• Новинка
Crossrider 2018 OK Men СМЕШНИ Cycling Clothing МТБ uniform Bike Носете колоездене Джърси кратък комплект Ropa Ciclismo Maillot Culotte

Crossrider 2018 OK Men СМЕШНИ Cycling Clothing МТБ uniform Bike Носете колоездене Джърси кратък комплект Ropa Ciclismo Maillot Culotte

резултат:
BGN 25.60
BGN 21.00 -18 %

Брой продукти
Налично


Можете Да Изберете еден Микс Големина : Како што Џерси"L" Краток"М"(Остави Порака) Мажи кратко sleeve велосипедизам џерси
Добар изглед велосипедизам џерси со трката сит се вклопуваат. Страна панел, направи одлична вентилација за лето јава. Тоа држи со текот на времето. Со еден час возење тест, и вие ќе ја видите разликата. Комплетна поштенски, три џебови.
1. C135 Полиестер (100% Полиестер) : (главна)
2. Бела Полиестер Jaquard Мрежа Сублимација печатење : (страна панел)
3. бранеа Не се лизга еластична бенд на задниот раб
4. 3#Носат-отпорни, црна гума главата целосна должина патент
- Главниот Ткаенини : C135 Полиестер (100% Полиестер) + Мрежа Жакард.
- Во договор со ергономија, Полиестер Мрежа Жакард страна панел, супер дише.
- Висок квалитет на ткаенина, брз сува
- Добро venlitaion дизајн : Се убаво за вентилација за време на возење велосипед
- Ткаенината : Двоен ткаенина,Без гума ограничувања.
- Задните Џебови : Три длабоко independant џебови за чување
- Полите : Нема рестриктивни притисок врз стомакот додека бранеа Не се лизга еластична бенд на задниот раб на Мажите Велосипедизам Лигавче Шорцеви
- Главниот Ткаенини : L230 Lycra
- Сина 3 D Дише силикони перница
- Дното на панталони еластична не се лизга бенд
- Мулти-panel професионални облик
- Покриени со Lycra
- Девет големини (XXS-XXXXL) на располагање за покривање на повеќето велосипедисти

ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ ОПИС 3#Носат-отпорни, црна гума главата целосна должина патент , Сублимација трансфер, бојата не исчезнат Во склад со ергономија, Висок квалитет на ткаенина, брз сува, Полиестер Мрежа Жакард страна панел, супер дише.
Три џебови,Може да се користи за да се одржи мобилни телефони, паричници и други мали предмети
Водат дише ремени за да се спречи панталони од паѓање
Страна засилување панталони за да се спречи руптура
- Дното на панталони еластична не се лизга бенд

Подробности

Размер:
4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
is_customized:
Yes
Размер На Ръкавите:
Къс Ръкав
Колоездене Джърси Pad Стил:
Гел дишаща уплътнение
Номер На Модела:
колоездене Джърси 2018
Пол:
Мъже
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Дължина На Цип:
Пълен
Материал Панталони:
80% полиестер и 20% ликра
Тип:
Комплекти Джърси
Сезон:
Лято
Материал Трико:
100% Polyester
търговска марка:
КРОССРАЙДЕР
Методи На Продажба:
Директни продажби с фабрика
Материал:
Полиестер И Ликра
Характеристика:
Воздухопроницаемый / Быстросохнущий / Удобен / Анти-Пилинг

Избор на купувачи

Завод за директни продажби на тропическа жега Колоездене потници бързосъхнеща Ropa Ciclismo Колоездене облекло / дишаща колоездене, спортно облекло 5255

34.96 -23 % BGN 27.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајФабрика Директни Продажби тропски топлина Велосипедизам Дресови БрзоСува Ropa Ciclismo Велосипедизам Облека / Дише Велосипедизам спортски 5255Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

KIDITOKT летни мъжки Колоездене Джърси комплекти МТВ велосипед облекло костюм диша с къс ръкав Ciclismo спортни дрехи 3D гел Pad лигавник шорти

76.16 -37 % BGN 48.00

KIDITOKT Лето Мажите Велосипедизам Џерси Поставува MTB Велосипед Облека Одговараат Дишат Кратко Sleeve Ciclismo Sportwear 3 D ГЕЛ Подлога Лигавче ШорцевиКарактеристики : 1...

MTSP жени Колоездене Фланелка с къс ръкав дишаща велосипедна дрехи Планински влагоотталкивающий под наем джърси участък плат Трико Ciclismo

39.98 -37 % BGN 25.00

Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака.За пад на превозот,можете да ја поднесете ред со вашиот клиент адреса,можеме да ја пратите пратката без било какви информации за нашите продавница.Дали има некој царина?Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински...

ZERO BIKE Summer Green с къс ръкав планинско колоездене Фланелка и шорти, мъжки комплекти на велосипед дрехи Quick dry Ropa Ciclismo

76.77 -48 % BGN 40.00

Опис : Карактеристики : 1 Материјал : Џерси 100% Полиестер, Панталони : 80% Polyamide & 20% Lycra & 4 D Перница Поместена Шорцеви Хулахопки2...

Malciklo 2018 Pro плат зима руно Колоездене Джърси жена с дълъг ръкав под наем Колоездене облекло велосипедна облекло Майо Ропа

88.62 -33 % BGN 59.00

Answer : ___________________________ NOTE : Ние може да се меша со големина себено, потребно е да се остави коментар на вашата нарачкакако"Џерси XL и панталони XXL"

Нов 18 жени колоездене фланелки с къси ръкави колоездене облекло червен велосипед облекло дишаща велосипедна облекло Майо РОПа ciclismo 5418

33.31 -1 % BGN 33.00

НОВА 18 жени велосипедизам дресови со кратки ракави велосипедизам облека црвен велосипед носат дише велосипед облека maillot ropa ciclismo 5418Внимание : Големината на оваа џерси е помала од вообичаената...

NUCKILY велосипедни чорапогащник мъжки свободно време за колоездене, спортно облекло под наем ветрозащитный водоустойчив не подложки дълги панталони MM005

93.76 -45 % BGN 52.00

1 Попер половината затворање и zip летаат со задните половината adjusters за шорцеви2 Дише светларникот на двете страни на панталони за да се задржи нозете сува3 .Рефлексивни Вметнување на грб и на двете страни на панталони за да се зголеми видливоста додека се возела во темни услови4 .NUCKILY Хулахопки 14%Spandex 86%Полиестер дише и издржливи водоотпорен материјал,сигурна заштита од УВ зраци која е дише и брзо влага wicking да се задржи сува додека се возела5...

WEIMOSTAR 2018 Мъже лятото на Pro Колоездене Джърси мтб ropa ciclismo велосипед облекло спорт с къс ръкав открит под наем риза върховете

25.68 -10 % BGN 23.00

опис : Џерси Материјал : 100% полиестер тип : краток рака пол : мажи Функција : Брзосува функција и ги прават да се чувствуваат поудобно...

Teleyi Ropa Ciclismo 2017 Колоездене Джърси комплект МТБ Racing Sport Колоездене облекло бързосъхнеща велосипедна облекло годишен наем Джърси

46.37 -12 % BGN 41.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не konw одбра големина ,ве молиме да ни кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Teleyi Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Про Тим Кратко Sleeve Велосипед Облека Велосипед Спортски Дише Планински Велосипедизам ОблекаЏерси Материјал : 100% ПолиестерPants Material : 80% Полиестер и 20%SpandexБрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа3 D намали силикони поместена1 Парче x Велосипед Јакна1 Piece x Велосипед Шорцеви со подлогаAnswer : ___________________________ Note : ние може да се меша со големина од себено, треба да оставите коментар во вашата нарачкаКако "дресови XXL и Панталони XL"Детална Слика : ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

WOSAWE дишаща гел подплънки МТБ Планински пътен велосипед байк шорти фитнес готин мотор МТБ шорти, бельо, чорапогащи

31.97 -16 % BGN 27.00

Детали За ПроизводотProduct Name Велосипедизам ПанталонаSKU BC198Бренд WOSAWEПол УнисексСо Жолта боја ЦрнаГолемина S M L XL 2 XLТежина Шорцеви 240 G (XXL)Материјал Shorts80% ПОЛИЕСТЕР 20% SPENDEXПрименливи Велосипедизам, Игралишта СпортскиПакет ЈП ТорбаВо Прилог На ЕтикетатаКарактеристики : Применливи "Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри,и кратко растојание трки велосипед."Корселе; Широк Појас дизајн го прават поудобно и не е лесно да деформација.Гел Подлога; Гел Подлога е целосно во прилог на кожата без поместување, постојан антибактериски, антимикробиолошка третман, по подолг период на вежбање не произведува пот мирис; страна поставата мека, минимизирање на триење, брзсува функција,направете ја вашата возење дури и повеќе сува и удобноПроНозе ; лизга силикони бенд дизајн на дното на панталони, тоа е подобро да се поправи панталони нога за да се обезбеди јава satefy и удобно

Дишаща Колоездене Джърси Памет Майо Ciclismo Мъжете Пътен Под Наем Дрехи Велосипедна Яке Колоездене Потници 5278

34.00 -21 % BGN 27.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајДише Велосипедизам Џерси Одбележат Maillot Ciclismo Мажите Патот Велосипед Облека Велосипед Јакна Велосипедизам Дресови 5278Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Червен Лосове Колоездене Джърси WEIMOSTAR мъжка велосипедна облекло Весела Коледа roupa ciclismo Колоездене облекло велосипедна облекло потници

21.98 -9 % BGN 20.00

Празник соопштение, Купувачот мора да ја прочитате!!!Почитувани КлиентиВи благодарам многу за посетата на мојот продавница.Кина е како Кинеската Нова Година одмор од 15 февруари до 28 .Но џерси фабрика празници 1 февруари до 28 ...

2018 Женски розов Колоездене потници, жените състезателен велосипед Джърси под наем спортни дрехи годишна пътна състезание комплект дрехи Безплатна доставка PKSTR1

29.09 -21 % BGN 23.00

Супер НеделаНие сме стручни во спортски serires индустрија за многу години.Имаме целосна збирки на тимот велосипедизам дресови од 2011...

ROCKBROS половината пръст на Велосипедни ръкавици дишащи противоударные МТБ планинско колоездене ръкавици открит колоездене ръкавици без пръсти

23.84 -33 % BGN 16.00

ROCKBROS Велосипедизам Ракавици Половина Прст Велосипед Ракавици Shockproof Дише MTB Планински Велосипед Ракавици Мажи Спортски Велосипедизам ClothingsПроизвод Детали : Стил : Spider 1, Spider 2Бренд : ROCKBROSСостојба : НоваМатеријали : Најлон, ПамукГолемина : S, M, L, XLБоја : Црна, Сина, Зелена, ЦрвенаПол : Човекот, Жената, УнисексОдговара : Велосипедизам, Јава, Лов, Планинарење, Скијање, Трчање, Отворено СпортФункција : Мрежа fabri, дише и антипотЗадебелена сунѓер, shockproof

Italy TEAM ITALIA NEW white cycling jersey set ropa Ciclismo men short sleeve bike team носете jersey set bib shorts Gel Pad МТБ

33.42 -31 % BGN 23.00

Добредојде и фала Дојде да ми продавницаНие продаваме велосипедизам облека на различни брендови и стилови.Ние може да го прилагодите сите велосипедизам облека (било која фирма и тимот) .Може да се чувствуваат слободни да контакт...

Супермен, спайдърмен мъжете велосипедна екип Колоездене Джърси топ Колоездене облекло, спортно облекло под наем Roupa Ciclismo открит Джърси 5771

34.67 -22 % BGN 27.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајсупермен spider мажите Велосипед Тим Велосипедизам Џерси Врвот Велосипедизам Облека Спортски Велосипед Roupa Ciclismo Отворено Џерси 5771Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Бял череп сублимационен печат печат колоездене Джърси облекло/най-добрите професионални полиестер колоездене облекло / летни мъжки бързосъхнеща велосипедна обле

53.86 -22 % BGN 42.00

wyприклучокstartЖешка Стока$21.89$24.72$20.53$22.83$21.75$25.46$21.84$19.99wyприклучоккрајБела черепот сублимација печатење велосипедизам џерси носат / најдобри про полиестер велосипедизам облека / лето мажите брз сува велосипед носат 5320Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

ILPALADINO жени Джърси Колоездене на велосипед облекло МТБ облекло цвят на рози, шипове на розата открит спортни дрехи планински велосипед спорт

75.17 -49 % BGN 38.00

ILPALADINO Жените Џерси Велосипедизам Велосипед Носат MTB Облека Боја на Рози се Зголеми Трње Отворено Спортски Планински Велосипед СпортГолемина : S,M,L,XL,XXL,XXXLПол : МажЖена,ЖенскиСезона : Есен, Лето, На ПролетДолжина На Ракав : Кратки Ракави,Долги РакавиЕ применливо : Погодни за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри,и кратко растојание трки велосипед...

Teleyi Pro Team Gear мъжете с дълъг ръкав Колоездене Джърси МТВ велосипед ropa Ciclismo дишаща МТБ Джърси Колоездене облекло

25.57 -6 % BGN 24.00

Празник соопштение, Купувачот мора да ја прочитате!!!Почитувани КлиентиВи благодарам многу за посетата на мојот продавница.Кина е како Кинеската Нова Година одмор од 15 февруари до 28 .Но џерси фабрика празници 1 февруари до 28 ...

2017 Колоездене Фланелка с къс ръкав Джърси летен стил кратък мтб колоездене облекло ropa ciclismo

53.87 -15 % BGN 46.00

2017 Велосипедизам Џерси Кратко Sleeve Џерси лето стил краток mtb велосипед облека ropa ciclismoСпецификации : Ткаенина Материјал : висококвалитетен Полиестер Пол : Мажи Ракав Должина : Краток Ракав Тип : множества Патент Тип на : слободен Лизгачот Сезона : Есен, Лето, на Пролет Заштита од Сонце : UPF 30+ Големина : XXXL, XXL, XL, L, M, S,XS Боја : како на сликата Нето Тежина(g) : 210g300gКарактеристики : Дише еластична ткаенина,Влага wicking, удобно да се носат Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Функција : Брз Сува, Ув Отпорни, Дише со Висок квалитет SBS целосна патент,10000 пати слајд тест...

2017 TELEYI зелен МТВ велосипед Джърси дамски велосипедна дрехи момичета Ropa Ciclismo Pro Джърси колоездене топ Майо дишаща

BGN 25.42

2017 TELEYI Цвет MTB Велосипед Џерси Жените Велосипедизам Облека Ropa Ciclismo Про Џерси Краток велосипед Врвот Кошула Maillot ДишеОпис : Материјал : Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаНикакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

TELEYI Black Women Колоездене Джърси топ лято Ciclismo Quick Dry Колоездене облекло XS-4XL

23.52 -6 % BGN 22.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Парче x Велосипед Јакна Детал на сликата : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

XINTOWN Cycling Jersey Top roupa ciclismo велосипедна дрехи с къс ръкав под наем открит мтб спортни дрехи велосипедна яке S-4XL

24.78 -7 % BGN 23.00

XINTOWN Велосипедизам Џерси Врвот roupa ciclismo Велосипед Кратко Sleeve Облека Велосипед Отворено mtb Спортски Велосипедизам Јакна S4 XLОпис : Материјал : 90% Полиестер и 10% Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед Јакна Врвот1...

Червен цикъл Джърси мъжете 2017 Колоездене Джърси под наем на облекло под наем в топ мъжете Ropa Ciclismo Майо МТБ Джърси състезателни спортни тениски

25.42 -13 % BGN 22.00

2017 Weimostar Жолта Црна Велосипедизам Џерси Мажите велосипед облека велосипед врвот Мажите Ropa Ciclismo maillot MTB кратко sleeve џерси кошулаОпис : Материјал : Полиестер и Lycra Бренд : W eimostar COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа да Дише, брз суво лето носат Пакет Вклучуваат : 1 Piece x Велосипед Џерси Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

WOSAWE мъжки летни 3D гел мека ликра велосипедни шорти Ciclismo планински МТВ велосипед спорт на открито, езда къси дрехи

31.97 -16 % BGN 27.00

Име : Змеј Најт Нов велосипед возење Велосипед Панталона Бренд : WOSAWE® Модел : Одговара на BC468, Џерси BC268, Шорцеви BC168...

XINTWON полиестер мъжки Колоездене Джърси с дълъг ръкав Трико Ropa Ciclismo колоездене Колоездене облекло бързосъхнеща велосипедна облекло

BGN 60.00

Детали За ПроизводотИме : Долги Ракави Велосипедизам ПоставеноБренд : XINTOWNПол : МажиГолемина : S M L XL 2 XL 3 XLСезона : Пролет и Есен (ви препорачуваме носат во 1520℃)Материјал : Џерси 100% ПолиестерЕ применливо : Патот Велосипеди, Планински Велосипеди Велосипедизам, игралишта спортскиПакет : OPP Паг (34*30cm)Карактеристики Продажба Точка : Дише брзо сушење, Wicking, се водат добро.Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри, кратко растојание патот трка и така натаму.01 Сопствен Бренд, Патент : XINTOWN сопствени автозаклучување функција невидливи патент, чиста и убава, професионален спортпатент, позиционирање перформанси, јава не опаѓа02 Дигитално Печатење Процес : употреба на италијански увозот на мастило, дигитално печатење, светли бои не исчезнат.03 Пазувите Крои Ткаенини : Underarm дише ткаенина крои, ефикасно намалување на телесната температура, намалување на мишкапотењето, се задржи кул.04 Задниот Џеб и Рефлексивни Лента : Назад независни џеб, можете да поставите копче, паричници или други предмети...

KIDITOKT Quick Dry Колоездене Джърси лято къси ръкави МТВ велосипед облекло пътни състезанието велосипед дрехи, Мъжки спортни блузи Ciclismo

BGN 30.22

KIDITOKT Брз Сува Велосипедизам Џерси Лето Кратки Ракави MTB Велосипед Облека Road Трки Велосипед Облека Mens Спортски Блузи CiclismoКарактеристики : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.