трае долго времеНапредни Перформанси ТкаенинаБрзапсорпција, Брзасушење, Удобно и Дише материјалиЦелиот Живот На Патеката производи направени од страна на мулти функционална напредни ткаенинакој обезбедува најдобра состојба за велосипедисти.ВниманиеСтоката треба 12 недели да се направи...

Crossrider 2018 OK Men СМЕШНИ Cycling Clothing МТБ uniform Bike Носете колоездене Джърси кратък комплект Ropa Ciclismo Maillot Culotte

25.60 -18 % BGN 21.00

Можете Да Изберете еден Микс Големина : Како што Џерси"L" Краток"М"(Остави Порака) Мажи кратко sleeve велосипедизам џерсиДобар изглед велосипедизам џерси со трката сит се вклопуваат...

Завод за директни продажби на тропическа жега Колоездене потници бързосъхнеща Ropa Ciclismo Колоездене облекло / дишаща колоездене, спортно облекло 5255

34.96 -23 % BGN 27.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајФабрика Директни Продажби тропски топлина Велосипедизам Дресови БрзоСува Ropa Ciclismo Велосипедизам Облека / Дише Велосипедизам спортски 5255Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Нови детски ликра Велосипедни ръкавици полпальца Колоездене детски Велосипедни ръкавици момиче Планински Спорт ръкавици Eldiven Guantes Ciclismo M-L

21.30 -39 % BGN 13.00

НОВИ Деца Lycra Велосипед Ракавици Половина Прст Велосипедизам детски Велосипед Ракавици Девојка Планинските Спортови Ракавица Eldiven Guantes Ciclismo MLРакавици Детали : Име : Деца Cylicng велосипед ракавици Боја : розова зелена Сезона : Пролет, есен, летоФункција : Половина прст СДР skidproof & шок апсорбирање на ткаенина Саќе lycra ткаенина, 4 пати дише од обичните lycra Дише дупки да им помогне на пот ослободување.Големина : M : 6cm дланка ширина L : 6.5 см дланка widt Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

2017 TELEYI розово МТВ велосипед Джърси дамски велосипедна дрехи лято Ropa Ciclismo Pro Джърси под наем в топ риза Майо дишаща

25.42 -13 % BGN 22.00

2017 TELEYI Цвет MTB Велосипед Џерси Жените Велосипедизам Облека Ropa Ciclismo Про Џерси Краток велосипед Врвот Кошула Maillot ДишеОпис : Материјал : Полиестер и Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаНикакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

XINTWON полиестер мъжки Колоездене Джърси с дълъг ръкав Трико Ropa Ciclismo колоездене Колоездене облекло бързосъхнеща велосипедна облекло

BGN 60.00

Детали За ПроизводотИме : Долги Ракави Велосипедизам ПоставеноБренд : XINTOWNПол : МажиГолемина : S M L XL 2 XL 3 XLСезона : Пролет и Есен (ви препорачуваме носат во 1520℃)Материјал : Џерси 100% ПолиестерЕ применливо : Патот Велосипеди, Планински Велосипеди Велосипедизам, игралишта спортскиПакет : OPP Паг (34*30cm)Карактеристики Продажба Точка : Дише брзо сушење, Wicking, се водат добро.Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри, кратко растојание патот трка и така натаму.01 Сопствен Бренд, Патент : XINTOWN сопствени автозаклучување функција невидливи патент, чиста и убава, професионален спортпатент, позиционирање перформанси, јава не опаѓа02 Дигитално Печатење Процес : употреба на италијански увозот на мастило, дигитално печатење, светли бои не исчезнат.03 Пазувите Крои Ткаенини : Underarm дише ткаенина крои, ефикасно намалување на телесната температура, намалување на мишкапотењето, се задржи кул.04 Задниот Џеб и Рефлексивни Лента : Назад независни џеб, можете да поставите копче, паричници или други предмети...

MTSP жени Колоездене Фланелка с къс ръкав дишаща велосипедна дрехи Планински влагоотталкивающий под наем джърси участък плат Трико Ciclismo

39.98 -37 % BGN 25.00

Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака.За пад на превозот,можете да ја поднесете ред со вашиот клиент адреса,можеме да ја пратите пратката без било какви информации за нашите продавница.Дали има некој царина?Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

Pro Team Триатлон Suit Мъжка Велосипедна Облекло Skinsuit Гащеризон Майо Колоездене Джърси Комплекти Ropa Ciclismo Под Наем, Спортно Облекло

76.29 -42 % BGN 44.00

Унисекс Велосипедизам Поставува Jumpsuit За Про Триатлон Одговараат ВНИМАНИЕ : Овој стил е триатлон спортски облека влошки, >>>>>>>> default испрати е триатлон влошки, релативно тенок, главно за велосипедизам, пливање или трчање...

Голяма Видимост Отразяваща Колан Бягане, Ходене, Каране На Колело J15

4.45 -10 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Ткаенини & рефлексивни мрачно Боја : Зелена (прикажано како на сликата) Големина : (Прибл.) Должина : 60 110cm / 23.62 43.31 инчи Ширина : 5cm / 1.97 инчи Количина : 1 PC Едноставна структура, лесно да се носат, висока осветленост...

Дишаща Колоездене Джърси Памет Майо Ciclismo Мъжете Пътен Под Наем Дрехи Велосипедна Яке Колоездене Потници 5278

34.00 -21 % BGN 27.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајДише Велосипедизам Џерси Одбележат Maillot Ciclismo Мажите Патот Велосипед Облека Велосипед Јакна Велосипедизам Дресови 5278Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

alienskin 2018 г. с къс ръкав Колоездене Джърси лятото за планинско колоездене облекло Майо Ropa Ciclismo състезателен велосипед облекло 5478

BGN 33.62

alienskin 2018 Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Лето Планински Велосипед Облека Maillot Ropa Ciclismo Тркачки Велосипед Облека 5478Внимание : Големината на оваа џерси е помала од вообичаената...

ZERO BIKE Summer Green с къс ръкав планинско колоездене Фланелка и шорти, мъжки комплекти на велосипед дрехи Quick dry Ropa Ciclismo

76.77 -48 % BGN 40.00

Опис : Карактеристики : 1 Материјал : Џерси 100% Полиестер, Панталони : 80% Polyamide & 20% Lycra & 4 D Перница Поместена Шорцеви Хулахопки2...

SANTIC Men Triathlons Cycling Jerseys Sleeveless Bike Skinsuit велосипедна облекло професионално облекло за плуване, джогинг, езда

103.68 -5 % BGN 98.00

Ние прифаќаме Микс Цел / Рефус Цел..Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во локално време!.Купување Информации : 1...

WOSAWE Pro team мъжки вело престилки шорти мтб Колоездене Джърси лигавник шорти пътен планинско колоездене лигавник шорти меки

49.92 -22 % BGN 39.00

Детали За ПроизводотИме : Гел Подлога Велосипедизам Лигавче ШорцевиБренд : WOSAWE®Модел : BC106Пол : УнисексБоја : ЦрнаГолемина : S M L XL XXLТежина за : 222(g)Материјал : 80% ПОЛИЕСТЕР, 20% SPANDEXЕ Применливо : Велосипедизам, Игралишта СпортскиПакет : ЈП ТорбаПрилог : WOSAWE® ЕтикетатаКарактеристикиЕ применливо : Повеќе дише, брзо сушење, лесни, и високо еластична.Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри,и кратко растојание трки велосипед."Материјал : Победи со breathability, со користење на повеќе дише брзо сува и ultralight материјал, во меѓувреме, accoring на човечкото тело инженеринг користат соодветни материјали да се направи повеќе сува и удобно.користење на логото : Домот бренд ЛОГО на WOSAWE®Поврзување на рака дизајн : Лигавче шорцеви да може ефективно да се олесни притисокот на половината, и да ги елиминираат абдоминална притисок, одржување сте удобно во секое време, совршен за долги јава.Гел Подлога : WOSAWE уникатен Гел Подлога со МултиЛадење дупка...

2017 Дамски Колоездене Джърси Pro Team Sports с къс ръкав облекло дишащ под наем тениска топ 5778

34.67 -22 % BGN 27.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрај2017 Жените Велосипедизам Џерси Про Тимски Спортови Кратко Sleeve Облека Дише Велосипед Велосипед Тмаица Врвот 5778Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.