• Новинка
Колоездене Джърси 2018 Pro Team с къс ръкав младежки колоездене Потници топ лято мъжка велосипедна риза облекло състезателни Колоездене Майо облекло

Колоездене Джърси 2018 Pro Team с къс ръкав младежки колоездене Потници топ лято мъжка велосипедна риза облекло състезателни Колоездене Майо облекло

резултат:
BGN 25.15
BGN 21.00 -17 %

Брой продукти
Налично


Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
1 Парче x Велосипед Јакна
*Големина На Табелата *
*Детали Слика*
* ПАТЕНТ
Користи Невидлива Мазна Патент , Издржливи и Убави, Hight Квалитет Мазна се Повлече.
-
* ВО ЗАДНИОТ ЏЕБ
Назад независни џеб, можете да поставите копче, паричници или други предмети.
-
*ПОЛИТЕ со СИЛИКОНСКИ БЕНД
Силиконски бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.
-
*STITCHE
Underarm дише ткаенина крои, ефикасно да се намали температурата на телото, да се намали пазувите потење, да ги задржи кул.
-
*ТКАЕНИНА
Велосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер, погоден за носене и wicking.
Ергономски Сече, се Вклопуваат Кожата Многу Добро; Целосно ја Покажа Убавината на Спортот.
- Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Колоездене
Материал:
Ликра, Полиестер, Ликра
Характеристика:
Против изпотяване, дишане, джобове, бързо суха
Сезон:
Лято, Пролет
Дължина ръкав(см):
Кратък
Пол:
Мъже
Дължина На Цип:
Пълна Светкавица
търговска марка:
веймостар
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Тип Тъкани:
Джърси
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
колоездене Джърси

Избор на купувачи

Racmmer 2018 Pro Колоездене Джърси лято Мтб облекло под наем къса дрехи Майо колоездач Ropa Ciclismo Camisa велосипед комплект DX-59

36.78 -43 % BGN 21.00

Материјал : Дресови (100% Полиестер) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ви Се Исуши И Кул Во Топла Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаМАНЖЕТНАТАКрои Дизајн , Добар Водат,Раката Може Слободно Да Се ВодатТКАЕНИНИВелосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На СпортотСТРАНА ТКАЕНИНАСтрана Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична , Високо Дише.ДЕКОЛТЕБренд Moden ДизајнЛИНИЈА НА ОБЛЕКАНа Линија На Облека Е Многу Мазна И Тесни,Сопствени Стандарди Како Меѓународната КорпорацијаSTITCHEКрои Различни Ткаенини Заедно , H ave На Подобра ФункционалностЗАДНИОТ ЏЕБПостојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што ТребаПАТЕНТUse Hidden Мазна ПатентHEMLINESНа Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација3 D Ергономски Намали3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И ВелосипедВратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн...

Cycobyco с дълъг ръкав Колоездене комплект дрехи дишаща велосипедна облекло анти-пот МТВ велосипед Джърси Ropa Maillot Ciclismo стил Бразилия

104.69 -45 % BGN 58.00

5018789544584175 Попуст 50% Попуст Cycobyco Долг Ракав Велосипедизам Облека Поставите Дише Велосипед Носат Антипот MTB Велосипед Џерси Ropa Maillot Ciclismo Бразил стилМатеријал : Џерси 100% Полиестер Ткаенини; Панталони : 80% Полиестер и 20% Lycra; Силна влага wicking способност,антиУВ зраци и брзо сушење функција Три Задниот Џеб и Рефлексивни Ленти Дизајн : Понуда доволно простор за чување на вашите малку продукти и да се обезбеди безбедност за ноќта велосипедизам Увезени од Италија Мастило Печатење Techonology : моделот е светла и тоа никогаш нема да исчезнат; Покрај тоа, боја нема штета на вашата кожа Најдобри Coolmax Гел Поместена Перница Дизајн : Shockproof на патот коњи и дише доволно, па како да се направи ќе остане сува и кул Cycobyco скриени мазна патент издржливи и убави ...

Weimostar 2018 Pro Bike Team Колоездене Джърси топ мъжете Ropa Ciclismo лятото дишащи велосипедна облекло спускане на МТВ велосипед Джърси

28.13 -22 % BGN 22.00

Weimostar 2018 Про Тим Велосипед возење Велосипед Џерси Врвот Мажите Ropa Ciclismo Лето Дише Велосипедизам Облека Спуст MTB Велосипед Џерси Roupa Де Maillot CiclismoОпис : Материјал : 100% ПолиестерБрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед J ersey ВрвотГолемината На Табелата За Мажи Кратко SleeveЗабелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот Џерси...

Malciklo Колоездене Джърси 2018 Pro Team Лятото С Къс Ръкав Колоездене Комплект Велосипедна Облекло Ropa Ciclismo Колоездене Облекло Спортен Костюм

63.97 -33 % BGN 43.00

Мажите Велосипедизам Поставува Велосипедизам Џерси 2018 Ropa Ciclismo Hombre Спорт Одговараат answer : ___________________________ Note : Може да се меша големина : ве Молам оставете порака,E...

EMONDER 2018 NEW Men ' s Winter Long SleeveThermal Fleece Cycling Jersey Светлоотразителни For Cycling Clothing Ropa Ciclismo Black

59.33 -39 % BGN 36.00

Добредојдовте да контактирате со нас за да добиете повеќе информации прилагодени Ние може да се направи свој сопствен дизајн било која големина,било боја,било логоа ви се допаѓа Производи има Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Weimostar Bike Racing Team Колоездене Джърси риза лятото на МТВ велосипед Колоездене облекло дишаща пътен под наем Джърси Майо Ciclismo

28.13 -22 % BGN 22.00

Опис : Материјал : 100% ПолиестерБрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед J ersey ВрвотГолемината На Табелата За Мажи Кратко SleeveЗабелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот Џерси...

NEW! Team Cycling clothing /Колоездене облекло/ Колоездене Фланелка с къс ръкав Колоездене облекло CD5010

76.77 -35 % BGN 50.00

Велосипедот Тим Велосипедизам Облека / Велосипедизам Носат / Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Возење Велосипед Облека Отворено СпортскиМожете да се меша големина на краток и џерси,ги направи сет ...

WOSAWE 2018-новата висока видимост колоездене отразяваща лека жилетка без ръкави ветрозащитная ветровка за туризъм, риболов

45.31 -45 % BGN 25.00

Опис : Овој сестран, лесни windproof вест совршено ја надополнува било облека Без ракави windproof е наменета за оние денови кога се што ви треба секој малку на вентилација е можно.Карактеристики : ● Лесни технички ткаенини windproof и водоотпорен● Мандарина јака windproof● Без ракави дизајн ви помага да останете кул● Целосна должина патент● Еластична бенд на ракав и ниска полите се задржи се вклопуваат со право● 3 задните џебови носат essentials● 2 рефлексивни Линија arround вашето тело за да се обезбеди ноќ возење безбедност● Долго Назад● 1 џеб на задниот дел со патент● Рефлексивни WOSAWE логотоWOSAWE Бренд приказнаWOSAWE водечки бренд на спортот во Кина, се инсистира на "Технологија за подобрување на квалитетот на производите"...

Weimostar Деца С Къс Ръкав Колоездене Джърси Ropa Ciclismo Деца Колоездене Облекло Потници Момчета И Момичета Под Наем Джърси Ризи

34.38 -36 % BGN 22.00

Совети : Ние сме Азија стандардна големина, помал од Европска големина! Ве молиме внимателно да се провери големината на набавната пред маса, или да го контактирате овластениот сервис, можете исто така да ми кажете вашата висина и тежина, ние ќе ви препорача соодветна големина! Се надевам дека ова е пријатен шопинг! Имаме многу инвентар, можете брзо да брод! Долгорочно во потрага по странски партнери! Прифати обичај Weimostar Деца Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Деца Велосипедизам Облека Блузи Момчиња Девојчиња Велосипед Велосипед Џерси Кошули Опис : Карактеристики : Дише, потабсорбента, брзсува ткаенина ви држи кул и потслободни...

DONEN 2017 Pro мъжка велосипедна облекло бързосъхнеща дишаща с къс ръкав колоездене Джърси ropa ciclismo велосипедна облекло риза

BGN 63.98

За Нас : Ние сме фабрика специјализирана во производство и извоз на велосипедизмот облека Ние можеме да понудиме конкурентна цена со висок квалитет на производите, ние прифаќаме да ги прилагодите и добредојде на големо.Забелешки : ве молиме проверете ја големината табела bofore ќе се одржи цел ако не сте сигурни, обратете се на нашите услуги ве молам, ние ќе ви одговори што ПОБРЗО Материјал : Џерси : 100% Полиестерпанталони : 80% Полиестер&20% lycraCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноФункција : Брзо сушење1...

XINTOWN Winter Thermal Fleece кръгъл отвор мъжки камуфляжная тениска с дълъг ръкав байк езда джогинг Джърси дишаща

31.98 -6 % BGN 30.00

Опис : квалитетот на прво место ! клиентот првиот ! одлична услуга ! брза испорака ! Капка превозот на располагање ! Добредојдовте на Мало и Големо! 100% со Добар Квалитет Бренд : XINTOWNSleeve Должина : Долги РакавиТип : РедовнаМатеријал : 90% Полиестер и 10% SpandexБрзо Сува и Потење, добар избор за спорт луѓе.Брз суво и ладно.Функционална структура, удобен за носење.Дише mesh ткаенини и Руно материјал .Големина : S;M;L;XL;XXL;XXXL Функција : околу Врат, модерен и издржливи...

SIILENYOND Pro Team Колоездене Джърси набор от мъжете лято Quick Dry полиестер Колоездене облекло да се носят с къс ръкав МТВ велосипед Колоездене комплекти

57.57 -25 % BGN 43.00

SIILENYOND Про Тим Велосипедизам Џерси Поставите Мажите Лето Полиестер Велосипедизам Облека Носат Кратки Ракави MTB Велосипед возење Велосипед ПоставуваКарактеристики : 1...

Нов мъжки Колоездене лигавник шорти 3D гел подплънки под наем стягане на велосипедна облекло COOL13

BGN 39.98

Детали За Производот· Материјал : Шорцеви : 80% Полиестер и 20% Lycraбрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлинаТоа може да ви се исуши и кул во топла состојбаДури и да сте испотени,Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа· Достапни во големина : S,M, L, XL, 2 XL,3xl(ве молиме изберете ја вашата големина, по наддавање).Пакетот вклучува : 1 x Велосипедизам Велосипед велосипед ШорцевиЗа Насние сме фабрика специјализирана во производство и извоз на велосипедизмот облека ...

Weimostar 2018 г. с къс ръкав жени Колоездене Джърси Ropa Ciclismo Road мтв велосипед Джърси риза състезателен спорт колоездене Колоездене облекло

27.17 -12 % BGN 24.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избере големината ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежина или друго тело на податоциВи благодариме за вашето внимание !Weimostar 2018 Кратко Sleeve Жените Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Патот mtb Велосипед Џерси Кошула Трки Спортски Велосипеди Велосипедизам Облека Maillot CiclismoОпис : Материјал : 100% ПолиестерCOOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојбаДури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед J ersey Врвот ПРЕВОЗОТ Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Велосипедни ръкавици Good qaulity New Cycling Байк под Наем ултра-дишаща ударопрочная Полупальцевая ръкавица 5 цвята размер: S, M, L, XL

12.78 -6 % BGN 12.00

Опис Назад Материјал : Ултра дише wicking coolmax ткаенина, Дланка Материјал : увезени Микрофибер (за акција) ткаенини, ултра погоден за носене...

1 бр. унисекс баскетбол теле защита гамаши гамаши Спорт на открито сензори гамаши, футбол, бягане краката ръкави подкрепа презрамки

9.55 -37 % BGN 6.00

ЗАБЕЛЕШКИ : Овој производ сега може да се испраќаат за следење на следење на информации , ќе не следи претходно не следете ги информациите...

Планински велосипед Джърси жени мъже велосипедна облекло Джърси колоездене топ Майо тениски спортна блуза череп Бял

27.02 -19 % BGN 22.00

Опис : Бренд : Weimostar Материјал : Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се Вклучуваат : 1 Парче x Велосипед ЈакнаНикакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Weimostar Kids 3D меки велосипедни шорти момчета момичета устойчив на удари МТБ пътен велосипедни шорти децата под наем къса чорапогащи Ciclismo S-XXL

28.78 -27 % BGN 21.00

Совети : Ние сме Азија стандардна големина, помал од Европска големина! Ве молиме внимателно да се провери големината на набавната пред маса, или да го контактирате овластениот сервис, можете исто така да ми кажете вашата висина и тежина, ние ќе ви препорача соодветна големина! Се надевам дека ова е пријатен шопинг! Имаме многу инвентар, можете брзо да брод! Долгорочно во потрага по странски партнери! Прифати обичај Weimostar Деца 3 D Поместена Велосипедизам Шорцеви Момчиња Девојчиња Shockproof MTB Патот Велосипед Шорцеви Деца Велосипед Краток Хулахопки Ciclismo SXXLОпис : Спецификации : Бренд : Weimostar Спорт тип : Велосипедизам Пол : Деца, Момчиња И Девојки Поместена : 3 D поместена Материјал : 80%Полиестер+ 20% Lycra Карактеристики : COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно во Тесни и уникатен дизајн форми на вашето тело и ја прави вашата велосипедизам повеќе атрактивни...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.