• Новинка
Weimostar спускане велосипедни шорти мъжете гел мек устойчив на удари отборни състезания МТБ велосипедни шорти дишаща езда, колоездене, къси панталони бермуда

Weimostar спускане велосипедни шорти мъжете гел мек устойчив на удари отборни състезания МТБ велосипедни шорти дишаща езда, колоездене, къси панталони бермуда

резултат:
BGN 33.57
BGN 20.00 -40 %

Брой продукти
Налично


Материјал : 80% Полиестер И 20% Spandex
Боја : Како Што Е Прикажано
Е Применливо : Велосипедизам, Игралишта Спортски
Висок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови Одговара
Ова е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко .
Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед. Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатена
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед Шорцеви
Големината На Табелата За Мажи Шорцеви
Забелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот Џерси. Не избере Џерси врз основа на лични носи преференции или навики. Ве молиме имајте во предвид дека ова се рачни мерења. Ве молиме овозможи на мали варијации. Миење на рацете со ладна вода, се препорачува за најдобра нега.
Еластична Корселе
Нежни Се Вклопуваат ,Нула Смисла На Воздржаност
Квалитетот Шевови
Полно Рамно-заклучување Крои За Носат-отпорни, Велосипедизам Шорцеви, Намали Триењето
ТКАЕНИНАТА НА ПАНТАЛОНИ
Lycra Дизајн ,Спречување На Дислокација,Hign Еластична Ткаенина ,Одговараат На Кожата Не Е Тесна
ГЕЛ ПОДЛОГА
4 D Coolmax Гел Подлога Брзо-Сува Функција И Да Се Чувствувате Поудобно
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип Елемент:
Къси панталони
Спортен Тип:
Колоездене
Тип Тъкани:
Джърси
Характеристика:
Анти -- пот, суха бързо
Материал:
Polyester
Пол:
Мъже
Номер На Модела:
Велосипедни Шорти
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
търговска марка:
веймостар

Избор на купувачи

Остров Ман, Колоездене Джърси под наем Bicicleta яке мотор спорт на открито риза с къси ръкави Ropa Ciclismo облекло QuickDry

30.40 -8 % BGN 28.00

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Џерси Материјал : 100% Полиестер,3 џебови на задниот дел.Велосипедизам џерси е дише абсорбента брзо сушење, поудобно...

Нулева под наем горещи продажба на летни дрехи за Мъже открит Колоездене трикотажни изделия полиестер дишаща къс ръкав пълна светкавица

44.78 -49 % BGN 23.00

Опис : Карактеристики : 1 Материјал : Џерси 100% Полиестер2 Дише PN Решетката Ткаенина дизајн на дрес со добра функција за одржување на сушење и ладење3...

Мъжки Колоездене набор от пътен под наем на облекло под наем с къс ръкав Джърси лигавник шорти комплект зелено S-4XL

42.40 -8 % BGN 39.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.Ако не знаете како да се избира ,ве молиме да ми кажете вашата висина и тежинаВи благодариме за вашето внимание !Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа1 Парче x Велосипед Јакна + Бела лигавче Шорцеви Сет 1 Парче x Велосипед Јакна + Црна лигавче Шорцеви Сет 1 Парче x Велосипед Јакна + Шорцеви СетДетали на сликата : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Нов Pro Ман Колоездене Джърси Колоездене Облекло Майо Ciclismo Спортно Облекло Под Наем Дрехи Дишаща 5116

31.60 -21 % BGN 25.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрај2016 Година Нови Про Ман Велосипедизам Џерси Велосипедизам Облека Maillot Ciclismo Sportwear Велосипед Облека Дише 5116Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Pro мъжете МТБ Колоездене Джърси мотор с дълъг ръкав Джърси бял черен мъжки спортен мотор облекло Ropa Ciclismo Top Team

35.18 -18 % BGN 29.00

Опис : Материјал : Полиестер и Lycra COOLMAX : брзосува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожаГолемина референтна табела : Пакетот Вклучува : 1 Piece x Велосипед ЏерсиИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Weimostar 2018 Дамски Колоездене Джърси Ropa Ciclismo под наем потници риза е пълна с цип езда върховете Младежки колоездене Колоездене облекло

35.18 -40 % BGN 21.00

Опис : Спецификации : Бренд : WEIMOSTAR Материјал : Полиестер Боја : Како што е прикажано Пол : Жените Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (изборен) Карактеристики : Висок квалитет хулахопки ткаенини : дише, брз сува, светло и за да се намали правец на Висококвалитетни нерѓосувачки челик патент, подобрување на употребата на време и направете ја вашата јава облека повеќе високи Дури и вие `повторно испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Три задните џебови на велосипедизмот џерси Страна решетката ткаенина дизајн, направи да се чувствувате повеќе дише Зад мисловните дизајн, што ќе ви овозможи да се вози повеќе безбедно во текот на ноќта Забелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно прашањето вашиот Џерси...

Loong Мъжки Колоездене Джърси мотор спорт на открито Ropa Ciclismo Quick Dry дишаща велосипедна облекло под наем размер xxS-XxXXL 5312

32.85 -21 % BGN 26.00

wyприклучокstartЖешка Стока$26.53$23.48$19.5$21.43$24.68$25.46$19.9$23.16wyприклучоккрајLoong Mens Велосипедизам Џерси Велосипед Отворено Спортски Ropa Ciclismo Брз Сува Дише Велосипед Облека Велосипед Големина xx SXx XXL 5312Детали За Производот : Име : Велосипедизам ЏерсиБренд : widewins®Пол : УнисексГолемина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XLМатеријал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕРЕ применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортскиПакет : ЈП торбаПрилог : ОзнакаКарактеристики : Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

Weimostar 2018 Pro Bike Team Колоездене Джърси топ мъжете Ropa Ciclismo лятото дишащи велосипедна облекло спускане на МТВ велосипед Джърси

28.13 -22 % BGN 22.00

Weimostar 2018 Про Тим Велосипед возење Велосипед Џерси Врвот Мажите Ropa Ciclismo Лето Дише Велосипедизам Облека Спуст MTB Велосипед Џерси Roupa Де Maillot CiclismoОпис : Материјал : 100% ПолиестерБрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветротТоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаПакетот Вклучува : 1 Парче x Велосипед J ersey ВрвотГолемината На Табелата За Мажи Кратко SleeveЗабелешка : ве Молиме следете ги големината на табелата внимателно при изборот на вашиот Џерси...

Racmmer 2018 Нов дишащ Колоездене Джърси жени лято Мтб Колоездене облекло под наем кратък Майо Ciclismo под наем дрехи NS-11

36.78 -43 % BGN 21.00

Материјал : Дресови (100% Полиестер) Имаат Многу Силна Отпорност, Добра Еластичност, Отпорност На Триење Висок Квалитет Хулахопки Ткаенини : Светлина И Намалување На Ветрот Тоа Може Да Ви Се Исуши И Кул Во Топла Состојба ! Дури и да Сте Испотени, Дрес Никогаш не се Придржуваат До Вашата Кожа ! ГОЛЕМИНА : S,M,L, XL,XXL,XXXL Уште Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатенаSLEEVEТесните Ракави Дизајн : Повеќе Skinsuit ,Високо Одговара Рака .ТКАЕНИНИВелосипедизам Џерси Материјал : 100% Полиестер,Погоден За Носене,И Wicking Ергономски Сече , Се Вклопуваат Кожата Многу Добро,Целосно Ја Покажа Убавината На СпортотСТРАНА ТКАЕНИНАСтрана Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична , Високо Дише.ДЕКОЛТЕБренд Moden ДизајнЛИНИЈА НА ОБЛЕКАНа Линија На Облека Е Многу Мазна И Тесни,Сопствени Стандарди Како Меѓународната КорпорацијаSTITCHEКрои Различни Ткаенини Заедно , H ave На Подобра ФункционалностЗАДНИОТ ЏЕБПостојат Три Џебови На Задниот Дел На Облека,Ќе Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што ТребаПАТЕНТUse Hidden Мазна ПатентHEMLINESНа Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација3 D Ергономски Намали3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И ВелосипедВратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн...

EMONDER 2018 NEW Men ' s Winter Long SleeveThermal Fleece Cycling Jersey Светлоотразителни For Cycling Clothing Ropa Ciclismo Black

59.33 -39 % BGN 36.00

Добредојдовте да контактирате со нас за да добиете повеќе информации прилагодени Ние може да се направи свој сопствен дизајн било која големина,било боја,било логоа ви се допаѓа Производи има Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична...

NEW! Team Cycling clothing /Колоездене облекло/ Колоездене Фланелка с къс ръкав Колоездене облекло CD5010

76.77 -35 % BGN 50.00

Велосипедот Тим Велосипедизам Облека / Велосипедизам Носат / Велосипедизам Кратко Sleeve Џерси Возење Велосипед Облека Отворено СпортскиМожете да се меша големина на краток и џерси,ги направи сет ...

SIILENYOND Pro Team Колоездене Джърси набор от мъжете лято Quick Dry полиестер Колоездене облекло да се носят с къс ръкав МТВ велосипед Колоездене комплекти

57.57 -25 % BGN 43.00

SIILENYOND Про Тим Велосипедизам Џерси Поставите Мажите Лето Полиестер Велосипедизам Облека Носат Кратки Ракави MTB Велосипед возење Велосипед ПоставуваКарактеристики : 1...

Malciklo Колоездене Джърси 2018 Pro Team Лятото С Къс Ръкав Колоездене Комплект Велосипедна Облекло Ropa Ciclismo Колоездене Облекло Спортен Костюм

63.97 -33 % BGN 43.00

Мажите Велосипедизам Поставува Велосипедизам Џерси 2018 Ropa Ciclismo Hombre Спорт Одговараат answer : ___________________________ Note : Може да се меша големина : ве Молам оставете порака,E...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.