• Новинка
Weimostar Bike Racing Team Колоездене Джърси риза лятото на МТВ велосипед Колоездене облекло дишаща пътен под наем Джърси Майо Ciclismo

Weimostar Bike Racing Team Колоездене Джърси риза лятото на МТВ велосипед Колоездене облекло дишаща пътен под наем Джърси Майо Ciclismo

резултат:
BGN 28.13
BGN 22.00 -22 %

Брой продукти
Налично


Опис :
Материјал : 100% Полиестер
Брз-сува функција и да се чувствувате поудобно
Висок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот
Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатена
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед J ersey Врвот
Големината На Табелата За Мажи Кратко Sleeve
Забелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот Џерси. Не избере Џерси врз основа на лични носи преференции или навики. Ве молиме имајте во предвид дека ова се рачни мерења. Ве молиме овозможи на мали варијации. Миење на рацете со ладна вода, се препорачува за најдобра нега.
Деколте
Моден едноставен дизајн јака, дарежлив
Патент
Користете Метални Патент ,Не Е Лесно Да Се Оштети И ' Рѓа Мазни
Sleeve
Флексибилни и заднината ,Нека рака повеќе слободно да се рашири
Hemlines
На Hemline Додавање Пропадна Лента,да се Спречи Дислокација, Пропадна лента со детали
Џеб
Постојат Три Џебови На Задниот, Две ленти рефлексивни
Можете да ги зачувувате некои мали нешта И се Вози безбедно во текот на ноќта
3 D Ергономски Намали
3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И Велосипед
Вратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн. Назад Со 17 Степен Свиткано За Да Се Обезбеди Удобно Чувство
- ПРЕВОЗОТ -
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
- Се ВРАЌА -
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
- КОНТАКТ -
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
- ПОВРАТНИ информации -
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип Елемент:
Трикотажни изделия
Спортен Тип:
Колоездене
Характеристика:
Анти-пот, дишаща, бързо суха, джобове
Сезон:
лято, пролет,есен
Дължина ръкав(см):
Кратък
Пол:
Мъже
Дължина На Цип:
Пълна Светкавица
търговска марка:
веймостар
Тип Тъкани:
Джърси
Материал:
Polyester
is_customized:
Yes
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
велосипедна облекло

Избор на купувачи

Weimostar Kids 3D меки велосипедни шорти момчета момичета устойчив на удари МТБ пътен велосипедни шорти децата под наем къса чорапогащи Ciclismo S-XXL

28.78 -27 % BGN 21.00

Совети : Ние сме Азија стандардна големина, помал од Европска големина! Ве молиме внимателно да се провери големината на набавната пред маса, или да го контактирате овластениот сервис, можете исто така да ми кажете вашата висина и тежина, ние ќе ви препорача соодветна големина! Се надевам дека ова е пријатен шопинг! Имаме многу инвентар, можете брзо да брод! Долгорочно во потрага по странски партнери! Прифати обичај Weimostar Деца 3 D Поместена Велосипедизам Шорцеви Момчиња Девојчиња Shockproof MTB Патот Велосипед Шорцеви Деца Велосипед Краток Хулахопки Ciclismo SXXLОпис : Спецификации : Бренд : Weimostar Спорт тип : Велосипедизам Пол : Деца, Момчиња И Девојки Поместена : 3 D поместена Материјал : 80%Полиестер+ 20% Lycra Карактеристики : COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно во Тесни и уникатен дизајн форми на вашето тело и ја прави вашата велосипедизам повеќе атрактивни...

Cycobyco Колоездене Джърси комплект с дълъг ръкав МТВ велосипед облекло дишаща велосипедна облекло Ropa Maillot Ciclismo Maple Leaf

104.69 -45 % BGN 58.00

5018789544584175 Попуст 50% Попуст Cycobyco Велосипедизам Џерси Поставите Долг Ракав MTB Велосипед Носат Облека Дише Велосипед Облека Ropa Maillot Ciclismo Maple LeafМатеријал : Џерси 100% Полиестер Ткаенини; Панталони : 80% Полиестер и 20% Lycra; Силна влага wicking способност,антиУВ зраци и брзо сушење функција Три Задниот Џеб и Рефлексивни Ленти Дизајн : Понуда доволно простор за чување на вашите малку продукти и да се обезбеди безбедност за ноќта велосипедизам Увезени од Италија Мастило Печатење Techonology : моделот е светла и тоа никогаш нема да исчезнат; Покрај тоа, боја нема штета на вашата кожа Најдобри Coolmax Гел Поместена Перница Дизајн : Shockproof на патот коњи и дише доволно, па како да се направи ќе остане сува и кул Cycobyco скриени мазна патент издржливи и убави ...

Loong Мъжки Колоездене Джърси мотор спорт на открито Ropa Ciclismo Quick Dry дишаща велосипедна облекло под наем размер xxS-XxXXL 5312

32.85 -21 % BGN 26.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајLoong Mens Велосипедизам Џерси Велосипед Отворено Спортски Ropa Ciclismo Брз Сува Дише Велосипед Облека Велосипед Големина xx SXx XXL 5312Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

2017 нов BXIO Колоездене панталони мъжете открит панталони клиент Колоездене лигавник Колоездене Джърси пътен велосипеди под Наем панталони Bicicleta BX-067

70.37 -45 % BGN 39.00

BXIO Велосипедизам Панталони Мажите Отворено Панталони Велосипедизам Лигавче Велосипедизам Џерси Патот Велосипед Велосипед Панталоните Bicicleta BX067

Weimostar 2018 Pro Bike Team Колоездене Джърси топ мъжете Ropa Ciclismo лятото дишащи велосипедна облекло спускане на МТВ велосипед Джърси

28.13 -22 % BGN 22.00

Weimostar 2018 Про Тим Велосипед возење Велосипед Џерси Врвот Мажите Ropa Ciclismo Лето Дише Велосипедизам Облека Спуст MTB Велосипед Џерси Roupa Де Maillot CiclismoОпис : Материјал : 100% ПолиестерБрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед J ersey ВрвотГолемината На Табелата За Мажи Кратко SleeveЗабелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот Џерси...

Weimostar 2018 Дамски Колоездене Джърси Ropa Ciclismo под наем потници риза е пълна с цип езда върховете Младежки колоездене Колоездене облекло

35.18 -40 % BGN 21.00

Опис : Спецификации : Бренд : WEIMOSTAR Материјал : Полиестер Боја : Како што е прикажано Пол : Жените Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (изборен) Карактеристики : Висок квалитет хулахопки ткаенини : дише, брз сува, светло и за да се намали правец на Висококвалитетни нерѓосувачки челик патент, подобрување на употребата на време и направете ја вашата јава облека повеќе високи Дури и вие `повторно испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Три задните џебови на велосипедизмот џерси Страна решетката ткаенина дизајн, направи да се чувствувате повеќе дише Зад мисловните дизајн, што ќе ви овозможи да се вози повеќе безбедно во текот на ноќта Забелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно прашањето вашиот Џерси...

WOSAWE 2018 нов мек термален руно Колоездене Джърси с дълъг ръкав МТВ велосипед велосипедна риза пътен Колоездене Есен Зима спортно облекло

87.81 -49 % BGN 45.00

Опис : Затоплување, високо еластична џерси ви држи топло додека се дише Корисна за Велосипедизам и сите услови и активности.Карактеристики : ● Руно ткаенина, брзо испарување, одлично загревање за заклучување перформанси● Еластична зглобовите и висока јака блокови правец● 3 надворешни задните џебови и 1 архивиран вредни џеб● Рефлексивни елементи за нискосветлина и ноќно време видливост● Силикони gripper полите со WOSAWE® логото ги работите во позиција● Мазна WOSAWE прилагодено патент трае со годиниПакет inculding : 1pc Термички ЏерсиБоиWindproof висока јакаРефлексивни логото и рефлексивни патент се задржи безбедно во ноќно возењеПосебни 3 D намали ткаенината во ракавиДополнителен џеб со патент во задниот дел за скапоценостиТермички мека удобен за носењеМашина за миење на 30 CМиење со слични боиНе користете омекнувачНе кајганаНе собори суваНе железо22

Нулева под наем горещи продажба на летни дрехи за Мъже открит Колоездене трикотажни изделия полиестер дишаща къс ръкав пълна светкавица

44.78 -49 % BGN 23.00

Опис : Карактеристики : 1 Материјал : Џерси 100% Полиестер2 Дише PN Решетката Ткаенина дизајн на дрес со добра функција за одржување на сушење и ладење3...

Mountainpeak пролет есен ПУ тънко руно колоездене Колоездене облекло ветрозащитный дишащи мъже и жени с дълъг ръкав Колоездене Джърси 2017

160.00 -40 % BGN 96.00

Функција : 1.Високо еластична перница; 2.Дише Еластична Поместена; 3.Меморија сунѓеротДетали за Блузи : 1.СТП Кожа ткаенина;2.Внатре тенка руно;3.YKK патент4.Рефлексивни џебови;5.Рефлексивни ЛОГОТО;6.Манжетната дизајн7.Продолжување&АнтипропаднаДетали за Панталони : 1.Дише водат ткаенина2.Половината дизајн3.Крои ткаенина4.3 D перница5.Рефлексивни патентМажите се Возеше Грб големина на табела (Единица : cm) Човекблузи Lenght Дното Биста Ракав Обидете се на извештај S 60 / 69 94 76 70 Раст 160170, Тежина<60 M 62 / 72 98 80 72 Раст 168175, Тежина<70 L 64 / 73 102 84 74 Раст 170178, Тежина<75 XL 66 / 75 106 88 76 Раст 172180, Тежина<85 2 XL 68 / 77 110 92 78 Раст 175185, Тежина<90 3 XL 70 / 79 114 96 80 Раст 178190, Тежина<100Човекотпанталони Половината Хип Должина Дното Обидете се на извештај S 54 70 89 21 Раст 160170, Тежина<60 M 58 76 91 22 Раст 168175, Тежина<70 L 62 82 93 23 Раст 170178, Тежина<75 XL 66 88 95 24 Раст 172180, Тежина<85 2 XL 70 94 97 25 Раст 175185, Тежина<90 3 XL 74 100 99 26 Раст 178190, Тежина<100Жените се Возеше Грб големина на табела (Единица : cm) Женаблузи Lenght Дното Биста Ракав Обидете се на извештај S 55 / 64 78 74 70 Раст 150160, Тежина 4050 М 57 / 66 83 79 72 Раст 154164, Тежина 4555 L 59 / 68 88 84 74 Раст 158168, Тежина 5060 XL 61 / 70 93 89 76 Раст 162172, Тежина 5565 2 XL 63 / 72 98 97 78 Раст 166176, Тежина 6070 3 XL 65 / 74 103 99 80 Раст 170180, Тежина 6575Жена панталони Половината Хип Должина Дното Обидете се на извештај S 50 68 86 20 Раст 150160, Тежина 4050 М 54 74 88 21 Раст 154164, Тежина 4555 L 58 80 90 22 Раст 158168, Тежина 5060 XL 62 86 92 23 Раст 162172, Тежина 5565 2 XL 66 92 94 24 Раст 166176, Тежина 6070 3 XL 70 98 96 25 Раст 170180, Тежина 6575Гаранција и Гаранција : 1...

Мъжки 2017 професионална Зимна термална руното Колоездене Джърси костюм под наем състезания комплекти дрехи МТБ Велосипеди обзавеждане комплекти дрехи

44.80 -33 % BGN 30.00

Здраво, драги пријател Ви благодариме за посетата на нашата продавница Се надеваме дека ќе има добар шопинг време во нашата продавница...

Weimostar Деца С Къс Ръкав Колоездене Джърси Ropa Ciclismo Деца Колоездене Облекло Потници Момчета И Момичета Под Наем Джърси Ризи

34.38 -36 % BGN 22.00

Совети : Ние сме Азија стандардна големина, помал од Европска големина! Ве молиме внимателно да се провери големината на набавната пред маса, или да го контактирате овластениот сервис, можете исто така да ми кажете вашата висина и тежина, ние ќе ви препорача соодветна големина! Се надевам дека ова е пријатен шопинг! Имаме многу инвентар, можете брзо да брод! Долгорочно во потрага по странски партнери! Прифати обичај Weimostar Деца Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Деца Велосипедизам Облека Блузи Момчиња Девојчиња Велосипед Велосипед Џерси Кошули Опис : Карактеристики : Дише, потабсорбента, брзсува ткаенина ви држи кул и потслободни...

Donen горещи продажба на мъжки лятна колоездене Джърси под наем Джърси колоездене лигавник шорти под наем лигавник шорти ropa ciclista за мъже

78.38 -15 % BGN 67.00

За Нас : Ние сме фабрика специјализирана во производство и извоз на велосипедизмот облека...

Колоездене Джърси мъжка велосипедна облекло 2018 пътен колоездене Джърси младежки МТВ велосипед топ с къс ръкав тениски дишаща състезания отбор

20.62 -13 % BGN 18.00

Опис : Материјал : Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа да Дише, брз суво лето носат Пакет Вклучуваат : 1 Piece x Велосипед ЏерсиНикакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Malciklo Колоездене Джърси 2018 Pro Team Лятото С Къс Ръкав Колоездене Комплект Велосипедна Облекло Ropa Ciclismo Колоездене Облекло Спортен Костюм

63.97 -33 % BGN 43.00

Мажите Велосипедизам Поставува Велосипедизам Џерси 2018 Ropa Ciclismo Hombre Спорт Одговараат answer : ___________________________ Note : Може да се меша големина : ве Молам оставете порака,E...

Безстрашен под наем ropa ciclismo колоездене дрехи с къс ръкав Джърси цикъл под наем дрехи безплатна доставка

30.40 -8 % BGN 28.00

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Џерси Материјал : 100% Полиестер,3 џебови на задниот дел.Велосипедизам џерси е дише абсорбента брзо сушење, поудобно...

Нов мъжки Колоездене лигавник шорти 3D гел подплънки под наем стягане на велосипедна облекло COOL13

BGN 39.98

Детали За Производот· Материјал : Шорцеви : 80% Полиестер и 20% Lycraбрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлинаТоа може да ви се исуши и кул во топла состојбаДури и да сте испотени,Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа· Достапни во големина : S,M, L, XL, 2 XL,3xl(ве молиме изберете ја вашата големина, по наддавање).Пакетот вклучува : 1 x Велосипедизам Велосипед велосипед ШорцевиЗа Насние сме фабрика специјализирана во производство и извоз на велосипедизмот облека ...

Pro мъжете МТБ Колоездене Джърси мотор с дълъг ръкав Джърси бял черен мъжки спортен мотор облекло Ropa Ciclismo Top Team

35.18 -18 % BGN 29.00

Опис : Материјал : Полиестер и Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаГолемина референтна табела : Пакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед ЏерсиИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

NEW! Team Cycling clothing /Колоездене облекло/ Колоездене Фланелка с къс ръкав Колоездене облекло CD5010

76.77 -35 % BGN 50.00

Велосипедот Тим Велосипедизам Облека / Велосипедизам Носат / Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Возење Велосипед Облека Отворено СпортскиМожете да се меша големина на краток и џерси,ги направи сет ...

Амурский леопард мъжка велосипедна облекло дишаща летен стил с къс ръкав Колоездене потници комплекти червен цвят

32.35 -23 % BGN 25.00

Детали За ПроизводотИме : Кратки Ракави Велосипедизам ПоставеноПол : МажиГолемина : S M L XL 2 XL 3 XLМатеријал : Џерси 100% Полиестер, Панталони 84%Полиестер + 16%SpandexЕ применливо : Патот Велосипеди, Планински Велосипеди Велосипедизам, игралишта спортскиКарактеристики Продажба Точка : Дише брзо сушење, Wicking, се водат добро.Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри, кратко растојание патот трка и така натаму.01 Патент : сопствени автозаклучување функција невидливи патент, чиста и убава, професионален спортпатент, позиционирање перформанси, јава не опаѓа02 Дигитално Печатење Процес : употреба на италијански увозот на мастило, дигитално печатење, светли бои не исчезнат.03 Пазувите Крои Ткаенини : Underarm дише ткаенина крои, ефикасно намалување на телесната температура, намалување на мишкапотењето, се задржи кул.04 Задниот Џеб и Рефлексивни Лента : Назад независни џеб, можете да поставите копче, паричници или други предмети...

Планински велосипед Джърси жени мъже велосипедна облекло Джърси колоездене топ Майо тениски спортна блуза череп Бял

27.02 -19 % BGN 22.00

Опис : Бренд : Weimostar Материјал : Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Пакет се Вклучуваат : 1 Парче x Велосипед ЈакнаНикакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални или Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Мъжки Колоездене набор от пътен под наем на облекло под наем с къс ръкав Джърси лигавник шорти комплект зелено S-4XL

42.40 -8 % BGN 39.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Парче x Велосипед Јакна + Бела лигавче Шорцеви Сет 1 Парче x Велосипед Јакна + Црна лигавче Шорцеви Сет 1 Парче x Велосипед Јакна + Шорцеви СетДетали на сликата : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Нов Pro Ман Колоездене Джърси Колоездене Облекло Майо Ciclismo Спортно Облекло Под Наем Дрехи Дишаща 5116

31.60 -21 % BGN 25.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрај2016 Година Нови Про Ман Велосипедизам Џерси Велосипедизам Облека Maillot Ciclismo Sportwear Велосипед Облека Дише 5116Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.